Fakt: Chcą go Pasy

Cracovia przeczesuje niższe ligi w poszukiwaniu wzmocnień. Tym razem na celowniku Pasów znalazł się utalentowany piłkarz trzecioligowej Stali Rzeszów i młodzieżowy reprezentant Polski Krzysztof Hus (18 l.).
- To prawda. Cracovia zwróciła się z pytaniem o mnie. Zaproszono mnie również na testy, jednak w Stali nie wyrażono na to zgody, bo było to w środku sezonu ? mówi młody piłkarz.
Hus nie pojawi się również na środowym sprawdzianie przy ulicy Wielickiej. ? Jadę z kadrą młodzieżową na mecze do Finlandii ? wyjaśnia.
Po zakończeniu rozgrywek III ligi chętnie usiądzie do rozmów z Pasami. Zawodnik bardzo chce grać w ekstraklasie.
- W trzeciej lidze debiutowałem jako szesnastolatek, teraz gram we wszystkich meczach. Co prawda jestem lewym obrońcą, ale lubię też ofensywne wejścia po skrzydle. Chcę się sprawdzić w pierwszej lidze. Zamierzam coś w piłce osiągnąć, a do tej pory wszystko idzie w dobrym kierunku ? opowiada Hus.
Komentarze
Zaloguj się lub załóż nowe konto.
Zaloguj się lub załóż nowe konto.