Terazpasy.pl / Redakcja

Nota Redakcyjna

Redakcja terazpasy.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisów na forum, które są niezależnymi opiniami czytelników. Jednocześnie terazpasy.pl zastrzega sobie prawo do kasowania wpisów zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, trolling, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników forum, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

Tworzenie konta

Ze względów bezpieczeństwa, dużej ilości kont spamerskich i podawania nieprawdziwych danych stare konta nie zostały przeniesione. Zapraszamy do zakładania nowych kont w serwisie Treazpasy.pl. Rejestracja jest bardzo prosta, całkowicie dobrowolna a założenie konta umożliwia korzystanie z dodatkowych przywilejów użytkownika serwisu, takich jak Forum , możliwość pisania komentarzy, zapisania się na listę mailingową celem otrzymywania Newslettera  oraz korzystania ze specjalnych kanałów RSS  dostępnych tylko dla zalogowanych.

Prosimy o wprowadzanie poprawnych prawdziwych danych, podanie błędnych danych będzie skutkowało usunięciem  konta z serwisu. Proszę pamiętać  o potwierdzeniu aktywacji konta w mailu który przychodzi po założeniu konta.