Terazpasy.pl / Piłka nożna / Rozmówki / [Terazpasy.TV] Wojciech Stawowy: - Uważam, że moje dni w Cracovii są policzone – cz. 3 z 3

[Terazpasy.TV] Wojciech Stawowy: - Uważam, że moje dni w Cracovii są policzone – cz. 3 z 3

stawowy-wojciech-2014-03-19-3

Przedstawiamy trzecią (ostatnią) część obszernej, ponad półgodzinnej rozmowy przed kamerą Terazpasy.TV z trenerem Wojciechem Stawowym  w której trener Pasów opowiada o przebiegu zimowego okienka transferowego w Cracovii.

Poprzednia część: [Terazpasy.TV] Wojciech Stawowy: - Uważam, że moje dni w Cracovii są policzone – cz. 2 z 3

- Mówiąc długo o transferach i zimowym oknie, Profesor Filipiak ani razu nie wspomniał o dyrektorze Piotrze Burlikowskim. Podobno nie jest Panom po drodze...

- Chciałbym uciąć te spekulacje na temat naszej złej współpracy. Nigdy nie ukrywałem, że dzielą nas pewne różnice i dzielą nas pewne zaszłości, ale one dotyczą innych spraw i nie należy ich wprowadzać do Cracovii. Pracujemy wspólnie dla dobra Cracovii. Rozmawiamy ze sobą jak mężczyźni, czasem się spieramy, ale to jest normalne. Nie ma natomiast takiej sytuacji, że działamy na szkodę klubu.

Przepracowaliśmy wspólnie cały okres transferowy. Wymienialiśmy się opiniami i sygnałami, które do nas docierały na temat zawodników. Każdego piłkarza, którego dyrektor mi polecił, obejrzałem i wyraziłem swoją opinię. Prosiłem o testy zawodników i dyrektor też starał się bardzo, żeby wszystko było, jak należy. 

stawowy-wojciech-2014-03-19-3

A to, że nie udało się tego przeprowadzić, to przez to, że było mało czasu na podjęcie decyzji albo że nie udało się tych piłkarzy sprowadzić na testy, a nie dlatego, że ja blokowałem coś, bo zawodników polecał dyrektor Burlikowski. Nigdy takiej sytuacji nie było. Nasza współpraca była dobra, a to że nie podobały mi się pewne rzeczy, to podtrzymuję to, ale nie może być to początkiem rozmów o tym, że dlatego, że kogoś nie lubię.

Poza tym trzeba pamiętać, że ja od transferów zostałem odsunięty po transferach, które zrobiliśmy, obejmując Cracovię po spadku. Chcę podkreślić, że mnie w Cracovii by nie było, gdyby nie prezes Tabisz. To on stał za moim przyjściem do Cracovii, bardzo mi w Cracovii pomaga i broni mnie na wszystkie możliwe sposoby, widząc, co się dzieje. To że wróciłem do Cracovii, to głównie jego zasługa, bo opcje były zupełnie inne, jeśli chodzi o trenerów, którzy mieli objąć Cracovię po spadku. Nie wiem, czy teraz robię mu przysługę, czy nie i będzie miał z tego powodu problemy, ale tak to było. I wtedy ja robiłem transfery do Cracovii. Przyjście Dąbrowskiego, Bernhardta, Pilarza czy Zejdlera to są pomysły sztabu trenerskiego. Danielewicza i Marciniaka już zastaliśmy. Stworzyliśmy fajny zespół, ale po awansie do Ekstraklasy zostałem od tych transferów odsunięty i przyszła osoba, która miała się tym zająć.

Ci wszyscy proponowani zawodnicy to byli zawodnicy dla mnie anonimowi, których pierwszy raz zobaczyłem dopiero na wideo i na bazie tego miałem podejmować decyzje? Nikt odpowiedzialny by tego nie zrobił. 

Nie ma konfliktu między mną a dyrektorem sportowym. Najlepszym dowodem na to jest "Papa". Jego przyjście to wspólna praca dyrektora Burlikowskiego i prezesa Tabisza. Gdybym miał być osobą, która postępuje tak, jak się to próbuje nakreślać, czyli: od Burlikowskiego? To nie grasz", to "Papa" by nie grał. Ten chłopak przekonał mnie do siebie paroma treningami i dlatego zadebiutował.

Tomislava nie sprowadzał do Cracovii dyrektor sportowy. Polecał nam go "Kosa". I Tomislav nie gra dlatego, że "Kosa" go polecał? Ale o sprawie Tomislava wcześniej rozmawialiśmy. 

Bardzo doceniam to, co Profesor Filipiak robi dla Cracovii i co zrobił wcześniej. Bardzo pomógł Cracovii, ma mój ogromny szacunek z racji wieku, funkcji i tego, że jest naszym pracodawcą, ale muszę te rzeczy powiedzieć, bo nie rozmawialiśmy o tym i mnie o to nie pytał. Rozmawialiśmy tylko o Tomislavie na tydzień przed rozpoczęciem rundy. Myślę, że Profesor jest po prostu źle informowany i że ktoś mu przekazuje totalnie złe informacje w tonie takim, w jakim Profesor się wypowiadał. To niesprawdzone informacje, które musiałem sprostować.

Uważam, że moje dni w Cracovii są policzone i to jest nieuchronne. Można to odbierać na zasadzie takiej, że nie dotrwam do końca sezonu, bo wyniki mi na to nie pozwolą albo na zasadzie takiej, że w czerwcu wygasa mój kontrakt i on na pewno nie zostanie przedłużony…

Cały wywiad:

[Terazpasy.TV] Wojciech Stawowy: - Uważam, że moje dni w Cracovii są policzone – cz. 1 z 3

[Terazpasy.TV] Wojciech Stawowy: - Uważam, że moje dni w Cracovii są policzone – cz. 2 z 3

[Terazpasy.TV] Wojciech Stawowy: - Uważam, że moje dni w Cracovii są policzone – cz. 3 z 3

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

2 szkodnikow

prezes-idiota, ktory nie umie zaltawic profesjonalnie spraw we wlasnym burdelu i trener, ktory opowiada jak to nie kocha klubu, a takimi wywiadami daje sygnal do zawodnikow i przyszlych, potencjalnych trenerow, ze nalezy od Cracovii sie trzymac z daleka. bardzo dziekuje jednemu i drugiemy za dojrzalosc rodem z piaskownicy i zalatwianie swoich do zerzygania dziecinnych gierek kosztem mojego klubu, z ktorym bylem i bede dluzej niz jeden i drugi!!!!

dla sprostowania

jesli chodzi o Trenera - mowie o wywiadzie "w czerwcu odchodze i nigdy wiecej do Cracovii"

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

[Terazpasy.TV] Wojciech Stawowy: - Uważam, że moje dni w Cracovii są policzone – cz. 3 z 3

Czytałem ten artykuł, Stawowy ma całkowita rację, bo faktycznie ile można wytrzymać i pracować w takiej atmosferze. Zachowywał sie do tej pory fair i nie wylewał swoich żali na forum publicznym jak zrobił to Filippo. Dodatkowo się ośmieszył brakiem wiedzy w temacie sporu i ponadto był nawalony, co gom absolutnie nie rozgrzesza a nawet pogrąża bo odo kogo ale od profesora można wymagać więcej kultury. To, że jest właścicielem niczego nie zmienia i go nie usprawiedliwia w tej sytuacji, bo żale można było rozwiązać inaczej i nie prać brudów na zewnątrz psując atmosferę i wizerunek najstarszego i cenionego klubu w Polsce.Cracovia to dobro ogólnonarodowe i tego nie można kupić za pieniądze.
Wstyd panie profesorze za takie zachowanie, wstyd że robito człowiek naprawdę dojrzały jeśli chodzi o wiek. Mama nadzieję, że Wojtek może jeszcze zmieni decyzję a Filipiak przejrzy na oczy co zrobił najlepszego i naprawi jakoś swój błąd aby nie było deja vu, co już przerabialiśmy mając Kafarskich, Pasieków, Ulatowskich itd. Poprzyjmy trenera, bo Cracovia tak dobrze dawno nie grała.

Infinity

Zgadzam się z Twoim komentarzem całkowicie. Ja też nie przypominam sobie NAJMNIEJSZYCH nawet jazd pod adresem Profesora ze strony Wojtka Stawowego. Zawsze wypowiadał się w tonie " Pan Profesor ", " rozmawialiśmy z Panem Profesorem " i t.d. Zaczynam podejrzewać po tym jakby nie było prymitywnym wywiadzie Filipiaka zarówno pod względem treści jak i formy, że w uzyskaniu profesury pomogła Mu legitymacja " jedynie słusznej partii - wicie - rozumicie ".....

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

trener ma dość ...w czerwcu odchodzi .

http://www.krakow.sport.pl/sport-krakow/1,115699,15662439,Wojciech_Stawowy__W_czerwcu_odchodze_i_nigdy_do_Cracovii.html

Poparcie

może jeszcze nie wszystko stracone? Trzeba dać panu Wojtkowi do zrozumienia, że jesteśmy z nim i jest on częścią nas. Zróbmy jakiś gest poparcia dla WS na meczu z Widzewem. Baner? A może ... przyklejmy sobie sobie wszyscy czarne wąsy na meczu? Co wy na to? Trzeba mu dać pełne poparcie. Bez niego Cracovia to znowu nerwy przed spadkiem i tułaczka w niższych ligach. Profesor ma budżet i go nie zwiększy, więc nie ma szans na lepszych zawodników. A innego trenera nie widzę, który miałby takie serce w PASY... .

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Filipiak nie ma pretensji do Stawowego

co do jego umiejętności i stylu gry ale o to że gra swoimi nie zawsze najlepszymi piłkarzami i to od zawsze, nawet jak pierwszy raz prowadził Cracovię. O to że panicznie boi się transferów a nie zawsze można mieć Masłowskiego czy Qintanę inni z góry są na nie. To musi Stawowy zmienić i będzie nie dobrym jak teraz ale bardzo dobrym trenerem. Jednak BETON w jego głowie może doprowadzić do jego zwolnienia co nie będzie dobre dla Cracovii ale Filipiak w końcu nie wytrzyma. Niektórzy tego nie rozumieją choć tu na forum krytykują skład. Mógłbym tu jednym tchem wymienić kilkunastu co piszą po co gra np. Zejdler czy Boliewić a puźniej płaczą że to cała wina Filipiaka. Filipiak powiedział dokładnie to samo co większość tu piszących a równocześnie płaczących za Stawowym. Mnie też Stawowy pod tym względem wkur..a i taż nie chcę żeby odchodził. ELVIS zastanów się czy ty i inni nie robicie tak samo jak Filipiak i ja też.

Opson

z transferami które wymieniłeś było troszkę inaczej
Pilarz, tak to jest transfer W. Stawowego do tego jeszcze możesz dorzucić Zielińskiego, Romanowa,
Marciniak, Budziński podpisali kontrakty za czasów Pasieki,
Danielewicz, Dąbrowski to pomysł Kafarskiego

Zaloguj aby komentować

paulaner1906


Cytat z tego bzdurnego tekstu:

"ale doświadczenie ostatnich lat pokazuje, że zawodnicy testowani i obserwowani przez Stawowego i tak okazywali się zazwyczaj piłkarskim szrotem. Ryzyko w tej sytuacji było niewielkie. Poziom wyznaczony przez obrońców i napastników Cracovii jest tak niski, że warto było zaryzykować"

Udowadnia że pisał to chyba kibic GTS, a nie rzetelna osoba. Transfery Pana Wojtka - czyli Pilarz, Marciniak, Danielewicz, Dąbrowski, Budziński były udane. Poziom tych zawodników na pewno nie jest niski. Oczywiście są i takie które mniej się udały (np. Zejdler) - ale to zdecydowana mniejszość. Zresztą o czym to pierdolenie - ten skład jesienią wywalczył 30 pkt. Miał oczywiście mecze słabsze, ale gdyby takich nie miał mógłby być mistrzem Polski. Ale stało się - załatwili nam Nowaka, Saidiego i jest to co jest. To nie nasza wina, nie Pana Wojtka i nie Filipiaka. I dobrze powiedział Fornalik odmawiając Cracovii - "problemem tego klubu nie jest trener, ani zawodnicy". I myślę, że nie jest też profesor ani zarząd. To zwyczajny pech że wypadło nam dwóch podstawowych graczy, a klubu po prostu nie stać na pełnowartościowych zmienników Dawida czy Saidiego. Czy to jest takie nienormalne? z Marcinem Budzińskim pewno też by było łatwiej, ale stało się i chuj. Nie ma co drążyć tematu.......

I wcale nie musimy być w tej pierwszej ósemce, jestem przekonany że w tej dolnej też sobie damy radę. Czas działa tylko na naszą korzyść, a nasi hospitalizowani w końcu ten szpital opuszczą :P

Zaloguj aby komentować

ZET

masz 100% racji, i jeszcze polecam do przeczytania http://ekstraklasa.net/ekstraklasa/janusz-filipiak-trafnie-ocenil-sytuacje,artykul.html?material_id=532beaccbb9d3a5d5c88e295

Zaloguj aby komentować

Filipiak

Chce ustalc sklad, na to zaden szanujacy trener nie pozwoli sobie. Filipiak zrobil sie prezesem, chociaz nie ma o tym pojecia, to moze teraz zrobi sie trenerem? Masakra.

Zaloguj aby komentować

ZET

W przeciwienstwie do Ciebie, w wypowiedzi Filipiaka slyszalem tylko slowa niezadowolenia,, pod adresem Stawowego, mecz z jagiellonia tez mu sie nie podobal ... Sty, w jakim awansowalismy, tez mu sie nie podobal.... Na kazdym kroku krytykuje Wojtka... Wojtek jest trenerem i odpowiada za wynik.... z tego jest rozliczany, wiec wystawia optymalny sklad, nie wierze, zeby nie wpusci zawodnika, tylko dlatego, ze sprowadzil go ktos, nie lubiany przez Wojtka, bo jemu zalezy na dobru Cracovii. Proponuje Ci abys posluchal jeszcze przynajmniej 10 razy wypowiedzi Filipiaka i Wojtka... wtedy moze zrozumiesz , gdzie lezy Problem . z Pasiackim pozdrowieniem;)

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Niech zarzd sie ogarnie !!!!

Po wypowiedzi Profesora nawet sie wkurzyelm na trenera ale jesli jest jak mowi to ku..de dajcie mu dalej pracowac a nie robcie kwasu !!! jestesmy obecnie na 9 miejscu a kontuzje ma minimum 1/4 skladu //Budzik, Nowak, Saidi, odszedl Kosa, innym forma nie wraca// a mimo to jakby nie reforma to utrzymujemy sie a napewno nie walczymy dramatycznie o lige przez wiekszosc sezonu na ostatnim miejscu !!! co innego gdyby caly sklad byl i nie bylo wynikow ale przypomne ze nawet w tv wielokrotnie nas chwalono gdy nie bylo kontuzji za gre mimo iz za Cracovia tam nie przepadaja a to o czym swiadczy !!! STAWOWY MUSI ZOSTAC to moja opinia !!! nie spusci nas napewno grajac nawet juniorami !!!

Prezesie nie moja kasa ale jak chcesz takie afery tworzyc to najpierw wyloz zl czy euro na stol bo po 1 warunek dobrych transferow a po 2 asystent Stawowemu potrzebny by jezdzic i ogladac nowych kandydatow ....

Zaloguj aby komentować

wychodzi na to

ze sam Filipiak sieje ferment…

Zaloguj aby komentować

To chyba jakies nieporozumienie ?

Wojciech Stawowy pisze że Tabisz jest o.k, Burlikowski jest o.K.
W takim razie przedłuzyc jak najszybciej kontrakt ze Stawowym, uciąć wszelkie spekulacje, to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, niech cała czwórka z Profesorem na czele działa dla dobra naszej ukochanej Cracovii !!!

Zaloguj aby komentować

Super

Czyli Na jesień nowy trener a na wiosne spadek. Bo żaden inny trener z takimi zawodnikami i takim prezesem nie ma szans utrzymać się w ekstraklasie.

poparcie dla trenera

Myślisz Stawowy = mówisz Cracovia, mówisz Stawowy = myślisz Cracovia. Nie moje to słowa, przeczytane na jakimś forum, ale całkowicie oddają prawdę. Trenerowi należy przekazać nasze poparcie i powiedzieć, że my jako kibice nie wyobrażamy sobie obecnie Cracovii bez trenera Stawowego.

Zaloguj aby komentować

Trener Stawowy najleprzy trener ligowy!!!!!!

Do zarzadu :
nie pozbawiajcie nas tego co dobre!!!! Trener Stawowy musi zostac!
To jest niezwykla symbioza ,nie bedzie PASOW bez Stawowego i nie bedzie Stawowego bez PASOW
to jest odpowiedni czlowiek na odpowiednim miejscu!!!
dwa razy wprowadzil nas na salony!!!
Czy juz ku..... nikt nie widzi ze w Polsce nie ma dobrych trenerow ze wszyscy ci trenerzy maja wiedze z lat 80tych!!!! przyklad Cracovi przed spadkiem ilu u nas bylo pseudo trenerow i co? I wielkie Gu.......
Z calym szacunkiem do zawodnikow ale Stawowy sklecil cos z nieczego!!!!! I sa wyniki mamy szanse napierwsza 8semke,a jak bysmy grali w optymalnym skladzie to jestem pewien ze juz dawno bysmy byli spokojni o pierwsza czesc tabeli.
Zwolnienie trenera Stawowego to pierwszy gwozdz do trumny dla Cracovii!!!!
CRACOVIA ZAWSZE PANY!!!!
POZDROWIENIA W PASY.

Zaloguj aby komentować

Liuk66

Jestem dokładnie tego samego zdania. Mam nadzieję, że Profesor zdaje sobie z tego sprawę.....

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

TRENER MUSI ZOSTAĆ!

https://www.facebook.com/pages/Wojciech-Stawowy-musi-zosta%C4%87/274505466058533

Zaloguj aby komentować

na chłodno.....Wina leży po obu stronach ......!!!

Ani Filipiak nie ma 100 % racji ani Stawowy jest nieomylny !!!!!

Filipiak musi zaufać Stawowemu i dać mu czas...
a Stawowy musi zaufać Burlikowskiemu i zacząć wystawiać nowych piłkarzy a nie trwać tylko przy Szelidze ,Dudzicu czy Żytce....

PANOWI USIĄŚĆ DO STOŁU I MERYTORYCZNIE BUDOWAĆ SILNĄ CRACOVIĘ !!!!!

Zaloguj aby komentować

Czemu ! ! ! ? ? ?

Czemu wszystko jest na Stawowego!?

Za transfery jest odpowiedzialny nie jaki pan Burlikowski!
Po kiego trupa jechał na zgrupowanie do Turcji !?
Tak na marginesie to ile wywiadów z nim było na ten lub podobny temat?
Po co Burlikowskiego zatrudnili jak doskonale wiedzieli że mieli spięcie w Arce?
Co do trenera to podoba mi się to że chce grać takim stylem lecz są pewne braki.
I ostatnie kilka lat w ekstraklasie to w tym momęcie była walka o utrzymanie się w niej by nie być na miejscu premiowanym do spadku.
Między Stawowym a Filipiakiem są dwie osoby które szkodzą w klubie. Są to Tabisz i Burlikowski!
Jeden i drugi podlizuja się Filipiakowi i kopią dołki pod Stawowym.
Takie jest moje zdanie na ten temat. Możecie się z tym nie zgodzić, możecie to skomentować macie do tego prawo.

Pozdrawiam

Zaloguj aby komentować

TRENER

MOŻE PODCZAS NAJBLIŻSZEGO MECZU NA NASZYM STADIONIE ZAMIAST "JECHAĆ" PO wIŚLE STANIEMY MUREM ZA STAWOWYM?!

Wojciech Stawowy ...

najlepszy trener ligowy - i tak przez parę minut pierwszej i drugiej odsłony .

Zaloguj aby komentować

Konrads

Obawiam się, że ci od wyborowej i noża nie odpuszczą bo ta kretyńska piosneczka cieszy ich jak małego pieska pchełki. Opuszczenie trybuny nie uważam za celowe bo znając nastawienie do Cracovii niektórych mediów a zwłaszcza tej szmaty " wybiórczej " napisali by, że " oburzeni na trenera i grę Cracovii kibice demonstracyjnie opuścili trybuny ". Pozdrawiam.

Zaloguj aby komentować

Trzeba coś zrobić

Może opuszczenie trybuny na chociaż 3 minuty w trakcje meczu było by dobre ? CO jak co ale pusty stadion przypomni zarządowi dla kogo grają i jakie jest zdanie kibiców nt trenera. Co do dopingu, to jest skandaliczny. Jeszcze w "erze" Świstaka jakoś to wyglądało natomiast teraz to rynsztok. Dzieciaki od wyborowej i noża powinni odpocząć :)

Zaloguj aby komentować

Sehtan

Chyba niezbyt dokładnie przeczytałeś mój komentarz. Wyrażnie napisałem POTRAFIĄ PRZEPROWADZĆ FANTASTYCZNY DOPING, bo potrafią. W czasie meczu z jagą wyrażnie odczuwalny był brak kibiców z " D ". A ostatnio - co chyba sam przyznasz - dzięki Bogu coraz rzadziej są intonowane te antykundlowskie przyśpiewki a częściej słychać " Hej Pasy gol ", " Do boju Cracovia ", Pasy,Pasy, Pasy, Pasy gol ", " Tylko zwycięstwo " czy choćby " lokomotywa ".

Zaloguj aby komentować

ELVIS

Co do tego wspaniałego dopingu to jednak bym nie przesadzał. Kilka przyśpiewek podczas całego meczu a przez resztę czasu jechanie po Wiśle czy tam innych klubach - sorry ale doping mamy słaby :)

Co do opcji wsparcia dla trenera Stawowego to jestem jak najbardziej za! Na Widzewie trzeba się zebrać i wyrazić głośne poparcie dla trenera!

Zaloguj aby komentować

Popieram !

Zgadzam się z tym! Pokazać że jesteśmy za Stawowym.
Że Tabisz i Burlikowski szkodzą klubowi.

Zaloguj aby komentować

Sir Bomba

Doskonały pomysł - ale niestety jest spora grupa " kibiców " którzy zamiast wspierać Naszych wolą jazdę po kundlach. Inna sprawa, że bardzo odczuwalny podczas meczu z jagiellonią był brak kibiców z " D " którzy poza przyśpiewkami o tych ubeckich parobkach potrafią poprowadzić fantastyczny doping....Mimo wszystko po cichutku liczę na pokazanie Naszemu Trenerowi na widzewie, że jesteśmy murem za Nim !!!

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

wywiady

do redakcji TERAZ PASY mamy juz dwa wywiady brakuje trzeciego z burlikowskim jestesmy ciekawi co on powie jak on sie do tego wszystkiego odniesie. czekamy

Zaloguj aby komentować

Stawowy

Nie wyobrazam sobie mojej ukochanej CRACOVII bez STAWOWEGO.Cracovia i Stwowy to jednosc,jedno ciało,i tak mosi pozostac

Pitiik

Chyba każy MYŚLĄCY kibic Cracovii jest tego samego zdania ! Pozdrawiam !

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Panie Trenere !

Spokojnie bez Emocji.. Cracovia pana potrzebuje tak jak mąż potrzebuje porzadnej żony.
Zwracanie uwaggi co pierdoli Filipo nie ma sensu najebal sie kieliszkiem i przypomnial sobie jakies pierdolenia ze chyba tez potrafi cos powiedziec o pilce .
Ja mysle Panie trenerze ze to wlasnie ten syzyf Burlikowski robi panu kolo dupy ..
Zawsze siedzi z daleka i giba sie na krzesle jak jeb... gimbus
Tabisz jest za panem Trenerze bo tez broni wlasnego dupska a kazdy kibic wie kto to jest EL TELETUBIS z torebka z jednym jajkiem.
Najlepszym dowodem i jedyna mozliwosci to jest rozkurwic Podbeskidzie i wrocic do Krakowa czekajac na slaby Widzew...
A jak pan awansuje do 8 to kazdy kibic pojdzie za panem i naprawde moze byc nie ciekawie na lini Filipo - Kibice ..
A jak wiadomo Prezesik wie co to Cracovia i jej Kibice...
Pierdolnieci jestesmy od LAT !!!

pitiik

To chociaż to jedno zrobił dobrze w swojej karierze w klubie :)

Zaloguj aby komentować

Tabisz

Mi tez sie zawsze wydawało ze to on chciał Stawowego i stoi za nim,i to ze Stawowy,jest w Cracovii to jego zasługa,zreszta sam trener zawsze mowil ze jedna ważna osoba w zarządzie go chciala a reszta nie i to chyba jest on.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Adamski

Jestem dokładnie i nie tylko ja tego samego zdania i jak i Ty obawiam się honorowego kroku Wojtka Stawowego. Od lat Pasy nie miały tak dobrej pozycji w tabeli a przecież gramy bez PODSTAWOWYCH zawodników. Odejście Naszego Trenera to byłby krok w tył Cracovii. Mam nadzieję, że to była przysłowiowa " burza w szklance wody " i rozejdzie się po kościach a to będzie tylko z korzyścią dla Naszego ukochanego Klubu !

Zaloguj aby komentować

Nie na temat.......

.....ale nie mogłem sobie odmówić: Manchester United = SZMACIARZE !!! Brawa dla Olympiakosu za postawę !

Jeszcze Cracovia-jagiellonia...

Oglądając po raz kolejny ten nagrany mecz - zawsze się delektuję zwycięskimi meczami Pasów - zauważyłem fenomenalne działanie Mateusza Żytko w ostatnich sekundach kiedy leżąc CZOŁGAŁ się umiejętnie blokując dojście do piłki i dobitki z jednego metra Gajosowi. To powinni pokazać w " Łapu-capu " na Canal +....

Zaloguj aby komentować

Opson

Mend united - doskonałe !!! Zgadzam się z Tobą w dwóch punktach: Jose Mourinho - najlepszy trener na świecie / tuż, tuż przed WS /zresztą określa się Go Numero Uno więc to mówi wszystko, Real to moja trzecia miłość piłkarska po Cracovii i Brazylii. Chelsea nie trawię od początku od wykupu ich przez tego ruchola abramowa i rozpoczęcia agresywnego wykupywania czołowych graczy z innych klubów / inna sprawa, że ogólnie nie przepadam za atletycznym wyspiarskim futbolem /. Jeśli chodzi o naszą niezgodność w jednym punkcie to żadna strata dla Ciebie bo nie uznaję " wody ognistej " / jestem " fanem " słodyczy zwłaszcza orzechowych / i z tego piwka nic by nie wyszło. Pozdrawiam Pasiacko z wiarą w 3 punkty w Bielsku z Tomislavem i Giannisem w WYJŚCIOWEJ 11-tce !!

Zaloguj aby komentować

ELVIS

Miło wiedzieć że ktoś na tym forum nie lubi mend united. Witaj w klubie :) Jakbyś jeszcze napisał że lubisz Jose Mourinho, Real i Chelsea to by można jakieś piwo chlapnąć kiedyś przed meczem :)

Jednak obiektywnie trzeba przyznać że remontada się udała czerwonej zarazie, wyszli z bardzo ciężkiej sytuacji. A Olimpiakos powinien strzelić. Tego nie zrobił, tego brakło. Ale szoł był do samego końca, naprawdę super mecz

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Emocje opadły i czas na spokojnie wszystko przeanalizować

tak w klubie jak i tu na forum reakcje były nerwowe sam ich doświadczyłem. Moim zdaniem nic nie stoi na przeszkodzie żeby się dogadali. Temat trzeba było koniecznie poruszyć ale prezes zrobił to w najmniej odpowiednim momencie i w złym miejscu ( nie powinien tego poruszać przed kamerami i tak jednostronnymi dziennikarzami jakimi są Malec i Kmita) Bo to oni go wciągneli w to całe przedstawienie uporczywie twierdząc swoje i podkurwiając Filipiaka. Wybrali zły moment pewną niedyspozycję Filipiaka. Drążyli swoje a on swoje do znudzenia po kilka razy to samo. wracając do sedna sprawy: Filipiak powinien wziąć Stawowego i Burlikowskiego do pokoju i tam uderzyć pięścią w stól i powiedzieć co go boli, a miał dużo racji co było widać bez gadania profesora nie o wczoraj a dużo wcześniej. Przytoczę kilka faktów (zaznaczam że uważam Stawowego za dobrego trenera ale upartego jak nie jeden kozioł a tysiąc kozłów) A więc: Stawowy jeszcze w pierwszej lidze zrobił złe transfery co wszyscy widzieli (mamna myśli przerwę zimową) i nie bez powodu został ich pozbawiony. To że muto leżało na sumieniu i chciał się odgryźć to było widać gołym okiem i nie uwierzę w żadne jego tłumaczenie. Następnie nie zaprzeczył że była to duża ilość piłkarzy. Tłumaczenie że niechciał naciągnąć klubu na koszty to głupie tłumaczenie bo każdy powtarzam każdy kto wie jak to się kręci to wie że jak przy transferach na 6-7 transferów zaskoczą dwaj to już jest dobrze. Teraz liczby: Stawowy nie chciał transferów (co wyraźnie kilkakrotnie zostało powiedziane) profesor sam na siłę zrobił 5 transferów z czego tylko 2 zaakceptował stawowy ( Rakels i Warzynkiewicz) 3 były zrobione na ryzyko Filipiaka (Wasiluk, Mikulić i ten Grek Papadonkulos) Z transferów Stawowego nie wypalił żaden- Rakels nie pokłada nadzieji co widać o Wawrzynkiewiczu nie wspomnę bo nie gra czyli według Stawowego słaby. Teraz transfery Filipiaka: oglądałem dwa razy powtórki meczu Grek rewelacja, Mikulić się w meczu ze Śląskiem sprawdził, zdaniem wielu ekspertów zagrał dobrze. Wasiluk nie dostał szansy więc go pomińmy. Wniosek Filipiak na 3 których nie zaakceptował Stawowy trafił 2-ch a Stawowy nie trafił żadnego ze swojej 2-ki a mimo to gra Rakelsem nie wiedzieć dlaczego. Na koniec moje spostrzeżenie mecz na żywo ogląda się zupełnie inaczej jak powtórki, na żywo na stadionie kibic się denerwuje i denerwuje go każdy błąd i zwykle my kibice którym na sercu leży Cracovia psioczymy i bluzgamy na piłkarzy. Filipiakowi widocznie też bardzo zależy skoro widział ten mecz tak jak większości zdenerwowanych kibiców stąd jego nerwowa reakcja (przypomnijcie sobie czy większość z was na meczu nie psioczyła) natomiast w powtórkach przed telewizorem nie wyglądało to źle czsami nawet bardzo dobrze. Jeżeli z Grekiem zagra jeszcze Saidi i Nowak to będzie wyśmienicie , ale pod warunkiem że nie zagra Boliević.

Ja nie uważam żeby dni Stawowego w Cracovii były policzone

Jakby Filipiak chciał to by go zwolnił a wyraźnie powiedział że tego nie zrobi. Może w słowach jest impulsywny ale w działaniu napewno nie, co już wielokrotnie udowodnił. Wcześniej kibice zwalniali trenerów niż on. Jest takie powiedzenie gdzie się czubią tam się lubią, z kim by się Filipiak Kłucił jakby nie było Stawowego. Jeden i drugi jest Cracovii potrzebny. A ty Staszek nie rób zawieruchy między nimi bo gdzie będziesz jeździł i o czym będziesz pisał jak Filipiak zostawi Cracovię. Będziesz jeździł na Słomniczankę i Proszowiankę? o czym będziesz pisał ile kopców krety zrobiły na boisku? Bo Maciek Kmita sobie poradzi w tej gazecie choćby pisząc o Wiśle a ty co będziesz robił?

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Albo jest głupi, albo ma jaja, żeby takie rzeczy mówić w wywiadzie.

Tak czy inaczej uważam, że byłaby to niepowetowana strata dla Cracovii. Ja wiem, że wielu kibiców ciężko posądzać o zimną głowę. Przegramy 2-3 mecze i jest kłopot. Podział wśród kibiców... Sranie w banie. Niektórym nigdy się nie dogodzi i na Guardiolę będą nadawać.

Poprzedni sezon był "taki sobie". Czytaj: przyjeżdżały do nas ogórki a my fuksem wygrywaliśmy 1:0. Tak, fuskem. Ale po roku grania kaszany naprawdę sytuacja się odwróciła. Być może faktycznie piłkarze potrzebowali tyle czasu, żeby załapać o co trenerowi chodzi? Tak czy inaczej, wreszcie od dobrych kilku lat oczy mnie nie bolały w trakcie meczu. Atmosfera w szatni super. Wreszcie ktoś wbiega w pole karne, gdy idzie podanie ze skrzydła. Już zapomnieliście, jak graliśmy długą wysoką na naszego giganta Saidiego?

Po przerwie zaczęliśmy tak sobie, ale umówmy się: Budzik, Dawid Nowak, Saidi to nasza siła napędowa i zdobywacze bramek. Szkoda Nowaka, że go 'Faken' załatwił na kadrze, bo musiał pokazać jaki jest twardy. Mam nadzieję, że jeszcze będziemy mieć z tego pożytek.

Ja już naprawdę myślałem, że nadchodzą tłuste lata z WS dla Cracovii. 1-2 rozsądne transfery na rundę, spokojne granie, być może w perspektywie paru lat zbudowanie mocnej drużyny. Mistrz Polski - a co to za problem? Wczoraj sobie czytam: "sobotni mecz Chelsea będzie dla Arsene Wengera tysięcznym na ławce Arsenalu". Myślę sobie: Ile lat tam czuli zawód, a mimo to trzymali go na ławce trenerskiej. Jaka dojrzałość i trzeźwa ocena potencjału drużyny, pracy trenera. Jak ktoś mi powie, że Pan Profesor może zrobić co chce, bo to jego kasa - OK, ale byłby głupcem. Nikogo lepszego nie znajdziemy, a próbowaliśmy wielu.

do Pasiaka z Wawy i nie tylko

Na jesieni kibice bardzo chcieli zobaczyć na boisku Pawła Jaroszyńskiego i zobaczyli. Paweł dostał szansę, ale jej nie wykorzystał. Zaprezentował się kiepsko i trener go odsunął od pierwszego składu. Paweł pojawił się na meczu z Pogonią i zaprezentował się dobrze i trener to zauważył. Dokonał przestawień w obronie, tak, żeby Paweł zagrał w kolejnym meczu i kolejny raz w meczu z Jagą zaplusował. Pisałam już raz, dajmy trenerowi spokojnie pracować, już nie raz udowodnił nam, że wie co robi.
P.S. A tak czytając wpisy to zastanawiam się czy na forum nie przeważją kibice z drugiej strony Błoń, bo tak pluć jadem na swoją drużynę i swojego trenera to naprawdę oddany kibic nie robi. A wszyscy twierdzą, że klub kochają.

Zaloguj aby komentować

Do Jacka S

Mikulic grał ze Śląskiem, a nie z Zawiszą.
WS mi imponuje tym, jak przy nim piłkarze się rozwijają, jak tworzy atmosferę w szatni.
Ale jednak mam wrażenie, że Tarasiewicz w Zawiszy łatwiej wystawia w meczach nowe nabytki.
WS chciałby dobrze poznać każdego piłkarza jakiego wystawia i dokładnie wiedzieć jak go w meczu ustawić.
A przecież są piłkarze, którzy w meczach prezentują się znacznie lepiej niż na treningach i na samych treningach trudno piłkarza poznać.
WS to świetny trener, ale na jego miejscu zastanowiłbym się nad tym, czy nie można czegoś trochę zmienić tak, by łatwiej wprowadzać do drużyny nowych.

Zaloguj aby komentować

Do Pasiaka z W-wy

Dostaja przecież, Mikulic zagrał od pierwszych minut z Zawiszą, widac było ze ma braki, jakby Stawowy go wpuscił wczesniej jak kibice chcieli to by mogła byc wtopa.
A Papadolusa wpuscił po 10 dniach, bo widział ze jest dobry i to potwierdził w meczu z Jagielonią.

Zaloguj aby komentować

Zibiland

Gdzie Ty tu widzisz jakiś lament ? Po głowie Cię chyba w dzieciństwie bili....

Zaloguj aby komentować

Pracodawca - pracownik

JF jest pracodawcą dla WSa i jeżeli sie nie podoba pracownikowi to odchodzi a nie lamentuje jak żydowska płaczka. Inna rzecz ,że portal TP nie powinien publikować żadnego z tych wywiadów! Teraz to tylko "Pożegnanie z Afryką" czyli Cracovią trenera ...po 30 kolejce!!!! ;)

Zaloguj aby komentować

Masz rację - wielka strata by była

Ale w tym co mówił Filipiak też jest trochę racji.
Piłkarze spoza trzonu drużyny powinni dostawać więcej szans.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

SportSklep24.pl: Oficjalna piłka Euro 2016

Pilka-nozna-adidas-EURO16-Beau-J_[71708]_1200

W SportSklep24.pl  można już kupić oficjalną piłkę Euro 2016 dostępną w kilku modelach.

SportSklep24.pl

SportSklep24.pl: FC Barcelona – koszulki, bluzy, kurtki - ponad 60 produktów!

barcelona-4x2

W SportSklep24.pl    zgromadziliśmy już ponad 60 produktów - m.in. koszulki, dresy, bluzy, kamizelki, kurtki, piłki, torby, szaliki, czapki, kieliszki - dedykowanych sympatykom FC Barcelona.

Komentarze

Wierze w zawocników i trenera
jaki wątpliwy karny,karny w 100 procentach słuszny.Oglądnij sobie powtórki.
To na gorąco. Daliście popis mądrej gry! Lusiusz brawo do kwadratu!
post:
cracovia
Przepraszam za te... rożne i niepotrzebne historie w niezdrowych emocjach wypisywane
Jeśli nie teraz to chyba już nigdy takiej szansy na sukces to nie będzie brawo brawo brawo
cracovia pany cracovia puchar polski cracovia mistrz polski tylko pasy
post:
Ale jaja
tylko zwycięstwo tylko mistrz polski i puchar polski Cracovia pany
post:
Ale jaja
Nie bądźcie pesymistami, poczekajcie na rozwój sytuacji . Może nie będzie tak źle
post:
Ale jaja
O tym że może być zawieszony to było wiadomo od samego początku, jedyna niewiadoma jaka...
Właśnie wyczytałem że jablonsky może zostać zawieszony za jakieś przekręty sprzed kilk...
Nasz cel jest jeden tylko zwycięstwo!
post:
Pasy
Wyluzój Nie denerwój kibiców Cracovi. Cz ty nie jesteś z drugiej strony błoń?
interpretuj sobie jak chcesz, ja sobie nie pozwolę na jakieś inwektywy ze strony tego g...
Szału nie było, ale najważniejsze, że są 3 punkty więcej. Oby tak dalej punktować jak d...
post:
Transfery
Za Cecarica przyszedł Chorwat, a za Piszczka przymierzany jest jakiś Cristian Lopez. By...
post:
kara...
No właśnie zapadły wyroki. Sąd stwierdził, że 16 lat temu, gdy "Pasy" występowały w II...
Jagiellonia 10 sezonów temu dostała -10 na starcie za udział w korupcji. Też trenerem b...
No nie wiem, bo pisałeś o biedaczek beneficjencik, mi to się jednoznacznie skojarzyło....
nie stedy warszawka nie pozwoli na mistrza chociaż legia go zdobędzie
Dobrze, że pomimo wysiłków dramatycznego Złotka i tego idioty na Var nie stało się nic...
I niech tak zostanie
Trudno obojętnie wobec tego przejść. Nie mam niestety dobrego przeczucia. Z układami ma...
Coś tu śmierdzi
Ktoś sobie przypomniał po tylu latach , wtedy kiedy akurat Pasy mają szansę na majstra...
Na tyle co się orientuję, to można otrzymać maksymalnie minus 30 pkt.... Co oczywiście...