ME: Groclin ? Cracovia 1:1 (1:1)

W 7. kolejce Młodej Ekstraklasy piłkarze Cracovii zremisowali na wyjeździe ze swoimi rówieśnikami z Groclinu Grodzisk Wielkopolski. W zespole Cracovii wystąpili m.in. Paweł Wojciechowski, Tomasz Wacek i Paweł Szwajdych.
ME: Groclin ? Cracovia 1:1 (1:1)
Cracovia: Szwiec ? Wojciechowski, Wacek, Uszalewski ? Kostrubała, Szlęzak (86 Baliga) ? Szwajdych, Karcz, Jeleń (75 Tatara) ? Dudzic, Kaszuba (83 Sacha)
Groclin: Gliwa ? Olejniczak, Tupalski, Yunisoglu, Zandrowicz ? Ciarkowski, Gołąb, Nolka, Szewczak ? Santos, Mania
Żółta kartka: Gołąb Tupalski ? Wacek
Cracovia objęła prowadzenie w 36 minucie po skutecznie wykonanym przez Karola Kostrubałę rzucie karnym podyktowanym za faul na Dudzicu i indywidualnej akcji Szlęzaka. Gospodarze wyrównali tuż przed przerwą po strzale głową Ciarkowskiego.
Po tym spotkaniu zespół Cracovii ma 13 punktów i utrzymał 3 miejsce w tabeli.
źródło: MKS Cracovia SSA
Komentarze
Zaloguj się lub załóż nowe konto.
Zaloguj się lub załóż nowe konto.