Terazpasy.pl / Publicystyka / Artykuły Teraz Pasy! / Jan Krzyżanowski: Smutek starego kibica

Jan Krzyżanowski: Smutek starego kibica

Z przyjacielem Ryśkiem Enzem chodzimy na mecze Cracovii od zawsze (pamiętamy DERBY z 1948 r.) Były lata, że kibicowało z nami stu, a może mniej kibiców.

Chodziliśmy i pewnie będziemy chodzili dalej, ale z coraz większym smutkiem obserwuję to co się obecnie dzieje. Na stadionie zamiast dopingu ukochanych Pasów, agresywne i wulgarne przyśpiewki o naszej odwiecznej rywalce z ?niewłaściwej strony Błoń?.

W klubie też dziwne rzeczy się dzieją między trenerem, a zawodnikami. Jeśli między partnerami nie ma tzw. ?chemii?, to żaden komputer nic nie pomoże.

Prezes - Pan Profesor - milczy jak pewien Prezydent po wyborach. A przecież są trenerzy do wzięcia, zawodnicy, którzy mogliby wzmocnić Cracovię (np. Manuel Arboleda).

KIBICE POMYŚLCIE! POMÓŻCIE! PREZESIE RATUJ!

Od redakcji: Pan Jan Krzyżanowski jest członkiem Koła Sympatyków KS Cracovia, aktorem Starego Teatru w Krakowie, odtwórcą dziesiątek ról teatralnych i filmowych.

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

skupcie sie na tym co dobre...

np. ostatnio wszyscy dopingowali pozytywnie Cracovie mimo porazki, po meczu nikt nie wyszedł każdy bił brawo, nie poleciała zadna k..... ,

jak zaczniecie dostrzegac takie pozytywy to bardziej pomozecie Cracovii niz piszac setny tekst o tym samym

a teraz to wygląda tak:
jest antydoping - teksty w stylu: jak to zle jest, jakich to złych mamy kibiców, sami chuligani.
nie ma antydopingu na meczu - lepiej przemilczec albo w gorszym wypadku przypominac jak to bylo pare meczy temu...



Zaloguj aby komentować

WSZYSTKO IDZIE W DOBRA STRONE

na ostatnium meczu ZERO przyspiewek o Wiśle a wy dalej swoje!!!

czy naprawde tym pomagacie Cracovii???

Zaloguj aby komentować

WSZYSTKO IDZIE W DOBRA STRONE

LUZIK.To niechodzi o zadna chemie poprostu potrzebne sa wzmocnienia bo juniorami ligi niezawojujemy.
Majewski juz to zrozumial i zobaczycie ze w zimie bedzie dobrze.Napewno pozyska kogos dobrego.
Filipiak cos on moze robi duzo.Znow sa bilety,nietrzeba miec identyfikatora.Kobiety za zlotowke
niemam nic do zarzucenia profesorowi.Przeciez on dawal 3 mln na transwery on wspiera hokej on chce dla cracovii naprawde dobrze Przeciez ma serce w pasy i pasiasta w zylach krew.
Kibice zawsze odkad pamietam(mam 22 lata) spiewali wulgaryzmy na wisle i beda spiewac na wisle tez na nas spiewaja
taka nowa tradycja Starszych ludzi to bulwersuje ale Panowie mamy 21 wiek niecofnie sie w 20 bo Zycie sie toczy Mamy czasy jakie mamy.w Glasgow tez jest hardkor miedzy celtikiem i rangersami i nikomu to nieprzeszkadza Polska to taki dziwny kraj ze starszych bulwersuja wulgaryzmy moim zdaniem to smieszne ..to juz zupelnie inny kraj ludzie zrozumcie to
takie straszne jest gdy slyszycie wisla to stara k.... wisla jeb... jest! wisle trzeba pier... wisle ten wasz ts!!przeciez oni kopali przez dlugie lata dolki pod cracovia i my mamy teraz byc wobec nich kulturalni O nie co to to nie!!
rozumiem ze kiedys kibice wisly siedzieli obok fanow Craxy ale To juz nie te czasy Na calym swiecie jest agresja jest i u nas i tego sie juz niewyleczy.
w lipcu mam gleboka nadzieje ze ruszy budowa stadionu zobaczycie Wszystko idzie w dobra strone do 2012 na meczach cracovii bedzie po 15 tys Zajebista atmoswera i Extra druzyna :)

Zaloguj aby komentować

Panie Janie!

A ja coś czuję, że będzie dobrze! Myślę, że właśnie czegoś takiego w drużynie brakowało jak ostatnie spotkanie z kibicami w knajpie... Problem ewidentnie leży w psychice. I to nie tylko piłkarzy... Doping rzeczywiście by się przydał z prawdziwego zdarzenia. Dziennikarze - czasami nie mam siły czytać! Arcy specjaliści i wszyscy z ogromnym doświadczeniem trenerskim. Wzmocnienie kadry bardzo potrzebne - ostatnie kontuzje to pokazały, myślę, że klub pomyśli o tym w przerwie.

Do boju Cracovia!
Balt

Zaloguj aby komentować

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Komentarze

wczesnije blagali o sprzedaz, ze przychodzi lepsze jutro, pyatnie dla kogo raczej nie d...
Z pustego nawet Salomon nie naleje. Przyszedł swój do swego, miasto i klub muszą robić...
A może by w ranach jubileusz rozegrać 4 czerwca mecz z Pogonią Lwów. Można by to.polacz...
zrobic w grudniu?
Trzech najlepszych zawodników w każdej z formacji nie ma ???- to realnie będzie walk...
A może ściągnąć szybko Śmigle z wypożyczenia....zostaliśmy beż napastnika !!!
Wsadzony na minę z braku takowych
wielka nadzieja cracovii
Najmocniejszy obecnie punkt drużyny.
współczujemy panu trzymamy kciuki za panem handel Cracovią drużyną o najpiękniejszej hi...
Moze będziemy grac na zero z tyłu....a bramkę jakąś z dystansu strzelimy?
Ma rywalizować z kim?? Chyba z Minchewem Po odejściu Fiipa S. Zostaniemy z kim???...
czołowy napastnik odchodzi a wy się chwalicie czym?
Jak widać działa i to z rozmachem. Jak już nie będzie chętnych na piłkarzy to proponuję...
Filip odchodzi do Pisy Maigaard odszedł jeszcze sprzedajecie Otara,Oskara i Ajdina
Cracovia 1 mistrz polski trzeba do tego wrócić na zawsze.Cracovia mistrz polski już w...
Część pierwsza, czyli "dla mnie celem jest budowa wielkiej Cracovii i to się dzieje"....
Zrypaliście wszystko przed startem sezonu
gdzie wzmocnienie nic nie słychać nic widać absolutna cisza cracovia śpi
A trener wrócił?
Nie odchodzi sie do potencjalnych rywali w mieście! W głowie sie to nie miesci. To samo...
post:
crocovio
Pytanie czy ma jeszcze chęć dalszej pracy
pROSZE ZERKNAC JAK WLASCICIEL KTORY JEST WPISANY W DOKUMENTACH , ILE MA SPOLEK, I JAK S...
ludzie co wy robicie z cracovią jak wam nie wstyd
post:
crocovio
Szacun a mógł zostać selekcjonerem.Zadnych wzmocnień 4 odeszło a w zamian ???Dominguez...