Terazpasy.pl / Piłka nożna / Mecze / Sparingi / Sparing: FC Zwolle - Cracovia 0:1 (0:1)

Sparing: FC Zwolle - Cracovia 0:1 (0:1)

zwolle-cracovia

Koniec meczu:
Sobota, 9 lipca 2011 r., g. 14
Holandia, stadion FC Zwolle

0:1 - 38 min. - Bartłomiej Dudzic - po akcji Kędziory i podaniu Ntibazonkizy

Cracovia:  Kaczmarek - Nykiel (46 Struna), Szeliga, Kosanović (60 Nawotczyński), Suart - Suvorov, Bartczak (69 Żołądź), Boljević, Ntibazonkiza (73 Rupa) - Kędziora (46 Straus) - Dudzic (46 Krieger)
Rezerwowi: Gąsiński, Nawotczyński, Struna, Żołądź, Straus, Krieger, Rupa.
Trener Jurij Szatałow

FC Zwolle:  Boer - van Polen, Lachman, Aafjes, Bakkati, Olijve, Maachi, Achenteh, Kluin, Slot, van der Berg oraz Bannink, Ijzerman, ter Wielen, Mailoa, Mamedov, Pot, Saymak.

Żółte kartki: Aafjes, Lachman (druga żółta w 62. min. - brak czerwonej...!) - Suart, Ntibazonkiza, Boljević

Czerwona kartka: Suart (50 min. - druga żółta)

Widzów: 1000

Poza kadrą na pierwszy mecz w trakcie obozu przygotowawczego w Holandii znaleźli się kontuzjowani Aleksejs Visnakovs i Andrzej Niedzielan oraz dochodzący do pełnej sprawności Arkadiusz Radomski. Trener nie zdecydował się na wstawienie od pierwszej minuty wracającego po kontuzji Łukasza Nawotczyńskiego, który zajął miejsce na ławce rezerwowych. W efekcie z konieczności na środku obrony mecz rozpoczął Sławomir Szeliga.

W podstawowej "11" wystąpił testowany jeszcze podczas sparingów w Polsce 31-letni napastnik Zagłębia Lubin Wojciech Kędziora, którego trener Szatałow ustawił za plecami najbardziej wysuniętego do przodu Bartłomieja Dudzica.

W początkowej fazie mecz był wyrównany. Przez blisko połowę pierwszej części gry żadnej ze stron nie udało się stworzyć groźnej sytuacji bramkowej. Gospodarze mogli objąć prowadzenie w 25 minucie, gdy Kluin strzelał z dwóch metrów, ale nie zdołał pokonać Kaczmarka. W kolejnych minutach częściej pod bramką rywala gościli piłkarze Cracovii. W 26 minucie bliski zdobycia bramki był Mateusz Bartczak, który po dośrodkowaniu Boljevića uderzył celnie głową, ale znakomicie interweniował bramkarz FC Zwolle. Dwie minuty później Milosz Kosanović uderzył mocno i celnie z rzutu wolnego z 30 metrów, a holenderski bramkarz miał duże kłopoty z obroną tego strzału. Odbił piłkę przed siebie, ale żaden z piłkarzy Cracovii nie zdążył dobić piłki. W 30 minucie zaatakowali gospodarze, ale Sławomir Szeliga ofiarnie zablokował strzał z 10 metrów.

Kilka minut później piłkarze Cracovii udokumentowali bramką okres przewagi. W 38 minucie testowany Wojciech Kędziora zagrał piłkę na lewą stronę do Saidiego Ntibazonkizy, a ten natychmiast oddał piłkę do wychodzącego na czystą pozycję Bartłomieja Dudzica, który znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i pewnie wpakował piłkę do bramkii. 1:0 dla Cracovii.

W przerwie meczu trener Jurij Szatałow dokonał trzech zmian wprowadzając Andraża Strunę za Krzyszofa Nykiela, Roka Strausa za Wojciecha Kędziorę i Dawida Kriegera za Bartłomieja Dudzica.

Druga część spotkania fatalnie rozpoczęła się dla Hesdeya Suarta, którego z trybun stadionu w Zwolle oglądała licznie zgromadzona rodzina. W 50 minucie lewy obrońca Cracovii otrzymał drugą żółtą kartkę i musiał opuścić boisko.

Chwilę później gospodarze przeprowadzili groźną akcję zakończoną celnym strzałem Kluina zza linii pola karnego, ale Wojciech Kaczmarek znakomicie interweniował. W kolejnych minutach, mimo iż Cracovia grała w liczebnym osłabieniu, gospodarze nie potrafili przejąć inicjatywy na boisku i zagrozić bramce krakowian.

W 54 minucie piłka znalazła się w bramce gospodarzy po celnym strzale głową Mateusza Bartczaka, ale sędzia spotkania dopatrzył się spalonego. Kilka minut później fatalnie spisujący się arbiter po raz drugi upomniał żółtą kartką piłkarza miejscowych Lachmana, ale... zapomniał pokazać mu czerwonej kartki i usunąć go z boiska.

Na ostatnie 30 minut meczu trener Jurij Szatałow wprowadził w miejsce Milosza Kosanovića wracającego po kontuzji Łukasza Nawotczyńskiego, dla którego był to pierwszy występ na boisku od blisko 4 miesięcy.

W 71 minucie groźnym strzałem popisał się Boljević, ale bramkarz gości udanie interweniował. W końcówce spotkania trener Szatałow wprowadził do gry dwóch zawodników z Młodej Ekstraklasy Bruno Żołądźa i Dawida Rupę, którzy zastąpili Mateusza Bartczaka i Saidiego Ntibazonkizę.

Sześć minut przed końcem spotkania gospodarze mieli znakomitą okazję do wyrównania. Napastnik miejscowych strzelił obok interweniującego Wojciecha Kaczmarka, ale zmierzającą do bramki piłkę w ostatniej chwili wybił Sławomir Szeliga grający w tym meczu z konieczności na nietypowej dla siebie pozycji środkowego obrońcy.

Kolejny sparing piłkarze Cracovii rozegrają we wtorek (12 lipca) z belgijskim ekstraklasowym klubem Zulte-Waregem.

TP!

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Mariusz Sacha

"Piłkarz Cracovii Mariusz Sacha najprawdopodobniej zagra w Podbeskidziu Bielsko-Biała. Kluby uzgodniły już warunki transferu, a sam Sacha dogadał się z beniaminkiem Ekstraklasy w sprawie dwuletniego kontraktu."

:)

Zaloguj aby komentować

oli super pomysl jeszcze smolarek i bedzie git

oli bardzo dobry kierunek,jesli znajdzie forme duze wzmocnienie szybki techniczny razem z niedzielanem w przodzie na bokach saidi suvorov super.koles sprawdzony jeszcze tylko smolarek i bedzie git!

Oli

Ostanio Oli grał w Chinach i w 63 meczach szczelił 24 gole, Tomek mówił że ma być jakieś głośne nazwisko i jeszcze mówił to z uśmieszkiem na twarzy he więc kto wie...acz kolwiek ja sceptycznie bym podchodził do jego transferu do Pasów, jakoś mi się nie widzi jego dobra gra.

A z resztą

Jak jest w formie to niech wraca. Może nie będzie swojaków strzelał jak gwiazda Żewłakow. xDD

oczko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A może pomyliłeś karty w tarocie i to nie Olisadebe a Eto ? W końcu miało być głośne nazwisko :PPPPPPPPP

Re:

Nie chcę tutaj negować twojej wiedzy ale ten news wydał mi się dość dziwny tym bardziej, że nikt poza Tobą o tym nie słyszał a i sam Olisadebe chyba nie za bardzo pasuje do koncepcji gry drużyny i nie wydaje mi się aby walczył na boisku o każde źdźbło trawy. Ale jak to mówią "lepszy rydz niż nic"

Pozdrawiam

transfery

cóż nie jestem wróżbitą
opieram się na wiedzy

Oli...

Ktoś może wie jak mu sie wiodło ostatnio?Ja sie specjalnie nie zagłebiałem w jego ostatnie osiagniecia

Oli ...

wszedzie pisza ze dostal lepsza propozycje ;>

transfery

Nieoficjalnie - od piątku Tomasz Rząsa negocjuje transfer Emmanuela Olisadebe do Cracovii. Miałby przyjść na zasadzie wolnego transferu

byl bedzie jest

TYSKI GKS!

Witam i czytam!

co mi pozostało,nie zabierać głosu,milczenie podobno jest złotem

:)

wzet celnie to ująłeś "Są wartości, z którymi się nie dyskutuje." i kropka, koniec tematu!! a Ty trasher wyluzuj, bo albo się nie wyspałeś albo Ci się impreza nie udała, w porównaniu do Ciebie Mysticum! wyraził na forum więcej lotnych opinii niż Ty :)
pzdr.

wzet

I wszystko w tym temacie... AMEN :)))

TRASHER, PITIIK, WZET

Trafiliście idealnie w sedno. Dokładnie takie jest zdanie wszystkich mających CRACOVIĘ w sercu kibiców.

Mysticum!

Skąd Ty tutaj się wziąłeś?Dobrze że akurat w tematach o których piszesz nie masz nic do gadania.Przypomnę Ci że coś w stylu "zgody" między Nami a Polonią narodziło się już przed 2 wojną więc nie pierd... więcej tutaj swoich smutów bo masz albo 15 latek i gówno kumasz albo jesteś azylant.Najpierw poznaj ludzi z Polonii a potem wyrażaj swoje poglądy.I mnie nie wkurw...!Bez odbioru!!!

wszystko

Czytam tu codziennie komentarze roznych osob (ELVIS,copercicus itp),i tak jak wszedzie wiele klutni i wyzwisk o nic ale najpiekniejsze jest to ze zawsze wszyscy zgadzaja sie z tym ze CRACOVIA jest najwazniejsza i zawsze zajmuje pierwsze miejsce w sercu kazdego z nas.Co do zgod to jak by nie bylo nasza zgoda z Polonia byla juz watkiem w filmie(DOM),i wedlug mnie powinna pozostac na wieki,co do Lecha to w koncu ''swieta trojca''(lech,areczka cracovia) to samo Arka,bywaja rozne momenty ale te zle(zerwanie z korona) i te dobre(kiedys bylem na meczu Lecha i czulem sie jak na kaluzy)Pamioetajmy jednak to ze Polonia,Arka,Lech,Sandecja to zgody z ktorych slyniemy nie tylko w polsce i szanujmy to.Co do obecnej sytuacji w druzynie to przypomina mi ona terazniejsza sytuacje w Polskiej pilce,czyli Degrengolada z pozytywnymi nutami.Pozytywne nuty to Saidi,Suvorov,Kaczmarek.Moim zdaniem ta cala degrengolada zaczela sie kiedy Stawowy opuscil CRACOVIE,nie byl moze najwybitniejszym trenerem ale to byl trener przypisany tej druzynie,on chcial wzmocnienia na co Filipiak sie nie zgodzil i za co pozniej pozalowal,zorientowal sie ale jest juz za pozno.gdyby wtedy dal Stawowemu takie pieniadze jakie teraz daje(wasiliuk,saidi) to smie twierdzic ze bylibysmy sie bic o ''majstra'' a tak to pozostaje nam boj o utrzymanie.Stawowy nie chcial przypadkowych grajkow tylko tych dobrych,chociaz jemu tez zdarzaly sie bledy (ten brazylijczyk) ale Cracovia wtedy grala naprawde piekna pilke.Niestety wyszlo jak wyszlo i teraz musze trzymac kciuki za Cracovie z ktora sie juz malo kto liczy:(.

Tradycja, rzecz święta!

Forum ma tę zaletę, że można na nim powiedzieć wszystko. Można powiedzieć coś ważnego, ale też gadać głupoty. To tak na wstępie.
Piszecie, że Polonia nie ma kibiców. No i co z tego, że przychodzi ich garstka. Przychodzą i to jest najważniejsze. Pamiętam, jak na Lecha chodziło kilkaset osób. Daleko nie patrzeć, ilu kibiców jeździło do Sosnowca czy chodziło na Suche Stawy na mecze Pasów?
Są wartości, z którymi się nie dyskutuje. Tak jest z treningiem noworocznym, tak jest ze święceniem koszyków wielkanocnych i tak jest z przyjaźnią z Lechem, Arką i Polonią. Tak też jest z wieloma innymi elementami naszej Pasiastej rzeczywistości, bo to nasza tradycja.
Tacy ludzie jak Wojciechowski przychodzą i odchodzą. Prawdziwi kibice są zawsze.

Mysticum!

A co mieli zrobić kibice Polonii, zaprotestować my nie chce my grać w ekstraklasie, nie chcemy tak awansować? Podobna sytuacja jak z naszą licencja co mieliśmy powiedzieć, my nie chcemy się tak utrzymywać. I piszesz tylko o fuzji Polonii, a Lech też fuzje zrobił z Amicą i gra w ekstraklasie na ich licencji, bo jako stary Lech Poznań by nie dostali licencji, bo mieli takie długi, że hoho, że nawet o tą licencję jako Lech Poznań nie występowali. Czyli jak Polonia jest "Dysko Polo", to rozumiem, że Lech jest dla ciebie nie Kolejorz tylko "Kuchenkorz".

copernickus

Masaryk po grzaniu ławki na Cyprze, przyszedł do nas potrenował, odbudował, a my mu za to jeszcze płaciliśmy i poszedł dalej.

Kiedy jakieś wideo????

Zobaczcie na tego linka.Tabela po prawej stronie !!!
Fajnie by było jak by tak się skończyła się liga 2012 co?heheeh

Nie ma co rozdzierać szat, jak już Ewie listek spadł.

Ale
Górnik Zabrze - MFK Rużomberok 0:1

Górnik Zabrze przegrał w sobotę w Zakopanem mecz sparingowy z MFK Rużomberok 0:1. Bramkę dla Słowaków w 32. minucie strzelił Pavol Masaryk + do niedawna napastnik Cracovii.
A mnie wciąż interesuje jak to mogło być, że taki ograny na największych europejskich zawodach znakomity piłkarz jakim jest niewątpliwie Masaryk "nie załapał" się do Pasów ?

Tarnovia!!!

Szacunek dla najstarszego klubu w tym mieście (ponad 100 lat), przez całą komunę gnojonego kosztem dotowanej z państwowych pieniędzy Unii. Na Unię zawsze była kasa, bo to było dziecko tarnowskiego kacyka Opałki. Unia miała baseny z sekcją pływania, tor żużlowy (ze sztucznym oświetleniem!), stadion lekkoatletyczny. Słowem kosztowne sekcje, w które pompowano dużą kasę. Schyłek komuny udaremnił rozruch hali lodowiska, którą zamierzano spożytkować jako bazę do sekcji łyżwiarskiej i hokejowej. Hala powstała, nawet Cracovia z niej korzystała, ale służy dziś koszykówce i imprezom typu targowego...
Żebyście wiedzieli jak wielka rozpiera ich duma, że mają takiego wychowanka jak Klich.
Chciałbym zobaczyć Tarnovię, choćby w I lidze. Może być Nieciecza czy Kolejarz Stróże, to dlaczego nie Tarnovia.

warto zaryzykowac brac smolarka!

brac smolarka, dac mu 100tys na miesiac i bedzie git,gosc bedzie chcial udowodnic wojciechowskiemu i smudzie ze szybko zostal skasowany, nie wieze ze kolesiowi brakuje ambicji, warto zaryzykowac jesli nie wypali mysle ze za 200-300 tys euro sprzedamy np na cypr.koszty zwrocone

Elvis

Zgody nie ma ale u nas tylko Cracovia ;)) wioski typu Krosno z którymi mamy najwieksza kose , jedlicze ( gts).

najbardziej cenie polonie warszawa.

najlepsza zgode cenie z Polonia Warszawa. nastarsza i zawsze z szacunkiem do naszej druzyny . lubialem tez zgode z lks i zaluje ze z nimi nie mamy, lech kiedys cenilem do meczu z Cracovia o utrzymanie co sie dziwic zbieranina amici sokola olimpii dyskobolii.
sandecje tarnovie cennie za szacunek do nas.
reszta arka to mi to lotto

Mysticum!

Piszesz "haha", że Polonia Warszawa nie ma kibiców. To "haha" to może porównanie z ilością kibiców ległej. A ja uważam, że ważniejsza jest jakość nie ilość bo idąc Twoim tokiem rozumowania można powiedzieć "hahaha" to CRACOVIA ma kibiców bo na azyl za Błoniami chodzi po ok. 20 000 a jak u nas jest 10 000 to jesteśmy szczęśliwi. Z jednym się zgadzam, że "buraki" od nas zerwały zgody z Koroną czy Czarnymi Jasło....

hahahahah ;)

bo oni mysla ze "zgoda" z danym klubem zalezy od tego ile osob przyjedzie na kielbaske i piwo :D
albo ile tysiecy osob na mecz przychodzi ... ;)

poprawilicie mi humor :D

Zgody

Dla mnie najlepszą zgodą jest Lech Poznań druga Korona Kielce trzecia Polonia Warszawa czwarta Sandecja piąta Arka
Takie powinny być a nie jakieś inne

Panowie

Ogarnijcie się - ile wy macie wiosen?
Co zgody z kibicami maja wspólnego z grą naszych piłkarzy ?
Jak czytam wasze wywody na ten temat to jest mi przykro.
Życzę rozumu.

Stefan

Dokladnie Stefan,masz u mnie piwo :)

To jak zgody wplywaja na nas pokazal Lech Poznan w pamietnym ostatnim meczu 2 sezony temu,My gralismy o UTRZYMANIE a oni..o nic :)

O i tojest fajny temat do dyskusji tak zwane ZGODY

Ja na przykład..jak chyba większość man swoje symparie i antypatie jeżeli chodzi o kluby...za Wisłą oczywiście nie przepadam....to tak na wstępie...ale na przykład nie jestem też wielkim zwolennikiem Arki Gdynia...nie jestem teżjej przeciwnikiem jest mi po prostu obojętna...ale najbardziej smieszył mnie fakt w ubiegłym sezonie jak Arka grała z Lechią i wszyscy kibice pasów oczywiście w duchu życzyli Arce porażki...ale na forum wypisywali bzdury żę są zaArka itp (to śmieszne jest). Ja zyczyłem Arce porażki oczywiście bo jestem kibicem pasów i tylko to sie liczy a walczyliśmy z nimi o utrzymanie (skończyło sie remisem z czego się ogromnie cieszyłem). Podałem ten przykład bo zgoda zgodą a życie życiem i jak dochodzi do takich sytuacji...jak opisałem to zgodę szlag trafia.

Kibic

Tez nie rozumiem zerwania zgody z Korona ale jak to cytowali po zerwaniu tej zgody jak i z Czarnymi Jaslo " kibice tamtych druzyn nie angazowali sie w mecze swoich zgód.." ...iii "Nie maja dobrych ekip hoolsow" co mnie zajebiscie rozjebalo jakoby że ..Polonia ma "zajebista ekipe" :)

Porownywanie dysko polo i ich fuzji do Naszej licencji jest totalnie nie na miejscu z racji ze bylismy stroną na wlasne zyczenie jak i Łks a tam chodzilo o wykupienie klubu przez pazerną kurwe ktora na sile chciala miec zespol w Ekstraklasie,fakt,Nasza zgoda z nimi jest najstarsza zgoda w Polsce,byli pietnowani i mieli podoobne problemy z Legią jak my w Krakowie ale to bylo dawno i nie przeklada sie to na obecne czasy a zgoda z nimi totalnie nic nam nie daje ,w Poloni nawet jak sa pieniadze to na mecze chodzi po 1000 osob i tez nie porownujmy tego do Cracovii bo Polonia nie ma fanatykow :)Jak dostali bilety od Nas za darmo plus kiełbase z grilla i piwo gratis to przyjechalo ich do Krakowa...50 osob..

Mysticum!

A ja tam uważam zgodę z Polonią za naszą najlepszą zgodę, w przeciwieństwie do np. Lecha, który mam czasami wrażenie, że ma nas w dupie, np. te śpiewy na jakimś meczu, jak mi się zdaję wysoko przez nas przegrywanym, "jeszcze jeden, jeszcze jeden". A z Polonią kluby o podobnej historii, wiele lat w III lidze, a że kibiców mało mają, u nas też były okresy, ze mało kibiców przychodziło i też się z nas śmiano, że nie mamy kibiców, za utrzymanie licencyjne też się śmiali, więc wypominanie fuzji z Groclinem jest bez sensu, oni grają w ekstraklasie dzięki licencji Groclinu, a my, że ŁKS nie dostał, jakby nie licencje to może i my i oni byśmy nie grali teraz w ekstraklasie. Choć zerwania zgody z np. Koroną nie rozumiem.

Mysticum! ...

ty akurat wiesz ;) kto i co ma :D

Elvis

"mamy zgode z kibicami.." hahaha,jakimi kibicami? ten klub nie ma kibicow i dlateog mnie dziwi ze buraki od Nas pozrywaly zgody z Korona,Czarnymi Jasło itp

Naruszenie regulaminu, wpis zmoderowany

Mysticum!

Nikt Cię nie będzie je....ł przecież po prostu wyraziłeś swoje zdanie. Mam tylko nadzieję, że nikt z PASIASTEJ BRACI z nim się nie zgodzi bo Wojciechowski Wojciechowskim gracze graczami a my mamy ZGODĘ z kibicami Polonii Warszawa i niech tak zostanie. Bo przecież jak pięknie wygląda napis na jednej z Ich opraw: "Są dwa koronne kluby Cracovia i Polonia". A poza tym oglądam wszystkie mecze Polonii Warszawa /oczywiście jeśli nie nakładają się z meczami Pasów/ i zawsze jest doping dla Cracovii.

Ondo i Liga Norweska..

Co do naszego transferu bambusa Ondo ze Stabaek to chcialem Wam tylko napisac jak wyglada liga tutaj u mnie (Norwegia)

Stabaek jest juz na miejscu 10 w lidze a Ondo nie strzelil dawno bramki i dalej klasyfikuje sie w rankingu strzelców gdzies pod koniec z 3 trafieniami..

jakby to Kogos interesowalo..:)

Smolarek...

Witam:)

Wiem ze nie w temacie ale dzisiaj oficjalne info podało ze Smolarek zostal zeslany do klubu kokosa (kurwa jaka zenada)
Nie jestem do konca zwolennikiem tego pilkarza ale w sytuacji gdy np sciagamy takich Niedzielanow to mysle ze mozna by bylo sie pokusic o wykupienie/wypozyczenie Smolarka do Nas,zawsze to jakis w miare "klasowy" pilkarz i mysle ze by sie nam mogl sprzydac :)tymbardziej ze My jako jeden z nielicznych klubow jestesmy w stanie mu zapewnic dobre wynagordzenie:)

Tutaj mozecie na mnie srac/jebac./cokolwiek..:) ale jestem ANTY zgodzie z Dysko Polo :) dla mnie Polonia Warszawa juz nie istnieje a ten zalosny twór prowadzony przez jednego z najwiekszych frajerów bez honoru (wojciechowski) jest gówno wart :)co czytam jakies info o Wojciechowskim i tym zalosnym klubie to mnie skręca

Klich

Mateusz podjął ryzyko z pełną świadomością że do zimy na bank nie będzie grał w 1 drużynie. Tylko ogony w lidze regianalnej.
W niemczech zawodnicy mają treningi 3 razy cięższe szybkościowo i wytrzymałościowo niż w Polsce czy Czechach razem. Stąd Mateusz wiedział w co wchodzi. Oby nadrobił zaległości do zimy.
Wygrana cieszy choć czekam na nowych

Generator

Wiadomo było, że z tym trenerem nie będzie lekko, bo gość ma twardą reke i jest specyficzny, a polscy piłkarze go dobrze nie wspominają, żaden, a paru z nich trenował w różnych drużynach. Z nim też czytałem wywiad kiedyś i on też się o polskich piłkarzach dobrze nie wypowiadał, że się do treningów nie przykładają, a za największego obiboka i za tego co miał z nim największe problemy podawał Krzynówka.

...

Dudzic sam mówił, że on woli grać na boku, więc jak on sie sam nie czuje napastnikiem, to trudno o nim tak mówić. To tak jakby wystawić Suvorova na rozgrywającego i mówić, że to rozgrywający, albo Saidiego na atak i mówić, że to napastnik i póżniej ich rozliczać z tego jak grają na tych pozycjach i mówić jacy są ciency, bo ani Suvorov, ani Saidi nie grali dobrze, gdy byli wystawiani na wspomniane wcześniej pozycję, a na boku już inna bajka. Podobnie jest z Dudzicem, tylko wiadomo to zawodnik o mniejszych możliwościach, ale widać, że Dudzic woli grać na boku i mu tam znacznie lepiej idzie. On w młodzieżowe piłce grał w ataku i strzelał sporo bramek, ale nie w seniorskiej, w której wygląda lepiej na boku i sam mówi, że lepiej mu sie na tej pozycji gra. Wystarczy sobie przypomnieć, że Dudzic grając na boku i rajdy miał niezłe i faulowany był w polu karnym, czego przyczyną jest jego szybkość. Na środku ataku często nie moze wykorzystać swej szybkości, a skutecznym zawodnikiem w seniorskiej piłce nie był, a jak sobie przypomnieć kiedy bramki strzelał, to głównie wtedy gdy gralismy 2 napastników i mogli oni sobie schodzić na boki, gdy gra sam już tak co chwile nie może robić, więc jego gra w ataku wygląda jak wygląda. Jak nie ma juz kogo na atak wystawić to można Dudzica, ale jak jest kogo to lepiej wystawić innych, a Dudzic niech wchodzi na końcówki za jakiegos bocznego pomocnika, albo go trzeba wypożyczyć. Ciekawą rzeczą jest to, że Szeliga grał dziś na stoperze i z relacji wynika, że całkiem dobrze mu szło.

:)

Dziekuje za korekte:)

Bartłomiej Dudzic - w sparingach trafia

W meczach ligowych spała sie psychicznie, Tak samo było ze Szczotką - wieczna nadzieja że w końcu w lidze odpali a nie tylko w meczach sparingowych.

Mateusz

Mozna bylo sie spodziewac, ze nie bedzie latwo i nie wyglada to zbyt rozowo dla Mateusza jesli nie ejst wystawiany w sparingach i trener wypowiada sie w tym tonie.

Chyba jednak ciut za wczesnie na przygode z wielka pilka choc trza wierzyc, ze mu sie pouklada.

Skoro ...

Skoro strzelił Dudzic, to co dopiero jak będzie w ataku prawdziwy napastnik! ;-)