Terazpasy.pl / Piłka nożna / Mecze / Sparingi / Sparing: Cracovia – Widzew 2:2 (0:2)

Sparing: Cracovia – Widzew 2:2 (0:2)

cracocia-widzew-uniejów

W rozegranym w środę w Uniejowie sparingu Cracovia zremisowała 2:2 z Widzewem Łódź.

.

Cracovia - Widzew Łódź 2:2 (0:2)

  • 0:1 – 22 min. - Kaczmarek
  • 0:2 – 26 min. - E. Visnakovs
  • 1:2 – 80 min. - Dudzic
  • 2:2 – 88 min. - Dudzic

Cracovia: I połowa: Pilarz - Kuś, Żytko, Szeliga, Jaroszyński - Danielewicz, Dąbrowski, Budziński - Steblecki, Kita, Bernhardt. II połowa: Pilarz - Wawrzynkiewicz, Nykiel, Wasiluk, Jaroszyński (62' Bartków) - Kapustka, Zejdler, Żurek - Ntibazonkiza, Kita, Dudzic.

Widzew: Mielcarz - Kikut, Mroziński, Augustyniak, Płotka - Kasprzak, Okachi, Pietrowski, Batrović, Kaczmarek - E. Visnakovs. Grali również: Wolański, Stępiński, Nowak, Visnjakovs, Rybicki, Staroń, Jonczyk.

cracocia-widzew-uniejów

Dla Cracovii była to pierwsza gra kontrolna w okresie przygotowawczym. Widzew wcześniej w sparingu pokonał Lechię Gdańsk 4:1.

Gra toczyła się pod dyktando Cracovii, ale w pierwszej połowie to zespół debiutującego na ławce trenerskiej Widzewa Artura Skowronka zadał dwa ciosy. W 22. i 26. minucie sytuacje sam na sam z Krzysztofem Pilarzem po kontratakach wykorzystali Marcin Kaczmarek i Eduards Visnakovs. Po przerwie przewaga Pasów była miażdżąca i w końcówce przyniosła efekt. W 80. i 88. minucie do bramki Widzewa dwukrotnie trafił Bartłomiej Dudzic.

W Cracovii po raz pierwszy wystąpił Marcel Wawrzynkiewicz, który podpisał już kontrakt z Cracovią. Zagrał też na prawej obronie testowany Mateusz Bartków. Brakowało natomiast rDawida Nowaka, Roka Strausa i Adama Marciniaka, którzy wracają do siebie po urazach.

Wkrótce zamieścimy m.in. bramki z meczu.

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

nie było tak źle.

Oglądałem ten mecz i powiem tak pierwsza polowa z przodu całkowicie przyzwojcie fajna gra piłką i kilka okazji było. Obrona słabo 2 błędy i 2 gole mogło być 3 ale na nasze szczęście podanie Pilarza do Dąbrowskiego (chyba) nie zostało przejęte ale nie wiele brakło.
2 połowa my przy piłce przez większość czasu i bramki zdobyte w zamieszaniu. Chociaż 2 bramka po kontrze i dograniu Kity (chyba).ogólnie to nieźle .pisze chyba bo mecz był bez komentarza .

Zaloguj aby komentować

Dobry rywal dla Dawida Nowaka

Dobry ruch w sumie ze strony klubu. Dawida Nowaka też Bełchatów nie chciał, u nas gra przyzwoicie. Jak będzie miał konkurenta to będzie pewno grał jeszcze lepiej. Nie wiem o co towarzystwo się burzy :P Na nawet ligowców z Belgii czy Holandii nas nie stać, więc trzeba kombinować. Nie ma co sprowadzać za chore pieniądze kolejnego Masaryka

Zaloguj aby komentować

wynik cieszy

teraz róznoracy znawcy tematu beda przekonywac ze wynik jest nie wazny , i ze byl snieg.

Zgoda

ciezkie warunki (nie pod na), ale wynik ok - szczegolnie ze po tym, jak 0:2 do przerwy. a na 90minut.pl pisza, ze zaklepalismy sobie obronce - dobry news w dniu, kiedy nasza obrona sie nie popisala (moglo byc wyzej!)

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Pierwszy sparing...

Warunki sparingu zupełnie nie pod nasz system gry - pełno śniegu i ślisko. Jak na razie 2:0 dla Widzewa i pewnie tak się zakończy. Widać, że nasi nie potrafią grać przy takiej pogodzie, szkoda bo przecież jak zaczynamy w połowie lutego to warunki będą podobne ;/

No i dobrze...

Nasi pokazali, że mają jaja. Co prawda tylko sparing ale odrobili 2:2 :) Może nie potrzebujemy napastnika skoro jest Dudzic? :P

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Komentarze

na rynku transferowym walka o najlepszych piłkarzy w ekstraklasie a słabiutka cracovia...
Podobno ma Marchwiński do nas przejść jestem za i to mocno za. ale po co nam ten band...
post:
Maleńczuk
Nie powinno się wpieprzać z poglądami politycznym w sport. Dziwi jednak to, że gdy są o...
post:
Maleńczuk
Jesteś idio..ą t Maleńczuk to debil i alkoholik upublicznia swoje lewackie poglądy.Crac...
obserwując transfery innych drużyn z ekstraklasy cracovia jest na szarym końcu a była n...
post:
Maleńczuk
Dokładnie! Zrobił sie temat zastępczy. A Malenczuk, jak to on. Typowy skandalista. Lubi...
post:
Maleńczuk
gowno burza polityczna, zamiast ujadac Malenczuka zacznijcie myslec o Cracovii, zadawa...
post:
Maleńczuk
CZEKAMY NA GŁĘBOKIE WSPARCIE MOCNE TRANSFERY I MISTRZOSTWO POLSKI TRZYMAMY KCIUKI!
post:
Maleńczuk
Maleńczuk to kawał prymitywnego chama który przynosi wstyd Cracovii osłabia nasz autory...
post:
Maleńczuk
Pomijając sympatię i antypatie, to ktoś wyraził zgodę by on napisał ten hymn. Skoro jes...
post:
Maleńczuk
Dokładnie tak jest jak piszesz. Prymityw. Wstyd, ze to on napisał ten prostacki hymn!
post:
Maleńczuk
Zgadzam się w 100 % - ach !! Maleńczuk to kawał prostaka który przynosi wstyd pasiackie...
Kto zaprosił Maleńczuka na obchody 120 lecia Cracovii i po co?! Ten ordynus przynosi ty...
https://www.facebook.com/share/v/1BHLXCDmRJ/
post:
Amplfwang
boiska jest i to zajebiste nazywa sie Oberbank Stadion
A któż to znowu wymislił? Toż tam nawet boiska pilkarskiego nie ma?! To po chooj tam je...
Przyjdą jeszcze gorsi
Jego to mi szkoda miał serducho do gry.
W 2 turze Cracovia było najgorsza ze wszystkich drużyn w ekstraklasie to cud że nie sp...
Ludzie Dróźdza robili transfery do klubu i oprócz Stojkovicia to dobre transfery nie by...
Odkąd odszedł p prezes Drożdz którego cele były sportowe i robił wszystko co mógł bardz...
Wiem co czujesz mam niestety to samo z Cracovią jestem od meczu z Widzewem 2:2 w listop...
W drugiej połówce życia to już człowiek widzi wręcz namacalnie uciekający czas , plany...
Trenerze Jacku! Wróć jeszcze kiedyś do nas, w końcu do trzech razy sztuka. Nie było lep...
Mam nadzieję, że Stępiński jutro nie będzie w formie bo on zawsze się wyżywał na Cracov...