I co?

nie ma chętnych do komentowania? co DG-S i inni Opsonopodobni np. PASY22, mordy pozatykane. Nie ułożyło się po waszej myśli? dobrze że zamilkliście oby na zawsze! Na Górniku jeszcze nikt nie wygrał, od kilku kolejek gra Cracovii wygląda co najmniej poprawnie nawet w meczach przegranych. Na Lechu drużynom trudno wyjść poza swoją połowę, Wisła nie wychodziła nawet z swojej szesnastki a Cracovia radziła sobie całkiem nieźle i gdyby nie wielbłąd Sandomirskiego to byłby punkt, gdyby nic nie robił tylko stał to piłka odbiła by się od jego klatki. Z Wisłą Cracovia dominowała przez cały mecz tylko fartowne bramki 3 w ciągu 4-ech min. dały Wiśle zwycięstwo ale gra Cracovii cieszyła. Z Górnikiem na bardzo ciężkim terenie widzieliście co było, wyższość Cracovii niepodważalna. Dom buduje się od fundamentów i długo nic nie widać, dokładnie do tak długo jak długo nie wyjdzie się ponad ziemię a później już idzie szybko i efekty dopiero są widoczne. Tak właśnie jest z Cracovią Chwała za mądrość i cierpliwość profesorowi że nie miał i nie ma zamiaru zwolnić trenera Probierza bo to bardzo dobry trener. Jak ktoś widzi tylko tyle co spojrzy na tabelę a nie jest szerzej zorientowany w pracy trenera to myśli co to za trener. Ja od lat przyglądam się treningom i pracy na treningach i wiem jak pracują obecnie jak pracowali za Podolińskiego a jak się bawili na treningach za Stawowego i Zielińskiego. efekty by takie że drużyna z tygodnia na tydzień z miesiąca na miesiąc grała coraz gorzej. To tak jakby ktoś kupił samochód zatankowany przez poprzedniego właściciela najlepszym paliwem i dotąd jeździł dobrze do puki było paliwo a następca już zatankował jakieś dziadostwo i samochód był coraz słabszy więc go sprzedał a następny właściciel stopniowo uzupełniał paliwo już tym dobrym to samochód będzie stopniowo dochodził do siebie a pełnej mocy nabierze dopiero jak cały bak będzie już zatankowany tylko tym dobrym paliwem. Profesor to wie ale ci pseudo kibice którzy idą na mecz nie po to żeby go oglądać i analizować ale po to żeby rozrabiać nawet nie wiedząc co się dzieje na murawie a o wyniku dowiadują się często z mediów mają najwięcej do powiedzenia. Czas, czas, czas jeszcze raz czas ciężka praca i dobra selekcja dopiero przyniosą efekt. No i oczywiście udane transfery!

PASY!!

Ale ja piszę o tym sezonie. Słabo skończyliśmy poprzedni, źle zaczęliśmy ten. Wiadomo trzeba spróbować zawalczyć o pierwszą 8, ale 9 punktów straty na 9 meczy to trochę jest i będzie bardzo trudno się dostać do pierwszej 8. Trzeba realnie popatrzeć. Choć wszystko jest możliwe, bo jak wiele razy pisałem ta liga jest bardzo chimeryczna. Ale jak na wiosnę będą punktować na przynajmniej takim poziomie jak w ostatnich 10 meczach i skończą ten sezon bez nerwów na 9-10 miejscu to osobiście uznam, że rewolucja wyszła na plus i drużyna Probierza zmierza w dobrym kierunku i będę liczył na dalsze postępy w następnym sezonie, czyli pierwszą 8.

Zaloguj aby komentować

ALL

Też uważam, że Probierz to jeden z najlepszych trenerów w kraju. Takie widzę jego sukcesy:
1. Drużyna nie zadowala się prowadzeniem 1:0, albo wyrównaniem i walczy do końca.
2. Kondycyjnie i mentalnie zaczęła wytrzymywać końcówki meczów.
3. Wprowadzanie młodych zawodników: Wilk, Pestka, Helik,...
4. Piątek - bardzo się rozwinął, ale Probierz skrytykował go na jednej konferencji - znaczy, że nad nim pracuje.

Zaloguj aby komentować

Kibic1995

Bo mamy potencjał na dużo więcej, o 10 miejsce to może walczyć Sandecja czy Termalika. Mimo wszystko jeśli Filipiak nie wyrzuci Probierza to powinno być dobrze.

Zaloguj aby komentować

PASY!!

Niby dlaczego rewolucja miałaby się tylko udać wtedy jak wejdziemy do 8 i zagramy o puchary? W tym sezonie ledwo się przeciez utrzymaliśmy przed spadkiem i zajęliśmy 14 miejsce. Jak spokojnie się utrzymamy bez nerwów i będziemy parę miejsc wyżej niż w tamtym to już można będzie powiedzieć, że rewolucja dała efekty. Jak pisałem w pierwszych 10 meczach Probierz zdobył 6 punktów, w ostatnich 10 tych punktów zdobył 15. Choć co prawda finalnie skończył jak Zieliński rok temu czyli jeden punkt więcej niż kolejek, czyli nie ma postępu do roku poprzedniego, ale sytuacja jest całkiem inna, w tamtym sezonie Zieliński zaczął bardzo dobrze, po 12-13 kolejkach był chyba gdzieś na 6 miejscu, a potem był zjazd i skończył na 14. W tym Probierz zaczął źle, ale potem był postęp. Według mnie, jak po 30 kolejce będzie 35-36 punktów to już będzie dobrze. By awansować do pierwszej 8 musieliby mieć średnią przynajmniej 2 punkty na mecz. Choć jak np. 8 z pierwszych 9 zespołów będzie dalej tak punktować jak punktuje to wyjdzie na to, że aby znaleźć się w 8 potrzebne będzie 44 punkty. Jakby tak było to nie ma szans. Jak któreś z 2 zespołów miedzy miejscami 5-9 zacznie znacznie słabiej punktować niż do tej pory, a my najlepiej z zespołów 10-16 to wszystko się może zdarzyć. Choć mi osobiście się wydaję, że zagramy w drugiej 8 i będą 3 derby z GTS w tym sezonie. I Probiezr będzie miał szanse rehabilitacji, za poprzednie derby.

Zaloguj aby komentować

ZET

W derby wynik był tragiczny, ale gra nie była, aż tak tragiczna. Jakby tak popatrzeć to mieliśmy ponad 50 minut przewagi. Bo w pierwszej połowie 41 minut w drugiej na samym końcu jakieś ponad 10. Wydaję mi się, że GTS pod koniec nie wytrzymał tempa, może jakby nie było tej przerwy to by siedli wcześniej i skończyło by się 2-4 lub 3-4. Przecież w ostatnich 10 minutach mieliśmy 3 sytuacje i to były lepsze sytuacje niż wszystkie w pierwszych 40. A po 3 szybkich golach nasi trochę się posypali i wtedy GTS miał przewagę jakieś przez jakiś czas potem gra się wyrównała, a następnie znów przewagę mieliśmy my.

Zaloguj aby komentować

HS

Uda się jak wejdziemy do pierwszej 8 i będziemy grać o puchary, póki co daleko od tego :)

Zaloguj aby komentować

Kibic1995

Ja przecież napisałem że gra Cracovii z Wisłą cieszyła i też nie uważam żeby z Górnikiem zagrali lepiej. Po prostu tak się ułożyły mecze ale w obydwu gra Cracovii była jeżeli nie bardzo dobra to przynajmniej dobra, dlatego nie robiłem tragedii z wyniku z Wisłą.

Zaloguj aby komentować

ZET

Moim zdaniem jakoś o wiele lepiej w Zabrzu niż w derbach nie graliśmy, tylko nam się mecz dobrze ułożył i tym razem to nam prawie wszystko wchodziło, a nie przeciwnikowi. Piłka spadała, obijała się i leciała zawsze na naszą korzyść. Co prawda Mihalik grał lepiej niż derbach, ładna akcja przy 1 bramce, Ukrainiec lepiej niż Malarczyk, a Dimun lepiej niż Deja. Postęp jakiś w grze jest, a zwłaszcza w punktach jest. Przecież po 10 pierwszych meczach było tylko 6 punktów po 11 punktów 7, a po 21 jest tych punktów 22. czyli jak łatwo obliczyć 15 punktów w ostatnich 10 meczach. Czyli 2,5 raza więcej niż w pierwszych 10. I co ciekawe wczoraj wygraliśmy bez tych co mogli zagrać, a Probierz ma zamiar zrezygnować z ich usług. Czyli Sandomierskiego, Szczepaniaka i Wójcickiego. Jeszcze Deleu i Steblecki i Vestenicky, ale oni akuarat nie grali za dużo ostatnio, albo nie grali w ogóle za dużo w tym sezonie.

Zaloguj aby komentować

DG-S

Tak, tak... Tak sobie tłumacz mecz ustawiony. Po prostu mieliśmy dzień konia, jak GTS u nas. Prawie każdy strzał wchodził, ściany nam pomagały, piłka się obijała i leciała zawsze na naszą korzyść.

Zaloguj aby komentować

ZET

I jeszcze IronMike i PASY!!, który pisał po derbach jak to nie mogło się udać, ta rewolucja Probierza i jak on to pisał, że trzeba było zostawić Zielińskiego.

Zaloguj aby komentować

I gówno....

Zobaczymy w maju.
Nie podniecaj się bo mecz był ustawiony przez bukmacherów
Ciekawe gdzie oni teraz kupią cała druzyne???
I dalej

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

SportSklep24.pl: Oficjalna piłka Euro 2016

Pilka-nozna-adidas-EURO16-Beau-J_[71708]_1200

W SportSklep24.pl  można już kupić oficjalną piłkę Euro 2016 dostępną w kilku modelach.

SportSklep24.pl

SportSklep24.pl: FC Barcelona – koszulki, bluzy, kurtki - ponad 60 produktów!

barcelona-4x2

W SportSklep24.pl    zgromadziliśmy już ponad 60 produktów - m.in. koszulki, dresy, bluzy, kamizelki, kurtki, piłki, torby, szaliki, czapki, kieliszki - dedykowanych sympatykom FC Barcelona.

Komentarze

Czy ktoś wie na jakim etapie jest sprawa Mirka? Podobno wielce mieliśmy skarżyć się.......
Zwłaszcza to jest święta prawda hehe "Cracovia za Pana kadencji utrzymała się w ekstr...
...tylko niezłe odstępne sobie zapisałeś w kontrakcie a wiadomo że nasz prezes to skner...
A mieliśmy grać o mistrzostwo.
Nie wiem czy jakikolwiek zawodnik będzie chciał grać w Cracovii w klubie w którym panuj...
jest wolnym już zawodnikiem Lech z nim nie przedłuza
Smutne to ale prawdziwe.
Racja w 100%
Dramatyczna indolencja strzelecka, wielbłądy w obronie - czyli to co było... No ale, ja...
https://gazetakrakowska.pl/artur-platek-cracovia-nie-ma-swojego-kodu-dna/ar/13594464
Nieudolni trenerzy powinni przechodzić na wcześniejszą emeryturę
post:
cracovio
chyba 0.99% i to takich lwych kibiców jak ty.
post:
cracovio
najlepiej ustepujac miejsca trenerowi Hajdo:D
panie trenerze prawdziwi kibice jeszcze są z panem cracovia to pierwszy mistrz polski j...
praca praca jeszcze raz praca i mądre transfery
post:
?
Tak zwolnic Probierza ale pod warunkiem że ty mu bedziesz pensje płacił która miał w ko...
post:
Pestka
Ten Grabarz jest pogniewany (?) na młodych zdolnych.pozbył się tez Kanacha.To dodatkowy...
Taka jeszcze myśl nie się nasunęła dlaczego nasz młodzieżowy reprezentant Polski nie mi...
post:
cracovio
Może niech kolega pisze w swoim imieniu bo 99% kibiców ma go serdecznie dość
post:
Cracovia
Jak jest Bóg to musi też być szatan, może GTS pakt z szatanem zawarł i ich diabli nie b...
post:
?
Jak naciskano na Filipika by zwolnił Majewskiego to też była gadka, że zawodnicy psychi...
Że Ci idioci chcą przejąc klub tak jak chciano to zrobić w Bydgoszczy( no to patrzcie g...
post:
Cracovia
Guzik mnie obchodzi co o nas myślą w Legii, GTSie, Ruchu..itp... I co myślą o naszym hy...
post:
No co jest
to byłby wielki błąd usunięcie w tej chwili probierza ale mam nadzieję że tego nie zrob...
Jak już ostatnio wspominałem. Musi nastąpić reakcja normalnych kibiców na kiboli. Na ty...