Terazpasy.pl / Piłka nożna / Konferencje prasowe / [NA ŻYWO] Konferencja prasowa trenera Probierza po meczu Górnik Zabrze - Cracovia

[NA ŻYWO] Konferencja prasowa trenera Probierza po meczu Górnik Zabrze - Cracovia

Przedstawiamy retransmisję konferencji prasowej po meczu 21. kolejki Lotto Ekstraklasy Górnik Zabrze – Cracovia 0:4 (0:2) z udziałem trenera Michała Probierza.

Bezpośrednią transmisję konferencji i pomeczowych wywiadów prowadziliśmy na naszym kanale fb.com/terazpasy

 

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Zet!

Byłem przekonany a nawet pewny że Cracovia wygra z górnikiem zrobiłem w tej sprawie zakład z kumplami,moim zdaniem lepie się gra Cracovii na wyjeździe,bo nikt ich nie rozprasza wyzwiskami innych drużyn i wychwalaniem innych drużyn na własnym stadionie.Zamiast kibicować kibicować Cracovii,to nas strasznie rozprasza powiedział mi jeden z piłkarzy a co najgorsze że konferansjer w ogóle nie jest aktywny i na to nie reaguje i moim działaniem nie wspiera drużyny,właśnie wtedy tracimy bramki na szczęście to zauważył już Filipiak może jakoś zareaguje i poprawi tak beznadziejną sytuację na stadionie.Byłem na meczu w Zabrzu atmosfera dużo lepsza dla Cracovii niż u siebie,nikt im tak nie przeszkadzał w czasie gry jak na stadionie Cracovii.Taka prawda!Oby trenerowi udały się transfery,ale mam do niego 100% zaufania i jeszcze jedno angielscy piłkarze używają opasek przeciw kontuzji głowy,trzeba natychmiast taką opaskę załatwić dla Covilo w tedy gra się normalnie dużo lepiej niż w kasku,bo kask mu bardzo przeszkadza.To co ty zauważyłeś Cracovia już dawno gra dużo lepiej choć przegrywała,to w końcu musi przynieść efekty i już pokazali klasę.CRACOVIA PANY!

Zaloguj aby komentować

do DG-S i tym podobnych

Sam się przyznałeś że nie jesteś kibicem Cracovii ponieważ cieszą ciebie porażki twoim największym marzeniem jest zobaczyć Cracovie na ostatnim miejscu w Maju sam o tym mówisz (zobaczymy w maju) twa wściekłość po zlaniu Górnika przez Cracovie to miód na nasze pasiaste serca.

Mariusz88

Ja myślałem, że jakieś małe szanse na wygraną są. A ty pisałeś, że nie ma żadnych. A nawet jakbym pomyślał, że nie ma to bym nie pisał. Ale przynajmniej widać, że się cieszyłeś to fakt. Bo DG-S to liczy na porażki Probierza by później pisać jak to miał rację. Czyli u niego to jest ważniejsze niż wyniki Cracovii.

Zaloguj aby komentować

prezesik

Pisałem że nie wierze w zwycięstwo w Zabrzu ciekawe czy Ty z ręką na sercu powiesz że wierzyłeś w wygraną? Cieszyłem się ogromnie ze zwycięstwa tym bardziej że wynik był wręcz szokiem dla mnie ale jestem pewny że dla Ciebie też. Co do showmena to Probierz się tak zachowuje chyba się z tym zgodzisz? Ważniejsze jest to jakim jest trenerem odpowiedz dostaniemy w Lutym. Mourinho też jest showmenem i nie przeszkadza to mu być dobrym trenerem to chyba jasne? A co do typów takich jak DG-S to oni po prostu są wściekli z tego że wygraliśmy w Zabrzu a ja jestem szczęśliwy z tego powodu to jest ta różnica .

Zaloguj aby komentować

Mariuszek

Czyli do siebie też piszesz jak do podobnych do DG-S? Co przed meczem piałeś? Że nie ma szans na wygraną. Czyli też dupa jesteś, a nie kibic. Pisałeś, że nasz trener to showman, który tylko gada i Jacek Zieliński pewnie ma satysfakcję jak zobaczył wynik derbowy.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

I co?

nie ma chętnych do komentowania? co DG-S i inni Opsonopodobni np. PASY22, mordy pozatykane. Nie ułożyło się po waszej myśli? dobrze że zamilkliście oby na zawsze! Na Górniku jeszcze nikt nie wygrał, od kilku kolejek gra Cracovii wygląda co najmniej poprawnie nawet w meczach przegranych. Na Lechu drużynom trudno wyjść poza swoją połowę, Wisła nie wychodziła nawet z swojej szesnastki a Cracovia radziła sobie całkiem nieźle i gdyby nie wielbłąd Sandomirskiego to byłby punkt, gdyby nic nie robił tylko stał to piłka odbiła by się od jego klatki. Z Wisłą Cracovia dominowała przez cały mecz tylko fartowne bramki 3 w ciągu 4-ech min. dały Wiśle zwycięstwo ale gra Cracovii cieszyła. Z Górnikiem na bardzo ciężkim terenie widzieliście co było, wyższość Cracovii niepodważalna. Dom buduje się od fundamentów i długo nic nie widać, dokładnie do tak długo jak długo nie wyjdzie się ponad ziemię a później już idzie szybko i efekty dopiero są widoczne. Tak właśnie jest z Cracovią Chwała za mądrość i cierpliwość profesorowi że nie miał i nie ma zamiaru zwolnić trenera Probierza bo to bardzo dobry trener. Jak ktoś widzi tylko tyle co spojrzy na tabelę a nie jest szerzej zorientowany w pracy trenera to myśli co to za trener. Ja od lat przyglądam się treningom i pracy na treningach i wiem jak pracują obecnie jak pracowali za Podolińskiego a jak się bawili na treningach za Stawowego i Zielińskiego. efekty by takie że drużyna z tygodnia na tydzień z miesiąca na miesiąc grała coraz gorzej. To tak jakby ktoś kupił samochód zatankowany przez poprzedniego właściciela najlepszym paliwem i dotąd jeździł dobrze do puki było paliwo a następca już zatankował jakieś dziadostwo i samochód był coraz słabszy więc go sprzedał a następny właściciel stopniowo uzupełniał paliwo już tym dobrym to samochód będzie stopniowo dochodził do siebie a pełnej mocy nabierze dopiero jak cały bak będzie już zatankowany tylko tym dobrym paliwem. Profesor to wie ale ci pseudo kibice którzy idą na mecz nie po to żeby go oglądać i analizować ale po to żeby rozrabiać nawet nie wiedząc co się dzieje na murawie a o wyniku dowiadują się często z mediów mają najwięcej do powiedzenia. Czas, czas, czas jeszcze raz czas ciężka praca i dobra selekcja dopiero przyniosą efekt. No i oczywiście udane transfery!

PASY!!

Ale ja piszę o tym sezonie. Słabo skończyliśmy poprzedni, źle zaczęliśmy ten. Wiadomo trzeba spróbować zawalczyć o pierwszą 8, ale 9 punktów straty na 9 meczy to trochę jest i będzie bardzo trudno się dostać do pierwszej 8. Trzeba realnie popatrzeć. Choć wszystko jest możliwe, bo jak wiele razy pisałem ta liga jest bardzo chimeryczna. Ale jak na wiosnę będą punktować na przynajmniej takim poziomie jak w ostatnich 10 meczach i skończą ten sezon bez nerwów na 9-10 miejscu to osobiście uznam, że rewolucja wyszła na plus i drużyna Probierza zmierza w dobrym kierunku i będę liczył na dalsze postępy w następnym sezonie, czyli pierwszą 8.

Zaloguj aby komentować

ALL

Też uważam, że Probierz to jeden z najlepszych trenerów w kraju. Takie widzę jego sukcesy:
1. Drużyna nie zadowala się prowadzeniem 1:0, albo wyrównaniem i walczy do końca.
2. Kondycyjnie i mentalnie zaczęła wytrzymywać końcówki meczów.
3. Wprowadzanie młodych zawodników: Wilk, Pestka, Helik,...
4. Piątek - bardzo się rozwinął, ale Probierz skrytykował go na jednej konferencji - znaczy, że nad nim pracuje.

Zaloguj aby komentować

Kibic1995

Bo mamy potencjał na dużo więcej, o 10 miejsce to może walczyć Sandecja czy Termalika. Mimo wszystko jeśli Filipiak nie wyrzuci Probierza to powinno być dobrze.

Zaloguj aby komentować

PASY!!

Niby dlaczego rewolucja miałaby się tylko udać wtedy jak wejdziemy do 8 i zagramy o puchary? W tym sezonie ledwo się przeciez utrzymaliśmy przed spadkiem i zajęliśmy 14 miejsce. Jak spokojnie się utrzymamy bez nerwów i będziemy parę miejsc wyżej niż w tamtym to już można będzie powiedzieć, że rewolucja dała efekty. Jak pisałem w pierwszych 10 meczach Probierz zdobył 6 punktów, w ostatnich 10 tych punktów zdobył 15. Choć co prawda finalnie skończył jak Zieliński rok temu czyli jeden punkt więcej niż kolejek, czyli nie ma postępu do roku poprzedniego, ale sytuacja jest całkiem inna, w tamtym sezonie Zieliński zaczął bardzo dobrze, po 12-13 kolejkach był chyba gdzieś na 6 miejscu, a potem był zjazd i skończył na 14. W tym Probierz zaczął źle, ale potem był postęp. Według mnie, jak po 30 kolejce będzie 35-36 punktów to już będzie dobrze. By awansować do pierwszej 8 musieliby mieć średnią przynajmniej 2 punkty na mecz. Choć jak np. 8 z pierwszych 9 zespołów będzie dalej tak punktować jak punktuje to wyjdzie na to, że aby znaleźć się w 8 potrzebne będzie 44 punkty. Jakby tak było to nie ma szans. Jak któreś z 2 zespołów miedzy miejscami 5-9 zacznie znacznie słabiej punktować niż do tej pory, a my najlepiej z zespołów 10-16 to wszystko się może zdarzyć. Choć mi osobiście się wydaję, że zagramy w drugiej 8 i będą 3 derby z GTS w tym sezonie. I Probiezr będzie miał szanse rehabilitacji, za poprzednie derby.

Zaloguj aby komentować

ZET

W derby wynik był tragiczny, ale gra nie była, aż tak tragiczna. Jakby tak popatrzeć to mieliśmy ponad 50 minut przewagi. Bo w pierwszej połowie 41 minut w drugiej na samym końcu jakieś ponad 10. Wydaję mi się, że GTS pod koniec nie wytrzymał tempa, może jakby nie było tej przerwy to by siedli wcześniej i skończyło by się 2-4 lub 3-4. Przecież w ostatnich 10 minutach mieliśmy 3 sytuacje i to były lepsze sytuacje niż wszystkie w pierwszych 40. A po 3 szybkich golach nasi trochę się posypali i wtedy GTS miał przewagę jakieś przez jakiś czas potem gra się wyrównała, a następnie znów przewagę mieliśmy my.

Zaloguj aby komentować

HS

Uda się jak wejdziemy do pierwszej 8 i będziemy grać o puchary, póki co daleko od tego :)

Zaloguj aby komentować

Kibic1995

Ja przecież napisałem że gra Cracovii z Wisłą cieszyła i też nie uważam żeby z Górnikiem zagrali lepiej. Po prostu tak się ułożyły mecze ale w obydwu gra Cracovii była jeżeli nie bardzo dobra to przynajmniej dobra, dlatego nie robiłem tragedii z wyniku z Wisłą.

Zaloguj aby komentować

ZET

Moim zdaniem jakoś o wiele lepiej w Zabrzu niż w derbach nie graliśmy, tylko nam się mecz dobrze ułożył i tym razem to nam prawie wszystko wchodziło, a nie przeciwnikowi. Piłka spadała, obijała się i leciała zawsze na naszą korzyść. Co prawda Mihalik grał lepiej niż derbach, ładna akcja przy 1 bramce, Ukrainiec lepiej niż Malarczyk, a Dimun lepiej niż Deja. Postęp jakiś w grze jest, a zwłaszcza w punktach jest. Przecież po 10 pierwszych meczach było tylko 6 punktów po 11 punktów 7, a po 21 jest tych punktów 22. czyli jak łatwo obliczyć 15 punktów w ostatnich 10 meczach. Czyli 2,5 raza więcej niż w pierwszych 10. I co ciekawe wczoraj wygraliśmy bez tych co mogli zagrać, a Probierz ma zamiar zrezygnować z ich usług. Czyli Sandomierskiego, Szczepaniaka i Wójcickiego. Jeszcze Deleu i Steblecki i Vestenicky, ale oni akuarat nie grali za dużo ostatnio, albo nie grali w ogóle za dużo w tym sezonie.

Zaloguj aby komentować

DG-S

Tak, tak... Tak sobie tłumacz mecz ustawiony. Po prostu mieliśmy dzień konia, jak GTS u nas. Prawie każdy strzał wchodził, ściany nam pomagały, piłka się obijała i leciała zawsze na naszą korzyść.

Zaloguj aby komentować

ZET

I jeszcze IronMike i PASY!!, który pisał po derbach jak to nie mogło się udać, ta rewolucja Probierza i jak on to pisał, że trzeba było zostawić Zielińskiego.

Zaloguj aby komentować

I gówno....

Zobaczymy w maju.
Nie podniecaj się bo mecz był ustawiony przez bukmacherów
Ciekawe gdzie oni teraz kupią cała druzyne???
I dalej

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

SportSklep24.pl: Oficjalna piłka Euro 2016

Pilka-nozna-adidas-EURO16-Beau-J_[71708]_1200

W SportSklep24.pl  można już kupić oficjalną piłkę Euro 2016 dostępną w kilku modelach.

SportSklep24.pl

SportSklep24.pl: FC Barcelona – koszulki, bluzy, kurtki - ponad 60 produktów!

barcelona-4x2

W SportSklep24.pl    zgromadziliśmy już ponad 60 produktów - m.in. koszulki, dresy, bluzy, kamizelki, kurtki, piłki, torby, szaliki, czapki, kieliszki - dedykowanych sympatykom FC Barcelona.

Komentarze

post:
elda
...
Po meczu z Zagłębiem Sosnowiec twoje zdanie było takie, że "wyczerpały się już wszystki...
Wydawało się,że p.Filipiak jest rozsądniejszy... No cóż,Incinatus mógł być senatorem,to...
No to mam nadzieję że nareszcie coś drgnie bo już nie będzie żadnej wymówki
kibole których doping polega na tym że plują na wisłę tekstem to wisła to stara k...w t...
Z sąsiadką różnie może być, więc może na wszelki wypadek reaktywują rezerwy by były der...
Fajna sprawa :) A ja czytam że ma powrócić drużyna rezerw od nowego sezonu... Po choler...
https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne/cracovia-uruguay-kult-paso...
Czy tego Słowaka Daniela tez bierzemy?
Cracovia idzie wolno ale do przodu jak oby już nie miała takich wpadek to wszystko się...
no i karne potrafi strzelać!
Zobaczymy w praniu...Culina też się zapowiadał.
Najbardziej liczę na Olive, podobał mi się sposób gry. Piszczek ma duże zaufanie trener...
A drużynie jest taki potrzebny, od momentu odejścia Denissa a potem Miro był wakat:)
Dokładnie tam gdzie najbardziej brakowało to zawodnicy zostali sprowadzeni, Rumun, któr...
Jak Cabrera będzie zdrowy i bedzie w stanie grać po przynajmniej 70 minut w każdym mecz...
Wszystko fajnie, ale nadal nie ma komu strzelać. Patrząc tylko na statystyki to po pros...
bardzo dziękuję za dwa dobre transfery oby tak dalej z nadzieja patrzę w przyszłość głó...
Chłopak ma papiery na granie.myslę że dobry transfer
Czy udane? to się okaże, mam nadzieje że tak. To czy ktoś obserwował czy nie, czy tyl...
Niema co przesadzać, nim nie wybiegnie na boisko. Może akurat nie będzie tak źle jak z...
post:
Zdjęcie
Tak masz rację że do Siplaka się pomyliłem o czym później sam napisałem.
post:
Skauting
Właśnie o to chodzi, chciałbym żeby ktoś wyszedł do wywiadu i powiedział: tak, ten i te...
post:
Zdjęcie
Już ci pisałem, że szrot czy nie szrot to się okaże. Co tu dużo mówić Probierz nie ma z...
post:
Zdjęcie
Pier...y szrot wiecej bramek w sezonie strzelają stoperzy.