Terazpasy.pl / Multimedia / Fotogalerie / FOTO: Trampkarze: Cracovia – AP 21 Kraków 3:0 – 20 zdjęć

FOTO: Trampkarze: Cracovia – AP 21 Kraków 3:0 – 20 zdjęć

trampkarze-strona

Przedstawiamy fotogalerię i relację z pierwszego meczu finałowego o mistrzostwo Małopolskiej Ligi Trampkarzy w którym zespół Cracovii prowadzony przez trenera Grzegorza Trelę pokonał AP21 Kraków 3:0 (1:0).

Cracovia – AP21 Kraków 3:0 (1:0)

Bramki: Robert Ożóg (dwie) i Nikodem Morawski

Skład drużyny Cracovii: Nikodem Morawski (kapitan) Mateusz Burliga, Maksymilian Graniczkowski, Jakub Król,Dominik Franczak, Bartosz Rokicki, Robert Ożóg, Jakub Bartosz, Daniel Nowak, Patryk Zaucha, Remigiusz Biernat, Mateusz Fiałek, Kamil Rokosz, Andrzej Rutkiewicz, Mateusz Jamrozy, Dorian Pituła, Grzegorz Chlebda, Mikołaj Czechowski

LINK: FOTO: Trampkarze: Cracovia – AP 21 Kraków 3:0 – 20 zdjęć

Mecze z Akademią Piłkarską nigdy nie były łatwe, również ten mecz zaczął się od morderczego tempa narzuconego przez przeciwnika. Walka o każdy metr boiska o każdą piłkę o każdy aut. Pasy minuta po minucie zdobywały teren, tworzyły coraz groźniejsze akcje, były coraz bliżej bramki przeciwnika. Wynik meczu otworzył Robert Ożóg, który perfekcyjnie wykonał rzut wolny, piłka trafiła w poprzeczkę, odbiła się od bramkarza i wpadła do bramki. Wspaniały gol Roberta i wielka radość na trybunach.

Utrata bramki nie załamała przeciwnika, wręcz odwrotnie AP jeszcze mocniej nacisnęło lecz mimo usilnych starań więcej bramek do przerwy nie było, Pasy dowiozły przewagę do przerwy. Druga połowa zaczęła się bardzo nerwowo, presja wyniku zaciążyła na zawodnikach AP. Pasy wręcz odwrotnie , grały z większą koncentracją i większą skutecznością.

Kontratak Pasów, Kamil Rokosz przebiega samotnie pół boiska jest w prawym narożniku z dwoma obrońcami, w polu karnym nie ma żadnego z zawodników Pasów, sprytnie nabija obrońcę i mamy rzut rożny. Piłka uderzona  przez Bartosza Rokickiego trafia w środek pola bramkowego gdzie przygotowany do uderzenia głową jest Paryk Zaucha i... w ostatniej chwili piłkę z nad głowy Patryka ściąga bramkarz AP, wypuszcza ją jednak z rąk co wykorzystuje Nikodem Morawski i zakłada klasyczną siatę bramkarzowi .  2:0!

Pasy nie mają jednak dość, a pomaga im w tym nerwowość która panuje w drużynie przeciwnika, sypią się kartki, jeden z zawodników AP musi opuścić boisko. Po całej serii rzutów wolnych, na dwudziestym metrze do piłki podchodzi Robert Ożóg. Idealny strzał, piłka przelatuje tuż na głowami zawodników w murze i tuż pod poprzeczką wpada do bramki. 3:0!

AP walczy dalej ale wynik nie ulega zmianie.

Marek Król

SportSklep24.pl – wybieraj spośród 12.125 artykułów, obuwia i odzieży sportowej!

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Komentarze

post:
Kto
Po to by Klich miał do kogo cofnąć a Glik odegrać:)))
post:
Kto
Glik ???? Ja się pytam po co ? W ystarczy, że dostaje szanse Klich grający 80 % podań d...
https://lovekrakow.pl/kontrowersyjna-postac-w-radzie-nadzorczej-cracovii-burza-w-portug...
Niestety. To z czym trener Elsner sobie nie poradził to stałe fragmenty gry....to...
post:
List...
wiec niech teraz nie biadoli, ze nowy wlasciciel nie ma srodkow na finansowanie klubu....
Po co pisać do do tego cynicznego i bezczelnego gołodupca?! W momencie , kiedy zgłupiał...
post:
Kto
wszystkie formacje trzeba wzmocnić lepiej grali piłkarze po zmianie a gdzie GLIK jeszcz...
Ile razy trzeba pana prosić aby pan dal szansę Glikowi, to bardzo dobry stoper,obrońca...
post:
Kto
Trzeba wierzyć, tyle zostało. Jakimś promyczkiem nadziei wydaje się być większa aktywno...
na co od dłuższego czasu pracowaliśmy, 11 miejsce w tabeli... Zobaczymy co będzie dale...
post:
Kto
tylko ze z taką formą to na 90% nie wygramy
Tak krytykowano ostro Filipiaka niektórych trenerów, ogólnie jego ludzi za brak skautin...
post:
Kto
Jeśli w sobotę nie wygramy z GKS to na 90% my
Po co na boisku w tak ważnym meczu i w tak ciężkim momencie znalazł się fatalnyTabisz?
Potrzebny na gwałt bo widmo spadku coraz bliższe rozumiem że trener nie ma wpływu na wi...
Legia wiadomo że nie spadnie Widzew chyba też bo mają za dużo kasy więc kto ???
Mam nadzieję, że okażemy dzisiaj głośne poparcie dla naszego trenera !!
Uratuj nas przed spadkiem....
Prawdopodobnie po tym meczu ktoś wyleci z roboty a może obydwoje wylecą kolejny sezon w...
post:
cracovio
Powiedz to tym co na boisku będą
od jutro czekamy na serię zwycięstw aż do mistrzostwa panie trenerze
zrób pan wszystko aby Cracovia zdobyła mistrzostwo polski są jeszcze szanse
Święte słowa ! Cracovia co jakiś czas balansuje na granicy spadku. Niestety bardzo brak...
Widać, że trener potrzebuje naszego wsparcia. Niestety, trafił się nam właściciel, któr...
panie trenerze jesteśmy z tobą nie poddaj się masz wygania i słusznie żądaj wsparcia