Terazpasy.pl / Teraz Prasa / Gazeta Krakowska / GK: To już koniec pecha?

GK: To już koniec pecha?

Wczoraj piłkarze Cracovii mieli trening na sztucznej nawierzchni przy ul. Wielickiej. Rekonwalescentem jest Jacek Wiśniewski.

- Po meczu z Wisłą miałem krwiaka na nodze - mówi zawodnik. - Trenuję normalnie, byłem w składzie na mecz z Koroną, ale nie zagrałem ani minuty. Może trenerzy zadecydowali, że jeszcze nie czas?

Jacek Wiśniewski spokojnie podchodzi do występów, nie chcąc za wcześnie wrócić do gry - według dewizy - zdrowie najważniejsze. Na żywo nie widział jak koledzy przełamują się, wygrywając w Wodzisławiu. - Widziałem potem ten mecz w telewizji - mówi "Wiśnia". - Byłem duchowo z kolegami, a po meczu w kontakcie telefonicznym. Nieważne jak gramy. Wolę prezentować się tak jak w Wodzisławiu czy w meczu z Zagłębiem Sosnowiec i mieć 30 punktów na koncie.

Przed" Pasami" konfrontacja z Bełchatowem, który dobrze musi kojarzyć się Wiśniewskiemu. - Tak, wiosną strzeliłem bramkę w meczu z tym rywalem - mówi zawodnik. - Teraz jest gorzej, bo prześladują mnie kontuzje. W tamtym sezonie nie miałem nawet skręconej kostki, w tym później zacząłem okres przygotowawczy ze względu na uraz achillesów, złamano mi nos w meczu z Zagłębiem Sosnowiec, wreszcie ten krwiak... Nie miałem jeszcze w karierze tak pechowej rundy. Nie wiem, czy zagram z Bełchatowem. Wiśniewski nie zdobył jeszcze w tym sezonie bramki, w ubiegłym strzelił cztery - wszystkie wiosną.

W czerwcu upływa mu kontrakt z Cracovią. - Nie było żadnych rozmów w tej kwestii - mówi zawodnik. - Wydaje mi się, że nie podejmą ze mną rozmów patrząc na mój wiek. Sądzę, że trener będzie chciał ściągnąć młodszych zawodników. Będę więc szukał klubu na Śląsku, ale nie będzie to Górnik. Jeśli nie będzie dla mnie miejsca w składzie, to chciałbym grać chociaż w Młodej Ekstraklasie, ale nie oddaję broni - jeszcze są trzy mecze ligowe i jeden w ramach Pucharu Ekstraklasy. Na razie nie zaprzątam sobie głowy kontraktem, chciałbym jeszcze pograć w Cracovii.

Przed krakowianami mocna dawka meczów - w sobotę podejmują Bełchatów (godz. 16), 27 XI zagrają z Jagiellonią w Krakowie (Puchar Ekstraklasy), 30 XI z Legią, 4 XII z Widzewem w Łodzi (PE) i 7 XII z Ruchem w Chorzowie.

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Komentarze

Życzę mu jak najlepiej ale on zdeży sie ze ścianą menager zarobi a on sie zmarnuje i w...
Pojawiają się informacje na temat transferu do Czech! Czy po odejściu Kallmana jet to d...
Widziałem takie wpisy. Osobiście nikogo stamtąd nie znam. Trudno powiedzieć... Grunt, ż...
A tak na serio niektórzy w Nowym Targu twierdzą, że opisywana wyżej Pani położyła hokej...
Dżoana była już prawie wszędzie! jest nadal tak rozchwytywana, że na razie nie ma na t...
Wtedy III liga hokeja by nas czekała... :D
Przecież jest póki co głównym sponsorem, właścicielem, więc określenie ratuje jest del...
Kto jeszcze pamięta trenera Finka. ?? . .
Drozdz Out, Pany cos na rzeczy Hasic chyba do legii za 1.5euro, Kapustka out, chyba z...
Obydwa zespoły, tj U19 i U17 spadły!!! To jest istny skandal, wiadomo! Generalnie to zo...
Dobry trener to trener który ma SZCZESCIE.....tak kiedyś powiedział Napoleon o generała...
Nie często się z tobą zgadzałem, ale tu myślę tak samo. Lepiej takich obietnic nie skła...
Juniorzy starsi własnie spadli z CLJ. Też inna historia, a działacze wiedzieli co robią?
Z hokejem to już zupełnie inna historia. Fatalna historia. Miejmy nadzieję, że uda się...
Z hokejem też wiedzieli co robią? Teraz w budżecie na piłkę nie będzie już hokeja i pow...
A czy on chociaz wie/wiedzial, co to jest Cracovia I gdzie leźy Krakow. I kiedy sie o g...
Lepiej nic nie obiecywać...bo w piłce to jak z pogoda różnie może być.Najleppszy przykł...
JAK MACIE KASE BRAC SWIERCZOKA DO PRZODU, LUQUINHAS Z LEGII TEZ. ZOSTAWIC JUZ KROCZKA...
No I co Panowie dyrektorzy? Znowu dupa zbita? A podobno byl juz zaklepany? Znowu bedzie...
A co mają zrobić skoro od lat zespół był budowany pod taki system gry? Weź sie chłopie...
Aleź to sie trudno sluchało. Rzadko ogląda sie takich bajoków, jak ten Jarek. Myślałem...
ja bym się tak nie rozpędzał w obietnicach... jest nad czym popracować i proszę się na...
A co szkodzi obiecać? Zawsze wolno, zwłaszcza bogatemu. Co innego honorową postawę, sło...
Do Prezesów , to my szczęścia nie mieliśmy prawie nigdy. Małe wyjątki przed wojną i tyl...
moim zdaniem... uważam, że trener Dawid powinien bezwzględnie zostać...