DP: Bułgarski trop Cracovii

Piłkarze Cracovii mają teraz urlopy, spotkają się ponownie na tradycyjnym od lat 30. treningu noworocznym na boisku przy ul. Kałuży, a przygotowania do nowego sezonu mają zacząć w połowie stycznia.
W klubie na pierwszy plan wysuwają się teraz sprawy transferowe. Prezes Janusz Filipiak zapowiedział, że ma pieniądze na zakup trzech, czterech dobrych zawodników. Na liście życzeń Cracovii znajduje się aż 27 piłkarzy.
Cracovia penetruje też rynki zagraniczne. W tych dniach w Bułgarii przebywali trenerzy Lesław Ćmikiewicz i Bartłomiej Zalewski. - Byliśmy w Warnie, w Płowdiw, oglądaliśmy trzy mecze ligowe. Wyszkolenie techniczne piłkarzy bułgarskich jest bardzo dobre. Obok nas było sporo menedżerów z innych krajów, nawet z Chin! Mamy wynotowane nazwiska, kilku graczy zaproszonych zostanie na testy po nowym roku, kiedy będziemy grać sparingi.
Trener Ćmikiewicz nie chciał zdradzić, na jakie pozycje Cracovia szukała zawodników.
Komentarze
Zaloguj się lub załóż nowe konto.
Zaloguj się lub załóż nowe konto.
Banicja!
szarodzinka
09:43 / 13.12.07
Zaloguj aby komentować