Terazpasy.pl / Stadion / Inwestycje / Stadion do wynajęcia

Stadion do wynajęcia

2010-06-09-stadion-crac-32

Stadion Cracovii szybko urósł na naszych oczach. Teraz trwają intensywne prace wewnątrz obiektu. Już za jakieś 3 miesiące - nieprawdopodobne! - zasiądziemy wygodnie w fotelikach na nowej arenie naszych marzeń.

Tymczasem powoli nabiera rozpędu proces zagospodarowywania tego wspaniałego narzędzia do zarabiania pieniędzy na piłce nożnej. Ale nie tylko na piłce. Od początku podkreśla się bowiem wielofunkcyjność stadionu Cracovii, który oprócz widowisk sportowych ma służyć gościną dla wszelkiego rodzaju widowisk estradowych, dzięki wbudowanej w trybunę zachodnią scenie.

Z wypowiedzi Prezesa Janusza Filipiaka wynika jasno, że wzorem choćby niedawnego sparingpartnera Cracovii w Stanach Zjednoczonych scena może też mieć swoją komercyjną funkcję podczas meczów! Jaką? Może stać się platformą wystawienniczą dla np. firm sprzedających samochody. Oczywiście stanie się to kosztem kilkuset miejsc o jakie uszczuplona zostanie trybuna w miejscu rozkładanej sceny.

.

2010-06-09-stadion-crac-32

.

Jednak larum, jaki już spodziewam się usłyszeć zasadny będzie tylko wtedy, gdy wszystkie pozostałe foteliki wypełnią się kibicami. A i wtedy zdecyduje pewnie kalkulacja, czy bilety na tę część trybuny będą więcej warte niż to co zapłaci taki powiedzmy salon samochodowy za miejsce wystawiennicze dla swoich motoryzacyjnych cacek.

Na temat sposobów zarabiania pieniędzy na takim obiekcie można by napisać opasły tomik. Na razie na plan pierwszy w przypadku Cracovii wysuwają się dwa podstawowe.
Pierwszy to zagospodarowanie powierzchni komercyjnych, szczególnie tych od strony Błoń, zlokalizowanych w trybunie północnej. Sklepy i restauracje nasuwają się tu same. W sąsiedztwie Błoń, które są dziś miejscem aktywnego wypoczynku dla ogromnej rzeszy krakowian, dają podstawy by twierdzić, że można tu zarabiać pieniądze. Ogłoszenia na ten temat pojawiają się w prasie już od jakiegoś czasu.

Druga forma z jakiej mogą skorzystać firmy to możliwość wykupienia specjalnych lóż VIP, do których można zaprosić ważnych dla firmy gości by w atmosferze piłkarskiego święta zacieśniać relacje - czy to biznesowe czy międzyludzkie.

Nie tylko na Cracovii, ale i w Krakowie to absolutna nowość, która na pewno wymagać będzie odpowiedniego wypromowania, ale i wyrobienia pewnych nawyków i przyzwyczajeń. Nie ma wątpliwości, że im lepiej będzie Cracovia grać, tym lepiej takie loże mogą być sprzedane.

Właśnie pojawiła się oficjalna oferta na korzystanie z tych specjalnych miejsc na stadionie, która obejmuje nie tylko sam pokój z balkonem, ale szereg przywilejów związanych z posiadaniem własnego skybox'u. Do wyboru mamy 26 pomieszczeń w których pomieścić się może od 12 do 30 osób. Każdy pokoik wyposażony jest w multimedia, klimatyzację, czy zaplecze sanitarne i oczywiście własną minitrybunę na balkoniku, na którym - zaręczam - widoczność na murawę jest po prostu rewelacyjna.

Przywilej ten kosztuje kilkadziesiąt tysięcy złotych rocznie, ale po szczegóły odsyłamy bezpośrednio zainteresowanych do MKS Cracovia [zobacz ]. Dość powiedzieć, że oferta dla zamożnej części społeczeństwa jest naprawdę bardzo atrakcyjna.

Craco

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

nowi piłkarze

Właśnie przejżałem oficjalną stronę i szlag mnie trafia, bo ciągle tylko czytam o typach naszych gwiazd na MŚ RPA 2010, a gdzie jakżesz wyczekiwane informację nt. nowych transferów???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Zaloguj aby komentować

Napis CRACOVIA musi być !!!

Co ten Zbigniew Fus pieprzy?Jak to nie ma gdzie zrobić napisu?
A trybuna północna od strony błoń długa ,płaska idealna na napis CRACOVIA
Jak będzie wyglądać stadion bez napisu?
PANOWIE ZRÓBCIE COŚ PÓKI NIE JEST ZA PÓŹNO !!!!

http://www.seatwave.com/FileStore/VENUE/IMAGE/000014_1_anfield--liverpool.jpg

Zaloguj aby komentować

Ja pierdziele !!!

ale nakupilismy pilkarzy !!! chyba sie w szatni nie pomieszcza !!
widac 3 rok z rzedu bedziemy bronic sie przed spadkiem do ostatniej kolejki :)
tylko czy przy wzmocnieniach rywali, i silnych beniaminkach mamy jakies szanse ???

Zaloguj aby komentować

NOWY STADION!!!I CORAZ WIEKSZY KONTRAST MIEDZY MY-I ONI

OT KOMERCIALIZM

Zaloguj aby komentować

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Komentarze

Są 2 miejsca spadkowe do obsadzenia, bo Nieciecza już praktycznie out. Od Korony w dół...
dajcie szanse Glikowi może poukłada zespół bo jest źle
błagamy zróbcie coś aby cracovia podniosła się z dna i została w ekstraklasie
post:
Bramkarz
Pierwszy taki błąd Madejskiego w sezonie, a ty już sugerujesz, że zły? Puknij się w czo...
TRZEBA SZYBKO DZIAŁAĆ ABY NAPRAWIĆ DRUŻYNĘ TO OSTATNIA CHWILA
WSTYD I KOMPROMITACJA CRACOVIA BLISKO SPADKU NIC NIE DZIAŁA SAME BŁĘDY WE WSZYSTKICH FO...
post:
Bramkarz
To co odstawili to parodia. Wszystko wskazuje na to, że jubileusz będzie w I lidze
Zacznijmy to od 4 ligi bez tego jebanego spekulanta
Gratulacje dla Pana Gambala! Cyferki, cyferki...... one nie grają. Widać wyrażną różnic...
A raczej sobota i pomyśleć że jeszcze niedawno myślano o mistrzostwie ewentualnie o puc...
post:
Bramkarz
Na koniec: cholernie szkoda mi Elsnera.......
post:
Bramkarz
Najbardziej winny był Sans który kur... za lekko podał do Sutalo.Sutalo od dawna mnie n...
Dno, udaje że gra
post:
Bramkarz
Fakt, Madejski w efekcie finalnym zawalił ale... Sans i Sutalo przy aucie stracili jak...
Sans do zmiany !!! Zero gry....Kolejny raz zawodzi Hasić.....
post:
Bramkarz
Taki bramkarz jak Palczewski....tylko 4 liga
Wszyscy zachwycał się Madejskim,że mamy bramkarza... Nawet nie szukano innego bramkarz...
KUR. - zaczęło się od Sansa - spierdolił podanie do Sutalo a Madejski dołożył swoje !!!
Sans - błagam Cię współpracuj, nie napalaj się !!! Szkoda setki Hasića.....
Mam nadzieję, że Klich nie zagra - przynajmniej w wyjściowym składzie - bo jest mistrze...
Kiedyś, jeszcze za czasów Lenczyka, gardził Cracovią ( Filipiak chciał go w pakiecie z...
Na 2 ligę będzie w sam raz
Transfer wszechczasów
Cała drużyna zagrożona spadkiem jest beznadziejnie trzeba się ratować zróbcie coś dobre...
OBRAZ NĘDZY I ROZPACZY DNO DNA