Terazpasy.pl / Piłka nożna / Rozmówki / Mateusz Żytko: - Chwila, dosłownie ułamek sekundy dekoncentracji... (wideo)

Mateusz Żytko: - Chwila, dosłownie ułamek sekundy dekoncentracji... (wideo)

zytko-mateusz-2011-07-20

- To był pierwszy mecz, każdy z nas włożył w niego wiele serca, chciał się pokazać z jak najlepszej strony. Niestety często tak jest, że jak się bardzo chce to nie wychodzi...  - mówi dla Terazpasy.pl obrońca Cracovii Mateusz Żytko  po przegranym meczu z Koroną Kielce (1:2).

- Piłka meczowa, po której Zieliński zdobył drugą bramkę dla Korony została rozegrana z Twoim udziałem. Jak to wyglądało z Twojej perspektywy?

- Dostaliśmy piłkę za plecy. Niepotrzebnie na sekundę popatrzyłem się na Wojtka Kaczmarka by sprawdzić czy on nie będzie wychodził do tej piłki. Chwila, dosłownie ułamek sekundy dekoncentracji... Zieliński jest bardzo szybkim zawodnikiem doszedł nas, przepchnął mnie, straciłem panowanie nad piłką i niestety trafił...

 

- Straciliście trzy punkty, a przed Wami trudny terminarz na najbliższe mecze...

- Boli na pewno to, że był to słaby mecz w naszym wykonaniu. Po szybko strzelonej bramce nasza gra przestała się kleić nad czym bardzo ubolewamy.

- Po strzeleniu bramki wyraźnie cofnęliście się. To było zalecenie trenera czy wynikało z gry Korony?

- Zawsze tak jest, że jak się zdobywa bramkę to drużyna staje trochę bardziej z tyłu bo wtedy łatwiej skontrować i stworzyć sytuację. Niestety dzisiaj to nie przełożyło się na kolejne bramki i mecz zakończył się naszą porażką.

- W szatni była złość czy spuszczone głowy?

- Była i złość i spuszczone głowy. Ale trzeba szybko się podnieść. Przeanalizować dlaczego mecz wyglądał tak a nie inaczej. I do boju... To był pierwszy mecz, każdy z nas włożył w niego wiele serca, chciał się pokazać z jak najlepszej strony. Niestety często tak jest, że jak się bardzo chce to nie wychodzi...

- Słychać opinie, że piłkarze Korony lepiej od Was prezentowali się pod względem przygotowania fizycznego.

- Nie wiem dlaczego tak mogło to wyglądać z trybun bo na boisku czuliśmy się fizycznie dobrze. Mimo to nasza gra nie wyglądała dobrze, choć potencjał w zespole jest bardzo duży. Mamy bardzo dobrą pomoc, bardzo dobry atak, ale dzisiaj nie mogliśmy utrzymać piłki, pograć fajnych akcji. Było za to dużo walki i mnóstwo szarpanych akcji.

- Punkty musicie zacząć zdobywać jak najszybciej, bo aż strach pomyśleć, że mogłaby się powtórzyć sytuacja z poprzedniego sezonu...

- Myślę, że w tej drużynie grają sami świadomi, dorośli ludzie. Wiemy, że to była "kicha" i trzeba się wziąć do roboty.

zytko-mateusz-2011-07-20

- Wrócę do pierwszego pytania. Opisując kluczową sytuację dla końcowego wyniku meczu powiedziałeś "spojrzałem na Wojtka Kaczmarka...". Czy to nie jest opis jak wygląda obecnie współpraca obrońcy - bramkarz - defensywni pomocnicy? Czy wiesz co zrobią Twoi partnerzy?

- Broń Boże nie mam żadnych pretensji do Wojtka, bo na boisku powinno się grać według zasady "umiesz liczyć - licz na siebie". Nie można czekać na to co zrobi kolega tylko jak najlepiej wykonać swoją robotę. Ja popełniłem błąd, Wojtek został w bramce i straciliśmy gola. Cały czas staramy się korygować naszą grę, podpowiadamy sobie na boisku. Świadomość taktyki jakiej wymaga od nas trener Jurij Szatałow musi przyjść z czasem - dla jednych zawodników szybciej, dla innych wolnej. Musimy wszyscy starać się jak najlepiej wykonywać to czego trener od nas wymaga.

- W meczu z Koroną często po stałych fragmentach gry powtarzała się sytuacja w której piłka była zgrywana na 16 - 20 metr, gdzie zawodnicy Korony mieli bardzo dużo swobody, choć zazwyczaj nie trafiali w bramkę. Czy Wasza gra obronna jest zaporą, która potrafi zatrzymać zespoły, które będą skuteczniejsze od Korony?

- To są elementy gry obronnej całego zespołu. Na przykład będąc wyznaczonym do krycia 1 na 1 Pavla Stano, który jest bardzo groźny przy stałych fragmentach gry, nie koncentruję się na tym co robią pozostali zawodnicy tylko na tym aby dobrze pokryć mojego zawodnika. Każdy musi mieć świadomość swoich zadań i tego co robi na boisku. Jeśli spadają takie bezpańskie piłki przed polem karnym to ktoś powinien na to odpowiednio reagować.

Rozmawiał: raf_jedynka

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Żytko

Kiebżdziunio

Zaloguj aby komentować

Żytko błażnie odejdz z Cracovii i nie blokuj miejsca innym !!!!!!

Szatałow taki z Ciebie kozak a zmianami udowodniłeś ,że chuja umiesz .
Suvorov ma grać cały mecz bo jest nalepszy w tym zespole tak samo jak Saidi czy Kaczmarek i zakoduj to sobie w tej małej główce !!!!

Suvorov

jest jednym z najlepszych...fakt ale jak gra na swojej pozycji w tym meczu wypadl tak sobie..

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Hetairoi13

To, że Nykiel podawał cały czas do przeciwnika i w ogóle wszystko co robił to źle, to jest tak samo prawdziwe jak to, że v.d. Bizen pokazał się z bardzo dobrej strony. A co niby w tym bardzo dobrego było, już w pierwszej swojej minucie na boisku zepsuł sytuacje, później się z dwa razy dobrze, zastawił, może z dwa razy dobrze podał i tyle, tak to cieniutko, wolny, spóźniony w większosci przypadków i dużo razy przegrywał pojedynki siłowe z piłkarzami Korony choć takie gość warunki fizyczne ma. Trochę lepszy występ od Nykiela, bo jak pisałem zepsuta sytuacja, m.in. przegrany pojedynek w ostatniej minucie pod polem karnym Korony po którym poszedł wykop w kierunku Zielińskiego i to ma być pokazanie się z bardzo dobrej strony? To ja nie wiem z jakiej strony by się pokazał jakby bramkę strzelił w tej zepsutej sytuacji, chyba nie ma takiego słowa, by wtedy to określić jak było świetnie.

Hetairoi13

No bo jak napisali w jednej z gazet Nykiel dobrze zaczął mecz, ale później co raz gorzej grał. Dlatego druga połowa w jego wykonaniu była cieniutka. I myślę, ze właśnie przegraliśmy mecz, bo nasi jak napisałeś odpuścili myśleli, że na stojąco wygrają mecz. Żytko fakt zrobił wielki błąd i w sumie słusznie dostał najgorsze opinie, choć cały mecz grał podobnie jak Kosanović do tej 91 minuty. Ale w tej sytuacji Kosanović też dołożył swoje, właśnie odpuszczając biegł sobie i patrzył co się stanie, choć na powtórce mozna zobaczyć, że on na poczatku tej akcji jest w bliżej naszej bramki niż Żytko, ale, że Zieliński biegnie bliżej Żytki, więc Kosanović postanawia, nie wiedzieć czemu, się nie włączać do tego tylko biec z boku i się przyglądać. Zieliński by nie miał szans jakby Kosanović pobiegł jak Żytko, bo by z dwójką już sobie nie poradził.

Zaloguj aby komentować

Być może

Nykiel mnie tak drażnił, bo oglądałem z bliska jego grę w drugiej "słabszej" jego połowie. Jednak jak widzę jak biegnie na niego 2 kielczan, a on zaczyna zbiegać do linii i zamiast wybić tą piłkę to jeszcze im podaje, a potem w tempie ślimaka wraca za akcją. Przypomniały mi się niektóre mecze Wailuka.
Ja do niego nic nie mam, może to był jego gorszy dzień, życzę mu tego żeby z meczu na mecz grał coraz lepiej.
Masz rację z bramkarzem czy obrońcą tak jest mogą cały mecz grać dobrze, a potem klaps. Mnie martwi jedno , myślałem po wiośnie, że nasi piłkarze zrozumieli, że trzeba walczyć o każdy punkt, a tu z koroną odpuścili zupełnie. Powinni wziąść przykład z Podbeskidzia jak się chce to można, szczególnie u siebie.

Zaloguj aby komentować

Hetairoi13

Ale wiesz ty tak pisałeś, jaby Nykiel grał dno, a v.d. Bizen nie wiadomo co. Popatrzyłem sie dziś do gazet jak dziennikarze i różni eksperci oceniają piłkarzy Cracovii po tym meczu i oceny wszyskich praktycznie były na mniej wiecej tym samym poziomie, tam gdzie była skala 1-10 to wszyscy mieli od 3-5, a tam gdzie była 1-5 to wszyscy mieli 2-3. Więc różnice nie dużo i nikt nie dostał dobrej noty, a niektórzy tylko taką mocno przeciętną. W DP np. v.d Bizen dostał indentyczną notę jak Nykiel. W GK dziennikarz napisał, przy Nykielu, że początek miał dość dobry,a potem co raz gorzej, a przy v.d. Bizenie cos takiego, że jedynie mógł się podobać panią, bo mówiły, że przystojny i tyle plusów po jego występie można się doszukać. Oczywiscie to już była przesada i złośliwość trochę, bo tam jak pisałem z dwa razy się zastawił dobrze, z dwa podał w tym raz do Bartczaka gdzie ten mógł strzelić gola, ale to było wszystko, coś było, ale naprawdę nie dużo, jak grał lepiej od Nykiela to tylko trochę. Z resztą trudno po takim meczu jak dla mnie pisać, że ten to grał dobrze, a inny źle, bo jak pisałem głównie wśród tych co grali niby beznadziejnie według kibiców był wymieniany Żytko, Nykile i Dudzic, który zszedł z bosika przy 1-0. A według mnie nikt nie grał dobrze, a różnice w grze zawodników były nie duże. Najgorszy można powiedzieć, że Żytko przez tą sytaucje z 90 minuty, która zadecydował na ocenę jego występu, bo tak to grał podobnie jak reszta obrońców. Tak to już obrońcy mają może ktoś grać przyzwoicie cały mecz zrobi jeden błąd i może zostać antybohaterem. Napastnik np. może grać beznadziejnie cały mecz, ale w ostaniej minucie strzeli gola i może zostać bohaterem. A, że róznice były nie duże w poziomie naszych grajków w meczu z Koroną może świadczyć fakt, że najlepszym graczem meczu został Saidi, który na 10 dośrodkowań miał może z dwa dobre, jakieś tam pojedynki wygrywał 1 na 1, ale później kończył, dośrodkowywał czy podawał głównie źle, czyli robił trochę szumu na skrzydle lecz nic praktycznie nie potrafił wykończyć, grał może momentami efektownie, ale praktycznie w ogóle nie efektywnie, bo praktycznie zawsze brakowało ostatniego podania czy wykończenia. A do tego jeszcze dał mozliwość do aktorskich popisów Kuzerze i sędziemu do gwizdnięcia na 11-stke. Czyli jak ktoś zostaje najlepszym graczem, choć nie grał dobrze to praktycznie wszytko to mówi o występie naszych graczy, że wystarczyło byle co by być najlepszym w drużynie. A takie gadanie kto grał od kogo w tym meczu lepiej, pomijająć z wiadomych względów Żytkę, to takie dzielenie włosa na czworo jak to się mówi. Może przynajmniej z Legią będą zapieprzać, a nie szwędać się po boisku i patrzeć jedni na drugich tak jak Kosanovic się patrzył czy Żytko sobie poradzi z Zielińskim, zamiast też biec, bo na początku tej sytuacji on był najbliżej bramki z całej trójki, ale Zielinski biegł blizej Żytki, więc ten nie postanowił się nie przemęczać i nie ścigać się z Zielińskim.

Zaloguj aby komentować

Do Hetairoi13

Akurat nieznajomość języka u v. Biezena nie powinna być problemem. Saidi, Suart, Radomski raczej powinni się z nim porozumieć. Wydaje się, że w ataku z Niedzielanem również po holendersku się dogada.

Zaloguj aby komentować

bosacki gancarczyk wolny

brac bosackiego i gancarczyka z lecha!

Zaloguj aby komentować

Owszem

Jednak Nykiel to ligowy obrońca, który zna polską ligę, był wcześniej z drużyną, a van Biezen po 2 dniach podróży między Holandią , a Krakowem, nie znając jeszcze nikogo z drużyny, nie znając języka, wszedł z marszu na boisko i potrafił parę razy coś zagrać. To moim zdanie świadczy przeciwko Nykielowi, bo porównując go z Mierzejewskim to była mizeria ze śmietaną.
Ja go nie skreślam, ale ten mecz mu wyszedł fatalnie moim zdaniem.

Zaloguj aby komentować

W złym miejscu to napisałem i dodałem, nie miało być tu.

...

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Mateusz Zytko

Zastępca Jarabicy Janusa i Polczaka :P
cos mowic zagral slabo, a nawet bardzo
nie wiem czemu to on gral a nie bynajmniej Nawotczynski czy Radomski na tej pozycji.
Moze na treningach prezentowal wyzsza forme od innych ?
zobaczymy za tydzien z legia, jak im pujdzie
ja bym taki sklad wystawil na Legie

-----------------------Kaczmarek-------------------------
Struna---------Nawotczynski-------Kosanovic--------Suart
Saidi------------Bartczak-----------Boljevic---------Straus
------------------------------Suvorov-----------------------
-----------------------------Niedzielan-------------------

w 2giej polowie dac Van Der Biezena za Saidego ( Saidi na Ramadanie jest, i nie wytrzyma 90 minut ) i zmenic pozycje z Suvorovem, Suvorov w miiejsce Saidiego, Van Der Bizen pod Niedzielana, lub zagraz dwoma, alle zalezy od wyniku na meczu..
ale nie chce widzec w skladzie - Nykiela, Zytko i Dudzica

Zaloguj aby komentować

Andrzej Niedzielan

A nie wydaje Wam sie, że coś dziwnego się działo z piłkami do Niedzielana? Jakoś miałam wrażenie, że Go omijają z podaniami choć robił co mógł i ciągle się ustawiał na pozycji i uciekał obrońcom Korony? Brak zgrania czy może "samolubstwo" niektórych - bo to ja chcę strzelić lub wjechać z piłką do bramki, a może jeszcze coś innego?

Zaloguj aby komentować

No i macie przydupasa Szatałowa !!!!

A nie mówiłem?
ME to wszystko dla niego na dzień dzisiejszy
Nowotczyński na ławie/Dramat
Zmiany w 55 min \\Szatałow opamiętaj się chłopie !!!!!
Twoje mądre decyzje dały Cracovii 0 punktów.Gratulacje !!!

Zaloguj aby komentować

Jak na pierwszy mecz

Słabą formę pokazałeś Panie Żytko, o Nykielu to już nie wspomnę bo szkoda gadać.
Oby to był pierwszy i ostatni tak słaby mecz o punkty w waszym wykonaniu.
Ten Bizon z holandii może się na coś przyda w kolejnych meczach bo tam próbował coś. Może mógłby zagrać od początku, a Dudzica posadzić na ławcę póki co, bo może na treningach dobry ale w mecz to mało wnosi. Wtedy Suwowor na bok a Holender za niedzielanem.
Bo teraz było słabo, mało akcji , mało strzałów.

Hetairoi13

To, że Nykiel podawał cały czas do przeciwnika i w ogóle wszystko co robił to źle, to jest tak samo prawdziwe jak to, że v.d. Bizen pokazał się z bardzo dobrej strony. A co niby w tym bardzo dobrego było, już w pierwszej swojej minucie na boisku zepsuł sytuacje, później się z dwa razy dobrze, zastawił, może z dwa razy dobrze podał i tyle, tak to cieniutko, wolny, spóźniony w większosci przypadków i dużo razy przegrywał pojedynki siłowe z piłkarzami Korony choć takie gość warunki fizyczne ma. Trochę lepszy występ od Nykiela, bo jak pisałem zepsuta sytuacja, m.in. przegrany pojedynek w ostatniej minucie pod polem karnym Korony po którym poszedł wykop w kierunku Zielińskiego i to ma być pokazanie się z bardzo dobrej strony? To ja nie wiem z jakiej strony by się pokazał jakby bramkę strzelił w tej zepsutej sytuacji, chyba nie ma takiego słowa, by wtedy to określić jak było świetnie.

.

Zaloguj aby komentować

Wiesz co robił Nykiel ?

Nie nadążał za przeciwnikami i ciągle podawał im piłkę, po tym były groźne kontry.

Zaloguj aby komentować

?

Ja rozumiem, że jeszcze jest na Żytkę najazd, ale co takiego zrobił Nykiel, może nie grał dobrze i pewnie, ale kto grał? Jakiegoś błędu nie zrobił przy bramkach, głowy nie przegrał jak v.d. Bizen i poszedł wykop w stronę Zielinskiego, ręki na Kuzerze nie trzymał i nogi wysoko nie podnosił przy tym jak Saidi, by dać pretekst do aktorzenia Kuzerze, a sędziemu do gwizdania karnego. Nie przegralismy meczu, bo Żytko, Nykiel, Dudzic czy Szeliga słabo grali, a reszta dobrze, tylko przegraliśmy bo nikt nie grał dobrze, a wręcz wszyscy słabo. Ja bym za ten mecz nikomu dobrej oceny nie dał, bo każdy ma cos na sumieniu w tym meczu.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Bosacki

w polsat cafe mowiono dzis, ze Smuda polecal Bosackiego do nas na stopera i on sam chcial przyjsc.
Zamiast brac za friko tak doswiadczonego obronce to bierzemy Zytke ze spadkowicza.
Tragedia...
Teraz Ramadan, Suvorov 3 dni po legii i 2 przed lechia powolany na reprezentacje.
To nie jest termin UEFA wiec mam nadzieje, ze trener nie pusci go na ten smieszny mecz towarzyski.
Nie wyglada to rozowo.
Mam nadzieje, ze wezma sie za gre bo widmo powtorki z rozrywki zaglada.
4 kolejne mecze bardzo ciezkie.

Zaloguj aby komentować

Ten gol

Patrząc na całą trójkę widzę, że każdy na swój sposób zawalił - oczywiście najbardziej Mateusz, który dał się zepchnąć. Ale też Kosanović w pewnym momencie zwalnia i lekko zbiega na prawą stronę, nie asekurując zawodnika. Kaczmarek zbyt późno zaczął wychodzić z bramki, a mógł wybiec wcześniej jak to np. zrobił w meczu z Jagiellonią gdzie zderzył się z Frankowskim i Kosanovicem.
Zieliński był świeżym zawodnikiem, który wyszedł na naszą zmęczoną obronę. (Musicie przyznać, że gra niemal cały czas była pod naszą bramką i praktycznie nie mieli chwili wytchnienia). Od razu mi się przypomina sytuacja gdzie sami tak zrobiliśmy wpuszczając szybkiego Visniakova na zmęczonych obrońców Polonii Warszawa. Tam nawet bez takiej przepychanki nasz zawodnik położył na trawie reprezentanta Polski - Jodłowca, minął go i strzelił bramkę. Nie wiem czy kibice Polonii też na swoich forach pisali jak to my czynimy w stosunku do Żytki aby Jodłowiec wypier... ale nie wydaje mi się... Chociaż taka wpadka jak na takiego zawodnika nie powinna mieć miejsca... Ale każdy z nas jest człowiekiem i takie rzeczy się zdarzają (mam tylko nadzieję, że po raz ostatni w przypadku Żytki).

maciek`90

Spokojnie. Nie jestem osobą, która od razu się kłóci jeśli ktoś ma inne zdanie. Zawsze można porozmawiać wyciągając swoje argumenty jeśli przy tym nie ma nic obrażliwego dla drugiej osoby. Poniżej dał odpowiedź Kibic1995, a nie ja, ale przedstawił to dokładnie tak jak ja to widzę. Ocenienie całej sytuacji to nie tylko to co się rzuca jako pierwsze przed oczy ale też cała otoczka danego zdarzenia. Też uważam, że jak by Kosanović biegł dalej to mogli by Zielińskiego wziąść w tzw. kleszcze i piłkę by odzyskali. Albo chociaż mógł pobiec na linię bramkową i zawsze przy odrobinie szczęścia mógłby ją wybić. To właśnie Żytko nie odpuścił w tej sytuacji i biegł za piłką do końca podczas gdy Kosanović tego nie zrobił. Nie odbieraj tych słów jako tego, że bronię zawzięcie Żytkę bo tak nie jest. Ale też inni zawalili w tej sytuacji i o nich nikt nic nie pisze.
Już kilkakrotnie pisałem, że ponownie widziałbym na obronie Radomskiego i mogliby grać na stoperze razem z Kosanovićem ale Szatałow upiera się by ten pierwszy grał na pomocy. Zdecydowanie już wolę aby grał w obronie Żytko niż Nawotczyński, który zagrał gorzej niż Żytko w spotkaniu z Ruchem. Szczegółowy opis sytuacji jakie sobie stworzyli zawodnicy z Chorzowa opisałem po meczu. Zrobiłem to z tego powodu, że zauważyłem jak komentator nazwał Nawotczyńskiego Żytką przy tym jak zawodnik go "zrobił" z dziecinną łatwością pod linią, a opinia do tej pory jest, że to Mateusz tam był. Nawotczyński zawalał co kilkanaście minut i tylko Kaczmarkowi zawdzięczaliśmy, że z nich nie padły bramki. Tymczasem co chwilę widzę jak ludzie piszą, że powinien grać Nawotczyński. Oczywiście nie wiem w jakiej jest w tej chwili formie ale jeśli w takiej jak w tamym meczu to nie dziwię się, ze Szatałow go nie wystawia.

Zaloguj aby komentować

Kamrat masz jak zwykle rację.

Tylko pomyśl jak 2 goiści może się może się dać tak wykiwać w ostatniej minucie rezerwowemu? Przecież piłka po wykopie leciała długo przez całe boisko!!!! i mogli się wcześniej odpowiednio ustawoić do piłki i spokojnie ją przejąć lub wyekpedoiować byle gdzie a oni stali jak słupy soli aż ich minie. A Żydek żeby punkt ratować mógł suię faulem ratować w ostateczności i dlategomniev to boli tak bardzo. Nasze zakupy Niedzielan, Bizon, SZtraus, Nykiel, Żydek nie zachwyciły, ale bizon grywał mecze na których było po 200, 300 widzów i mogł być speszonym jsak 10 tysięc\y zobaczył naszych kibiców.

Zaloguj aby komentować

Maciek90

O ocenie Żytki zadecydowała ostatnia akcja, gdzie dał się przepchnąć, a tak grał na tym samym poziomie co Kosanović, który nie raczył nawet pobiec za Zielińskim. Masz link http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10,91843,10034055,1__kolejka__Cracovia___Korona_1_2__Zielinski__1_2_.html , zatrzymaj sobie na 10 sekundzie i zobaczysz, że Kosanović jest bliżej naszej bramki, ale widzi, że Zieliński jest bliżej Żytki więc odpuszcz biegnie sobie z boku i się przygląda co się stanie. Sorry, ale na takie coś trener powinien zwrócić uwagę i opieprzyć, też Kosanovicia, przecież jakby nie odpuścił to by było ich dwóch i Zieliński i ten Zieliński gówno by zrobił, bo na 100% z dwójką by sobie nie poradził, a tak to gość świeży udało mu się przepchnąć i gol. Też warto zobaczyć co się stało pod polem karnym Korony, kto przegrywa dwie głowy pod rząd, czyżby nie nasz nowy nabytek z Holandii, który ponoć coś pokazał, tylko za bardzo nie wiem co, bo się z dwa razy zastawił dobrze i raz dobrze podał, a tak to głównie przegrywał pojedynki, a jak wszedł to od razu mógł wyjść sam na sam, ale zgubił piłkę.

Zaloguj aby komentować

Kamrat nie rób z Żydka Ferdinanda, albo Abidala.

Lubię czytać jak pisdzesz, ale tym razem to żes hyba Kamrat wstal lewą nogą.. Gloryfikujesz Żydka ktory bezmadziejnie grał z Ruchem, a teraz w meczu o 6 punktów z koroną zachowal się jak trampkarz. Nie gniewaj się ale prawda hest taka ż tylko Ty widzisz w nmim gościa na którego Szatalow dalej ma stawiać. dali za gościa ponioć 400 patyków weięc mógł mu się 1 raz mecz nie wyjść, ale jask widzisz Żydek mecz za meczem ma nieuidany mówiuąc najdelikatniej.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Przygotowanie fizyczne

INWESTYCJA W DZIAL PRZYGOTOWANIA FIZYCZNGO NA JUZ bo amatorka + nowy stoper. i tyle

...

A jaki ty dział przygotowania fizycznego chcesz? Kto w polskiej ekstraklasie taki ma? Wczoraj pisałeś, że nie mamy nawet trenera ds. przygotowania fizycznego, udowodniłem ci, że się nie orientujesz w ogóle. A dziś od nowa, że dział potrzebny przygotowania fizycznego. Wczoraj nas Korona ograła bo zagrali z charakterem i ostro pojechali z naszymi "gwiazdorami", że ci nie wiedzieli momentami co jest grane, bo myśleli, że się Korona położy przed nimi.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Vule T.-Żytko-Niedzielan

tlumaczenia zarzadu odnosnie Trivunovica sa mgliste i podejrzanie lakoniczne...mam dwa typy
uno-ktos tutaj kogos smiertelnie zniewazyl
due-Vule krzyknal sobie nie mala podwyzke
powiniem zostac w kadrze dlaczego? ano dlatego ze zgral sie na wiosne a dzis mamy kolejne przemeblowanie i odbija sie to czkawka,lepiej gralismy na wiosne niz wczoraj-okey z Klichem ale umowmy sie Szatalow wyraznie mowil po sparingach ze gra go smuci,wiec jest problem ze zgraniem...trzabylo zagrac asekuracyjnie i NIE ATAKOWAC tylko czaic sie na kontry bo powiadam zgranie druzyny jest fatalne

Zytko-powinien powalic typa nawet kosztem czerwonej i ewentualnie karniaka zawsze Wojtek moglby go obronic

Niedzielan-wypowiedz ze bylo duzo rabania pokosciach nie trafia do mnie bo co chce przez nie powiedziec Niedzielan? ano ze walka byla ze hej no dobra to w takim razie gdzie sie podzialy ze 3 czerwone i ze 12 zoltych kartek ktore niewatpliwie by zostaly pokazane gdyby bylo rabanie po kosciach ???

Vule

To widocznie musiał trenera, bo ten go odstawił, a podwyżka raczej nie wchodzi w grę, bo podpisał kontrakt na 2 lata jak do nas przychodził, więc jak mógł podwyżki chieć?

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Vule Trivunović

Vule Trivunović do pierwszego skladu!!! przegrana jest tylko i wylacznie zasluga zytki ! gdyby nie jego piekny blad byl by chociasz remis!

Zaloguj aby komentować

Plakac sie chce po tym filmiku po bramce na 1-2;(

Dramat normalnie jak mozna w taki sposob glupi stracic bramke Zytko ty kurwa lewusie mogles sobie zeby wyjebac po tym upadku!!!!!!!Cracovia to MY!!!

Zaloguj aby komentować

Żytko ŻEGNAMY !!!

Żytko miej honor i poproś sam o rozwiązanie kontraktu !!! Panie Rząsa rozwiąż szybko kontrakty z Żytko i Nykielem bo te dwa drewniaki są gorsze od Wasiluka i Polczaka !!! ŻEGNAM !!!

Modano

A dla kogo mają się starać?? Bo chyba nie dla takich "kibiców" jak Ty (cudzysłów specjalnie bo kibicowaniem tego nazwać nie można). Dobre imię klubu brukają nie piłkarze bo oni przychodzą i odchodzą ale tacy ludzie jak Ty, którzy za przeproszeniem srają we własne gniazdo. Dobrze się zastanów kto bardziej zasługuje na miano łachudry piłkarz, który wychodzi na boisko i robi co może czy Modano, który nie robi nic poza wypluwaniem kolejnych obelg.

Zaloguj aby komentować

Kolos

widocznie lubisz, jak takie łachudry brukają swoją "grą" (cudzysłów specjalnie, bo grą tego nazwać nie można) koszulkę w Biało-Czerwone Pasy.

Zaloguj aby komentować

Modano

Jak widać na Twoim przykładzie siwa głowa mędrcem nie czyni. A mówią, że starość uczy pokory. Widocznie Starszy Pan wyjątkowo odporny na wartości a skoro tak to nie będę już strzępił języka.

Zaloguj aby komentować

Kolos

Ty to mi możesz co najwyżej skoczyć chłopcze. Jak ja już chodziłem na Pasy, to ty na g*wno mówiłeś kaka. Z takimi tekstami to sobie możesz wyjeżdżać do swoich kolesi w gimnazjum.

Zaloguj aby komentować

Modano

A Ty miej honor i spierniczaj na drugą stronę Błoń bo do kibicowania Pasom ni ch... się nie nadajesz. Do Qur...cy doprowadzają mnie tacy beznadziejni szczekacze jak Ty.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Zytko

Nie zaslugujesz zeby grac dla Cracovii nawet w ME bo to co robiles w meczu sparingowych z ruchem i wczoraj z korona to jest jedno wielkie dno czlowieku!

Radomski na stopera! Trivunovic zrobil jden blad i od razu go nie chca a o wiele lepiej gral w obronie od zytki!

To piłkarski kryminał !!!!!!!!!!!!!!!!.

Za takie zagrania w lidze włoskiej obrońcy trafiają od razu pod młotek. Bez prawa powrotu do klubu pisze panXZych. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zaloguj aby komentować

...

Jaki jeden błąd, jeden wielbład zrobił z Widzewem, a tak to na Górniku jego bramka, dał się przepchnąć Zahorskiemu przy głównce i ten wystawił Sikorskiemu piłkę na sam na sam, z Lubinem m.in. jego Plizga przejechał jak chciał, z Bytomiem o mały włos samobója nie strzelił, więc jaki jeden bład? Choć fakt faktem, Szatłow go odstawił i sprowadził Żytkę, a ten nie wydaję się wcale lepszy od niego. Puzigace też odstawił nie wiadomo dlaczego.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Komentarze

Cooo. Niemczycki ratuje 3 punkty to!
Oczywiście, że musiał tak zrobić ale Jego psim obowiązkiem w końcówce meczu było pilnow...
Rodin zrobił to co musiał. Wina po stronie tego co pisał do przodu bez sensu gdyż można...
No jedna Wisła załatwiona czas na drugą brawo za 3punkty brawo dla bramkarza
Bezmyślny Rodin - jak można tak zostawić snajpera Merebashvilego !!!!!
Przepiękna akcja ale Dimun jak to Dimun. Coś jak Szeliga....
Jak dotąd Rivaldinho jest żałosny....Musimy coś strzelić bo zaczyna się - jak często w...
Szkoda, że Hanca nie strzelał tylko podawał do Rivaldinho. Przecież ma strzał !
JEZUUUUUU, Fiolić .....to była super stówa !
Wraca, mam nadzieję dobre. Super Sergiu z Michalem to zrobili. Tylko trochę niepotrzebn...
Amersfoort nie powinien pchać się do kiwek bo w tym jest słabiutki...
JEE !EEEST !!! Pięknie się przypomniał Hanca
proszę robić konsekwentnie swoje.... Komentarze czytać, słuchać, ale podchodzić do Nic...
Zgadzam się z Twoim komentarzem tylko zupełnie niepotrzebny ten wtręt odnośnie Wojtka S...
Po co rozmawiasz z przestępcami którzy jeszcze sezon temu chcieli przejmować Cracovię j...
Gdyby nie przekręty Misiora była by 6 pozycja z 14 pkt więc nie siej zamentu
nie było gry kiedy można na nią liczyć
Do ostatniego miejsca dzieli nas 3 (słownie trzy) punkty !! Jeden przegrany mecz ...
Do ostatniego miejsca dzieli nas już tylko 3 punkty - jeden przegrany mecz . A to efek...
Nie będę nic pisał, bo ty wszystko napisałeś w 100% co ja myślę,dodam jeszcze że jest d...
Sorry, to nie Szymonowicz lecz Thiago odpuścił....
Przyjście Sadikovica poprawiło nasz środek pola, no ale wczoraj to nie było w składzie,...
Czytałem w prasie ostatnie przepychanki pana z kibicami. Jestem po pana stronie, uważam...
Z tego co wiem Vastenickiego wypatrzył AS Roma
Sezon przejściowy. Tylko jakie to przejście? My się możemy wkurzać i tyle