Terazpasy.pl / Piłka nożna / Mecze / Ekstraklasa / Liga: Cracovia – Lech Poznań - cdn

Liga: Cracovia – Lech Poznań - cdn

grafika1

grafika1

Liga: Cracovia – Lech Poznań 1:0 (0:0) - cdn.
Aktualny wynik:
niedziela, 2 grudnia 2018, godz. 18:00
Stadion Cracovii

W tym miejscu oraz na naszym profilu fb.com/terazpasy  przekazywać będziemy najważniejsze informacje z meczu, a po jego zakończeniu zamieścimy relację z meczu oraz bezpośrednie transmisje z konferencji prasowej oraz pomeczowych wywiadów.Śledź przebieg tego meczu na fb.com/terazpasy :

.

1:0 - 55 min, - Mateusz Wdowiak

Cracovia: Pesković - Rapa, Dytiatiev, Datković, Siplak - Dąbrowski, Gol - Ferraresso, Hernandez, Wdowiak - Cabrera

Rezerwowi: Stępniowski, Helik, Pestka, Dimun, Strózik, Budziński, Zenjov

Trener: Michał Probierz

cdn.

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

biznesmeni

Jeśli ci kibole to biznesmeni mający wielkie plany i pieniądze,niech kupią,któryś krakowski klub dzielnicowy i realizując swoje pomysły,zrobią z niego potęgę,ku chwale krakowskiej piłki.(do wyboru; Prądniczanka,Clepardia,Wieczysta,itd.) Póki co,mają jedynie plany,jak wydawać pieniądze Filipiaka.Zamiast się kopać z koniem,pokażcie co potraficie,prócz zadymy i podejrzanych interesów.

Zaloguj aby komentować

Przepisane z innej gazety

Pierwsze kłamstwo:
Załóżmy, że od 2014r. Comarch co roku za reklamy wpłaca do MKS po 10 milionów złotych. To daje nam sumę 40 mln brutto. I jeżeli odejmiemy sumy udzielanych pożyczek przez MKS do Comarch od 2014r. - suma 15 985 000 PLN. Czyli faktycznie Comarch zapłacił od 2014r. za reklamę 24 015 000 PLN. A nie jak Pan twierdzi - 40 mln. Klub pożyczył Pana firmie przez cztery lata prawie 16 mln PLN a zarobił na odsetkach 650 tyś. PLN W tym tępie to chyba za 20 lat nie uzbiera Pan pieniędzy z tych odsetek na budowę super ośrodka treningowego w Rącznej...Ale Pan bzdury opowiada...hehe

Drugi fakt: Buduje Pan obiekt hotelowy przy 3-go maja za czyje pieniądze? Budowy nie sfinansowała prywatna firma, tylko MKS Cracovia. A czyja jest spółka, która będzie operatorem obiektu ? Chyba Pana Żony jak dobrze pamiętam. I tereny Pan dostał niech mi Pan Profesor przypomni od miasta Kraków za jaką cenę ? Za darmo i wieczystą dzierżawę...Przecież każdy wie, że specjalnie Pan zadłużył pożyczkami spółkę aby dostać ziemię od miasta za bezcen...

Albo Pan zacznie szanować ludzi i z nimi rozmawiać, albo takie newsy jak dziś będzie Pan czytał obiecuję co tydzień! Myśli Pan, że wszyscy są idiotami i nikt nie jest tak mądry i przebiegły jak Pan. No to może się Pan zdziwić.

Tak poza tym, jak Pan jest taki cwany to proszę wystawić na sprzedaż swoje udziały w Cracovii. I odejść. Przecież nie tacy jak Pan chcieli w Cracovie zainwestować, ale nikogo Pan nie chce dopuścić. Bo ma inne cele...Przynosi Pan wstyd i ośmiesza się na każdym kroku !!!!!

cracoviapasy1

Nie jest prawdą to co piszesz, że takie ceny biletów były cały czas. Takie ceny co podajesz były przez pewne okresy po różnych ekscesach co były ograniczenia w pojemności do 6, 4 czy nawet 2,5 tyś. (Filipiak tak wtedy chciał walczyć z chuliganami i pokazać, że coś robi), ale normalnie najtańsze bilety były po 10-15 zł. Były też okresy co np. na mecze podwyższonego ryzyka w ogóle biletów nie sprzedawali. Generalnie różnie było i różne były ceny biletów w tym okresie czasu w którym podajesz. Ty wspominasz czas co bilety były najdroższe, co Filipiak po ekscesach chciał pokazać, że coś robi i ograniczył widownię i podniósł ceny. To tak jakbym ja napisał, że bilety były po 5 i 10 zł w tych latach. Bo takie ceny biletów też były w pewnym krótkim okresie, ale nie cały czas.

http://terazpasy.pl/Info-kibica/komunikaty/karnety_na_runde_wiosenna najtańsze bilety 10 zł

http://terazpasy.pl/Klub/informacje/bilety_tylko_na_trzy_mecze najtańsze bilety 15 zł

http://terazpasy.pl/Info-kibica/komunikaty/Bilety-na-mecz-z-Korona-tansze-karnety Jak graliśmy na Hutniku najtańsze bilety po 15 zł.

http://terazpasy.pl/Info-kibica/komunikaty/bilety_po_5_i_10_zl_3_maja_komplet_przy_kaluzy http://terazpasy.pl/Pilka-nozna/Aktualnosci/kadra_na_mecz_z_belchatowem2 promocja biletów, bilety po 5 i 10 zł

Jeśli chodzi o władzę Filipiaka to on by mieć taką w Cracovii to Comarch by mieć większość udziałów musiał wydać na zakup akcji i dokapitalizowanie spółki 37 mln. Jakby to dodać do tego co co roku dawał to generalnie Comarch przez jakieś 15 lat wydał przynajmniej 150 mln, więc niech mi nikt nie mówi, że reklama to zrównoważyła jak Fortuna podobną reklamę ma na Legii za 5 mln rocznie czy STS na Lechu za 3 mln rocznie. Na GTS-ie LV Bet ma podobną reklamę za 2 mln rocznie. Po rządami Filipiaka nie jest tak kolorowo jak się myślało kiedyś, że będzie. Ale jakaś tam wizja klubu jest, jakby nie było to tej bazy w Rącznej by nie robili.
Zresztą każdy mógł mieć taką władzę w Cracovii jak ma Filipiak i Żywiec i Brukbet, przecież do 2012 roku Comarch miał mniejszość udziałów. Ktoś mógł kupić większość od Miasta i zarządzać klubem. Zawsze np. Żywiec czy Brukbet czy ktoś iny może zaproponować Filipiakowi 100, 150, 200 mln za jego udziały.Zaloguj aby komentować

do kibic 1995

Bilety kosztowaly na starym stadionie, chyba od 25zl , na mecze Legia, Wisla, byly po 50zl, i stadion byl pelny,
Co do 10 milionow, gosc daje i ma calkowita wladze, czyli mozez zarzadzac, zarabiac, pozyczac, itp.
Dajac Legii, Lechowi, firmy 2-3 mln daja tylko za miejsce na koszulce nic wiecej.
nie uwazam ze jest calkowicie zly, to nie mozna powiedziec gramy w ekstraklasie juz 15 lat!
odnosimy sukcesy w hokeju,
Ale sa rzeczy ktore mozna poprawic i ktore kazdy kibic widzi,
To jest klub krakowski nie comarchowski.
Juz widze jak w Comarch trzyma takich ludzi jak Tabisz, Baldys, bez wynikow,

Zaloguj aby komentować

cracoviapasy1

Trudno z tobą dyskutować, bo ty się ogólnie słabo orientujesz widzę. Według ciebie to Filipiak miał dokapitalizować spółkę by dostać tereny, choć MKS Cracovia w wieczyste użytkowanie dostała te tereny w 2000 roku. Nawet jakbyś pomyślał tak na logikę to byś doszedł do tego, że to co piszesz to pierdoły. Wystarczy sobie przypomnieć skąd się tereny na Wielickiej wzięły w posiadaniu MKS Cracovia. Bo Cracovia się z jakieś tam nie dużej tam części terenów z Cichego Kącika wymieniła na tereny przy Wielickiej. Sugerowałeś i nie tylko ty, że Comarch daję na Cracovie kasę, ale za to ma reklamę, więc w sumie nic nie daję. Choć za 10 mln rocznie, czy teraz będzie 11 mln to Comarch najlepsze reklamy na koszulkach mógłby mieć w 3-5 klubach. Fortuna daje Legii 5 mln rocznie za taką reklamę jak ma Comarch na Cracovii, STS Lechowi 3 mln, a LV Bet GTS-owi 2 mln.
Teraz piszesz o jakiejś sprzedaży terenów w Rącznej... Te tereny są Gminy Liszki, Cracovia tylko podpisała dzierżawę tych terenów na prawie 30 lat... https://www.liszki.pl/umowa-z-cracovia-podpisana,art-233
I takie pisanie chyba był Żywiec i Brukbet... Chyba... Żywiec był sponsorem w II lidze Podbeskidzia i Radomiaka i nie był sponsorem strategicznym nawet, nie nawalił im.
Piszesz, że miedzy 2000, a 2010 rokiem bilety były od 20 do 60 zł. Filpiak dopiero w 2002 przyszedł, a w 2004 awansowaliśmy do ekstraklasy. Między 2000, a 2004 na pewno nie było takich cen. Wysokie ceny biletów były jedynie wtedy jak po różnych ekscesach Filipiak chciał pokazać jak to coś robi z chuliganami i parę razy na jakiś czas była ograniczona widownia, raz nawet tylko do 2,5 tyś. Zresztą teraz bilety kosztują od 15 do 55 zł, a na sektory Vip nawet 150 i 250 zł. W tym sezonie co zajęliśmy za Zielińskiego 4 miejsce to Cracovia na biletach zarobiła coś ponad trochę 1 mln zł. Więc wpływ z biletów do budżetu jest stosunkowo niewielki.
A jeśli chodzi o te pożyczki to wychodzi, że z 3 razy jest pożyczone po około 6 mln, że Cracovia pożyczyła 6 mln, Comarch oddał, a a potem znów pożyczyli i znów oddał i 3 raz to samo, raz było podane, że na pół roku. Teraz czwarty raz jest pożyczone 7 na dłużej, bo do 2022. De facto trudno ocenić czy lepiej by było tą kasę trzymać na koncie w Banku (jakby jakiś Bank zbankrutował to tak samo można kasę stracić) czy pożyczyć Comarchowi. Wtedy jak pożyczyli około 6 mln na pół roku to w banku na lokacie 4% (choć nawet nie wiem czy teraz są takie wysokie, bo zazwyczaj 2,5-3) by dostali za pół roku z 6 mln jakieś 120 tyś zysku z tych odsetek. Fakt Comarchowi się opłaca pożyczyć od Cracovii zamiast od banku, ale Cracovii też się może opłacać pożyczyć Comarchowi niż wsadzić do banku. De facto aby wiedzieć czy Cracovii się to opłaca to trzeba by było wiedzieć, na jak długo jakie kwoty pożyczano. Comarch Cracovii też kiedyś pożyczał jak graliśmy na wynajmowanych stadionach i m.in. na transfer Saidiego.
Filipiak twierdzi, ze tych pieniędzy i tak Cracovia nie mogła wydać, bo muszą je cały czas mieć, bo budują i ten kompleks na Cichym Kąciku i bazę w Rącznej, a jednym z warunków otrzymania dofinansowania do bazy (dostaną 8 mln dofinansowania) było posiadanie własnego kapitału na budowę.
Ile Cracovia zarabia na Cichym Kąciku? W tym momencie jakaś knajpa zaczęła dopiero działać, więc może zarabiać jedynie na wynajmie tego budynku na knajpę. A ile to jest to nie wiem, ale kokosów na pewno nie ma biorąc pod uwagę, że pewnie przeciętny zawodnik u nas tyle bierze miesięcznie co czynsz tej knajpy wynosi.

Zaloguj aby komentować

Do Kibic 1995

Tresc powyzej ,przepisalem Komentarz, pisze u gory.
co do pozyczki zapytam jeszcze raz
zadzwon sobie kazdy i zapytaj na jaki procent ci pozycza 24 miliony,
mysle ze jesli pozycza to kolo 10 procent rocznie lub wiecej, z zabiezpieczeniami na wszystko!
jak sie Cracovia zabiezpieczyla? pewnie nijak.
przy Upadku Comarch , cracovia jest w wielkiej dupie.
Te pieniadze pracowaly na Comarch nie na Cracovie!
zapytam ile Cracovia zarabia na Cichym Kaciku?
ja ie pytam jaka jest wizja rozwoju Racznej,
mysle ze warto sie przyjzec skad sa tereny w Racznej, byc moze sa powiazania z Tabiszem,Januszem, ? i pieniadze zostana odebrana z nawiazka przy sprzedazy terenow!
(zna ktos warunki umowy)?
Ludzie Janusz, robi tak zeby jemu bylo dobrze nie Cracovii.
Byl chyba Zywiec, byl Brukbet, chcieli dolozyc do biznesu.
jeszcze jedno skad taka duza dziura w latach 2000-2010 mskoro bilety wtedy byly najtansze po 20-30 zl na mecze typu Legia po 50-60zl,
skoro teraz jest super, bilety byly po 5-10zl.
Zaloguj aby komentować

cracovipasy1

Sam głupoty wypisujesz hehe... Cichy Kącik został oddany MKS Cracovia w wieczyste użytkowanie w 2000 roku! Filipiak przyszedł w 2002 roku! Kompleks będzie kosztował ponad 25 mln, a z dokapitalizowania poszło na ten cel 15 mln. Kto dokapitalizował spółkę MKS Cracovia? Comarch. Filipiak może i specjalnie zadłużył Cracovię by coś zrobić na tym terenie, a nie by dżungla tam kwitła, ale gdyby tego nie zrobił to nikt by nic tam nie zrobił, bo Miasto nie chciało inwestować w tereny MKS Cracovia. Ba, nawet przy dokapitalizowaniu była umowa z Miastem, że MKS Cracovia musi tam postawić obiekty które będą otwarte dla mieszkańców, żeby właśnie jak ktoś chce sobie przyszedł pograć w tenisa za jakąś tam opłatę, a potem zjadł obiad w knajpie. Jeszcze był tam taki warunek, że MKS Cracovia musi zacząć budowę do któregoś tam roku, skończyć do któregoś tam roku, bo jak nie to straci prawo do wieczystego użytkowania i te tereny przejmie Miasto. Więc było całkiem odwrotnie niż piszesz to nie MKS Cracovia dzięki dokapitalizowaniu zyskała wieczyste użytkowanie tych terenów, bo one były w wieczystym użytkowaniu już od 2000 roku ( np. tu jest ta informacja http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/wladze-nie-panuja-nad-zabudowa-przy-bloniach,4805507,artgal,t,id,tm.html ), ale mogły nawet te wieczyste użytkowanie stracić.

A co to Cracovia pożyczek bezzwrotnych udziela, że odejmujesz od 40 mln 16? Przecież będzie to musiał Comarch zwrócić, tak jak kiedyś pożyczkę Comarchowi Cracovia musiała zwrócić pożyczkę. I na pewno nie chodzi by z odsetek z pożyczek wybudować w Rącznej bazę, ale po prostu ta kasa co jest pożyczana na odsetki jest przeznaczona na ten cel czy dokończenie kompleksu na Cichym Kąciku.

Filipiak, a raczej Comarch może swoje udziały wystawić na sprzedaż. Tylko sprawa jest taka, że Comarch by mieć 66% udziałów wydał na kupno akcji czy dokapitalizowanie spółki 37 mln, poprzez te inwestycje w infrastrukturę te udziały raczej zyskały na wartości. Jeszcze Comarch by chciał uzyskać pewnie część zwrotu wpłaconych przez 15 lat jak ty to piszesz pieniędzy na reklamę, pewnie przez 15 lat jakieś spokojnie ponad 100 mln zł. Sam piszesz, że ostatnio to jest 10 mln rocznie. To ci powiem, że 10 mln rocznie na reklamę to dużo. Taki GTS dostaje 2 mln za roczną reklamę na koszulce i stadionie od tego LV Bet. Lech od STS 3mln rocznie. Czyli ile klub może dostać za reklamy łącznie jak za najlepsze reklamy na koszulce i stadionie dostaje się 2-3 mln rocznie? No myślę, że od reszty reklamujących się dojdzie jakieś od miliona do dwóch. Więc nawet jak Comarch jak to piszesz płaci 10 mln rocznie za reklamy to grubo przepłaca! Mogli by dać Lechowi 3,5 czy 4 mln rocznie i w reklamowego punktu widzenia na jedno by wyszło.
Wracając jakby Filipiak wystawił swoje udziały za 100 mln to ktoś by to kupił?
Piszesz, że Filipiak nie chce nikogo dopuścić do Cracovii. Miasto parę lat temu chciało sprzedać około 30% udziałów w MKS Cracovia, a zostawić sobie tam 3, bo tyle im potrzebne do kontrolowania terenów MKS. A jakby ktoś kupił 30% udziałów to sam by siebie dopuścił do Cracovii i myślę miał sporo do powiedzenia. No ale próba sprzedaży udziałów swoich udziałów przez Miasto zakończyła się totalną porażką. https://dziennikpolski24.pl/kibice-kupili-niewiele-akcji-cracovii-miasto-ma-problem/ar/3180520

Zaloguj aby komentować

nie nos tej nazwy bo nie zalugujesz mieszaczu

tak lgną do sponsorowania klubów sportowych że to widać po skisłej nie osmieszaj się

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

do Janusza

Januszu Futbolu,
za 24 miliony 800 tysiecy odsetek za 4 lata jest kpina, bardzo maly procent przy gotowce, zabezpieczenie pewnie zerowe,
to sie nadaje na niegospodarnosc zarzadzania pieniedzmi,
przy 24 milionach klub powinien np:zarabiac na siebie nie COMARCH np:( nabyc tereny np Ruczaj W strone Skawiny, wybudowac biurowiec +male mieszkania od 3 pietra pokoje na wynajem 10 metrowe, ponizej silownia, sklepy typu lidl, biedronka, stacja , biura,
koszt wybudowania mysle okolo 30 milionow, zwrot na poziomie miliona miesiecznie.w zarzadzanie powolac Tabisza (bardzo dobrze mu wychodzi najem swoich lokali)
majac juz 10-12 milionow rocznie mozna dalej inwestowac budujac takie miejsce przy wyjezdzie na Warszawe,
Cracovia juz zarabia duze Wlasne pieniadze. dalej inwestujemy
budujemy Hale na wynajem dla spedycjii, i zarabiamy przy lotnisku.(
czas 5-7 lat na realizacje wszystkiego zysk na poziomie 20-30 milionow rocznie.
przejdzmy dalej:
Cichy Kacik to Pana biznesik komu korty, Squash, maly Hotelik,
to powinno sluzyc mlodziezy , i przywracania dyscyplin sportowych w Cracovii.
powinien powstac Basen kryty, Boiska caloroczne, stadion lekoatletyczny, budynek biurowy. przywrocic dawny blask tego miejsca.
sam my powstal wystarczylo to zrobic z budzetu Obywatelskiego, (ludzie by wybrali)
pytanie ile na tym Cracovia zarabia?

boiska dla mlodziezy prosze wykorzystac Blonia,
Rozumiem ze Blonia, ale tam krow juz nie ma , i nie bedzie.
niech powstanie na koncu Blon kolo Juvenii, 10 boisk, dla calej mlodziezy w Krakowie.
Bramki wysuwane z ziemi, wszyscy skorzystaja mlodzi i starzy mieszkancy Krakowa.

Po co komu Raczna, kto tam bedzie jezdzil z Krakowa?
jaki czas dojazdu? jak bedzie dojezdzac mlodziez?
to drugi prywatny biznesik , spimy w Cichym kaciku, trenujemy za kase w Racznej.

lepiej dogadac z w kazdej dzielnicy z jednym klubem jako satelita dla Cracovii.
stworzyc warunki do gry, trenowac jednym systemem od seniora do trampkarza,Transferom mowimy Stop,
1.Najpierw zarabiajmy
2. pozniej budujmy szkolki
cracoviapasy1

Ty sugerujesz, że Cracovia w 2014 pożyczyła Comarchowi 24 mln na ileś lat. Nawet z tekstu z tego "Głosa Kibola" tak nie wychodzi, raczej to wygląda na chwilowe pożyczki, sami zresztą autorzy "Głosu Kibola" sugerują pisząc, że Cracovia jako pierwszy klub w Polsce udziela "chwilówek". Wychodzi, że to obraca się podobnymi kwotami, pożycza się na jakiś czas potem Comarch oddaje i znów pożycza. A nie, że w 2014 Cracovia pożyczyła 24 miliony na 4 lata czy ileś... Myślę, że obu stronom się to opłaca, Cracovia dostaje więcej jakby to trzymali w banku, a Comarch na lepszych warunkach pożycza niż miałby pożyczać od banku.
10 boisk na błoniach? A kto by niby na to pozwolił? Jak można było Cichy Kącik z budżetu obywatelskiego wybudować to dlaczego tego nie zrobiono? Kraków twierdził, że nie ma pieniędzy cały czas na rewitalizację tego obszaru. Mi się wydaję, że nie można tego było zrobić z budżetu obywatelskiego z jednej prostej przyczyny ten teren to był oddany w wieczyste użytkowanie MKS Cracovia w 2000 roku.

Zaloguj aby komentować

do zet

Trzeba miec wklad czyli jelenia ktory pozyczy pieniadze na mizerny procent taka Cracovie.
Janusz nie odroznia Cracovii od Comarchu,
w jego glowie wszystko jest jego, (Comarch, Cracovia) (sknerus z bajki Kaczora Donalda)
To Cracovia jest dla Comarchu nie Comarch dla Cracovii.
To ze sprawdza sie w Comarchu nie znaczy ze w Cracovii.
chwala mu ze gramy w EXTRAKLASIE, ale to on podzielil trybuny,
Kiedys Cracovia to My Kibice, biednie ale godnie.
Dzis Zet, inni jestesmy dodatkiem do Comarchu.
Takim sposobem, bedzie mnie Kibicow,
Tutaj nawet nie chodzi o zawodnikow, wyniki, ludzie chca czuc sie potrzebni dla Cracovii
Chodzi o relacje na linii Comarch-Cracovia
Przez wypowiedzi, Profesora czujemy sie nikim.
Brak wizji, brak pomyslu, brak niczego,
Cracovia potrzebuje Prezesa z wizja,Prezesa ktory slucha kibicow i czasem z rady korzysta,
Prezesa dla Cracovii, nie dla siebie.

Zaloguj aby komentować

cracoviapasy1

no cóż plan masz prosty dlaczego sam tego nie zrobisz zamiast podpowiadać innym, będziesz milionerem. A tak na poważnie poważnego biznesmena takiego który zna się na tym i sam rozkręcił dochodową firmę będziesz uczył biznesu? ojca dzieci nie ucz robić.

Zaloguj aby komentować

do Carycy

daje przyklad jak mozna zarabiac, klub moze byc samowystarczalny,
pozyczajac tak duze pieniadze na maly procent, bez zabezpieczenia, to kompromitacja zarzadu, zapytaj kazdy bank na jaki procent ci pozycza 24 mln,
to ze Comarch jest tyle warty nie znaczy ze ma pieniadze. ogolnie firma jest tyle warta.
JF nie chodzi o Cracovie, tylko jak na niej zarobic dla siebie i Comarchu.
nie wyrzucajac Tabisza ludzie nie wroca na stadion.
misior niech wroci = trybuny beda pelne.
Patrzac na trybuny lepiej nie bedzie.
niech z tej grupy Kiboli , wybiora 3 osoby,
raz w miesiacu sie spotykaja, burza mozgow, i wspolne pomysly.
jesli dalej Bedzie Tabisz,
TO na Cracovii, bedzie jeszcze gorzej, brak kibicow, brak pomyslu, brak niczego,
Janusz wywal Tabisza, Baldysa, powolaj Misiora znow wrocisz na usta kibicow i na salony.

Zaloguj aby komentować

croacoviapasy1

Fajnie się szafuje nie swoimi pieniędzmi...

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

plusy i minusy

Plusy to gra obronna jest na niezłym poziomie. Minusy brak napastnika = nieskuteczność, złe stałe fragmenty gry nie ma z tego goli nie ma strzałów głową ani z dystansu (pomijam kopnięcia byle jakie do przodu) no i wahania jeden mecz gramy niezły a następny to katastrofa.

Mariusz88

W sumie najlepsze w drużynie mamy boki obrony, potem środek obrony potem defensywnych pomocników. Gorzej jest w ofensywie, bo w ofensywie to tylko Wdowiak, Javi i Cabrera jakiś poziom reprezentują, choć jak wiadomo oni też raz zagrają lepiej raz gorzej w sumie najrówniej gra Wdowiak potem, Cabrera, a Javi jest najbardziej chimeryczny. Drużyna jest jakby skompletowana w defensywie. W ofensywie nam brakuje zawodników, bo trzech co jakiś poziom prezentują to z mało. 3-4 zawodników trzeba załatwić w przerwie do ofensywy. Skrzydłowego, a najlepiej dwóch, ofensywnego pomocnika i ewentualnie napastnika. Tylu samo co są najsłabszymi ogniwami się pozbyć.
Nawet liczby to mówią, najmniej goli strzelonych w lidze, a mniej straconych od nas mają tylko Lechia, Legia i Piast i to chodzi o jedynie 1-2 gole. Czyli w defensywie dajemy radę, a w ofensywie nie jest za dobrze.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Myślę że trzeba poprwić mentalność

piłkarzy Cracovii bo jak inaczej wytłumaczyć bardzo dobrą grę z takimi zespołami jak Lech Lechia mimo przegranej i Legia remis a słabą grę z drużynami z końca tabeli jak Śląsk czy Miedź Legnica że o innych nie wspomnę. Mecz z Lechem naprawdę dobry w wykonaniu Cracovii. Bravo i czekam na takie zaangażowanie w następnych meczach. A od Kiboli normalnego dopingu nie wyzwisk.

....

Czasami frustracja działa demotywująco i tak to najwyraźniej jest z nasza drużyną. Bardzo dobre ale jednak przegrane mecze zadziałały dołująco i trzeba nad tym pracować.
Miejmy nadzieję, że chłopaki uwierzą w siebie i będą grać na podobnym jak wczoraj poziomie w następnych meczach.

Zaloguj aby komentować

ZET

I jeszcze zapomniałeś o meczu z Lubinem też bardzo dobrym, tyle, że przekręconym przez sędziów, nieuznana bramka i boczny obrońca z Lubina powinien dostać druga żółtą, a nie dostał. Z Legią to akurat słabo zagrali choć ostatnie 15 minut powinniśmy grać 11 na 9, Stolarski nie dostał drugiej żółtej i może byśmy wtedy 1-0 wymęczyli, a z Miedzią dość dobrze grali tyle, że nieskutecznie, jakby na początku z tych sytuacji co były coś wpadło to byśmy pewnie spokojnie wygrali, a tak to im dłużej było 0-0 tym większy chaos. Ale generalnie motywują się na silne drużyny i zazwyczaj im dobre mecze wychodzą, choć zazwyczaj też mało punktów z tego jest. Najlepsze mecze w tym sezonie to były z Lubinem, Lechią (oba przegrane) i Koroną oraz wczoraj z Lechem oba wygrane. Dlatego pisałem po meczu ze Śląskiem, że wydaje mi się, że z Lechem nie zagrają tak słabo jak ze Śląskiem, bo mi się wydawało, że się zmobilizują, bo to Lech i jeszcze z Nawałką. Jakby tak zagrali 3 ostatnie mecze to nie ma się czego bać, akurat 3 ostatnie mecze gramy z zespołami z środka tabeli, aspirującymi lub będącymi w pierwszej 8. Wszystkie 3 te mecze można zagrać jak z Lechem czy Koroną, podobną taktyką z podobnym zaangażowaniem itd. Ale właśnie czy tak będzie?

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

wybiegane 3 punkty

Oby jeszcze nasi stoperzy nie pudłowali na potęgę... Dlatego należy jeszcze bardziej docenić bramkę Datkovica ze Śląskiem!

Zaloguj aby komentować

Dla kogo gra drużyna?

Gdzie Ci kibice Pasów? Zwycięstwo w trudnym dla Nas czasie, z Lechem w którym każdy z piłkarzy chciał się pokazać przed nowym trenerem. Jeden wpis na forum i to krytyczny? Dzisiejszy "kibic" czeka na porażkę czy ja czegoś nie rozumiem?

Zaloguj aby komentować

Mam pytanie

Gdzie ku..a kontrakt z Wdowiakiem no gdzie?
Bo jak z nim nie podpiszecie to chyba macie nie równo pod sufitem!

Kurczak

Wczoraj podpisany do 2021.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Komentarze

GDZIE WDOWIAK??!!
gdzie WDOWIAK wstyd i kompromitacja
Wdowiak - tyle sportowych sukcesów dał Cracovii a teraz zarząd się sknerzy i oddala prz...
Mecz z Rakowem to generalna próba i sprawdzian poziomu gry Cracovii w ekstraklasie,tak...
Myślę, że spokojnie się wydostaną z dna tabeli tylko jeszcze nie do końca są zgrani. Ba...
Masz takie możliwości a marnujesz j.,Marcin Cebula rozgrywający,powinien grac w Cracovi...
ale krew mnie zalewała jak widziałem nieudolność Vestelnickiego i z niecierpliwością cz...
Punkty bronią trenera zgoda ale chyba styl i gra niektórych zawodników to już chyba nie...
post:
Wdowiak
Podobno ma odejść z Cracovii
ZET troszkę się zagalopowałeś. Wyniki bronią trenera ostatnio zawsze w czubie i puchar...
Alvarez nie ma jeszcze kondycji na cały mecz. Zet każdy zespół będzie zawsze na nas g...
A kto ten skład wystawiał no kto? bo mnie się wydaje że niejaki Probierz. Nie mam tu na...
Trzeba się cieszyć z tego punktu na ciężkim terenie...
Co robił Vestelnicki na boisku do 67 min, do straty bramki! Kuźwa nigdy tego nie zrozum...
Przydałby się przy grze na kontry na wyjeździe...szkoda
Dobre, ha, ha.....
KUR.....Pelle nawet nie próbował podskoczyć przy tej bramce !!
"Towarzyszu" Ty musisz teraz złożyć samokrytykę. :D
JEEEST !!! Widzę, że Rivaldinho wziął sobie do serca moją krytykę......
Rivaldinho to płacz matki - z niego Brazylijczyk jak ze mnie towarzysz.....
Były sytuację by objąć prowadzenie przy 0-0, nie stało się tak, dostaliśmy bramkę, trze...
Bramkarz na razie nie zrobił błędu. Trochę mi się przypomniała sytuacja z Wilkiem. Gość...
Panie Marciniak a może by tak karny za trzymaniw Pellego za koszulkę ?
Po 3 latach pracy ugrać puchar to nie jest zły wynik. Teraz fajnie by było być na pudle...
ZET piszesz, że to nie była czas na rotowanie składem i gra co 3 dni nie powinna być pr...