Terazpasy.pl / Piłka nożna / Konferencje prasowe / Konferencja prasowa po meczu PE Cracovia - Śląsk Wrocław 1:1

Konferencja prasowa po meczu PE Cracovia - Śląsk Wrocław 1:1

majewski-stefan-2007-04-18

Ryszard Tarasiewicz: - Nasze zwycięstwo jest zasłużone. Byliśmy bardziej dynamiczni, szybsi.
Stefan Majewski: - Uważam, że dzisiaj zagraliśmy słabo. Nie było motywacji. Tu mam pretensje do zawodników.

Ryszard Tarasiewicz, trener Śląska

- Oczywiście jestem bardzo zadowolony ze zwycięstwa bo chyba każdy trener chciałby połączyć wygraną i styl. Nam się to dzisiaj udało. Z całym szacunkiem dla Stefana [Majewskiego] uważam, że nasze zwycięstwo jest zasłużone. Stworzyliśmy sobie... już nie będę mówił o sytuacjach. Byliśmy bardziej dynamiczni, szybsi. Mówię to zawsze moim zawodnikom, bo oni lubią to określenie: że dzisiaj biegali jak sarenki. Tak mi się wydaje, to jest moje zdanie. Jestem naprawdę mocno podbudowany. Może w poprzednim meczu zespół Wisły nie grał w najsilniejszym składzie, ale jak zespół gra w dobrym stylu to wyniki muszą przyjść. I to ma miejsce w Śląsku. (...)

Stefan Majewski, trener Cracovii

- Cracovia to jest zespół, który potrafi zagrać słabe i dobre spotkanie. Uważam, że dzisiaj zagraliśmy słabo. Nie było motywacji. Tu mam pretensje do zawodników. Zespół piłkarzy zawodowych jak wychodzi na boisko to powinien coś prezentować, a dzisiaj nie widziałem tego.

- Co to za kontuzja Radwańskiego?

- Musimy odczekać. Krzysiek zgłaszał przed meczem, że mu coś dolega. Pytałem czy może grać. Zdecydował, że może grać. Został kopnięty i ma uraz mięśnia czterogłowego.

- To poważny uraz?

- Trudno teraz powiedzieć. Myślę, że jutro będzie jakaś diagnoza.

- Grał dzisiaj Baran. Mówił Pan, że powinien mieć przerwę czterotygodniową... Grał na swoją odpowiedzialność? Dlaczego zszedł?

- Pan zadał pytanie i Pan sobie na nie odpowiedział. Powiedziałem Panu jaka jest sytuacja i to podtrzymuję. Do niego należy decyzja. Jeśli trenuje, to znaczy, że jest zdolny do gry.

- A co mu się stało? Dlaczego zmiana?

- Uważam, że inni też powinni dostać szansę i dlatego zrobiłem zmianę.

- Dlaczego z uporem maniaka wystawia Pan Marka Wasiluka jak widać, że ten piłkarz gra bardzo słabo. Doczekał się nawet porcji gwizdów i śmiechu pod swoim adresem. Dlaczego wystawia go Pan na nie swojej pozycji? Widać, że czuje się on fatalnie jako lewy pomocnik.

- Ja już powiedziałem, że to jest zawodnik w którego będziemy inwestować. Na razie gra na takiej pozycji. To nie znaczy, że będzie w przyszłości grał na innej.

- A pierwsza część pytania? Dlaczego jak jest w tak słabej formie jest przez Pana wystawiany?

- Uważam, że było kilku zawodników, którzy grali w podobny sposób.

- Jak Pan oceni debiut Milosevica w Cracovii?

- Uważam, że poprawnie zagrał.

- A Marcin Krzywicki jak się Panu podobał po długiej przerwie?

- Ja już powiedziałem, że on zagra jakiś odcinek czasu. Myślę, że około pół godziny na boisku. Ważne, że dograł bez kontuzji. Myślę, że jego forma będzie wzrastała. Żeby to się stało musi grać i być bardzo często na boisku.

- Czy nie wydaje się Panu, że z napastników, którzy byli na boisku najlepszą formę prezentował Snadny?

- Był krótki czas na boisku [45 min], ale z tego co był na boisku trzeba być z jego postawy zadowolonym.

Crac

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

lepsze wyniki ktore osiagnal ...

zawdziecza druzynie zlozonej przez Stawowego

Zaloguj aby komentować

Pechowiec?

Ten facet ma masę szczęścia, więcej niż ktokolwiek inny! Tyle że tego szczęścia starczy mu najwyżej na utrzymanie w lidze. A lepsze wyniki które osiągnął z Cracovią to były dopiero fuksy nie z tej ziemi. Po naszym czwartym miejscu praktycznie nikt ze znających się na rzeczy nie chciał nawet dyskutować o tym, pochwalić, uznać za niespodziankę. Jeden wielki fuks! Mecze gdzie stwarzamy 1 sytuację i strzelamy 2 bramki to była norma! Zresztą... wystarczy rzut oka na trybuny. Przynajmniej połowa kibiców nie ma zamiaru się katować jego piłką zostaje w domu. Reszta przychodzi zobaczyć Barana, Nowaka, Pawlusińskiego i Dudzica... Puki ich jeszcze majewski nie wypie..... z Cracovii.

Janusz, znajdź prawdziwego trenera!

Zaloguj aby komentować

Majewski uposledzony

Abstrachujac od meczu derbowego, ktory byl powiedzmy poprawny..........ten czlowiek jest uposledzony psychicznie, belkocze jak jakis ostatni idiota - jak czytalem jego wypowiedzi to mi sie wydawalo ze to jest rozmowa z jakims czubem.
Z tym trenerem najwyzej sie bedziemy utrzymywac, czasem zagramy dobry mecz - co kibicow na chwile zastanowi czy rzeczywiscie jest az tak kiepski - ale tak naprawde nie rozwijamy sie. Stoimy w miejscu - w marazmie. Majewski to chyba typ czlowieka ktory nigdy nie osiagnie sukcesu - taki pechowiec zyciowy. No i przyszlo nam ciagnac ten Wozek z takimi sierotami........

Zaloguj aby komentować

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Komentarze

Przyjdą jeszcze gorsi
Jego to mi szkoda miał serducho do gry.
W 2 turze Cracovia było najgorsza ze wszystkich drużyn w ekstraklasie to cud że nie sp...
Ludzie Dróźdza robili transfery do klubu i oprócz Stojkovicia to dobre transfery nie by...
Odkąd odszedł p prezes Drożdz którego cele były sportowe i robił wszystko co mógł bardz...
Wiem co czujesz mam niestety to samo z Cracovią jestem od meczu z Widzewem 2:2 w listop...
W drugiej połówce życia to już człowiek widzi wręcz namacalnie uciekający czas , plany...
Trenerze Jacku! Wróć jeszcze kiedyś do nas, w końcu do trzech razy sztuka. Nie było lep...
Mam nadzieję, że Stępiński jutro nie będzie w formie bo on zawsze się wyżywał na Cracov...
post:
kabaret
znów dadzą wywiad ze jest wszystko wporzo
kto sprowadza takich idiotówL;https://www.malopolskie24info.pl/2026/05/21/problemy-w-cr...
https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/luka-elsner-przerwal-milczenie...
Brawo! Byliście świetni!!! Dziękujemy za doping i oprawę !
bez względu na wyniki innych meczów, remis z Koroną daje nam utrzymanie
Mści się niefrasobliwosc z ostatnich minut z meczu z Piastem i porażka, która moze nas...
sprawdzone mam nadzieje ze ze sie pomylilem, cracovia, widzew, arka leci widzew prz...
Niestety mecz z Jackiem będzie o zycie dla Korony i dla nas. Obym sie mylił, ale spadam...
Czy kto widział jak biegnie króliczek ulicą Czy to widział kto Czy to widział kto W...
post:
.......
Po zwycięstwie 4 : 0 motoru w Płocku to jest bardzo cenny punkt ! Na koniec wielkie bra...
Rozgonić to szemrane towarzystwo brak słów wszystko zależy od Jacka Zielińskiego
post:
.......
Kurwa nie obrona !!! Trzech naszych stoi przy Madejskim a zupełnie wolny facet strzela...
Mam nadziejęże Hasić zacznie wreszcie podawać a nie pchać się do kiwania i stracić !!!
Jakim cudem drużyna może być nastawiona bojowo skoro konferencje Grzelaka to z reguły :...
Mało wiesz Drożdż poszedł w odstawkę za wykupienie Perkovica.decyzja miliardera Płatka.
Jestem tego samego zdania co Kibic1995. Pamiętam jak za mgłą spadek z I ligi w 1984r. i...