Terazpasy.pl / Piłka nożna / Konferencje prasowe / [Terazpasy.pl] Konferencja prasowa przed meczem Zagłębie Lubin – Cracovia

[Terazpasy.pl] Konferencja prasowa przed meczem Zagłębie Lubin – Cracovia

zielinski-jacek-2016-09-23

Przedstawiamy retransmisję konferencji prasowej przed meczem 10. kolejki Lotto Ekstraklasy Zagłębie Lubin – Cracovia (sobota, godz. 20:30) z udziałem trenera Jacka Zielińskiego.

zielinski-jacek-2016-09-23

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Trenerze

Chyba musi sobie Pan zacząć zdawać sprawę, na jakim stanowisku został zatrudniony. Pisałem już przed meczem z Areczką, ze nikt nie odda punktów za darmo bo przyjeżdża Cracovia. A tu kolejna konferencja na której siedzi Pan z założonymi rekami i znowu powtarza to samo. Nasi piłkarze bardzo dużo nadrabiają technika ale mecz trzeba także wybiegać! Trzeba się pokazać koledze, może wejść odważniej bez piłki w pole karne, ściągając ze sobą obrońcę tak by napastnikowi zrobiła się przestrzeń do gry!! A Piątek niedługo zapomni jak się strzela bramki bo chyba jedyne co jest mu wpajane do głowy na treningu to zadania defensywne. Ma Pan Dąbrowskiego, na dwóch napastników dogrywać piłki, niech się pokazują i pograją. Takie podchodzenie i pchanie się przez środek nie zdaje egzaminu, a kolejny Nasz mecz jest kalka poprzedniego. Skoro u Budzika naturalne jest to schodzenie w gęstwinę, to może dać mu w końcu odpocząć. Zagrać z kreatywnym Stebleckim, Cetnarskim, Szczepaniakiem. Mamy bardzo ciekawych jak na ligę bocznych obrońców, najlepszą moim zdaniem defensywna pomoc. Mamy małego Milika na 9tce. Wszyscy ukierunkowani ofensywnie!! To może odpuścić już ta jedna bramkę stracona w meczu ze stałego fragmentu gry ale w zamian strzelnic 3! Gdyby nie wpadło dobrze na otwarcie to w tym momencie mielibyśmy poniżej jednego gola strzelonego na mecz! Niedługo może być poniżej jednego punktu zdobytego na mecz!! A ma Pan do dyspozycji skład jakiego Cracovia za mojego życia nigdy nie miała. Proszę w końcu przestać marnować ten potencjał!

Kibic1995

Patrząc na mecze mistrzowskie zgoda. Nie mniej obrona w treningach tez się zgrywała i ten czas zmarnowano. Najpierw był synek trenera - Wolakiewicz a potem Litauszki którego wcisnął kolega Zielińskiego. Czy przy zestawianiu pary stoperów decydowała najlepsza dyspozycja? Ja zwyczajnie nie wierze, ze ten Litauszki wyglądał w treningu lepiej od Bejana.

Zaloguj aby komentować

ZET, Szwejk

Każdy by chciał 3 zwycięstwa... Ja liczę na 3 mecze bez porażki i minimum 5 puktów w następnych 3 kolejkach, albo na 6 u siebie. I Szwejk w przypadku Litauszkiego on zagrał 167 minut w ekstraklasie ledwo w tym 90 minut z Piastem. W Termalice zawalił trzecią bramkę, co strzelił samobójczą i grał źle, ale tam i sędzia dołożył swoje przy pierwszej i/lub Sandomierski (raczej on) przy drugiej. Już z tego Litauszkiego nie róbmy winnego nie wiadomo czego jak w sumie jeden mecz źle zagrał w lidze, a w ogóle ledwo 167 minut spędził na boisku w sumie, jeśli chodzi o ligę.

Zaloguj aby komentować

Szwejk

Ale ja nigdzie nie napisałem, że trenera chcesz zwalniać. Tylko Kurczakowi odpowiedziałem.

Zaloguj aby komentować

A ja liczę na 3- zwycięstwa

inny wynik mnie nie interesuje. Wszystkie trzy drużyny są do ogrania trzeba tylko mądrze z nimi zagrać. Czytając wasze komentarze to każdy ma w jakiejś części rację. Trenera zwalniać nie można i zarząd tego nie bierze pod uwagę i dobrze. Ale drużyna pod względem fizycznym jest źle przygotowana i to nie tylko w tym sezonie. Koniec ubiegłego sezonu już jechali na oparach po Podolińskim. Teraz nie czas na robienie kondycji ale w najbliższym nadarzającym się terminie trener powinien wziąć to pod uwagę. Myślę że wszystko czego drużynie brakuje to kondycji, reszta jest ok.

Zaloguj aby komentować

P.S.

A nic bardziej mnie nie wkurza niż równanie do dołu. Zamiast patrzyć, ze taka Termalika i Korona potrafią zrobić coś z niczego kibice pocieszają się, ze w końcu kibicujemy Cracovii. Nie ma co oczekiwać niczego ponad walkę o utrzymanie chociażby Filipak wpompował w drużynę następne kilka milionów euro. Jeżeli dostaniemy od Zagłębia to będzie już poniżej jednego punktu na mecz, a wielu dalej będzie przyklaskiwać trenerowi na kolejnej absurdalnej konferencji. Tak jak pisze Kibic1995 5 punktów to minimum, tym bardziej, ze Lubin, Kielce i Płock to powinien być (przynajmniej) remis i dwa zwycięstwa!

Zaloguj aby komentować

Kibic1995

Ja nikogo nie zwalniam, ale trener i sztab maja komfort pracy, szeroka kadrę naszpikowana utalentowanymi graczami i wolna rękę jakiej wielu trenerów przed Zielińskim nie miało. To jaki kibic oczekiwałbym chociaż dobrego przygotowania fizycznego, żeby zawodnicy uczciwie wybiegali te 90 minut. I przede wszystkim reakcji na wyniki a nie samozadowolenia jak to ładnie nie gramy i poszukamy punktów w następnym meczu.

Trener skupił się na nietraceniu bramek zapominając, że żeby wygrać mecz trzeba chociaż jedna strzelić. Druga rzecz to kolko wzajemnej adoracji, układy i grupki rządzące szatnia. Dlaczego naturalny lider Covilo nie ma jeszcze opaski kapitana a biegał w niej chimeryczny Budzik? Dlaczego synek Wolakiewicz, Jedrisek czy Litauszki zmarnowali setki minut a lepsi zmiennicy przyrastali do ławki? To wszystko się niestety nie dodaje.

Zaloguj aby komentować

Kurczak37

Kultura wypowiedzi godna Pasiaka... Nie będę się sprzeczał na forum, jak ktoś nie rozumie jaki potencjał ma obecna drużyna i jak to wszystko jest rozmieniane na drobne to trudno. Od czasów Prezesa Kality jestem aktywnym sympatykiem klubu. Proszę nie tłumacz "oczekiwań kibiców" osobie znającej Cracovię w której brakowało wszystkiego, nawet wody dla piłkarzy o korkach nie wspominając.

Zaloguj aby komentować

Kurczak37

1. Ale np. Lechia czy Zagłębie były w czubie tabeli i nadal są...
2. No rozbudził i dlatego jeszcze ma kredyt zaufania u wielu, u mnie np. też...
3. Masz rację trener powinien dostać jeszcze trochę czasu w związku z tym...
4. My w sumie w przypadku jak nie zdobędziemy w najbliższych 3 meczach przynajmniej jakiś 5 punktów to w sumie też to będzie wyglądało tak, ze gramy o utrzymanie. Po tej kolejce już możemy być na przedostatnim miejscu jak źle się poukłada, ale możemy być na 8, albo mieć tyle punktów ile 8 drużyna, jak się dobrze poukłada. Zobaczymy, będzie ciekawie dziś na pewno...

Zaloguj aby komentować

Kurczak37

Przedawkowałeś Mocarza? Czy to już mefedron?

Zaloguj aby komentować

Szwejk

Chyba to ty sobie musisz zdać sprawę jakim jesteś idiotą.Zostaw trenera w spokoju.
Po 1 legia ,Pogoń i my to druzyny które były w czubie ostatniego sezonu a jak na razie sa w dole.
Po 2 trener rozbudził u wielu mega optymizm.
Po 3 były kontuzje Dąbrowski gra słabo, Cetnarski dopiero wraca do formy ,atak mamy nowy:Szczepaniak i Piątek oni sie musza zgrać.rakels przez 1 1/2 sezonu grał padake zanim zaskoczył.
Po 4 Wąsacz i inni albo spadali albo grali o utrzymanie więc odpierdol się od trenera.
jak mówiłem śmierdzi od Ciebie psem

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

....

Może zagrajmy brzydko (co by to nie oznaczało), ale skutecznie i zapunktujmy cokolwiek

Zaloguj aby komentować

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Komentarze

Podobno ma Marchwiński do nas przejść jestem za i to mocno za. ale po co nam ten band...
post:
Maleńczuk
Nie powinno się wpieprzać z poglądami politycznym w sport. Dziwi jednak to, że gdy są o...
post:
Maleńczuk
Jesteś idio..ą t Maleńczuk to debil i alkoholik upublicznia swoje lewackie poglądy.Crac...
obserwując transfery innych drużyn z ekstraklasy cracovia jest na szarym końcu a była n...
post:
Maleńczuk
Dokładnie! Zrobił sie temat zastępczy. A Malenczuk, jak to on. Typowy skandalista. Lubi...
post:
Maleńczuk
gowno burza polityczna, zamiast ujadac Malenczuka zacznijcie myslec o Cracovii, zadawa...
post:
Maleńczuk
CZEKAMY NA GŁĘBOKIE WSPARCIE MOCNE TRANSFERY I MISTRZOSTWO POLSKI TRZYMAMY KCIUKI!
post:
Maleńczuk
Maleńczuk to kawał prymitywnego chama który przynosi wstyd Cracovii osłabia nasz autory...
post:
Maleńczuk
Pomijając sympatię i antypatie, to ktoś wyraził zgodę by on napisał ten hymn. Skoro jes...
post:
Maleńczuk
Dokładnie tak jest jak piszesz. Prymityw. Wstyd, ze to on napisał ten prostacki hymn!
post:
Maleńczuk
Zgadzam się w 100 % - ach !! Maleńczuk to kawał prostaka który przynosi wstyd pasiackie...
Kto zaprosił Maleńczuka na obchody 120 lecia Cracovii i po co?! Ten ordynus przynosi ty...
https://www.facebook.com/share/v/1BHLXCDmRJ/
post:
Amplfwang
boiska jest i to zajebiste nazywa sie Oberbank Stadion
A któż to znowu wymislił? Toż tam nawet boiska pilkarskiego nie ma?! To po chooj tam je...
Przyjdą jeszcze gorsi
Jego to mi szkoda miał serducho do gry.
W 2 turze Cracovia było najgorsza ze wszystkich drużyn w ekstraklasie to cud że nie sp...
Ludzie Dróźdza robili transfery do klubu i oprócz Stojkovicia to dobre transfery nie by...
Odkąd odszedł p prezes Drożdz którego cele były sportowe i robił wszystko co mógł bardz...
Wiem co czujesz mam niestety to samo z Cracovią jestem od meczu z Widzewem 2:2 w listop...
W drugiej połówce życia to już człowiek widzi wręcz namacalnie uciekający czas , plany...
Trenerze Jacku! Wróć jeszcze kiedyś do nas, w końcu do trzech razy sztuka. Nie było lep...
Mam nadzieję, że Stępiński jutro nie będzie w formie bo on zawsze się wyżywał na Cracov...
post:
kabaret
znów dadzą wywiad ze jest wszystko wporzo