Panie Michale

Wiem że nie powinienem tak pisać ale nie wierze w wygraną ani nawet remis z Górnikiem bo nie mamy argumentów od bramkarza zaczynając tak więc Pana radość że się szybko można odkuć jest nie poważna. Filipiak Pana nie zwolni i mam nadzieje że tego nie zrobi teraz się okaże jakim Pan jest trenerem albo Pan to wyciągnie do góry albo ostatecznie skompromituje jako trener i trzeba będzie szukać innego zawodu. A tak na koniec Jacek Zieliński pewnie ma teraz sporą satysfakcje on z gts jako trener Cracovii nigdy nie przegrał 2 wygrane i 2 remisy poza tym wiele wspaniałych meczów 6-0 z Koroną 5-2 z Lechem 4-1 ze Śląskiem i pogonią i seryjne 3-0 to były piękne chwile kto by pomyślał że przyjdzie Probierz i na 20 kolejek wygramy 4 ?? Chcieliśmy rewolucji no to ją mamy. Marze tylko aby zapomnieć o tym momencie i np. w kwietniu to był tylko taki zły sen.

Mariusz88

Tu się zgodzę. Za dużo tego. Po meczach w Lubinie, z Lechią i Koroną, gdzie już zaczynaliśmy grać co raz więcej piłką myślałem, że to będzie stały trend. Ale znów w Poznaniu i z GTS więcej było tych wrzutek. A szkoda, bo w meczu z GTS-em w pierwszych 40 minuatach mieliśmy przewagę, trochę urozmaicić grę, więcej pograć dołem i może by coś wpadło i inaczej by się potoczyło. Ja rozumiem, że są wrzutki ze stałych fragmentów gry czy w końcowych minutach jak wynik est niekorzystny, ale cały czas tak to gruba przesada.

Zaloguj aby komentować

hura

Gramy na hura wykop bramkarza do przodu ile się da Piątek się przepycha i tak wygląda ofensywa poza tym z Płockiem to kolejną szmate puścił niezawodny Sandomierski.

Zaloguj aby komentować

Mariusz88

Ja tam przed każdym nie biorę. Byłem np. rozczarowany tylko remisem po meczu z Koroną u siebie, przed meczem myślałem, że wygramy, a byłem po meczu rozczarowany tym bardziej, bo dwa razy prowadziliśmy. Jak pokazał wspomniany mecz z Wisłą Płock to widać, że trener i drużyna też o remisy nie gra. Choć jak pisałem tam po wyrównaniu rzucenie się na hurra to był błąd. Po prostu różne są sytuację, różnie się układa i trzeba też na bieżąco weryfikować plany i założenia. Przed meczem z Płockiem pewnie chcieli wygrać, ale jak mecz się nie układa i doprowadzamy do remisu to trzeba też coś myśleć, a nie tak grać na hurra i na kontry się nadziewać. Tak samo jakbyśmy np w poniedziałek objęli prowadzenie na górniku i Górnik grał słabo, a byśmy zremisowali to bym był rozczarowany remisem, ale przed meczem ten jeden punkt to biorę w ciemno.

Zaloguj aby komentować

kibic

Problem polega na tym że my przed każdym meczem bierzemy remis w ciemno. A przed sezonem myśleliśmy że wiadomo przebudowa trzeba dać czas ale środek tabeli spokojnie z takim trenerem hoho a tu czarna dziura do tego jeszcze stadion zamknięty po derbach leżymy na łopatkach i odliczają 8 sekund musimy wstać tylko jak i pytanie czy Probierz to potrafi odpowiedz jutro.

Zaloguj aby komentować

Mariusz88

Jak co nam z remisu? Punkt do przodu. Wiadomo, że najlepiej by było wygrać, ale zdecydowanym faworytem jest Górnik, więc ja remis bym brał w ciemno u nich. A do I ligi to jest jeszcze tak blisko jak stąd do San Francisco. Mam nadzieję, że większość naszych zawodników to nie tacy histerycy (choć jakby się tak popatrzeć to zawsze mamy drużyny nie za silne psychicznie i może to jest powód, że zmieniamy trenerów zawodników i zazwyczaj gramy o utrzymanie), że w strefie spadkowej się znaleźli punkt do bezpiecznego miejsca i już jakieś gadki o zmierzaniu do I ligi. Pamiętasz mecz z Wisłą Płock u nas? Płoc był lepszy, mecz się nam nie układał, przegrywaliśmy 0-1. Wyrównaliśmy 20 minut przed końcem i się wszyscy napalili i na hurra do przodu, bo musimy wygrać. Skończyło się 1-3, bo akurat Płoc jest bardzo dobry w kontrataku i nas wypunktował. Jakbyśmy się tak nie rzucili, bo "musimy wygrać, remis nic nie daje" to może teraz byśmy mieli punkt więcej, a może 3, bo wtedy może Płoc by chciał zagrać o wygraną, bo wygrywali, a tu wyrównanie, a tak to była woda na młyn, my rzuciliśmy się do ataku, a oni mogli grać to w czym są najlepsi.

Zaloguj aby komentować

remis?

Co nam z remisu? My pędzimy do 1 ligi nikomu tak łatwo tak z niczego nie da się strzelić bramki jak drużynie prowadzonej przez Michała Probierza i jeszcze ta jego miłość do Michalika jego gra to sabotaż.

Zaloguj aby komentować

Mariusz88

Mi też jakby ktoś w poprzednie derby powiedział przy 0-1 w 80 minucie, że przepieprzymy to bym nie uwierzył, teraz przy 0-0 w 40 minucie też bym nie uwierzył, że przegramy i to aż 1-4. W Lubinie przy 1-0 czy z Lechią u siebie przy 0-1 myślałem, że w najlepszym razie będą remisy. Z Wisłą Płock jak strzelili na 1-1 to byłem pewny, że nie przegrają, a przegrali. Tak samo nie myślałem, że Probierz po 20 kolejkach będzie miał 19 puntów. Więc na Górniku wszystko się może zdarzyć jak się tak patrzy, choć wiadomo, że Górnik jest zdecydowanym faworytem i remis to by chyba wszyscy wzięli w ciemno przed meczem.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

SportSklep24.pl: Oficjalna piłka Euro 2016

Pilka-nozna-adidas-EURO16-Beau-J_[71708]_1200

W SportSklep24.pl  można już kupić oficjalną piłkę Euro 2016 dostępną w kilku modelach.

SportSklep24.pl

SportSklep24.pl: FC Barcelona – koszulki, bluzy, kurtki - ponad 60 produktów!

barcelona-4x2

W SportSklep24.pl    zgromadziliśmy już ponad 60 produktów - m.in. koszulki, dresy, bluzy, kamizelki, kurtki, piłki, torby, szaliki, czapki, kieliszki - dedykowanych sympatykom FC Barcelona.

Komentarze

post:
mały
Potrafisz tylko obrażać ludzi jeśli ja napisałem nie prawdę to udowodni mi to a jak nie...
a co z Brazyliczykami ?
post:
mały
wszytko to co napisałem jest prawdą tylko w twojej głupiej głowie się nie mieści
post:
mały
Żeby coś odmówić najpierw musi ci ktoś coś zaoferować. Chyba coś Ci się śniło.
Idziemy do przodu tumany nic nie kapują przygotowanie do sezonu idealne sparingi wybra...
Zorro witamy Cię w Cracovii - abyś sprostał naszym wymogom !!!
post:
Panowie
Oczywiście PP na narodowym to sukces i prestiż tylko jak dotąd to wydaje mi się że był...
post:
Panowie
Pierwsza 8, chodzi mi o miejsca poza pierwszą 3, nie byłaby wielkim sukcesem, ale to by...
Właśnie przywodzi do naszej Cracovii skrzydło napastnik z Hiszpanii i przestańcie już b...
Pierwsza 8 to jest obowiązek a nie sukces jak by nas zabrakło tam to by oznaczało że dr...
Napastnik lub skrzydłowy
Wdowiak i tak nie będzie grał na początku, bo kontuzja (dlatego nie był na obozie), czy...
Lepiej zaczynać w Śląsku niż w Legnicy czy Sosnowcu. Śląsk jest do ogrania. Ci co zaczy...
Ja tego nie wiem czy sezon będzie udany czy nie, mam nadzieję, że udany, czyli, że wejd...
Tylko narzekacie i wszystko widzicie w czarnych barwach. Trochę optmizmu.Poldek już naw...
Elady Zorilla nowym napastnikiem w Cracovii Hiszpan z2 ligi. statystyki dużo leprze jak...
Gramy o jak najwyższą pozycję
Co wy jesteście takimi pesymistami. Trochę więcej optymizmu. Na pewno będzie dobrze, a...
Jak nie wejdziemy do pierwszej 8 to można będzie powiedzieć, że sezon nieudany, ale nie...
To od razu grajmy w A klasie z trenerem Marianem Pażdziochem skoro i tak mamy grać o ut...
Mamy najlepszego trenera w Polsce i wymówek nie ma gramy o top 3.
Kto układał w PZPN ie terminarz.Znowu zapowiada się gonienie ze spadkowiczami.Sklad nie...
Moim zdaniem- mamy dwóch dobrych bramkarzy i jednego rozwijającego się. Mamy niezłą ust...
Wniosków nie ma co ze sparingów wyciągać jak pisze Szwejk. Za Podolińskiego wygrywaliśm...
Gra wygląda dziwnie bo nie ma skrzydeł. Wniosków większych nie ma co wyciągać środek ob...