Terazpasy.pl / Piłka nożna / Konferencje prasowe / [Terazpasy.TV] Konferencja prasowa trenera Zielińskiego po meczu Wisła K. - Cracovia

[Terazpasy.TV] Konferencja prasowa trenera Zielińskiego po meczu Wisła K. - Cracovia

zielinski-jacek-2016-12-10

Przedstawiamy retransmisję konferencji prasowej po meczu 19. kolejki Lotto Ekstraklasy Wisła Kraków – Cracovia 1:1 (1:0) z udziałem trenera Jacka Zielińskiego.

zielinski-jacek-2016-12-10

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Sygnał od Filipiaka

Prezes powinien dać trenerowi kredyt zaufania na następne 5 lat co spowoduje,że skończy się zwalnianie trenerów przez piłkarzy w szatn tylko to oni będą zapiere...lać żeby zostać w klubie i pobierać regularne wynagrodzenie !!!!
Dążymy do normalności Cracovia na lata !!!!

Zaloguj aby komentować

transfer

Może warto zainteresować się wolnym Broziem z Legii.Taki obrońca by się nam przydał.

Zaloguj aby komentować

kamrat

Cracovia wydała najwięcej pieniędzy na transfery ostatnio kupiła najwięcej piłkarzy obecnie ma 32 a taki Lech 24 i jak gra,myślisz że prezes Filipiak będzie jeszcze raz wyrzucał pieniądze w błoto na nieudane transfery to się mylisz,musi się znaleźć w klubie ktoś się się na tym zna,np. dyrektor sportowy,,już dość tego dziadostwa

Zaloguj aby komentować

Transfery

Panowie dość poszukiwań Słowaków bo niezbyt się oni sprawdzają w naszej lidze (Jedrisek, Vestenicky, Jarabica). Kierunek Węgierski też nie jest zbyt dobrym rozwiązaniem (Litauszki) bo liga jest bardzo słaba, chyba że jest tam wyjątkowo wyróżniający się zawodnik (jakimi byli: Rudnevs, Nikolic). Najlepszymi kierunkami są ligi: Czeska, Chorwacka i Rumuńska. Finansowo możemy rywalizować z tymi ligami, a są one lepsze od Ekstraklasy (zwłaszcza te dwie pierwsze). Potrzebujemy: rozgrywającego, środkowego obrońcy, lewoskrzydłowego pomocnika i... bramkarza. Wiem, że nie każdy się ze mną zgodzi ale niestety uważam, że Sandomierski jest nieco przeceniany przez nas. Uważam, że brakuje mu szczęścia. Może komuś się zechce policzyć ile razy zachował czyste konto odkąd zastąpił K. Pilarza, a w ilu puszczał gole?

Kurczak37

A powiedz mi kolego z jakiej ligi przyszedł Rudnevs do ekstraklasy?

Zaloguj aby komentować

kamrat

od kiedy to Rudnevs jest Wegrem????

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Potrzebny obrońca i rozgrywający od zaraz !!!!

To co wyprawiał Polczak to dramat a w środku nie ma kto rozegrać
Ze skrzydłami też nie jest za wesoło
Myślę,że Szczepaniak i Piątek się rozegrają i będzie dobrze !!!

Trenerze dobra robota !!!!!

Jesteśmy z Panem !!!!! Tak jak i na meczu !!!!

Kibic1995

Podparłem się statystykami ale moje obserwacje również to potwierdzają. Z tego co piszesz wynika, że nasza obrona gra super a wg mnie jest inaczej. Wielokrotnie zawodnicy przeciwnych drużyn wchodzą w nasze pole karne "jak w masło" i niestety często są to zawodnicy którzy są w pobliżu Piotrka. Hubertowi też się zdarzały słabsze mecze ale jak wypoczął to wracał odmieniony. Ostatni mecz jest na to dobrym przykładem gdzie można się doczepić do jednego kiksu ale praktycznie wyłączył z gry małpeckiego ratując nam tyłki raz po raz. Oceniając całą linię obrony to skłamałbym mówiąc, że Brzyski też mnie zachwycił. Chłopina ma już swoje lata i zdarza się, że wygląda na zmęczonego i brakuje mu szybkości. Jednakże wracając do Piotrka to uważam, że na pierwszy skład się on nie nadaje ale mógłby pełnić rolę pierwszego rezerwowego w przypadku gdyby inny zawodnik doznał kontuzji. Takie jest moje zdanie - decyzja i tak należy do sztabu szkoleniowego.

Zaloguj aby komentować

Kamrat, HS, ELVIS

Jeśli chodzi o Polczaka to zgadzam się z tym, że on gra niepewnie, robi kiksy i popełnia błędy. Ale ile bramek po tym padło to już sprawa dyskusyjna chyba. Bo jak się czytało po derbach to byli tacy, nawet ty ELVIS, co pisali, że wina Polczaka. Po meczu w Szczecinie tak samo. A np. moim zdaniem to tylko gol na 1-1 w Gliwicach to tam była wina Polczaka, choć też nie 100%, bo dlaczego jak w Szczecienie znów sobie przed naszym polem karnym stał zawodnik przeciwników i nikt go nie obstawiał? Ale tam widzę przy tej bramce ewidentny kiks Polczaka. No i właśnie teraz to co ty Kamrat napisałeś jeśli chodzi o tamten sezon, że Polczak był po Grodzicki drugi. Widziałem to i teraz kto i jak liczył te błędy? Znalazłem to i jak Kmita liczył, który nie lubi Polczaka no to wiesz... Np. po meczu z Łęczną słyszałem, że Polczak popełnił błąd przy samobójczej bramce Covilo:) To tak licząc błędy to można naliczyć kupę, bo Polczak coś tam źle zrobił, czy nie zrobił i potem Covilo chciał przeciąć i wpakował akurat do własnej bramki. Zresztą Polczak tam był 3 jeśli chodzi o ścisłość i już widać pewne manipulacje w tym rankingu. Bo np. Grodzicki z Polczakiem rozegrali po 28 meczy i pierwszy zrobił 13 błędów według tych wyliczeń, a drugi 12. Na 9 miejscu jest Rzeźniczak który zrobił 9 błędów na 17 meczy! Czyli średnia błędów na mecz mu wychodzi większa niż Grodzickiemu i Polczakowi, a jest dopiero na 9 miejscu. Ja np. obliczyłem po derbach, że w tym sezonie w 15 meczach w których grał Polczak straciliśmy 17 bramek, a w 4 w których nie grał 9. Wychodzi na to, że z Polczakiem w składzie tracimy średnio 1,13 bramki na mecz, a bez 2,25. Więc jakby się chciało na podstawie statystyk oceniać jak kto gra to różnie można liczyć.

Zaloguj aby komentować

DG-S

Ja też uważam że potrzebny jest bardzo dobry obrońca i rozgrywający i to od zaraz bo Cracovia takich nie ma,w przerwie zimowej powinna to załatwić koniecznie jeżeli chce coś znaczyć w ekstraklasie!

Zaloguj aby komentować

HS

Można kogoś lubić lub nie lubić. Można widzieć czyjeś błędy lub nie. Generalnie to wolę bronić kogoś niż atakować ale tylko w przypadku kiedy faktycznie jest niesłusznie oczerniany. Moja uwaga głównie skupia się na obrońcach i mogę powiedzieć że zdarzają się P. Polczakowi dobre mecze ale niestety więcej ma takich gdzie popełnia błędy. Nie bez znaczenia również ma to, że po ostatnim sezonie jeden z portali zrobił podsumowanie błędów obrońców i Piotrek zajął w nim niechlubne 2 miejsce za R. Grodzickim z Ruchu. To też wiele mówi... a przede wszystkim to, że potrzebujemy solidnego środkowego obrońcy bo Piotrek może się sprawdzać ale jako zmiennik.

Zaloguj aby komentować

HS

Jeśli chcesz dyskutować to przede wszystkim CZYTAJ UWAŻNIE ! Napisałem jak byk, że nie chodzi mi o Szczecin bo wtedy był naciska ny i nie było szans na jakiekolowiek podanie, Bejan co najwyżej by zrobił to samo.....Doszło ?

Zaloguj aby komentować

ELVIS

I w tamtej sytuacji w Szczecinie Bejan niby by opanował tą piłkę i spokojnie zagrał do naszego? No nie sądzę. Problem tam polegał też na tym, że Kort stał sam przed polem karnym, tak jak Badia w Gliwicach. Ale akurat w Gliwicach można mieć pretensje do Polczaka, że piłka mu zeszła przy wybiciu, tam miał czas się wydawało na to by dobrze trafić, choć z boku nadbiegał zawodnik. Ale z Łęczną nawet Covilo piłka zeszła i zapakował do własnej bramki. Zdarza się po prostu. Polczak często gra niepewnie, kiksuje, przy wyprowadzaniu piłki zdarza mu się podać do przeciwnika, gdy próbuje zagrać prostopadłą, ale jedyna bramka do której się można tak ewidentnie przyczepić do Polczaka to ta w Gliwicach, więcej nie pamiętam. W Szczecinie była walka o głowę po prostu, trudno by w takiej sytuacji jeszcze wymagać od kogoś by opanował piłkę i spokojnie odegrał do naszego. Jakby Polczak posiadał takie i inne tym podobne zdolności to by grał chyba w MU, a nie w Cracovii.

Zaloguj aby komentować

DG-S

Pełna zgoda - pasiasto ozdrawiam !

Zaloguj aby komentować

HS

Wolę w ciemno Bejana od Polczaka. Bejana cechuje spokój i odgrywanie piłki do Naszych po wrzutce przeciwnika pod nasze pole karne / oczywiście jeżeli nikt Go nie atakuje /. Natomiast Polczak ma jedną kretyńska cechę : KAŻDE dośrodkowanie główkuje a wiadomo jak jest z główkami...Pomijam bramkę straconą w końcówce w Szczecinie gdy wygłówkował idealnie do Korta - wtedy był naciskany i trudno było o celność. Ale Bejan piłkę przyjmuje i patrzy komupodać a Polczak robi charakterystyczną dla siebie " jaskółkę " z wykrokiem i oczywiście rąbie głową obojętne do kogo....

Zaloguj aby komentować

Poldek

Wielu osobą na Cracovii się nie podoba WTSK w każdym meczu, ale akurat w hymnie słowa "nigdy nie zejdę na psy", fakt trochę to jest niejednoznaczne, ale jak ktoś interpretuję tak jak ty to robisz, to tak jakby myślał takimi kategoriami jak ci co śpiewają WTSK, bo wszystko im się kojarzy z jednym. Nie wiesz co miał na myśli Maleńczuk, gdy to pisał, o co mu chodziło z tym "nigdy nie zejdę na psy".

Zaloguj aby komentować

Cracovio!

Jeszcze raz powtarzam zaniedbania w okresie przygotowawczym najgorsze w ekstraklasie,najgorsze transfery w ekstraklasie na ilość a nie na jakość,hymn jest piękny ale końcówka nigdy nie zejdę na psy chamski,nienawistny atak na drużynę w ekstraklasie,w sumie najgorszy w Polsce,kibice drużyn w ekstraklasie,żadne oprócz kibiców Cracovii NIE PLUJĄ W HYMNIE NA DRUGĄ DRUŻYNĘ i w każdym meczu plują na Wisłę słowami Wisła to stara kurwa itd, nie ma żadnej reakcji spikera tego nie ma w żadnej drużynie i na boisku ekstraklasy.Rozumiem gdyby to było na meczu z Wisłą,ale dzieje się na wszystkich meczach,czego nigdzie takiego zachowania nie ma w Polsce,wszędzie ostro reagują spikerzy,namawiając aby zaprzestali i wspierali własną drużynę,tylko na Cracovii to się dzieje spiker w ogóle nie reaguje,to jest nieszczęście Cracovii i kara boska za podłość i chamstwo,wielu byłych piłkarzy Cracovii sympatyków i kibiców Cracovii dlatego nie chodzą na mecze Cracovii,nie da się być nw tak nieludzkiej atmosferze,Cracovia będzie nikim jak nie dokona samooczyszczenia,taka prawda!

Zaloguj aby komentować

DG-S

Nie wiem czy byłby lepszy. On zagrał ledwo 12 meczy w Cracovii i też błędy mu się zdarzały, np. kiedyś na Legii. Pewnie jakby Polczak coś takiego odwalił to by krytyki i śmiechu było do tej pory co niemiara. Polczak to tam źle wybił, piłka mu zeszła, ale takich jaj nie odwalał, że się kład w swoim polu karnym i udawał, że faulowany, a potem padł gol. Jakby Bejan pograł z sezon czy dwa to byśmy zobaczyli czy jest dobry czy nie. Zresztą piszesz, ze 100% poparcia dla trenera, a jak wystawia Polczka, zamiast Bejana to go nie popierasz?:) Jakbym był Polczakiem i przeczytał po derbach jak to bramkę zawaliłem, choć równie dobrze się o bramkę można przyczepić do Covilo, Sandomierskiego, Brzyskiego i pewnie jeszcze by się ktoś znalazł, to bym przysymulował kontuzje na Lecha by nie wychodzić i niech gra kto inny i się męczy z Kownackim itd.
A Kapustka grał głównie u nas na boku, bo w środku grał Cetnarski. Jak Cetnarski był w dobrej formie to były sytuacje, kupę miał asyst i nawet bramek, jak jest w formie beznadziejnej to klapa i jak sytuacji mamy dobrych 3 to już trener mówi, że jak to mieliśmy dużo sytuacji.

Zaloguj aby komentować

Do HS

Masz racje Bejan mógłby byc lepszy.
Jak to nikt nie odszedł?A Kapustka rozgrywający?
Szkoda ze Cetnar jest bez formy.
Mogłby byc naszym Iniestą.

Zaloguj aby komentować

DG-S

No to niech trener na Lecha wpuści Bejana za Polczaka, jak niby Polczak dramat. Choć ja tam dramatu żadnego nie widziałem.Raz tam nie trafił w piłkę w polu karnym w pierwszej połowie i ta przeszła za linie końcową, ale z drugiej strony Wołąkiewicz w drugiej tak trafił, że nie wiele brakło i zanotował by samobója. No tacy zawodnicy grają w polskiej lidze.
W tamtym sezonie miał kto rozegrać, a w tym nie ma, choć nikt nie odszedł ze środowych pomocników? Kogo to wina jak nie trenera, że forma słaba większości zawodników? Na remisach to my daleko nie zajedziemy. Mieliśmy przewagę w posiadaniu, ale sytuacji sami to stworzyliśmy może jedną. Bramka dla nas padła bo Piątek dostał prezent, a najgroźniejsza sytuacja, co Jendrisek wyszedł z Budzińskim to po prezencie dla Jendriska. Co oni na treningach w dziadka grają tylko czy jak? Bo jedyne co nam wychodzi w tej rundzie to utrzymywanie się przy piłce, choć mało z tego wynika. Jak tak dalej będziemy grać to walka o utrzymanie nas czeka.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

DZIĘKI,WIELKIE DZIĘKI !!!!!

Byliśmy lepsi,pod każdym względem organizacji gry.Po prostu jesteśmy lepsi i patrząc na wczorajszy mecz jestem pod dużym wrażeniem jak PAN umie zorganizować drużynę.Zabrakło trochę szczęścia,ale sami mieliśmy je wczoraj przy główce Głowackiego.CRACOVIA DALEJ PANY-wszystko w temacie.

Zaloguj aby komentować

Zieliński frajerze

Chuj ci w dupsko, tylko wygrana dawała ci mandat. Teraz to wypierdalaj, WON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Craco kasuj takie wpisy...

...gość ma siano w głowie.
Niech spierdala z Teraz Pasy

Zaloguj aby komentować

nożownik ala opson

wypierdalaj debilu

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Pytanie do Panów dziennikarzy.

Czy po takim meczu niema o co pytać trenera? albo jestem profesionalistą albo dupą wołową dziekuję.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

SportSklep24.pl: Oficjalna piłka Euro 2016

Pilka-nozna-adidas-EURO16-Beau-J_[71708]_1200

W SportSklep24.pl  można już kupić oficjalną piłkę Euro 2016 dostępną w kilku modelach.

SportSklep24.pl

SportSklep24.pl: FC Barcelona – koszulki, bluzy, kurtki - ponad 60 produktów!

barcelona-4x2

W SportSklep24.pl    zgromadziliśmy już ponad 60 produktów - m.in. koszulki, dresy, bluzy, kamizelki, kurtki, piłki, torby, szaliki, czapki, kieliszki - dedykowanych sympatykom FC Barcelona.

Komentarze

Nigdy nam się dobrze nie grało, pamiętam jedno zwycięstwo przez tych kilka sezonów ale...
Teraz zobaczycie ja ciezko sie gra z druzynami z Niecieczy....te dwa mecze zadecyduja c...
Tu się z tobą zgadzam, że w naszej lidze wszystko jest możliwe ale ale ale trochę pokory
Otóż to!
Piątka do Niezgody. Tych dwóch piłkarzy nie da się porównać. Piątek bazuje na sile i gr...
Zastanawia mnie po co się robi z przeciętnego piłkarza gwiazdę. Żeby go lepiej sprzedać...
ciekawe czy sie odbedzie, dziś cały dzien padało. Jak to teraz zaczyna przymarzać to bo...
Przy tak grającej Cracovii i takiej słabiutkiej grze Sandecji jesteśmy muroweanym fawor...
post:
skandal
Jedynie chyba na oficjalnej stronie Cracovii. https://cracovia.pl/hokej/news/wiadomosci...
tylko zwycięstwo nie ma innych opcji cracovia pany tylko pasy
Wygrali s Sandecją
post:
skandal
Mnie chodzi o czwartkowy mecz
post:
skandal
Patrząc na sędziowanie (zwłaszcza w pierwszym meczu), gdzie sędziowie widzieli wszystki...
Przy zielonym stoliku wykluczyli Kalusa z trzech spotkań.Zrobił to facet od marketingu...
czy ktos wie czy bedzie gdzie obejrzec albo chociaz posluchac
Co ty nie zmieniłem żadnego frontu,zawsze uwarzałem że nie ma takiego drugiego trenera...
Po tym co pisałeś po meczu z Jagiellonia też odebrałem to jako krytykę całego sztabu sz...
Wiadomo, że najlepiej by było wyeliminować nieodpowiedzialne osoby ze stadionu, ale mas...
Jak Radzik nie będzie dawał takich prezentów to spokojnie możemy wygrać te dwa mecze. W...
http://hokej.net/pl/news,artykul,5,46797,petr-kalus-srogo-ukarany.html
Cierpliwość popłaca i sa wreszcie tego efekty.Kbicom często nerwy puszczają gdy nie ma...
A może znajdziesz moich wiele postów gdzie broniłem trenera,co bo mecz z Jagiellonia by...
post:
progres
Nie trzyj oczu,bo dostaniesz zapalenia spojówek.:) Nie mam zamiaru nikogo przepraszać,w...
Wydaje się,że inne zespoły przeprowadziły lepsze transfery zagranicznych graczy,i nie g...
Z niczego się nie podśmiewam a już na pewno nie z tego że ktoś idzie tylko na dwa mecze...