Terazpasy.pl / Piłka nożna / Konferencje prasowe / [Terazpasy.TV] Konferencja prasowa trenera Zielińskiego po meczu Cracovia – Jagiellonia

[Terazpasy.TV] Konferencja prasowa trenera Zielińskiego po meczu Cracovia – Jagiellonia

zielinski-jacek-2015-08-22

Przedstawiamy retransmisję drugiej części konferencji prasowej po meczu 6. kolejki Ekstraklasy Cracovia – Jagiellonia 1:1 (1:1) z udziałem trenera gospodarzy Jacka Zielińskiego.

SportSklep24.pl – Wybieraj spośród blisko 300 PLECAKÓW DO SZKOŁY i na wycieczkę!

zielinski-jacek-2015-08-22

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

cracovio

Jackiem Zielińskim możemy się tylko zachwyca, jest to jeden z najlepszych ludzi w historii piłki nożnej Cracovii I CO JEST PIĘKNE DLA NAS KIBICÓW ŻE CHCE NOWAKA I DOSKONALE CZYTA I ANALIZUJE RZECZYWISTOŚĆ TO WIELKI TALENT JAK NA POLSKĄ PIŁKĘ,jeden z najlepszych trenerów i chwała mu za to!

Zaloguj aby komentować

cracovio

bylem na meczu i aż się prosi aby pojawił się ktoś taki jak Dawid Nowak i wykończył akcje,co więcej czekają na niego kibice Cracovii,jego obecność tylko pomoże zwiększy zainteresowanie kibiców. Nowak jest bardzo lubiany i oczekiwany słyszałem to na stadionie.PANIE TRENERZE I PANIE PROFESORZE WEŹCIE TO POD UWAGĘ!

Zaloguj aby komentować

Panie trenerze dużo od pana zależy

jeżeli chodzi o Dawida Nowaka. Ma pan mocną pozycję w klubie i myślę że profesor napewno z pana zdaniem się bedzie liczył. Choć wiem że profesor go nie chce. A Dawid będzie niedługo mógł grać myślę że dla świętego spokoju PZPN mu daruje po roku czasu (a to już niebawem ) karę bo PZPN też nie jest bez winy za niechlujnie przeprowadzone śledztwo co stwierdził PKOL, takie coś jest możliwe tylko w Polsce że bez udowodnienia winy ( a udowodnienia nie było anabolik w moczu to jeszcze nie wina) Nowak nie jest małolatem żeby nie był świadomy tego że właśnie stanozolol jemu ze względu na jego najsłabszy punkt jakimi są stawy wyjatkowo mocno szkodzi i nie byłby samobujcą żeby go brać. PZPN nic mu nie udowodnił, w śledztwie zrobił duże zaniedbania i żeby wyjść z twarzą napewno pójdzie na ugodę i anuluje mu resztę kary. Teraz piłeczka należy do klubu i pana ma go pan pod ręką niemalże codziennie pan go spotyka i tak pan jak i prezes Tabisz powinniście przekonać profesora bo smię twierdzić że macie na wyciągnięcie reki najlepszego w Polsce napastnika tylko tego nie zepsujcie. Nowak mieszka z rodziną w Krakowie jest tu zaklimatyzowany czuje się w Cracovii jak u siebie wdomu, wykorzystajcie ten fakt, nie pozwólcie żeby ktoś wam go sprzątnoł z przed nosa. A JAK JEST POTRZEBNY DOBRY NAPASTNIK TO PRZEKONAŁ SIĘ PAN CHOĆBY DZISIAJ. Drużyna zagrała bardzo dobry mecz aż przyjemnie było paczeć brak było tylko tego żądła które zresztą cały czas macie w klubie, co prawda jeszcze nie może grać ale rękę na pulsie musicie trzymać!

Chyba ŻARTUJESZ

Facet ma szklane nogi, rok nie grał w piłkę, ma 32lata. To może "kiełbasę", CV ma lepsze.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Kontuzje

Mam nadzieję, że te urazy nie są groźne i uda się chociaż Wójcickiego i Cetnarskiego wyleczyć na Górnik. Wołąkiewicz schodził z lodem na nodze to wyglądało już nieco gorzej.

Ehh... idę spać bo chyba nie doczekam się na filmik z konferencji Zielińskiego :) Jutro rezerwy o 11:00 - pasuje się przejść.

Zaloguj aby komentować

TP chyba jest pijany

bo mu się coś w głowie popier....o zresztą nie po raz pierwszy.

Zaloguj aby komentować

buhahaha

Od kiedy to trener Zieliński jest Probierzem

Zaloguj aby komentować

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Komentarze

post:
Klich
We've scored 5 goals.How many astists has he made? Tell me?
i tyle w temacie.Piękny wieczór.
za tydzien powtorka z radomiakiem, ino na zero z tylu
Brawo drużyna zmiennicy brawo Klich na ławę i będzie dobrze
When will you finally throw him out of the team. All Cracovia problems started when he...
Ja tylko mam nadzieję, że wreszcie nasze napadziory będą zdążały na czas jako asysta dl...
Taki transfer to wstyd i hańba dla pilkarza i zarządu Cracovii. Dla pilkarza z tego pow...
Terazpasy czy terazwieczysta???
Jak dla mnie to bardzo ciekawe transfery.Nikt za darmo nie daje ponad 20 występów w rep...
skoro nie zaplacil 1 raty, to mozna wypowiedziec umowe, chyba ze filiapikowa o to nei z...
Nie wiem czy Borek ma wiarygodne informacje. Ale jak to prawda, że Płatek nawet nie zap...
Klamiesz Jogodziński. PS:Panie Malec czemu pan tak tego Platka wybiela.
Drużyna ledwie wygrała u siebie obecnie z najsłabszą drużyną w ekstraklasie aby się utr...
tylko Madejski dalej nie jest w stanie dobrze zagrać długiej, celnej piłki
Bardzo dobry mecz całego zespołu... a Piły było wszędzie pełno !
tylko zwycięstwo cracovia mistrz polski
Liczę, że wygramy. Raków przyjedzie po meczu pucharowym i może nie będzie grał w najlep...
Szkoda, że to nie było na narodowym, bo dużo osób by miało możliwość oglądania na żywo,...
Casa Pia rozkwitła, to Cracovia by była drugim. Spezia i Sonderjyske spadły, oba te klu...
Gdy się prześledzi poczynania Platka to gość jest w klubie parę sezonów i koniec. Tak b...
Sranie w banię! Dyrdymałów ciąg dalszy. W co oni kurwa zainwestowali kasę z transferów...
czekamy na pozytywne wzmocnienie cracovii ani kroku wstecz tyko zwycięstwo tylko cracov...
Przepraszam, o czym ten artykuł?
post:
Żenada
Jak zwykle w sytuacjach kryzysowych z automatu wskakuje propozycja zmiany trenera. Głup...
My juz te obietnice słyszeliśmy i nie potrzebujemy ich ponownie słuchać.Właściciel ma w...