Terazpasy.pl / Piłka nożna / Konferencje prasowe / [Terazpasy.TV] Konferencja prasowa trenera Zielińskiego po meczu Cracovia – Górnik Łęczna

[Terazpasy.TV] Konferencja prasowa trenera Zielińskiego po meczu Cracovia – Górnik Łęczna

zielinski-jacek-2016-12-04

Przedstawiamy retransmisję konferencji prasowej po meczu 18. kolejki Lotto Ekstraklasy Cracovia – Górnik Łęczna 1:1 (0:0) z udziałem trenera Jacka Zielińskiego .

zielinski-jacek-2016-12-04

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Wygrac

Wygrac w Sobote to wiele zlego zostanie zapomniane naprzód CRACOVIO!!!

Zaloguj aby komentować

zmiana

obecnego trenera na duet zet i papus haha oj ludzie ludzie wy pojęcia o piłce nie macie piszę tutaj bardzo rzadko ale jak czytam wasze wypociny [dyrdymały] to nie sposób coś nie napisać zet wychwalający jakieś rok temu trenera Zielińskiego teraz zaprzecza sam sobie ten trener nadal powinien zostać i pracować w klubie jak jeden z drugim pojęcia nie macie o piłce to nie piszcie głupot no chyba że zet i papus zastąpią trenera Zielińskiego. Strach pomyśleć co by było przy waszych rządach zet

cracovio

na obecną grę drużyna jest bardzo źle przygotowany,to widać po grze,bardzo duże transfery nieudane albo nie wykorzystane,według mnie trzeba dokonać samooceny tej sytuacji w drużynie przez zarząd,trenerów,piłkarzy i dokonać radykalnych zmian,oby na korzyść klubu,ostanie słowo należy do profesora,konieczna jest rzetelna ocena sytuacji w drużynie i właściwa diagnoza i utrZymanie drużyny w ekstraklasie

Zaloguj aby komentować

robson4b

Według mnie trener Zieliński może zostać, ale jakby tak został i tak przygotował zespół do następnej części sezonu to by było naprawdę kiepsko.

Zaloguj aby komentować

ZET

Jeśli chodzi O Litauszkiego to trener też nie potrafił w takim razie odróżnić, albo po prostu Litauszki na Węgrzech grał dobrze.

Zaloguj aby komentować

Cytat z prasy dla znawcy Robsona

1:1, 1:3, 2:2, 0:2, 1:3, 2:2. Rekord meczów bez zwycięstwa za kadencji Jacka Zielińskiego jeszcze nie został pobity, bo równie słabą serię - sześć meczów - Cracovia miała na przełomie marca i kwietnia. Tyle że wtedy biła się o miejsce w europejskich pucharach, a teraz bliżej jej do spadku z ekstraklasy.

Efekt jest taki, że ostatnie wyniki Cracovii malują ponury obraz drużyny pogrążonej w największym kryzysie, odkąd prowadzi ją obecny trener, czyli od kwietnia 2015 roku. Jeśli ktoś łudził się, że nie wrócą już przygnębiające czasy, kiedy drużyna tkwiła w dole tabeli, to musi czuć się oszukany. O niepowodzeniach szybko jednak zapomni, jeśli Cracovia w sobotę wygra z Wisłą. Jeśli nie, zrobi się tak gorąco, jak przy Kałuży nie było od dawna.

Zaloguj aby komentować

Znawca

Robson się ocknie jak będziemy w strefie spadkowej. Widac jesteś sadomacho , skoro lubisz przegrywać lub co najwyżej remisować.

Zaloguj aby komentować

wychwalałem i jak zacznie wygrywać

to znów wychwalał będę! Nic nikomu nie jest dane na wieczność. Dla mnie to Zieliński może prowadzić Cracovię nawet dożywotnio tylko niech ta drużyna spisuje się jako tako (nie wymagam cudów) ale jak drużyna z meczu na mecz gra coraz słabiej, jak nie może w kolejnym meczu utrzymać prowadzenia nawet przez kilkadziesiąt sekund to kogo mam winić? mam przyklaskiwać i klepać po plecach trenera. Niech wygra kilka meczy, niech zobaczę że drużyna cała atakuje i cała broni jak inne drużyny z gorszym potencjałem to pierwszy go pochwalę. Przykład Szczepaniaka- jak przyszedł z Podbeskidzia a na szczęście trenował tam do końca czerwca to wszędzie go było pełno na całym boisku! Pracował i w ataku i w obronie a teraz dostosował się do reszty, przykleił się do jednej pozycji bo sił brakuje. Jak pisałem że puchary odbiją się Cracovii czkawką to mnie wyśmiewano że po to się gra żeby grać o najwyższe cele. Tylko że kto się zna to wie że Cracovii na to w obecnej chwili nie stać! Powiedział to nawet oficjalnie Zieliński którego wychwalasz i nie dajesz tknąć, później pod presją się z tego wycofał. Ktoś twardy kto ma swoje zdanie nie wycofuje się rakiem jak uważa że ma rację a wówczas rację miał. Jeżeli stać go na to żeby w przerwie zimowej wyrobił drużynie żelazną kondycję to proszę bardzo niech zostaje ale jeżeli będzie tak jak do tej pory że co rundę drużyna robi krok do tyłu to ten następny krok to już będzie pierwsza liga!!!!!!! Wiem że jak nie Zieliński to kto? dobrych trenerów w zanadrzu nie widzę, co lepsi mają posadę. Mówią o Urbanie ale moim zdaniem jest jeszcze bardziej miękki jak Zieliński a tu potrzeba człowieka z werwą. Potrzeba też dyrektora sportowego z kontaktami a nie Kasperczyka który nie potrafi odróżnić piłkarza dobrego od dziadowskiego np. Litauszkas.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Lelum polelum po Krakowsku - wywiad z M. Murawskim

na pl.sport piłka nożna. Doskonały wywiad warto przeczytać, miedzy innymi jak drużyna powinna przechodzić z ataku do obrony ale na to trzeba siły.

Co trzeba zrobić w przerwie zimowej- czyli ciężka praca. Właśnie o tym wcześniej pisałem! Murawski to dobry fachowiec i warto go posłuchać! Piszę do tych głupków z sektora za bramką. Bo oni przychodzą na mecz i nie wiedzą co jest grane. Na piłce znają się tyle co nic a zabierają głos. Najlepiej wychodzi im zadyma i przeklinanie na Wisłę i np.pozdrowienia do więzienia. Powtórzę po raz enty! Drużyna nie ma siły dlatego zamiast strzałów są podania do bramkarza, dlatego przy kontrach nie wracają i obrońcy sobie nie radzą. Właśnie między innymi o tym pisze Murawski. Trener jak ktoś tu na forum pisze zaszył się w budzie na ławce rezerwowych zamiast być przy linii i poganiać leni. Przyjrzyjcie się np. Probierzowi ten to żyje meczem nawet wyrzucony ostatnio na trybuny o mało z nich nie wyskoczył pomimo że drużyna prowadziła a piłkarze bronią i atakują całą drużyną. Są efekty? są! A piłkarze Cracovii ruszają się jak muchy w smole! To właśnie jest brak siły. Nawet taka Legia, Lech czy Termalika po stracie piłki natychmiast bronią całą drużyną! Oni pozostawiają na boisku zdrowie a Cracovia niesmak. Ci kibice co tego nie widzą innych meczów po prostu nie oglądają bo w domu przed telewizorem nie da się rozrabiać i wywieszać głupich transparentów więc po co oglądać dobrą piłkę przecież nie o to im chodzi. Mnie chodzi o Cracovię! Nie ważne czy trenowaną przez Zielińskiego czy ixsińskiego! o Cracovię dobrze grającą utrzymującą się w pierwszej 8-mce nie koniecznie na pudle bo zdaję sobie sprawę że na pudło nas nie stać ale od 4-tego do 8-mego miejsca już tak. Niech będzie to dalej Zieliński ale Zieliński z jajami i batem w ręce a nie obiecujący z meczu na mecz że się przełamiemy a drużyna z meczu na mecz gra coraz gorzej. Po strzeleniu bramki nie może utrzymać przewagi nawet przez kilkadziesiąt sekund. TAK BYĆ NIE MOŻE!!!!!!!!

cracoviapasy1

Rochaczek w każdym sezonie co był to coś zdobył. Wtedy jak nie wszedł do półfinału to zdobył raz puchar, a drugi raz superpuchar. A jeśli chodzi o Zielińskiego to w sumie nie wiadomo co robić. Jak już zamieniać to na kogoś z doświadczeniem, a nie jak kiedyś za Majewskiego przyszedł Płatek, który nic nie zrobił, mimo wielu transferów m.in. Ślusarski, a jak spadł to w sumie sugerował, że to i tak wszystko przez Majewskiego. Więc to taka sytuacja, że nie wiadomo co lepiej zrobić. Jeszcze jakbyśmy teraz zdobyli 4-6 punktów to nie jest źle. Ale jak tak 1? Choć w sumie nie wiem czy ja bym nie zostawił Zielińskiego, on do takiej sytuacji doprowadził, można powiedzieć, on może powiedzieć, że przez puchary mieli mniej czasu na przygotowania i takie tam. Więc niech zostanie i wyprostuje sytuację, ale jakby został i nic się ie zmieniło na lepsze to katastrofa. W Ruchu jak trenował to była taka sytuacja, że go zostawili i nie spadli tylko dlatego, że Polonia się rozleciała z powodów finansowych. Więc to nie jest taka łatwa decyzja czy go zostawić czy zmienić, jeśli byśmy mało punktów zdobyli w dwóch ostatnich meczach. Bo w sumie co się nie zrobi może się okazać źle, choć ja bym się skłaniał by został, przygotowywał do następnej rundy i wziął za to 100% odpowiedzialność jakby co.

Zaloguj aby komentować

konkurs kto trenerem zet, poldek, nozownik,

rochaczek tez nas przyzwyczail do mistrzostwa ,skoro tez pare razy nie wszedl do polfinalu, to tez sie nalezalo go wyrzucic, najlepiej wyrzucic, oglaszam konkurs na trenera: 1.zet, 2. poldek, 3. nozownik kogo wybieracie glosowanie do konca tygodnia,

Zaloguj aby komentować

NożownikNH

Wdowczyk to akurat sam budę opuścił...

Zaloguj aby komentować

Nie no nie mogę......

Czytam wasze komenty, i pluję po ekranie ze śmiechu. Baty, odsunięcia do rezerw, klub kokosa, Zieliński kat - wy chyba sami nie wiecie to wypisujecie. Walczyć za Cracovię? Serio? Naprawdę? Nie te czasy, teraz jak się wie że się ma potencjał to walczy się tylko o swój wyjazd z tej śmiesznej ligi, a sukces klubu to tylko skutek uboczny. Jak ktoś widzi że nie poradzi sobie na zachodzie (albo jest zwyczajnym wyrobnikiem, i nie chce mi się trenować) to trenuje a potem gra z takim zaangażowaniem jak nasi ostatnio. To siedzi w głowach, tam się rodzi ta cała patola. Że ktoś nie chce pakować na siłowni, nie chce mu się biegać na treningu bo zimno - a potem nawet jakby chciał pobiec to nie da rady. Tylko że to nie Zielińskiego wina, nie zmusi dorosłych chłopów do zapierdalania. Na to nie liczcie. Jakby to można uzdrowić? Np. płacąc za udział w meczach pierwszej drużyny premie, a za grę w rezerwach tylko 25% premii. Tylko pieniądze motywują, nic innego! To jednak nie zmienia faktu że pomysły Zielińskiego się już skończyły, i po fantastycznym początku nastał marazm. Czas na zmianę, byle na kogoś doświadczonego z solidnym sztabem szkoleniowym - czyli na pewno nie Podoliński. Niech będzie nawet ten Wdowczyk mimo że dopiero co eksmitowano go z budy

Zaloguj aby komentować

caryca

Pewnie nie zaakceptują tak jak nie zaakceptowali Podolińskiego (kto zaakceptował to dobrze na tym wyszedł np. Ćovilo, Kapustka) ale to nie znaczy że trzeba załamywać ręce i być dla nich łagodnym. Na to jest jedna metoda zamiast sprowadzać piłkarzy netto to trzeba sprowadzić piłkarzy równorzędnych na każdą pozycję. Po to żeby poczuli władzę trenera, żeby była walka o miejsce a niesfornych odstawić do rezerw lub jeszcze gorzej do klubu Kokosa. Reszta musi się bać i to już jest połowa bata. Wszędzie są prowodyrzy, ich właśnie próbował przesiać Podoliński ale miał za szczupłą kadrę dowiedzieli się o jego planach i go odstrzelili.

Zaloguj aby komentować

caryca

Dokładnie. Nic dodać nic ująć. My się irytujemy, a oni mają wszystko gdzieś

Zaloguj aby komentować

Jedno pytanie...

Czy nasze "primadonny" zaakceptują trenera z batem? Czy będą chcieli trenować i grać z zaangażowaniem? Nam, jako kibicom zależy na Cracovii, ale piłkarze to już nie to samo. Im na Cracovii nie zależy i męczyć się za nią nie muszą. Kto ich do tego zmusi? W Bundeslidze jest trener, który obecnie odnosi duże sukcesy. Przychodząc do klubu w zeszłym roku powiedział, że od taktyki ważniejsze jest serce.

Zaloguj aby komentować

Lelum polelum

A czytałem to kiedyś. Jedna z wielu analiz pasiastej niemocy. Wracając jeszcze do teksty "piłka uczy pokory" to do tej pory mnie trzepie. W całej tej kryzysowej sytuacji takie truizmy? Co oni do tej pory w obłokach fruwali w samozachwycie nad własna grą? Przedszkole normalnie!

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

do wszystkich znaFcow

Zmienicie trenera i co ? Pamietacie Podolinskiego i co bylo lepiej ? Kafarski to samo o Stawowym nie wspomne...

To nie jest wina trenera !!

Skoro macie wszyscy takie pojecie o trenowaniu to kto wam broni zrobic papiery i isc trenowac naszych kopaczy

doklądnie!!!

co Wy ludzie myslicie !!! KU....m... jest zacięcie to juz od razu zmienić trenera czy wy na łeb upadliscie?? tylka ja widze jeden u was schemat....jak przychodzi okres nie powodzeń to o zmianie trenera odzywają sie ci sami co zawsze !!! Przypadek?????????? dajcie spokój ...szlag mnie trafia jak człowiek to czyta

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Łęczna....

Sporo krytyki poniżej - częściowo słusznej ale Panowie: BEZ PRZESADY !! Jaki brak kondycji - walczyli do końca więc nie pieprzcie głupot o braku zaangażowania. Gdyby Raczkowski podyktował EWIDENTNEGO karnego na Szczepaniaku - bezwzględnie najlepszym Naszym zawodniku w tym meczu - to przy 2 : 0 Łęczna gówno by zrobiła i nikt by nie pisał o braku zaangażowania, kondycji i chaosie. A Zieliński niech zostanie jak najdłużej !

ELVIS

Jak zauważył dobrze ZET ta sytuacja była przy 0-0 z faulem na Szczepaniaku. Czy by było wtedy 2-0? Nie wiadomo. Bo właśnie jak prowadzimy to często się cofamy trochę jakbyśmy chcieli dowieść to 1-0. Przeciwnicy mają jakby więcej swobody i często nam strzelają. A jeśli chodzi o siły to według mnie super przygotowani to oni nie są pod tym względem. Jakiegoś dużego tempa to my narzucić nie potrafimy, gramy statycznie bym powiedział. Ja tam nie widzę byśmy "gryźli trawę", nie mówię, że się nie starają, ale "na gryzienie trawy" to my sił nie mamy. W derbach może będzie lepiej, bo taki mec wyzwala dodatkowe siły. Oby!

Zaloguj aby komentować

prosze cie

brak siły ...widziałes chłopie jak pikja chodziła po tej murawie??? a przygladnij sie dokladnie strzał wójcickiego piłka tez po bucie obrońcy poszła - po podeszwie. brak siły nie nie tu nie ma braku siły ....najlepiej szukac i doszukiwac sie żeby tylko znaleźć uchybienia u trenera , tylko na to patrzysz? zet.... Daj spokój... mamy teraz derby i powiem tak w zeszłym roku sie zacieło tak samo tylko po derbach teraz jest przed derbami i jestem pewien ze na gejmonta sie odblokuja chłopaki..!

Zaloguj aby komentować

Faul na Szczepaniaku

był przy stanie 0:0 więc jakie 2:0. Jak się z 15 -16 metrów podaje a nie strzela do bramkarza to jest właśnie brak siły. Jak się uparcie gra do środka a nie do boku i trener na to paczy to czyja to wina jak nie trenera ( tak grał uparcie Deleu sam krzyczałem do niego nie graj uparcie gamoniu do środka jak mu Wójcicki wychodził na skrzydło) jak jest mocne dośrodkowanie z boku to nawet samobój może wpaść tak jak w naszym wypadku.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

tylko jedno pytanie

Ile jeszcze takich lekcji pokory Pan przewiduje by nas w końcu przestać karmić tymi tekstami o nauce pokory????????????
P.S. Żenujące

...

Mam cały czas wrażenie że nasi nieudacznicy ciągle w główkach mają tekst:: my jesteśmy Cracovia i wszyscy przed nami pępają. Jaki efekt? A no aż 4 zwycięstwa w 18 meczach. Faktycznie, jest przed kim trząść tyłkiem!

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Zmiana konieczna i niezbędna

W okienku zimowym należy bezwzględnie zwolnić Zielińskiego !!!! Drużyna kondycyjnie fatalnie przygotowana do sezonu . Brak siły i szybkości. Poza tym zero waleczności i zaangażowania. Fatalne transfery pana Jacka. Brak stylu i skuteczności. Bez zmiany na trenera z jajami na wiosnę przywitamy I ligę. Trener który nie żyje meczem i chowa się do budy to pajac. Mimo poparcia fanów WON 1

Zaloguj aby komentować

Mecz o życie?

Trener mówi że to był mecz o życie a gdzie zaangażowanie zawodników, gdzie walka do upadłego? Czekają na premie od Filipiaka? Raz za puchary ,za pół roku za utrzymanie. Takich mamy CELEBRYTÓW a nie zawodników

Zaloguj aby komentować

Panie trenerze

Zaniedbał pan kondycję i z tond się bierze ta niemoc drużyny! Każdy z tych piłkarzy ma coraz gorszą kondycję. Po prostu nie umie pan przygotować drużyny pod względem motorycznym. Bazuje pan na pracy innych trenerów dlatego w każdym klubie jakie pan trenował każdy następny sezon jest gorszy od poprzedniego!

Zaloguj aby komentować

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

SportSklep24.pl: Oficjalna piłka Euro 2016

Pilka-nozna-adidas-EURO16-Beau-J_[71708]_1200

W SportSklep24.pl  można już kupić oficjalną piłkę Euro 2016 dostępną w kilku modelach.

SportSklep24.pl

SportSklep24.pl: FC Barcelona – koszulki, bluzy, kurtki - ponad 60 produktów!

barcelona-4x2

W SportSklep24.pl    zgromadziliśmy już ponad 60 produktów - m.in. koszulki, dresy, bluzy, kamizelki, kurtki, piłki, torby, szaliki, czapki, kieliszki - dedykowanych sympatykom FC Barcelona.

Komentarze

Całkowicie się z Tobą zgadzam jeśli chodzi o ocenę Wilka - Kurczak widocznie bardzo lub...
Ja też napisałem, ze pewnie Gostomski będzie pierwszym bramkarzem.I to, że dobremu bram...
A gdzie ja napisałem by juniorów wstawiać? A ty jakie masz myślenie? Wilk grał gorzej n...
I tak o wszystkim zdecyduje trener jestem raczej pewny że następny sezon zacznie inny b...
To jak tak twierdzisz że młody i z Cracovii to wystawmy w przyszłym sezonie zamiast tej...
post:
I po...
Też jestem za powrotem do klasycznego rozgrywania. Najsilniejsze ligi świata grają norm...
A ja nie twierdzę, że jest super i wszystko umie. Ale jak ty piszesz, że się nie nadaje...
Proponuje z Garbarnia, podpisac umowę o wspolprace, zawodnikow którzy się nie lapia, og...
W swojej analizie nie wziąłeś dosyć istotnego szczegółu pod rozwagę. Przeanalizuj sobie...
Ostatnio ogrywalismy leszczy z dolnej połowy tabeli ale gdy już się trafi drużyna troch...
Wyobrażasz sobie że z Wilkiem Cracovia gra o mistrza?? Mam nadzieje że tak jestem za ty...
I po ptokach:) .Miejsce jakie zajęliśmy,adekwatne do możliwości trenera i zespołu.Wpisu...
post:
Mecz
No tak zapomniałem, też mi się wydawało, że tam nic nie było.
No jasne Sandomierski by wyciągnął wszystkie te strzały hehe... Przychodzi Gostomski pr...
W tym momencie nie nadaje się na Ekstraklase i tyle jeśli chcemy grać o wysokie cele to...
post:
Mecz
Też inaczej mógłby się potoczyć mecz jakby uznana była bramka Helika. Sędzia chyba tam...
post:
Mecz
Źle nazwisko Frączczaka napisałem dwa razy. Myślałem, że on Frątczak się nazywa.
Pogoń, a zwłaszcza Frątczczak mieli dzień konia. Jakby Piątek miał wczoraj taki dzień t...
Parodią to ty jesteś, parodią kibica. Chłopak w Cracovii od dziecka, a ty szukasz tylko...
To nie Wilk zawalił bramki. Przy strzałach z dystansu, bramkarz nie za wiele ma do powi...
W Cracovii maja grać zawodowcy i profesjonaliści a nie chłopczęta do gry w A klasie typ...
Wielkie dzięki za ten sezon i zajecie, może nie zaszczytnego ale pierwszego miejsca w g...
Widok nędzy i rozpaczy i dobrze że Gostomski przychodzi.Bo Wilk to parodia bramkarza.
https://www.youtube.com/watch?v=5y1kBNnnuBA
Nasi juniorzy starsi rozstrzelali młode kundelki 6 : 0 !!! Gdyby tak w e-klasie......