Terazpasy.pl / Piłka nożna / Konferencje prasowe / [Terazpasy.TV] Konferencja prasowa przed meczem Lechia Gdańsk – Cracovia

[Terazpasy.TV] Konferencja prasowa przed meczem Lechia Gdańsk – Cracovia

zielinski-jacek-2017-02-23

Przedstawiamy retransmisję konferencji prasowej przed meczem 23. kolejki Lotto Ekstraklasy Lechia Gdańsk – Cracovia (sobota, godz. 18:00) z udziałem trenera Jacka Zielińskiego .

zielinski-jacek-2017-02-23

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Ja pierdolozo!

Jaka propaganda Filipiaka, mówisz Zieliński tak jak on ci każe - zgodnie z jego polityką. Tak jakbyś nie wiedział że za swoje błędy personalnie odpowiesz - i to być może szybciej niż myślisz. Zgodziłeś się na wypożyczenie Wdowiaka, Karaczanakowa i Bejana - a przyszedł tylko jeden średniej klasy Słowak. To są kompletne jaja że mówisz o kompletnej i zrównoważonej kadrze, ona jest taka tylko na papierze. Zawodnicy grają chujangę pospolitą, ci którzy w zeszłym sezonie grali porządnie teraz grają wielkie G. Cetnarski, Budziński, Dąbrowski, Sandomierski, Wołąkiewicz - wszyscy są cieniem samego siebie. Dziwię się że na tych konferencjach nikt nie pyta o to dlaczego ta gra tak wygląda jak wygląda, dlaczego nie ma dobrych strzalów, kontr, dlaczego są głupie straty. Kogo to w ogóle obchodzi kto jest w meczowej 18 jak jest tam z braku laku... I można by tak dalej ryja strzępić jak bardzo nie wypaliła część letnich transferów, ale po co. Kasperczyk wypierdalać z klubu, to jakaś kpina z jakim zaangażowaniem on pracuje. A teraz to już faktycznie późno - i trzeba wydać pieniążki na dwóch pewnych pomocników albo faktycznie będzie walka o utrzymanie. Tak, teraz to już z płyt DVD i Youtuba - ale lepiej to zrobić niż nie robić nic. I nie pier... z Filipiakiem głupot. Bo Zieliński Jacku - z całym szacunkiem, taka gra jak teraz jest do górnej ósemki nie prowadzi! Remis z Pogonią jak porażka - Sandomierski stał, obrońca nie pilnował! Tak nie może być

blodymermaid

Proste pytanie - lepiej nie robić nic czy kupić dwóch pomocników na podstawie płyt DVD i Youtube? Dostał swoje za Kapustkę który się nie nadaje na tamtą ligę, można powiedzieć złoty interes. Dlaczego nie zaryzykować? Co jest do stracenia? Jakie są szanse że Cetnarski zacznie grać?

Zaloguj aby komentować

Wojtek_Wąsacz vel Opson, blodymermaid

Wojtek Opson sugeruje, że Zieliński mówi co mu każe Filipiak, a ty blodymermaid, że co ma mówić, jak Filipiak nie dał pieniędzy na transfery. Jak dla mnie, ani jeden ani drugi nie ma racji. Chyba, że Zieliński jest jakimś idiotą:) Ja uważam, że on mówi co naprawdę myśli. Bo niby dlaczego by miał mówić, co mu każe Filipiak? To niby młody trener Podoliński tak mówił, bo mu Filipiak dał szansę, taka była retoryka twoja Opson. A doświadczony trener Zieliński, który trenował wiele zespołów w ekstraklasie dlaczego by miał tak mówić? To samo blodymermaid, jak sobie dobrze przypominam pod koniec tamtego sezonu Zieliński mówił, że kadra jest wąska i potrzebne transfery przed sezonem. To dlaczego by miał teraz mówić co innego "bo co ma mówić"? Transfery przed sezonem były i to niektóre dość kosztowne i jak tak słuchać Zielińskiego często to byli zawodnicy których obserwował i chciał. Trener tak mówi jak mówi, nie dlatego, bo ktoś mu każe, albo "bo co ma mówić", ale moim zdaniem on tak myśli, postawił na tych zawodników z którymi zdobył 4 miejsce i których chciał by ich sprowadzić. Bierze 100% odpowiedzialności za wynik i tyle, zobaczymy co będzie. W pierwszy 2 meczach zdobył 4 punkty, czyli średnia jest dobra, oby była taka do końca sezonu.

Zaloguj aby komentować

cipson ty psi kundlu

Nie da sie czytac twoich wypocin. A co ma Trener powiedziec ze nie ma kadry ? Kazdy Trener chcialby najlepszych zawodnikow ale u nas Filipiak nie da pieniedzy i trzeba grac tym co sie ma. Ewentualnie jakis sredni grajek przyjdzie i Zielinski wyciska z niego ile moze... mowisz ze Budzinski i inni graja slabo a kto ma grac ? Jezeli Filipiak da pieniadze na lepszych zawodnikow Trener Zielinski nie bedzie wystawial grajkow typu Steblecki ale dysponujac tym co ma musi go wystawiac bo nie ma lepszego zmiennika..

A ty zamiast obrazac Trenera zacznij grac w pilke i pokaz jaki jestes dobry moze zagrasz nawet kiedys w Cracovii

Zaloguj aby komentować

Kurczak37

Kopnij się w czoło będzie ci wesoło

Zaloguj aby komentować

Wąsacz ala Opson

Psie wyp...j z tąd

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Komentarze

Trzech najlepszych zawodników w każdej z formacji nie ma ???- to realnie będzie walk...
A może ściągnąć szybko Śmigle z wypożyczenia....zostaliśmy beż napastnika !!!
Wsadzony na minę z braku takowych
wielka nadzieja cracovii
Najmocniejszy obecnie punkt drużyny.
współczujemy panu trzymamy kciuki za panem handel Cracovią drużyną o najpiękniejszej hi...
Moze będziemy grac na zero z tyłu....a bramkę jakąś z dystansu strzelimy?
Ma rywalizować z kim?? Chyba z Minchewem Po odejściu Fiipa S. Zostaniemy z kim???...
czołowy napastnik odchodzi a wy się chwalicie czym?
Jak widać działa i to z rozmachem. Jak już nie będzie chętnych na piłkarzy to proponuję...
Filip odchodzi do Pisy Maigaard odszedł jeszcze sprzedajecie Otara,Oskara i Ajdina
Cracovia 1 mistrz polski trzeba do tego wrócić na zawsze.Cracovia mistrz polski już w...
Część pierwsza, czyli "dla mnie celem jest budowa wielkiej Cracovii i to się dzieje"....
Zrypaliście wszystko przed startem sezonu
gdzie wzmocnienie nic nie słychać nic widać absolutna cisza cracovia śpi
A trener wrócił?
Nie odchodzi sie do potencjalnych rywali w mieście! W głowie sie to nie miesci. To samo...
post:
crocovio
Pytanie czy ma jeszcze chęć dalszej pracy
pROSZE ZERKNAC JAK WLASCICIEL KTORY JEST WPISANY W DOKUMENTACH , ILE MA SPOLEK, I JAK S...
ludzie co wy robicie z cracovią jak wam nie wstyd
post:
crocovio
Szacun a mógł zostać selekcjonerem.Zadnych wzmocnień 4 odeszło a w zamian ???Dominguez...
musimy trzymać kciuki za trenerem żeby wytrzymał i poradził sobie z tym dziadostwem
po co ten bełkot gdzie transfery gdzie wzmocnienie Cracovii wygląda na to że chcecie zd...
post:
Platek
tylko że to, za co się weżnie, w g... sie zamienia
Facet na polu piłki ma "niesamowite sukcesy". Praktycznie jak Midas.