Terazpasy.pl / Piłka nożna / Konferencje prasowe / [NA ŻYWO] Konferencja prasowa po meczu Jagiellonia - Cracovia

[NA ŻYWO] Konferencja prasowa po meczu Jagiellonia - Cracovia

probierz-michal-2017-11-05

Przedstawiamy retransmisję konferencji prasowej po meczu 23. kolejki Lotto Ekstraklasy Jagiellonia Białystook - Cracovia z udziałem trenera Michała Probierza.

 

Bezpośrednią transmisję z konferencji prowadziliśmy na naszym profilu fb.com/terazpasy

 

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

termalika

Następni uciekają przed degradacją? Pozostanie nam walka z Sandecją o 15 miejsce? Taka prawidłowość;,jeśli trenerowi nie idzie z drużyną,nie można tego ciągnąć,trzeba uciekać do przodu.W światowej piłce,zmieniano nawet trenerskie sławy.

elda

Fakty są takie, że w dwóch meczach które się odbyły po przerwie zimowej, ze Śląskiem graliśmy dobrze i jakieś pierwsze 30 minut z Jagiellonią też. Czyli na 180 minut, graliśmy 60 minut słabo, takie są fakty. Statystyka z tych dwóch meczy nie jest wydumana, tylko taki jest stan faktyczny, 3 punkty w bramkach 2-2. Jeżeli ty na podstawie 60 minut wyciągasz takie wnioski jakie wyciągasz to masz do tego prawo, ale nie pisz, że Cracovia gra słabo, bo zagrała ostanie 60 minut słabo. Ze Śląskiem graliśmy słabo? No chyba, że twierdzisz, że oba mecze graliśmy słabo.

Zaloguj aby komentować

fakty

Chłopcy nie podniecajcie się wydumaną statystyką.Fakty są takie,że moja ukochana Cracovia gra słabo.Miedzy piłkarzami a trenerem nie ma chemii.Piłkarze,to nie chłopcy amatorzy,tylko to ich zawód,i żadne pokrzykiwania nie przekonają ich do lepszej gry.Potrzebny jest fachowiec z charakterem,charyzmą,autorytetem i psychologicznym zacięciem.
Tylko chłodna analiza i właściwa reakcja na grę drużyny,może zapobiec niepożądanemu rozwojowi sytuacji.
Nie przypisujcie moim krytycznym uwagom złych intencji.Jestem kibicem Cracovii od lat wielu (wielu z was nie było jeszcze na świecie) i wielokrotnie byłem świadkiem tego,że w porę nie zapobieżono złym sytuacjom i drużyna staczała się coraz niżej.Czas najwyższy wyciągnąć wnioski z przeszłości,byśmy już nigdy nie musieli grać w buraczanych ligach.
Marzeniem na dziś,jest wygrana z Legią I Wisłą Płock.Czasem marzenia się spełniają.:)

Zaloguj aby komentować

edla

Nie masz pojęcia o światowej piłce,tam nie ma szybkich zmian,plecierz trzy po trzy.Trener jeszcze nie dokończył przebudowy drużyny a ty chcesz go zmienić,zacznij myśleć.

Zaloguj aby komentować

elda

Zresztą Nieciecza przegrała oba mecze w bramkach 0-6, Śląsk też oba, w bramkach 2-6. A my wygraliśmy jeden i przegraliśmy jedna, a w bramkach 2-2. Więc ty robisz jakieś porównania i analogię, gdzie ich nie ma.

Zaloguj aby komentować

edla

Jakby się tak popatrzeć na te dwa mecze to 120 minut w nich graliśmy piłką, a 60 minut z buta do przodu, czy tam dzida w przód, więc jakieś 66% procent z tych dwóch meczów graliśmy piłką. Przed zimą było odwrotnie. Więc jak chcesz wyciągać jakieś wnioski po 2 meczach, co moim zdaniem jest niepoważne, by pisać, po dwóch meczach jak to nie ma postępu i pomysłu to jak chcesz być obiektywny to musisz wziąć pod uwagę też pierwsze 120 minut z tych dwóch meczów, a nie tylko ostatnie 60.

Zaloguj aby komentować

edla

to co w Jagielonii jak Probierz trenował to co kompatybilność była a tu niema? to co piłkarze mają rządzić? niech się nauczą że oni są od grania a od rządzenia i to najlepiej twardą ręką są inni. Właśnie dlatego Probierz mi się podoba, nie chcesz się angażować? nie chcesz grać, nie starasz się to wypierdalasz i to wszystko a nie żeby piłkarzyki rządziły tak jak było do tej pory. Właśnie dlatego najwyższy czas z tym skończyć czy to się takim jak ty podoba czy nie!

Zaloguj aby komentować

kibic1995

Nie,zmiana trenera nie oznacza,że ucieknie się przed degradacją,to zawsze może się zdarzyć. Chodzi o to,że nie można nie reagować widząc degrengoladę zespołu, widoczną tzw. gołym okiem nieporadność trenera oraz wyraźny brak kompatybilności z zespołem.Nie wspomnę już o braku postępów w grze drużyny,która wyraźnienie nie ma planu gry,nie ma schematów.Decyduje przypadek.

Zaloguj aby komentować

elda

Tak, bo zmiana trenera to oznacza już ucieczkę przed degradacją. A jak Sandecja zmieni trenera to my zajmiemy 16 miejsce z Probierzem? Idąc twym tokiem rozumowania.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

przykład?

We Wrocławiu nie czekają aż Śląsk spadnie.

Elda

A skąd wiadomo, że z Urbanem by spadli, a z nowym trenerem nie spadną? Równie dobrze mogą spaść z nowym trenerem.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Jeden mecz wygrany i jeden przegrany

na bardzo ciężkim terenie i już by zwalniali trenera. Na szczęście Profesor nie jest w gorącej wodzie kompany. Nawet jak jeszcze przegra dwa mecze to i tak posadę zachowa bo to będą bardzo ciężkie mecze. Po meczu to każdy probierzowi skład ustala taki Wlad Dimuna sobie przypomniał a niby za kogo on miałby grać za Ćovilo? Mecz ze Śląskiem był dobry i ważniejszy od meczu z Jagą (choć wszystkie są ważne) to tym bardziej się nie zmienia a Wlad proponuje skład z przed 2-ch miesięcy, liczy się tu i teraz. Ktoś tam pisze i żałuje Sandomirskiego a co on nam wybronił dwie bramki sam sobie strzelił. Wójcicki skrzydłowy bez bramki i z jedna asystą! Wynik jego rzeczywiście powala na kolana. Bardzo dobrze że Probierz czyści szatnię niech następni wiedzą że nie ma ciepłych kontraktów. Na kasę trzeba zapierdalać!

Zaloguj aby komentować

Pytanie do trenera P

Dlaczego po wygraniu w Zabrzu 4 0 i zagraniu najlepszego meczu dokonuje tyle zmian w kolejnych meczach.A tak zachwalal np.Dimuna?

Zaloguj aby komentować

Jakie prognozy dla Probierza

Dziś Urban .....pa jutro Owen z Lechiii
..a nasz Treneiro jak przewidujecie..po prawdopodobnym 3 porażkach z rzędu.. .

wlad

Wątpię by Filipiak zwolnił by Probierza nawet jakbyśmy przegrali z Legią i w Płocku. Co jest możliwe, bo w żadnym z tych meczy nie jesteśmy faworytem, tak jak nie byliśmy w Białymstoku. Choć nie myślę, że na pewno przegramy oba mecze. Jest też możliwa jakaś niespodzianka.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Cracovio!

pseudo kibice po co ten wrzask przegraliśmy na wyjeździe tylko 1:0 z obecnie najlepszą drużyną w ekstraklasie pozwólcie trenerowi i zarządowi pracować zamiast wspierać Cracovię to jedno co umiecie to biadolić i pleść trzy po trzy

ile

A jak myślisz ile czasu jeszcze potrzeba zarządowi aby zrobić drużynę która nie gra tylko o rospaczliwe utrzymanie proszę daj znać mam nadzieje że w tym wieku im się uda.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

lament?

Nie lamentujemy o grze Cracovii bez powodu. Prawda jest taka,że dwa następne mecze mogą nas zepchnąć na dno tabeli,skąd trudno będzie się wygrzebać.Nie chodzi o dowalenie trenerowi,który,jak pokazują wyniki, - eufemistycznie określając - nie ma sukcesów i jakby mentalnie nie pasuje do drużyny.Chodzi o uczulenie właściciela,by zastanowił się nad zmianami,póki jeszcze nie jest za późno.Mam nadzieję,że jednak zależy mu na ekstraklasie.
Kolejne konferencje prasowe,wskazują,że trener jest bezradny,niezmiennie powtarzając: "taka jest piłka","Musimy pracować' itp. komunały,a gołym okiem widać,że niektórzy piłkarze prezentują słabą formę.Np.Piątek,Covilo,Hernandez,Drewniak,Wdowiak Fink i nie bardzo mogą się odnaleźć na boisku,a to sprawa trenera.Rywale zza miedzy,wcale nie mają lepszych piłkarzy,a jednak częściej wygrywają.
Frustracja narasta,jeśli uświadomić sobie,że Cracovia nie odniosła sukcesu od 1948 roku,to już 70 Lat!

Kurczak 37

Nic nie zrozumiałeś co na pisałem to w tv była analiza meczy z poprzedniego sezonu i wszyscy dziennikarze i był tam probierz i sędziowie,wszyscy stwierdzili że mistrzostwo z dobyła Jagiellonia,ale faktycznie mistrzem jest legia bo tak zrobili to sędziowie przez błędne decyzje na nie korzyść Jagielloni a najwięcej na korzyść legii to widać z analizy przebiegu meczów w tv chciałem dać do zrozumienia że mimo zmiany trenera Jagiellonia nadal jest bardzo mocna i przegrany mecz na wyjeździe to ni jest absolutny upadek Cracovii.to był najgorszy okres sędziowania w tym czasie tez na siłę przez przez rażące błędy sędziowskie wypchnięto Górnik Łęczna z ekstraklasy o czym mówił Smuda i sędziowie.Nawet Boniek byl przerażony pomylkmi sędziów dlatego ta bardzo starał się o war,taka prawda.

Zaloguj aby komentować

Oj Poldek,Poldek

Dla twojej wiadomosci Jagielonia nigdy nie zdobyła mistrzostwa Polski ,zastanów się czasami co piszesz.

Zaloguj aby komentować

Cracovio!

Trener Probierz stworzył Jagiellonię i w poprzednim sezonie zdobył mistrzostwo polski tylko sędziowie zepchnęli Jagiellonię na drugie miejsce jego następca doskonale prowadzi Jagiellonią stworzoną przez Probierza z małym wzmocnieniem. Tak samo było w końcówce tabeli Górnik Łęczna na siłę przez sędziów wyleciał z ekstraklasy zamiast Cracovia,wszyscy o tym wiedzą.Na szczęście mamy war i mam nadzieję że już nie będzie tak skandalicznego sędziowania.Probierz przychodząc do Cracovii dokonał rewolucji popełnił kilka błędów z transferami za mało pomógł mu w tym prezes,ale to nie znaczy że mamy lamentować i przestać go wspierać.Probierz jest dobrym trenerem oby dogadał się profesorem Filipiakiem Cracovia pójdzie w górę!

Zaloguj aby komentować

Elda

Z Jagiellonią, Legią czy w Płocku to wiadomo było, że nie będziemy faworytem w tych meczach i 3-4 punkty były by sukcesem, a 2 dobrym wynikiem. Jak na razie zagraliśmy jeden dobry mecz ze Śląskiem, gdzie mieliśmy 4 setki, a wykorzystaliśmy jedną tylko i jeden słaby mecz na Jagiellonii, gdzie z jednej strony nie oddaliśmy celnego strzału na bramkę, a z drugiej Jagiellonia za dużo sytuacji to nie miała, chyba tylko dwie. Np. Śląsk w meczu z nami miał mniej sytuacji niż na Legii. Więc czy ja wiem czy dobrymi powodem do takich dużych lamentów jest porażka na Jagiellonii, jak to był jak na razie jeden mecz z dwóch rozegranych, gdzie pierwszy był zwycięski. Szczerze mówiąc jestem zaskoczony ogromem tych lamentów, już pisania o wręcz spadku itd.

Zaloguj aby komentować

....

Zgadza się. Frusyracja rośnie bo drużyna kolejny sezon nie robi postępu. Zwycięstwa odniesione w dobrym stylu jak ze Śląskiem czy Górnikiem rozbudzają trochę bezpodstawnie apetyty a kopaniny jak z Jagiellonią budzą irytację. Zmian trenerów było multum i co? Ciągle kicha za jednym wyjątkiem 2 sezony temu. Tu trzeba stabilizacji i pracy u podstaw. Trzeba dać czas Probierzowi choć jest on osobą mocno kontrowersyjną. Kolejną zmiana trenera rozwala poprzednią koncepcję i tak w kółko. Myślę że skład i gra w końcu się ustabilizuje i będzie podwaliną na kolejne sezony

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Podchodzicie do meczu z Jagielonią

tak jakby tam była jakaś klęska. Nic takiego nie było przegrana z wicemistrzem i wiceliderem na jego boisku1:0 nie przynosi ujmy. Co ma powiedzieć Lechia, Ma takich piłkarzy że można by zrobić z nich dwie drużyny i dostaje w dupę u siebie. Owszem Jagielonia była drużyną lepszą ale nie stworzyła sobie ani jednej setki. Owszem niektórzy piłkarze zawiedli jak np. Rakels Hernandez, Piątek ale dzięki nim wygraliśmy bardzo ważny mecz ze Śląskiem mecz o 6 punktów. Szczepaniak też mi go żal bo ambicje miał i pracował na całym boisku dzisiaj strzelił bramkę ale na jakiej pozycji grał? na środku ataku. Czy jak ktokolwiek z was byłby trenerem to wstawił by go u nas na tej pozycji a Piątka posadził na ławce? pytam się byłby ktoś taki odważny? u nas na skrzydle się nie sprawdzał tak samo jak Wójcicki i sam chciał odejść. Jest tylko wypożyczony i dobrze bo grać powinien, ciągle jest nasz. Szkoda tylko że wypożyczyli go do rywala który będzie z nami walczył w grupie spadkowej, rywali się nie wzmacnia.

ZET

I też tak na 90% wydaje mi się, że Probierz będzie miał po 30 kolejce więcej punktów niż w tamtym sezonie Zieliński.

Zaloguj aby komentować

ZET

Tak daleko w przyszłość to bym nie wybiegał, bo różnie może być, w sumie Probierz to tylko w Jagiellonii miał takie dobre okresy, w reszcie klubów było tak sobie. Ale jeśli chodzi o najbliższy mecz z Legią to myślę, że na 90% zagramy lepiej niż na Jagiellonii, ale czy to wystarczy by zdobyć choć punkt to już inna kwestia.

Zaloguj aby komentować

Ja widziałem bo oglądam wszystkie mecze

Z takim dupkiem jak Kurczak nie powinno się dyskutować ale niech będzie. Po pierwsze - Mecz meczowi nie równy. Po drugie Jaga zawsze na wyjeździe gra z kontry a u siebie atakiem pozycyjnym. Po trzecie Cracovia pomimo że grała na wyjeździe była bliżej remisu niż Piast u siebie. Do 30-stej minuty Jaga nie istniała nawet piast u siebie nie grał tak dobrze. Jaga u siebie wygrywa wszystko, północny wschód to biegun zimna jak ktoś grał na mrozie to wie że po kilkunastu minutach gardło jest odrapane i zatyka, Jaga jest do tego klimatu przyzwyczajona i u siebie wszystkich spuszcza po brzytwie. jestem pewny że za dwa sezony jak profesor wytrzyma ciśnienie a wiem że wytrzyma to role się odwrócą i Jagielonii nie pomoże nawet jej ciężki i specyficzny klimat. Cracovia i to z Probierzem będzie w czubie tabeli jestem tego pewny jestem też ciekaw gdzie się pochowają wówczas takie Kurczaki,DGS-y, edle.Mariusze i im podobni. W Białym stoku strzałów nie oddali za wiele celnego żadnego to fakt ale ile oddali w meczu ze Śląskiem? można by obdzielić co najmniej 2 mecze. Jak wy matoły myślicie że wygrają wszystko do końca to można was nazywać tylko tak jak napisałem! MATOŁAMI!

Zaloguj aby komentować

Kurczak

Nie widziałem, ale przecież jak pisałem mecz meczowi nierówny. Są mecze co ktoś gra dobrze i nie wygrywa i są też mecze co gra dobrze i wygrywa. My zagraliśmy jedne dobry i wygraliśmy, jeden słaby i przegraliśmy. Mam przypuszczenie graniczące z pewnością, że z Legią zagramy lepiej niż z Jagiellonią.

Zaloguj aby komentować

Kibic

Widziałeś mecz Piast-Jagielonia wiesz ja widziałem wiesz ile miał Piast okazji, czy wiesz o tym że Jagielonia tam grała z kontry i mogła ten mecz przegrać.
Powiedz mi Kibic czy ty nie widziałeś jaka różnica jest między Jagą a Pasami.Czy ty nie widziałeś co robi Datkovic na tej obronie to masakra.
Nigdy nie byłem przeciwko Probierzowi ale ten mecz to wstyd na całą Polskę.
Pozdro.

Zaloguj aby komentować

Kurczak37

Ty też wypisujesz jakieś dyrdymały. I co na podstawie jednego meczu w Białymstoku mamy siać panikę i pisać, że dno? Z Śląskiem mieli 4 setki, w tym tylko jedna wykorzystana, a Śląsk na Legii miał więcej sytuacji niż z nami. Mecz meczowi nierówny, a na co stać drużynę pokaże najbliższe klika kolejek.

Zaloguj aby komentować

hmmmmm

Ty to naprawdę jesteś idiotą,nie oddanie żadnego strzału, na bramkę przeciwnika ,kopanie się po nogach,brak jakiegokolwiek pomysłu na grę do tego Jagielonia grała z nami jakby byli na treningu.Śmieje się z nas cała Polska a ty mówisz że to tylko jeden zero.bravo strzelali w nas jak w kozi kuper ale ZET to pewnie inny mecz oglądał no ale cuż jak ktoś ma mózg wyprany to czego się można spodziewać.Nie zapomnijmy tego że Jagielonia ma mniejszy budżet niż my.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

hmmm

Co oni trenowali w tej Turcji??? Probierz? w gadce mistrz ale pod względem trenerki (jak na razie!!!) w Cracovii kompletne 0 (zero) prawda jest taka że każdy inny trener już dawno by wyleciał ale na razie jest bo to w końcu Probierz. Niech zostanie do końca sezonu ale jak nie będzie poprawy to WYPAD ile można czekać na wyniki przepracowali podobno zimę i szczerze liczyłem że zobaczę nową Cracovie ale po tym dramacie w Białymstoku to naprawdę nie wiem jak można nazywać się profesjonalistą i coś takiego prezentuje. Mimo to wierze że z CWKSem zobaczymy zwycięską Cracovie a ten mecz to tylko przypadek.

Mariusz88

Poczekajmy właśnie z ocenami do końca sezonu. Ciężko po tym meczu o optymizm przed Legią no ale jak zwykle trzeba liczyć na punkty:)

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Od Szczepaniaka Probierz powinien układać sklad

Sandomierski Szczepaniak Wójcicki / to co graFINK/ nie wolno pozbywać się takich graczy

...

Za mihalika wypierdala kupę kasy (bo to on nalegał na transfer) a ten mu palucha pokazuje. Za takie pieniądze można było spokojnie z 2 solidnych graczy ściągnąć

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Szczepaniak!! Strzela B ważną bramke

Panie trenerze pańskie ego polegające na wyrzucanie zawodnikow którzy Panu nie pasują doprowadza ze obudziły w 1 lidze Kolejny to Szczepaniak ... a jakich Pan zostawia bramkarzy

...

oglądam ten mecz i szlag mnie trafia

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Panie trenerze

To, że darzy Pan sentymentem lata spędzone w Białymstoku rozumiem. Natomiast tego, co Pan powiedział po tak koszmarnym meczu o pomaganiu Jagiellonii w koleśnym meczu czy meczach uważam delikatnie mówiąc za przegięcie bagiety. Mnie jako kibica Cracovii los Jagiellonii interesuje tyle co zeszłoroczny śnieg!!!!! A idąc dalej część Pańskich oponentów tak koszmarna grę zespołu może odebrać również jako element pomocy... Ja tak nie uważam ale niech Pan sobie takie krasomówcze wypowiedzi daruje, jeśli na szacunku kibiców Panu zależy

Zaloguj aby komentować

Cracovia!

Zagrała słaby mecz ale trzeba pamiętać że Jagiellonia jest drużyna najlepszą w ekstraklasie i może zdobyć mistrzostwo a Cracovia się jeszcze podniesie nie rozrywał bym szat!

Zaloguj aby komentować

Tylko walka o utrzymanie

Niestety wyszla prawda jaką mamy slaba druzyne Ani jednej wrzutki nie wygral Piatek i Dunczyk.Teraz skoncentrujmy sie na walce 20 minut poczatkowe jeszcze nienajgorzej

Zaloguj aby komentować

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

SportSklep24.pl: Oficjalna piłka Euro 2016

Pilka-nozna-adidas-EURO16-Beau-J_[71708]_1200

W SportSklep24.pl  można już kupić oficjalną piłkę Euro 2016 dostępną w kilku modelach.

SportSklep24.pl

SportSklep24.pl: FC Barcelona – koszulki, bluzy, kurtki - ponad 60 produktów!

barcelona-4x2

W SportSklep24.pl    zgromadziliśmy już ponad 60 produktów - m.in. koszulki, dresy, bluzy, kamizelki, kurtki, piłki, torby, szaliki, czapki, kieliszki - dedykowanych sympatykom FC Barcelona.

Komentarze

Wiadomo, że Filipiak czy zarząd nie prowadzi klubu najlepiej jakby można. Ale forma tyc...
Faktom się nie da zaprzeczyć, era Ciupiała w GTS-ie, te sukcesy które wtedy mieli, Mist...
Piszesz że Wisła jutro może znów wyjść z długów i grać o najwyższe cele. Tak już prawdo...
popieram w 100%
Przeanalizować jak Cracovia funkcjonowała przez poprzednie 15 lat i dodam jeszcze do ty...
Żal mi tych, którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Widzę też, że szorowanie dna t...
Śiwetnie to, co chciałem napisać ujęła Caryca. Szlag trafia na ta całą nagonkę na własc...
bardzo współczuję ci tak jak ty od dzieciństwa żyję cracovią dla mnie zawsze na 1 miejs...
Zet... Bardzo szanuję Ciebie i Twoje wypowiedzi. Ale muszę Ci powiedzieć że akurat na...
W jakim kryzysie znajduje się Cracovia skoro jest to jeden z czterech zespołów najdłuże...
Dzięki za TerazPasy !!! Wytrwałości !!!
grasz coraz lepiej panie trenerze i panie prezesie wielkie dzięki oby tak dalej i do pr...
to będzie bardzo trudny mecz zagłębie lubin gra świetnie ale musisz wygrać cracovio mas...
szczekanie motłochu na nic prawdziwi kibice są z tobą panie profesorze i panie renerze...
Stuknijcie w czółko i wytłumaczcie mi o co wam chodzi?
po przeczytaniu tych listów co ja bym zrobił będąc właścicielem klubu. Czyli tak- jeste...
... dobrnąłem do końca. Sporo ładnych frazesów, ogólników i myślenia życzeniowego. Słabo
Widzę że nastała moda na pisanie listów tylko czemu pod listem nie podpisał się żaden n...
Ty nie przejmuj się transferami,bo to działka trenera wybór i prezesa kasa
post:
Mecz
Też nie wiem, bo jest VAR, a pomyłek na naszą niekorzyść dalej dużo. W tamtym sezonie,...
Pomylić się każdy może
myślałem, że obejdzie się bez obrażania zawodników,ale znalazłeś się . czarna owco
też tak myślę o parze Helik, Siplak ale oni w tym ustawieniu nie grali, no może ze dwa...
w pierwotnej wersji a nawet jeszcze wczoraj w tytule było - po meczu- widocznie nas prz...
Ciężko bo Lech i Nawała z Wisły włączyli się..