Panie trenerze

Czytałem w prasie ostatnie przepychanki pana z kibicami. Jestem po pana stronie, uważam pana za bardzo dobrego trenera. Uważam też że z tymi piłkarzami zdobył pan więcej punktów niż powinien. Uważam że drużyna kondycyjnie jest przygotowana wyśmienicie o czym świadczą końcówki wszystkich meczów , Cracovia ma siły nawet na 120 min. Uważam też że krytyka jeżeli jest uzasadniona i merytoryczna jest potrzebna (sam to czasem czynię) Nie chciałbym żeby pan przestał trenować Cracovię w żadnym wypadku. Cenię też zdobycie przez pana z Cracovią tak pucharu jak i superpucharu pierwszego w historii klubu. Tylko na Boga nie jesteśmy klubem biednym a już na pewno nie biedniejszym jak Raków czy Górnik to dlaczego oni tracąc najlepszych strzelców sięgają po jeszcze lepszych a my gramy badziewiem, Dlaczego nie mamy rozgrywającego który naprawdę by dzielił i rządził na boisku dlaczego nie mamy takiego piłkarza który by mógł z wolnego albo z gry huknąć w światło bramki z całą siłą a nie podaniem do bramkarza przeciwnej drużyny? Dlaczego? Na pewno klub stać na takich 2 lub 3 piłkarzy Z całym szacunkiem do pana i chłopaków ale Rivaldo, Vestelnicki i piszczek nie są takimi piłkarzami i nie będą choćby ich pan nie wiem jak usprawiedliwiał i wychwalał. To że Rivaldo nie trenował bo leżał chory przez dwa tygodnie to nikogo nie przekonuje bo jak grał od samego początku przyjścia do Cracovii to każdy widział. Polityka transferowa w klubie jest zła żeby nie powiedzieć fatalna a przy tym kosztowna bo jak by zliczyć tych Cieciariczów, Rivaldo i innych to koszty nie są takie małe można by mieć za to mniej a lepszych że do polski nikt nie chce przyjść dobry tez mnie nie przekonuje bo wspomniany Górnik i Raków z tym sobie radzą nie piszę o Legii czy Lechu bo to inna półka finansowa. Po prostu polityka transferowa jest krótko mówiąc do bani.Na tych kibiców którzy pana zwalniają niech pan nie zwraca uwagi bo to garstka oszołomów. Logicznie myślących jest znacznie więcej. Nad Cracovią ciąży zły duch Stawowego i to w większości są wyznawcy tego pseudo trenera. Co do Wdowiaka to całkowicie w 100% popieram pana i klub. Chce odejść niech odchodzi ale niech ktoś za niego zapłaci konkretną kasę, nie to niech siedzi na trybunach. Myśli że zagrał 3 mecze na przyzwoitym poziomie i to dzięki właśnie panu i chce dyktować warunki? to trybuny do czerwca a potem niech idzie, ciekawe gdzie i ile dostanie wówczas kasy bo nikt rozsądny nie weźmie kota w worku. Zostało 4 mecze do przerwy ten sezon i tak idzie na straty więc na Boga w przerwie na transfery opamiętajcie się i zróbcie konkretne choć dwa. A pan niech trenuje Cracovię jak najdłużej -POWODZENIA.

ZET ELVIS

Też uważam jak ELVIS, że znów nie powinno się jechać po Wojtku tak, jak zawsze pisałem tych awansów nikt mu nie odbierze, zapisał się w historii klubu, choć do ekstraklasy dwa razy awansował trochę fartownie, a teraz za jeden my mamy -5 punktow, a że jak mu dobrze szło w ekstraklasie to mu palma odbijała to inna sprawa. Oczywiście nie umniejszam jego zasług pisząc, że przy dwóch awansach miał farta. Prawda jest taka, że trener też musi mieć farta. Probierz też miał nie raz i w pucharze też miał. Ale prawda jest taka, że lepiej mieć farta i coś ugrać niż nie mieć i nic nie ugrać.

Zaloguj aby komentować

ZET

Zgadzam się z Twoim komentarzem tylko zupełnie niepotrzebny ten wtręt odnośnie Wojtka Stawowego i to debilne określanie Go mianem " pseudotrenera ". Komentatorzy - nawet nie bardzo przychylni Cracovii - stwierdzali, że za Jego czasów, przynajmniej w pierwszym okresie Pasy grały najbardziej efektowny, techniczny futbol bez cudzoziemców. Potem bywało różnie ale te Twoje określenia pod adresem Stawowego świadczą o jakiejś paranoi na Jego punkcie jaką ja mam na punkcie LGBT i PO...

Zaloguj aby komentować

Panie Trenerze

Po co rozmawiasz z przestępcami którzy jeszcze sezon temu chcieli przejmować Cracovię jak jebane sharki swoją skisłe.
Dla nich liczy się tylko to co dla delikwentki Magdaleny. Klub dla nich to możliwość robienia interesów szemranych i nic więcej.

Zaloguj aby komentować

ZET

Nie będę nic pisał, bo ty wszystko napisałeś w 100% co ja myślę,dodam jeszcze że jest dość słabo ze szkoleniem młodzieży.Uważam że należy się pozbyć słabeuszy i kupić paru dobrych piłkarzy.Należy znaleźć specjalistę od transferów,bo to co się dzieje to wstyd i kompromitacja!

Zaloguj aby komentować

ZET

Przyjście Sadikovica poprawiło nasz środek pola, no ale wczoraj to nie było w składzie, co z góry zwiastowało kłopoty. Odnośnie trenera to widać po nim frustrację, która moim zdaniem mogła by być mniejsza, gdyby udzielał bardziej wyczerpujących informacji dotyczących aktualnej sytuacji kadrowej. Kibice by wiedzieli więcej na temat absencji w składzie, a nie śniło domysły i się wkurzali. Pewnie by to różne ataki zminimalizowało. To, że przeciwnikowi mogą ułatwiać ustalanie taktyki jest nieco śmieszne, bo informacje krążą i tak i co ma do nich dotrzeć to i tak dotrze

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Komentarze

Szkoda, że Cracovia nie pomyślała o ściągnięciu Mateusza Młyńskiego z Areczki - bardzo...
Oglądam bezpośrednią transmisję z meczu Wieczystej , przy warunkach zimowych nie lepsz...
Ciekawe co z nim, bo nie pokazał sie na boisku. Jeszcze kontuzjowany?
Podobno idzie do Kolejorza.....
Fiolic-ciekawe czy zostanie wykupiony! Wdowiak-tu już wiadomo, pewnie odejdzie do Legł...
Wychodzi na to, że kolejny sezon przejściowy tym razem z powodu -5 punktów na starcie....
.Cracovio powinnaś znaleźć kogoś kto ma nosa do super transferów,to jest najważniejszy...
No tak Pomyliłeś się do Cecarica, a nie lepiej dać szanse Michałkowi Wiśniewskiemu któr...
Konkurencja z pośród przeciętniaków jest wysoka, a jeszcze wyższa z pośród słabeuszy na...
post:
ŻYCZENIA
Dobrego roku!
Sześliwego, Pasiastego Nowego Roku dla całej Pasiastej Braci !!!
Pojawiła się na chwilę informacja o jakimś reprezentancie Szwecji a potem zniknęła z in...
Wszystkim kibicom tu komentującym, w nowym roku 2021 i rocznicy 115-lecia istnienia C...
Helik zdobywcą 2 bramek w wygranym meczu przez Bransley 2:1.Brawo!
Z legii dwóch odchodzi może tak my teraz ich piłkarzy spróbować może u nas odpalą, w su...
post:
blamaż
Ponoć na początku nowego roku już będą korzystać z tego centrum treningowego. Możliwe,...
post:
Dobrze !!!
Z piłkarzy których wymieniłeś każdy dostał szansę i się nie sprawdził to nie są piłkarz...
40piłkarzy w drużynie z tego 10 nadaje się do gry w ekstraklasie.
Kasperczyk faktycznie miał taką funkcję w klubie, widocznie to prawda. Tak samo jak ten...
Hernandez to był transfer Probierza w 100%. Zieliński sprowadził Forsella, który nie pa...
post:
Dobrze !!!
O młodych napisał słusznie ktoś wyżej.....Struzik Pik Lusjusz Zaucha ,Rakoczy....a jesz...
i przeczytalem, ze od 2016 jest szefem skautingu Cracovii. to jakis zart...? u nas jest...
Przypomnę Ci że Hernandeza to nie Probierz go kupił .
..... - Panie dziennikarzu. Do tego, żeby tak się stało, potrzeba zmiany mentalnej prez...
post:
Kurczak37
Drużyna dodam jest też słabsza przez kontuzje. Nie ma Dytitiatieva całą rundę, prawie c...