Terazpasy.pl / Piłka nożna / Aktualności / Pomocnik z Holandii trenuje z Cracovią

Pomocnik z Holandii trenuje z Cracovią

luczak-wojciech-2009-08-25

Od wtorku z pierwszym zespołem Cracovii trenuje środkowy pomocnik holenderskiego Willem II Tilburg Wojciech Łuczak, który w sierpniu przebywał w Cracovii na kilkudniowych testach. - Byłem już w Cracovii na testach pod koniec sierpnia, a teraz zostałem zaproszony ponownie. Słyszałem, że zaprosił mnie trener Orest Lenczyk i Tomasz Rząsa. Oczywiście bardzo się z tego cieszę - mówi piłkarz.

.

luczak-wojciech-2009-08-25

.

Zawodnik dwa lata temu trafił do Holandii z Centrum Futbolu Europejskiego PTAK. Był powoływany do młodzieżowych reprezentacji Polski. Sam przedstawia się jako piłkarz bardzo uniwersalny. - Z Polski wyjechałem w roku 2007 z klubu Piotrcovia Piotrków Trybunalski. Jestem uniwersalnym środkowym pomocnikiem, ale w Holandii grałem praktycznie na każdej pozycji. Moje mocne strony to technika, dużo widzę, mam dobre uderzenie - twierdzi Wojciech Łuczak. - Ostatnio grałem jako środkowy pomocnik, typowa "10" w holenderskiej taktyce, ofensywny, wolny zawodnik. Ale jestem w stanie przystosować się do gry na każdej pozycji zgodnie z oczekiwaniami trenera czy wymogami taktyki - dodaje.

W Willem II Tilburg Wojciech Łuczak występuje w drużynie Young Boys, odpowiedniku polskiej Młodej Ekstraklasy. - Trzy tygodnie temu grałem w Young Boys z AZ Alkmaar zremisowaliśmy na wyjeździe - mówi zawodnik.

Piłkarz przez najbliższe dwa dni będzie trenował z Cracovią. W piątek wraca do Holandii. - Z holenderskim klubem jestem związany 2-letnim kontraktem z opcją przedłużenia - mówi Wojciech Łuczak.

Crac

Fot. Crac

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

...

Przecież nasza liga jest na poziomie tych amatorów z którymi nasi klubowi reprezentaci grają. Samo to, że ostatnio do I Reprezentacji byli powoływani goście z III ligi angielskiej Saganowski, młody Szczęsny. Parę osób z naszej ligi jest na poziomie angielskiej II, III, reszta to poziom IV, V i VI ligi angielskiej. Samo to, że kiedyś zawodnik Polonii Warszawa niejaki Tarachulski poszedł z ekstraklasowej Polonii do IV ligi angielskiej i nie strzelał tam dużo więcej niż w Polonii. Nasi zawodnicy to amatorzy i półamatorzy, może paru by się znalazło, których by można było nazwać profesjonalistami.

Zaloguj aby komentować

co?

Jakich my mamy reprezentantów co grają z amatorami nie rozśmieszaj mnie

Zaloguj aby komentować

do rafalpasy

po 1. to chyba ty jestes w jakiejś dziwnej extazie, bo nie widzisz jakie są realia

po 2. w naszym zespole sa nie tacy ! tylko eprezentanci Polski , i cóż z tego jak grać nie potrafią !!!!

po 3. to że on mówi o sobie ze jest dobry to ja mam to w dupie !! niech pokaże co potrafi ! ale z tego co mi sie wydaje to on nie jest gwiazda bo nikt o nim nie słyszał !!!!
itd itp etc

Zaloguj aby komentować

???

TEN MIROS TO CHYBA CHODZI TYLKO NA ZADYMY I ĆPA SKORO TAK PIERDOLI.

Zaloguj aby komentować

pierdolicie

Widzieliście go na treningu? Pewnie nie więc po co na nim od razu psy wieszać? Młody i przetrenowany w jednej z najlepszych szkółek piłkarskich na świecie - holenderskich. Sam się reklamuje, że dobra technika, dobry strzał dobry przegląd pola. Ilu takich mamy w naszej lidze? Jeśli już go drugi raz zapraszają to może być coś na rzeczy. Pożyjemy zobaczymy. A nóż to polski Stilic ;p

Zaloguj aby komentować

jeszcze lepiej , Holenderskiej hehehe

takich to nam napewno potrzeba

Zaloguj aby komentować

takich jak on to my juz mamy !!!!!!!!!!!!!!!!

dajcie ku...a dobrego piłkarza a nie matoła z 10 niem. ligi W niemczech nie licząc pierwszych 5 zespołów , Reszta jest Ch..a warta

Zaloguj aby komentować

:)

Brat Tomka Moskały ?? :D Uderzajace podobienstwo :)

Zaloguj aby komentować

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Komentarze

masz jedną z najsłabszych drużyn w ekstraklasie obrona beznadziejna jak wszystkie forma...
Sans, Sutalo, Bogacz, Charpentier , Bogacz Wypozyczeni do konca czerwca 2026 Henrikson...
Po sezonie nie ważne czy w ekstraklasie czy w pierwszej lidze pozbyć się jak najszybcie...
Kpiny ciag dalszy. Wielki krok ku degradacji wykonany. Drużyna ma trenera gdzieś. Łachę...
post:
trenerze
Glik poukłada ?? Bez żartów on ma teraz zwrotność Kamaza .....
Są 2 miejsca spadkowe do obsadzenia, bo Nieciecza już praktycznie out. Od Korony w dół...
dajcie szanse Glikowi może poukłada zespół bo jest źle
błagamy zróbcie coś aby cracovia podniosła się z dna i została w ekstraklasie
post:
Bramkarz
Pierwszy taki błąd Madejskiego w sezonie, a ty już sugerujesz, że zły? Puknij się w czo...
TRZEBA SZYBKO DZIAŁAĆ ABY NAPRAWIĆ DRUŻYNĘ TO OSTATNIA CHWILA
WSTYD I KOMPROMITACJA CRACOVIA BLISKO SPADKU NIC NIE DZIAŁA SAME BŁĘDY WE WSZYSTKICH FO...
post:
Bramkarz
To co odstawili to parodia. Wszystko wskazuje na to, że jubileusz będzie w I lidze
Zacznijmy to od 4 ligi bez tego jebanego spekulanta
Gratulacje dla Pana Gambala! Cyferki, cyferki...... one nie grają. Widać wyrażną różnic...
A raczej sobota i pomyśleć że jeszcze niedawno myślano o mistrzostwie ewentualnie o puc...
post:
Bramkarz
Na koniec: cholernie szkoda mi Elsnera.......
post:
Bramkarz
Najbardziej winny był Sans który kur... za lekko podał do Sutalo.Sutalo od dawna mnie n...
Dno, udaje że gra
post:
Bramkarz
Fakt, Madejski w efekcie finalnym zawalił ale... Sans i Sutalo przy aucie stracili jak...
Sans do zmiany !!! Zero gry....Kolejny raz zawodzi Hasić.....
post:
Bramkarz
Taki bramkarz jak Palczewski....tylko 4 liga
Wszyscy zachwycał się Madejskim,że mamy bramkarza... Nawet nie szukano innego bramkarz...
KUR. - zaczęło się od Sansa - spierdolił podanie do Sutalo a Madejski dołożył swoje !!!
Sans - błagam Cię współpracuj, nie napalaj się !!! Szkoda setki Hasića.....
Mam nadzieję, że Klich nie zagra - przynajmniej w wyjściowym składzie - bo jest mistrze...