Terazpasy.pl / Piłka nożna / Aktualności / Z Polonią w poniedziałek, z Widzewem w piątek

Z Polonią w poniedziałek, z Widzewem w piątek

2011-10-24-oe-cracovia-polonia w_u_6678_720

Znane są już dokładne terminy rozegrania czterech najbliższych meczów ligowych Cracovii.

  • 24 kolejka: Lech - Cracovia, sobota, 31 marca, 18:00
  • 25 kolejka: Cracovia - Podbeskidzie, środa, 4 kwietnia, 18:45
  • 26 kolejka: Polonia - Cracovia, poniedziałek, 16 kwietnia, godz. 18:30
  • 27 kolejka: Cracovia - Widzew, piątek, 20 kwietnia, godz. 18:00
2011-10-24-oe-cracovia-polonia w_u_6678_720

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

No to klapa

W piątki przegrywamy :-(
natomiast w poniedziałek może być różnie :-)

Zaloguj aby komentować

Dramat

Ja jestem ciekawy tylko ile punktów uzbierają te łamagi??? a wiec zaczynam przegląd naszych gier : z Lechem...bedzie cieżko gdyż ostanio wygrali ze Ślaskiem, a nasi piłkarze(niby) bede zmeczeni po meczu z Garbarnia. Mój Typ: Lech 2-0, nastepnie...Podbeskidzie...oni sa nieobliczalni moge wygrać z Legia (przyt. 1-0) jak i przegrać z ŁKS-em, Typ...mozliwy Remis...kolejny mecz z Polonia Warszawa...cieżko powiedzieć jak beda grac pod wodza Michniewicza( przyt. miał byc terenero Cracovii)...a wiec możliwy Remis w ciemno...z Widzewem i Skisła bedzie cieżko...na Ruchu to nie mowie bo dostaniemy Baty...a z Bełchatowem mozemy wygrac tylko ze juz pewni o nic nie bd grać...Gdybyśmy wygrali z Lechia, Zagłębiem,ŁKS-em,Zabrzem + jakieś punty z remisów = wychodzi kolo 32pkt. mniej wiecej i było by dobrze ale naszym łamagom sie nie da bo tego cos boli tej jest chory a ten znów zmęczony a ten ma jakieś sprawy...i tak jest jak sie kupuje piłkarzyków w ostatnie dni okienka transferowego i jeszce byle co...zobaczcie na Ruch lub Korone( ktora miała sie bić o utrzymanie a gra o puchary) Niestety z taka gra, takim zarzadem i piłkarzami to nie mamy na co liczyc...KURDE ALE MNIE PONIOSŁO...chciałem iść na mecz z Ruchem 3 maja ale chyba sie nie wybiore bo na co ogladac mecz w którym moja kochana Cracovia przegra?? a nasze statystyki powalaja 3 zwyciestwa( dwie u siebie) na 12mecze....szkoda gadac poprostu jestem zażenowany nasza gra...:( mam nadzieje ze bedzie dobrze jako Pasiak ale watpie w to z taka drużyna;///

Zaloguj aby komentować

Co za terminaż

Jeden mecz w poniedziałek z Polonią, a już od razu w piątek kolejny z Widzewem. I to jeszcze o 18h. Nie podoba mi się to :-/

Zaloguj aby komentować

WIEM ŻE TO NIEMOŻLIWE ALE....

POWINNO NAS NIE BYC WOGÓLE NA NAJBLIZSZYM MECZU CRACOVII U SIEBIE, MOZE CI KOPACZE ZACZNA GRAC (PONOC STRESUJEMY ICH I WYZYWAMY OD PEDAŁÓW)
NIECH ZARZĄD ZOBACZY ....ŻE CRACOVIA TO MY!!!!!
POZDRO PASIASTA BRAĆ!!!

komentarz

Komentasz tyczy cie wypowiedzi ELVISA oczywiscie...;)

Zaloguj aby komentować

...

I takie podejście mi się podoba:) Dodał bym że musimy dac znac o naszej dezaprobacie przynajmniej kilka razy podczas meczu.

Zaloguj aby komentować

Prometeusz

Popieram w 100 %-ach !!! Jaki sens ma śpiewanie: "Cracovia to MY !!" skoro mamy nie przychodzić na mecze? Właśnie obecnością na stadionie i - mimo wszystko - dopingiem pokażmy że CRACOVIA to naprawdę MY!!! Taki śmieszny "bojkot" pasuje do powiedzenia: "Przeziębię się na złość mamie". Poza wszystkim, chyba nie myślicie, że po / nie daj Boże / meczu przy pustym stadionie " nasi " decydenci z rozpaczy popełnią zbiorowe harakiri ????

Zaloguj aby komentować

.

Nie przychodzić na mecze? Bojkotować stadion i Cracovię? To najgłupsze co można zrobić!

Wiadomo gdzie jest trąd, to się trzeba go pozbywać, a nie stadionu unikać.

Trzeba głośno krzyczeć !
Filipiak odpowiada ze ten klub, a pozwala prowadzić go jak furę gnoju. To niech się w końcu o tym od ludzi dowie!

Zaloguj aby komentować

na stadionie

trzeba dać wyraz że nie chcemy ludzi którzy do tego doprowadzili mamy jaja prawda

Zaloguj aby komentować

nie to nie jest wyjście

zapraszam na strone tylko Cracovia

Zaloguj aby komentować

św. racja

kolego masz świętom racje zbojkotowac wszystkie mecze do końca rundy bo jeden to za mało ,bo ''profesorek ''by powiedział że to są tylko głupie wybryki kibiców a w klubie jest wszystko ok.to dlaczego nikt nie chce do nas przyjśc tylko bierzemy okłapy w ostatniej chwili,co to za trenerzy ,był Stawowy to go wy....li za obozy że mieli miec dwa a były trzy gdzie jest trener od przygotowania fizycznego za Stawowego był i chłopcy gonili i wiele innych spraw.Jak powiedział M.Borek że widac brak przywiązania do klubu i jego barw w trakcie meczu ze śląskiem

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Komentarze

Ja czytałem w mediach, że ponoć jest aneks na przedłużenie dzierżawy w Rącznej. https:...
Stojković strzelił w rundę kilka bramek pojawiły się oferty i przebierał nogami. Załatw...
niech zarząd i właściciele Cracovii nie opowiadają nam bajek o grze Cracovii w ligach...
po przegranym meczu z piastem jest coraz gorzej konieczny głęboki remont drużyny płatek...
obydwoje siebie warci, kluby powinne byc miejskie z pasji, takims sposobem rzadzi kt...
lepiej abyście milczeli a piłkarze zaczęli grać,ten mecz to wstyd i kompromitacja,ogral...
A ja siedzę na czerwonym krzesełku;)
Do tego brak zgrania tych co przyszli, trener też nie zawsze trafi z raktyką i wyniki t...
Co by nie mówic o Filipie strzelił 7 był grożny, nasz najlepszy napastnik odszedl/Pies...
Wydaje mi się teraz Wójcik powinien odpocząć, na ławce ,rozegral bardzo słaby mecz ,...
Nastąpiła duża zmiana bo nie ma 9......odeszli ,jaki był ten Makuch ale wygrywał piłki,...
Tym razem z taktyki i wyboru jedenastki jedynka z minusem
w porównaniu do innych drużyn w ekstraklasie nieuctwo transferowe taka prawda
DOŚĆ tej błazenady KAMIL GLIK ani raz nie zagrał w drużynie doskonały stoper sprawdzon...
Do rezerw, cień zawodnika
Mają k...wa patent! Zwłaszcza jak banda nierobów ochrzczona najlepszą defensywą nawet p...
sama decyzja o sprzedazy samej sobie terenow zle swiadczy, zadne to tez oczernienie sp...
post:
Kurczak37
Tak na logikę po 25 latach najbardziej prawdopodobny scenariusz to powinien być powrót...
Filipiakowa zapowiedziała, że ich pozwie i kwota transakcji jest znacznie wyższa. Teraz...
Nie ma dalej napastnika,najlepsza opcja to z Minchewem,Batouum na razie to melodia przy...
A tyle było zachwytow nad gra obrony... Samozachwyt? Żeby w niego popadać to na prawdę...
Walczymy o spadek...jak mawial Sp Smuda....
Niech spierdalają na drzewo te pseudo transfery pytam się gdzie jest Knap czemu wypożyc...
Moze ktos inny będzie wrzucał ze stałych fragmentow
skąd wiesz że oczernia.ja bym chciał żeby sprawa terenów została wyjaśniona