Terazpasy.pl / Piłka nożna / Aktualności / Tomasz Siemieniec odchodzi z Cracovii!

Tomasz Siemieniec odchodzi z Cracovii!

2012-07-24_Tomasz-Siemieniec

Tomasz Siemieniec, kierownik pierwszej drużyny Cracovii, złożył rezygnację i odchodzi z klubu…

 

Popularny „Siemion” niemal przez całą piłkarską karierę związany był z Cracovią. Od siedmiu lat był kierownikiem pierwszej drużyny Pasów…

2012-07-24_Tomasz-Siemieniec

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

lew

dobrze że odchodzi

Zaloguj aby komentować

i dobrze

i dobrze że Ciebie mieszaczu już nie ma bo jesteś współwinny zwolnienia Podolińskiego.
Podol chciał się ciebie pozbyć(poczytajcie na internecie i nie tylko)( lecz mu się nie udało to ty Siemion buntowałeś zawodników przeciwko niemu.Z Probierzem tez ci sie nie ukladało ale tu na szczeście ci się nie udało.

To prawda był jednym

z tych co kopali pod Podolińskim pamiętam.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

trup wypada z szafy czesc -3 Zenjov

UWAGA drugi trup w ciagu tygodnia!
pytajcie Zenjova!
Zenjov ustala warunki kontraktu,
pyta ile dostanie na reke, zgadza sie.
w klubie przed meczem ze Slaskiem szybko szybko podpisz umowe.
Zenjov podpisuje.
co sie okazuje Zenjov musi otworzyc firme , wystawiac fv, ma pomniejszone swoje zarobki.
Kto znowu Baldys I Tabisz.
co myslicie ze bedzie lepiej?
jak na kazdym kroku cygania i biora pod siebie?
czy Filipiak moglby tak prowadzic Comarch?
Tylko w Cracovii ma to miejsce.
to tylko tydzien i az tydzien!
dlaczego pilkarze maja zakaz wypowiedzi co sie dzieje w klubie? jak myslicie?
za pare dni trup wypada z szafy czesc 4

W dużej części

się zgadzam ale jeżeli chodzi o Zenjova to on powinien dopłacać do gry w Cracovii a nie odwrotnie, dlatego widocznie dali mu śmieciówkę.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Dlaczego T. Siemienic złożył wypowiedzenie?

tego nie wiem ale mam swoje przemyślenia. To jest tylko ciąg logicznego myślenia nie poparty żadnymi faktami. No bo jak to można wytłumaczyć- człowiek który żył Cracovią który przebywał w klubie więcej niż powinien wnet by tam spał nagle i to w tak gorącym okresie składa wypowiedzenie. Moim zdaniem to nie solidarność z Ćovilo bo takich piłkarzy w klubie było dziesiątki a Siemion z każdym żył w zgodzie, ale jestem wręcz pewny że sprawy są powiązane. W każdym profesjonalnym klubie jest osoba która odpowiada za organizację życia piłkarzy szczególnie tych którzy pochodzą z innych krajów. Piłkarz ma o niczym nie myśleć tylko skupić się na treningach i dobrym przygotowaniu, do spraw organizacyjnych są wyznaczone osoby. Zastanawiam się kto był odpowiedzialny w Cracovii za Ćovilo i rodzinę bo w profesjonalnym klubie taki ktoś jak już pisałem zawsze jest, ktoś te sprawy zaniedbał. Zastanawiając się kto to mógł być nasuwają mi się tylko dwa nazwiska- Bałdys i Siemion a że Bałdys zawsze spada na cztery łapy to pewnie dostało się Siemionowi. Siemieniec pewno uniósł się ambicją i złożył wypowiedzenie. Czy nie za pochopnie? nie wiem bo przecież Cracovia to całe jego życie. Być może to co napisałem to tylko moja bujna wyobraźnia, tego nie wiem jeśli tak to przepraszam, nie mogę sobie tego w inny sposób wytłumaczyć. To że odesłano Ćovilo na urlop to było najlepsze rozwiązanie każda ze stron musi ochłonąć i na spokojnie wszystko przemyśleć. Ćovilo szczególnie bo ja go rozumiem że rodzina jest najważniejsza, byłem naocznym świadkiem jak ciężko znosił przeprowadzkę do Krakowa jak nie spał przez 4-noce jak jeździli mu kupować środki nasenne. Dlatego jestem w stanie zrozumieć co przeżywa ale na Boga to jest dorosły 32-letni mężczyzna tacy jak on a nawet młodsi zostawiają rodziny jadą na zarobek za ocean na KILKA LAT, nie przyjeżdżają na urlop co pół roku i robią to za zdecydowanie mniejsze pieniądze. Bardzo lubię Miro ale Miro to nie jest czas żeby się mazgaić! Czas dorosnąć. Gdyby nawet tych dwóch Miro i Siemion odeszło to Cracovia ma 112 lat i przetrwała to przetrwa i bez nich. Nie ma ludzi niezastąpionych. Na koniec - ufam profesorowi przeciwnie niż kibole bo gdzie była Cracovia bez niego? nie kibole ją wyciągneli z III-ligi!

Kibic1995

i to właśnie jest błąd sprowadzić takiego jednego i drugiego do parteru niech inni wiedzą że tak nie można. Myślę że oni mieli wysokie kontrakty i to miał na uwadze profesor żeby zejść z kosztów jak pożytek z nich żaden.

Zaloguj aby komentować

ZET

Z drugiej strony takie zachowanie Filipiaka w sprawie Michalika czy Covilo nie wiem czy jest do końca dobre. Teraz każdy co będzie chciał odejść mimo ważnego kontraktu, może coś powiedzieć do telewizji czy gazety i liczyć, że go puszczą. Michalik powiedział i go puszczono, Covilo powiedział i go też puszczono.

Zaloguj aby komentować

Elvis

To że Ćovilo nabawił się kontuzji grając dla Cracovii, że grał na blokadach, że związany z rodziną to takie pierd...e w bambus. Kontuzje i blokady wliczone w zawód piłkarza. Nie tylko Ćovilo ma rodzinę i jest z nią związany. Ja to wszystko wiem bo znam go od pierwszego dnia i to dobrze, też go szanuję. Za to że grał dostawał duże pieniądze, nie podpisał kontraktu po to żeby leżał pod przysłowiową palmą w Polsce niech będzie pod lipą. Umiał wziąć kasę 50 tys. euro plus podwyżkę za kontrakt o 3 tys. euro więcej? na 3 lata a po roku umywa ręce i ma to w dupie. 12 mies. razy 3 to jest 36 tys. euro plus 50 tys. za podpis razem 86 tys. euro. Podarował by Ci ktoś taką kwotę od tak gratis? Kibic1995 ma rację że i tak mu poszedł profesor na rękę. Ta więc zastanów się facet zanim coś pierd...sz a nie mów że gościłeś go w smyku i jak to on jest związany z rodziną. Co on jest małym dzieckiem co musi się trzymać mamy spódnicy? Połowa piłkarzy z lig na całym świecie ma żony i dzieci w innych miastach niż grają i lamentu nie słychać. Każdy by wziął kasę za podpis i podpisał nawet na 5 lat a za miesiąc poszedł do prezesa że on już nie chce grać w tym czy tamtym klubie, jeszcze w sytuacji kiedy sezon się zaczyna i o następcę trudno.

Zaloguj aby komentować

ELVIS

No i w sumie mu poszedł, bo Covilo odchodzi za grosze do Szwacjarii. A nie musiał, mógł np. do UEFA wystąpić o ukaranie zawodnika za kontakty z innym klubem bez pozwolenia. I ja do końca nie jestem przekonany czy klub musi pamiętać o wizie żony i to załatwiać. Nie z żoną kontrakt podpisywali, a Covilo tyle zarabiał, że spokojnie to mógł komuś zlecić by załatwił, żona pewnie też mogła, wątpię by pracowała. Moje zdanie jest takie, że takie rzeczy to prywatna sprawa. Ci zawodnicy jak się patrzy to jakieś duże dzieci. A jeżeli ktoś z klubu się zobowiązał załatwić i nie zrobił to źle. W sumie nie wiadomo jak to było, generalnie z wydawało by się małej rzeczy wybuchła duża afera.

Zaloguj aby komentować

pawelprokocim

Kibice wyciągnęli klub z III ligi do II i tam byśmy zostali gdyby nie kasa. Parę lat wcześniej też był awans z Adamusem, wszystko było, dobra drużyna, kibice, 3/4 sezonu liczyliśmy się w grze o ekstraklasę tym samym składem bez transferów, ale brakło kasy i się wszystko posypało jak domek z kart. Wybijający się zawodnicy odeszli potem była walka o utrzymanie w II lidze, a następnie znów III.

Zaloguj aby komentować

ZET

A kto jak nie kibice wyciągnęli Cracovię z 3 ligi ?????

Zaloguj aby komentować

MIRO COVILO

Szanuję Profesora, zdaję sobie sprawę, że gdyby nie On to Cracovia zwiedzała by różne wioski - niemniej jednak normalna, ludzka przyzwoitość powinna Go skłonić do pójścia na rękę Miro. Grając dla Cracovii odniósł bardzo poważną kontuzję, niejednokrotnie grał z blokadą, na środkach przeciwbólowych i to powinno być decydujące przy podejmowaniu decyzji. I niech ktoś nie pieprzy, że niektórzy rozstają się z rodziną na lata - często pracując w Smyku " gościłem " Miro z rodziną i widać było jak bardzo są zżyci. Przy okazji wielkie słowa uznania dla Siemiona jeżeli sytuacja z Miro była choć częścią Jego decyzji o wypowiedzeniu / mam nadzieję, że to była pochopna decyzja/......

Zaloguj aby komentować

ZET

Możesz mieć rację, bo z tego wszystkiego wychodzi, że chodzi właśnie o to, że rodzina Covilo musiała opuścić UE, bo się zasiedziała bez wiz. Mogło się za to oberwać Siemieńcowi, choć mógł ktoś być temu bardziej winny niż on. Jednak trochę śmiesznie to brzmi, że trzeba organizować życie zawodnikom i wszystko za nich załatwiać, bo oni maja mieć wolne głowy i tylko trenować. I akurat jeśli chodzi o wizy to raczej cudzoziemiec osobiście musi załatwiać takie sprawy. Mogło być tak, że ktoś w klubie miał to robić i tylko żonie Covilo dawać wypełnione dokumenty do podpisu czy jechać z nią do urzędów itd. Nawet jak tak było i ktoś zapomniał to i tak jakoś trudno mi sobie wyobrazić, że będąc na Miejscu Covilo czy jego żony, ja nawet nie wiem do kiedy mam ważną wizę żona czy do kiedy ja mam ważną, lub też zapomniałem o tym! No w głowie mi się to nie mieści. Wiadomo, że trzeba pamiętać samemu o takich sprawach, bo ktoś obcy nawet jak należy załatwienie tego do jego obowiązków może coś spieprzyć czy zapomnieć, no bo nie o jego rodzinę przecież chodzi. A Covilo nie jest Ukraińcem który przyjechał pracować do Polski na budowie za np. 3,5 tyś, tylko zarabia o wiele więcej, więc zapłacić parę stówek jakiemuś prawnikowi by dopilnował tego, głupot we wniosku nie popisał itp. to chyba znów nie jest jakiś wydatek. Przy takiej pensji jak ma Covilo to załatwienie takiej sprawy to chyba nie jakiś problem nawet jakby żona musiała firmę założyć w Polsce i płacić Zusu 1200 zł miesięcznie, albo zapisać się na studia lub do szkoły by mieć pobyt na ten czas. Druga też sprawa czym żona tak była zajęta, że ona też nie pamiętała? Mi się to jakoś w głowie nie mieści po prostu, że gość, który w Polsce tyle zarabia i ma przeważnie 2 treningi dziennie, czyli dość dużo wolnego czasu w tygodniu, gdy nie ma meczów lub nie jest na obozie, a nagle się okazuje, że żona siedzi nielegalnie, bo wiza się skończyła, żona która pewnie oprócz tego, że zajmowała się dziećmi i domem nie miała innych zajęć, czyli czas też miała by o tym pomyśleć i pamiętać. Jak dla mnie kuriozalna sytuacja by o czymś takim nie pamiętać.

kibic 1995

Nie zrobisz z niewolnika pracownika,szkoda że zauważyłeś że Covilo udaje że gra,nic tu się nie da zrobić,próbowano go przekupić,nic z tego niew wyszło,jeszcze beznadziejnie zachował się Tabisz.Covilo chce być z rodziną,która ma zakaz zamieszkania w unii europejskiej za złamanie przepisów,pozostaje dla nich Szwajcaria która jest poza unią tak jak Bośnia i Hercegowina z której pochodzi Covilo i tu jest problem,który tak trzeba rozwiązać,aby jak najmniej strat miała Cracovia taka prawda!

Zaloguj aby komentować

...

Choc akurat ten urlop Covilo to nie wiem czy dobre posunięcie. Z jednej dobre, bo emocje opadną, a z drugiej jednak osłabienie.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Nadinterpretacja

Wielu moich przyjaciół, dosłownie, przelało krew za nasz KS. Sam biegałem w szaliku i nie raz zebrałem co swoje za to. Nie zasypiałem bez przeboju wtsk... Wyrosłem. Znam ludzi, co nie opuścili Cracovii w naprawdę ciężkich czasach. Nawet z tych legendarnych 300. I wiecie co? Nikt z nich nie zgłosił się do Comarchu po kierowniczą gażę. Zwykli ludzie nie obnoszący się ze swą miłością do Cracovii. Dla profitów! Przykro mi, ale: nie pajacujący w barwach, jak Siemion. Nie pogardzam żadnym kibicem Pasów, może szopką, zachowaniem Siemiona pod publiczkę. Uważam, że jechał na legendzie. I potępiam zachowanie mojego idola Mirosława Covilo, jego plugawym szantażem. Okoliczności nie usprawiedliwiają go. Krew mnie zalewa, że nieudacznicy, którym nie po drodze z Filipiakiem, odwracają kota ogonem i wykorzystują MC do ataku na niego i przydupasów. Liczą chyba, że wszystko w Klubie będzie pod ich dyktando, a nie mają żadnych przesłanek do tego. Żałuję ale nie pracuję w Cracovii, Comarchu, ani zależnych.

Zaloguj aby komentować

Ludojad

Piszesz kibole, bo czujesz się lepszy od innych kibiców, to mówi wiele o tobie, a nie o tych, którymi gardzisz. Nie ma sensu pisać z kimś kto nie szanuje nawet fanów podobno tej samej drużyny. Twoje posty wyglądają jakbyś pisał je ze służbowego komputera na pięterku przy Wielickiej. Szczerze współczuję. a tego gdzie byłaby Cracovia bez Filipiaka nie wie nikt, natomiast on sam i jego świta pasują do Cracovii i jej tradycji jak masło do słomy.

Zaloguj aby komentować

Dokładnie

Kibole może niech wpierw wykupią Filipiaka, a później się szarogęszą, vide ściek. Po co ten Siemion tyle siedział w pracy? To nienormalne przecież. Groteskowe. Może nie radził sobie, miał za dużo do roboty. Tylko cóż on tam w ogóle robił? Konkretnie. Wiadomo, że nie pomagał MC załatwić spraw bytowych. Albo nie wyszło to najlepiej. Jak dla mnie Siemion to taki osobliwy folklor, wszędzie z szalem. Maskotka taka. Symbol szczęśliwie minionych czasów, co tłumaczyło jego zatrudnienie. Taki ukłon w stronę kibiców i kiboli. Kierownik od epatowania szalem.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Covilo na przymusowym urlopie

Do 6 sierpnia bradzo dobrze prezesie bardzo dobrze bo Cracovia to nie szmata którą jakiś tam piłkarzyna bedzie się wycierał

Zaloguj aby komentować

Jedno wiemy

Jedno wiemy że Tabisz musi odejść,raz prezesie coś zrób dla kiboiców i przyjmij na to stanowisko człowieka co się zna na piłce i nie jest konfliktowy ja ten jegomosc.To stanowisko powinno nalezec do człowieka z nazwiskiem z nazwiskiem budzącym szacunek.

Zaloguj aby komentować

Ludojad i inni

Nie znamy wszystkich faktów. Zwłaszcza relacji między Tabiszem a piłkarzami. Z jednej strony trzeba ich trzymać krótko (Biedny Hiszpan, który wyjechał ratować chorą córkę... do Grecji ;). Z drugiej strony niedotrzymane słowo dyrektora czy vice-prezesa, które powinno ich wykluczać z poważnych operacji biznesowych.
Po drugie dlaczego Cracovia ma brać odpowiedzialność za zasiedzenie się rodziny Covilo w Polsce? Chyba że pan T. naobiecywał Miro, że załatwi formalności pobytowe w Polsce dla jego rodziny, a potem sprawę olał.
Po trzecie mówimy o podwyżce rzędu ponad 8 tyś. Ktoś na tym forum zarabia więcej? A tymczasem pierwszy lepszy pretekst i solidny tylko w końcu piłkarz będzie miał WIĘKSZĄ pod wyżkę od naszej pensji...

cybbis

Wychodzi, że chodzi właśnie o to, że rodzina Covilo musiała opuścić UE, bo się zasiedziała bez wiz, a teraz ma zakaz wjazdu do UE, a Szwajcarii nie. Jeśli chodzi o wizy i pobyt w Polsce to raczej cudzoziemiec osobiście musi załatwiać takie sprawy, ale mogło być tak, że ktoś w klubie miał to robić i np. tylko żonie Covilo dawać wypełnione dokumenty do podpisu czy jechać z nią do urzędów te sprawy załatwiać itd. Nawet jak tak było i ktoś zapomniał to i tak jakoś trudno mi sobie wyobrazić, że będąc na miejscu Covilo czy jego żony, ja nawet nie wiem do kiedy ma ważną wizę żona czy do kiedy ja mam ważną, lub też zapomniałem o tym! No w głowie mi się to nie mieści. Wiadomo, że trzeba pamiętać samemu o takich sprawach, bo ktoś obcy nawet jak należy załatwienie tego do jego obowiązków może coś spieprzyć czy zapomnieć, no bo o jego rodzinę przecież nie chodzi, a może mieć jakąś sytuację w życiu i o zawodowych zapomnieć czy się do pracy nie przykładać. Różnie jest. A Covilo nie jest Ukraińcem który przyjechał pracować do Polski na budowie za np. 3,5 - 4 tyś, tylko zarabia o wiele więcej, więc zapłacić parę stówek jakiemuś prawnikowi by dopilnował tego, głupot we wniosku nie popisał itp. to chyba znów nie jest jakiś wydatek. Przy takiej pensji jak ma Covilo to załatwienie takiej sprawy to chyba nie jakiś problem nawet jakby żona musiała firmę założyć w Polsce firmę i płacić Zus 1200 zł miesięcznie, albo zapisać się na studia lub do szkoły by mieć pobyt na ten czas. Druga też sprawa czym żona tak była zajęta, że ona też nie pamiętała? Mi się to jakoś w głowie nie mieści po prostu, że gość, który w Polsce tyle zarabia i ma przeważnie 2 treningi dziennie, czyli dość dużo wolnego czasu w tygodniu, gdy nie ma meczów lub nie jest na obozie, a nagle się okazuje, że żona siedzi nielegalnie, bo wiza się skończyła, żona która pewnie oprócz tego, że zajmowała się dziećmi i domem nie miała innych zajęć, czyli czas też miała by o tym pomyśleć i pamiętać. Jak dla mnie kuriozalna sytuacja by o czymś takim nie pamiętać samemu i nie załatwić tego osobiście nawet jakoś, gdy widzę, że np. w klubie pracują osoby, które różnych rzeczy potrafiły nie dopilnować lub spieprzyć.

...

I wiadomo, że jak ktoś mu podsuwał do podpisania aneks na innych warunkach niż to było ustalone z Filipiakiem to nie fajnie, tylko, że ten aneks poprawiające warunki w obrębie ważnego jeszcze 2 lata kontraktu to tylko dobra wola klubu, że chcieli mu więcej dać i Covilo też mógł te parę dni poczekać jak Filipiak znów będzie i z nim podpisać, zamiast strzelać jakieś fochy, rezygnację z kapitana i wypowiedzi do mediów. Bo jednak kontrakt jest ważny 2 lata mimo wszystko i generalnie klub jest na wygranej pozycji.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

I bardzo dobrze, że nie znamy.

Verba volant, scripta manent. Tyle, jak chodzi o umowę MC. Żałuję, że nie można u nas tak normalnie. Tak bez wiecznej nagonki kibiców na klubowych pracowników i innych chorych jazd. Rozumiecie, oglądamy mecze, dopingujemy, raz tryumfujemy, częściej dostajemy baty i nie interesuje nas nic. Nie ma pretensji, spiskowych teorii, kumatych, czy wyzutych z empatii, korporacji. Tylko kibice, prezes, pracownicy klubu, zawodnicy, wszyscy robią tylko i wyłącznie to, co do nich należy, ku chwale Cracovii, świadomi, że dobro Pasów to nasz wspólny cel. Amen.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

kwasy

Co się dzieje? Afera z Covilo,Popularny Siemion odchodzi.Mamy 40 piłkarzy i nie ma kto grać? Co z tymi,którzy nie łapią się na pierwszą drużynę,a są za starzy do CLJ? co ich czeka i pozostałych "zbędnych" piłkarzy? Cisza o wypożyczeniach.Może trzeba stworzyć i zgłosić drugą drużynę do rozgrywek na niższym szczeblu.Coś mi się wydaje,że któregoś "ważnego" przerosło ego?

Zaloguj aby komentować

Trup wypada z szafy cześć2- wojcicki

Tabisz za zwolnienie. Bieze dwie wypłaty dla siebie od Wojcickiego. Żeby go puścić do Jagiellonii. Proszę pytać Tabisza.Wojcicki ma zakaz nic nie powie .. Mleko się wylało pytajcie każdego zawodnika byłego i obecnego. Książkę można napisać. Jakie cuda Tabisz wyrabia., za przyzwoleniem ? Lub bez Filipiaka. Każda złotówka przechodź przez Tabisza . Ile wpadnie do jego kieszeni. To już jego tajemnica. Za pare dni 3 cześć

Zaloguj aby komentować

Tomku...

- dzięki za wszystko... SZACUNECZEK.

Za co?

Za co konkretnie dziękujemy?

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Załatwcie pracę Małżonce MC!!!

Czy gdyby Małżonka MC miała w Polsce zagwarantowane zatrudnienie na etat to mogłaby wraz z dziećmi przyjechać do Mira???

cracovio

polskie władze powinny natychmiast wyrazić zgodę na powrót rodziny Covila do Polski do Krakowa

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Siemion

Poczciwy, sympatyczny Siemion. Pasiak.
Wiązał szalik w stylu retro. Modnie, tyle, że w 90-tych latach. Jak dla mnie, w przypadku kierownika drużyny to był jednak przypał. Wyglądało nieprofesjonalnie.
I jeszcze w 90-tych latach kąpał się w zimnej wodzie. Tylko on? A co z resztą wiernych Pasiaków?
Dlaczego zatrudnili go w Cracovii? Zapewne ukłon Klubu w stronę kibiców...
Przez 7 lat odcinał kupony. Cóż on takiego przez te 7 lat zrobił dla Cracovii? Jak przez mgłę kojarzę jakąś poważną wtopę... Tyle.
Jakie on miał kwalifikacje na kierownika drużyny?
Maleńczuk, czy Makłowicz z powodzeniem mogliby go zastąpić Smile
Na biednego chyba nie trafiło, skoro z dnia na dzień może rzucić robotę. Ilu z nas mogłoby sobie pozwolić na taki manifest?
A skoro nie był lojalny wobec pracodawcy...

Dlatego uważam, że żadna tragedia się nie stała. Ot, sezon ogórkowy. Bez problemu mogę sobie wyobrazić przyszłość bez kierownika Siemiona.
Może trafi się ktoś konkretny i bardziej reprezentacyjny.
Dobrze, żeby miał Cracovię w sercu, aczkolwiek (jak zawodnicy) przede wszystkim ma pracować dla jej sukcesów i chwały.

Cracovię będę kochał bez niego, jak również bez kogokolwiek na forum ck, gdzie ocenzurowali ten obrazoburczy post, czy w Klubie.
Podobnie jak Wy beze mnie, czy Filipiaka i jego kliki.

Przepraszam, jeśli kogokolwiek z Was uraziłem.

Wulgarne barachło, zwisik i spółka

Proszę tylko o konkret. Siemion jest w porządku gościem? Jest. Szacunek mu się należy. Tak, jak każdemu, wiernemu Pasiakowi. Tu się zgadzamy. Po prostu uważam, że nic się nie stało, że nie będzie kierował. Pytam o co szum i dlaczego (Siemion, życie za Ciebie oddam)? Konkretnie. Tyle. A jak widzę tą nienawistną zapalczywość oponentów, wyzwiska internetowych świerszczy, to liczę, że Filipiak nie będzie się wami wcale przejmował (nie jesteście poważni, tylko żałośni), a podległa mu MKS Cracovia odniesie sukces. A jak jakichś śmiesznych focusòw i innych zakompleksionych ujadaczy sukces Cracovii będzie boleć to może wtedy przyjdzie opamiętanie. Cracovia jest i będzie wielka, bez tych nieudacznych wichrzycieli i z nimi też.

Zaloguj aby komentować

!!

ależ ty jesteś KUT-ASEM

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Bomba

No i bomba pierdolnela na poczatku sezonu. Lepiej teraz niz pozniej bo Probierz gra o mistrza :-))) Tak na serio to Miro zapewne ma dosc heroicznej walki co roku o utrzymanie. W Cracovii tak jak juz pisalem jest dobry sklad na czele z zarzadem do walki o utrzymanie. Jak nie dali rady Celebanowi i Pichowi to pytam sie z kim tu wygrywac?

Zaloguj aby komentować

Bomba

No i bomba pierdolnela na poczatku sezonu. Lepiej teraz niz pozniej bo Probierz gra o mistrza

Zaloguj aby komentować

??

Nie wiem możliwe że Siemieniec odchodzi na znak solidarności z Covilo jedno jest pewne wojna na górze. Pięknie zaczynamy sezon najpierw baty we Wrocławiu teraz skonfliktowany Covilo, Siemieniec co tam się dzieje?? Niestety tylko Tabisz pewny swego pan i władca siedzi spokojnie.

Zaloguj aby komentować

Moze inna przyczyna?

Moze Profesor ma inny pomysł na kierowanie druzyny....

Zaloguj aby komentować

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

SportSklep24.pl: Oficjalna piłka Euro 2016

Pilka-nozna-adidas-EURO16-Beau-J_[71708]_1200

W SportSklep24.pl  można już kupić oficjalną piłkę Euro 2016 dostępną w kilku modelach.

SportSklep24.pl

SportSklep24.pl: FC Barcelona – koszulki, bluzy, kurtki - ponad 60 produktów!

barcelona-4x2

W SportSklep24.pl    zgromadziliśmy już ponad 60 produktów - m.in. koszulki, dresy, bluzy, kamizelki, kurtki, piłki, torby, szaliki, czapki, kieliszki - dedykowanych sympatykom FC Barcelona.

Komentarze

Nic dodać nic ująć
Teraz koniecznie są celne trafne transfery przykładem jest Pogoń. TO JEST KONIECZNE NA...
kurczak ma rację mentalnie drużyna wskoczy na wyższy poziom rozluźni się i zacznie lepi...
Przy takiej defensywie to ciężko stwierdzić ile w tym jego winy.
Niby racja , ale w minionym sezonie był raczej słabym punktem Zagłebia - puścił 22 bram...
Moim zdaniem najlepszy zestaw na puchary to w pierwszej rundzie jakaś drużyna z Gibralt...
post:
Mihalik
Żylina ma opcje pierwokupu, ciekawe czy skorzysta. Z dobrych informacji to jego wartość...
Jeśli ma bronić tak jak Peskovic to dla mnie może mieć 40 lat. W końcu doczekaliśmy się...
post:
Mihalik
Niedawno gdzieś czytałem w jakimś artykule, że to nasz zawodnik i kończy mu się wypożyc...
No to mamy klub seniora w bramce ! I gdzie tu te perspektywiczne patrzenie w przyszłość.
Jaki jest jego obecny status bo mi umknęło. To chyba obecnie zawodnik Cracovii?
TRANSFERY , TRANSFERY - tylko nie byle kogo za byle co !!!!!
post:
cracovio
oj przydarzył się pasztet na koniec ale z tym ośmieszaniem to bym nie przesadzał
puchary to cudownie to początek głodu aby zdobyć mistrzostwo panie trenerze i prezesie...
Po fatalnym początku końcowy efekt okazuje się całkiem całkiem. Jest wyraźny postęp, ch...
Piszecie po co puchary nam to nie potrzebne itd. Co za bzdura. Wy patrzycie okiem nie...
Nie da się wygrać meczu jak oddaje się jeden celny strzał na bramkę. Niby atakowalismy...
Polskie druzyny nic nie znacza w europie, Robic kominy placowe jak w Legii, i problem...
post:
cracovio
Nie osłabić tylko wzmocnić powinna się nasza Cracovia.
Teraz powinni się popisać działacze nie tak jak za Zielińskiego
post:
niesmak
W meczach o uniknięcie pucharów Jaga górą nic dodać nic ująć po tym co zobaczyłem wczor...
Mam na myśli tą całą listę niby kibiców z Misiorem i Mazanem na czele. Kibice w pewnym...
bardzo dobre transfery jeszcze raz transfery konieczne bo wstyd i kompromitacja przed n...
W meczach o uniknięcie pucharów,górą Jagiellonia,Cracovii się nie udało. Cały tydzień n...
Już to kiedyś pisałem oficjalnie wycofać się z rozgrywek UEFA skoro nikt nie chce w nic...