Terazpasy.pl / Piłka nożna / Aktualności / [Terazpasy.TV] W sobotę czwarty sparing Cracovii. Zobacz jak gra Icon FC i bramki Pasów z poprzednich sparingów

[Terazpasy.TV] W sobotę czwarty sparing Cracovii. Zobacz jak gra Icon FC i bramki Pasów z poprzednich sparingów

2013-06-31_Puchar_Tatr_2013_1783_720

W sobotę, w ostatnim dniu zgrupowania w Zakopanem, piłkarze Cracovii rozegrają czwarty sparing w trakcie letnich przygotowań do nowego sezonu. Początek meczu o godz. 11:00.

2013-06-31_Puchar_Tatr_2013_1783_720

Rywalem Cracovii będzie Icon FC - lider amerykańskiej ligi amatorskiej Garden State Soccer League w New Jersey (piąty poziom ligowy). Amerykanie rozegrali w ostatnich dniach dwa mecze sparingowe przegrywając z Podbeskidziem 0:5 i remisując z beniaminkiem I ligi Energetykiem ROW Rybnik 2:2 (bramki z tego meczu poniżej).

 

Wyniki letnich sparingów Cracovii:

  • Cracovia – Okocimski 1:1 (1:1) karne 4:1 – bramka: Boljević
  • Cracovia – Podbeskidzie 3:1 (1:0) – bramki: Bernhardt, Steblecki, Bernhardt (karny)
  • Cracovia – Garbarnia 3:0 (2:0) – bramki: Steblecki, Bernhardt (wolny), Budziński

Zobacz bramki z trzech sparingów Cracovii:

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

CRACOVIO

GORĄCO POLECAM PAWŁA BROŻKA W WALCE O MISTRZOSTWO POLSKI,MA INSTYNKT STRZELECKI JAK FRANKOWSKI,BARDZO WYSOKO GO CENIŁ DAN PETRESCU,WIELKI TRENER!

Cybbis

DOBRE.......!!!

Zaloguj aby komentować

Tak, tak...

Cracovia wróciła na salóny, to i youras się odezwał. Co się chłopak miał pospolitować wpisami na I lidze ;)
Dobrze, że jesteś

Zaloguj aby komentować

dzięki Pasiaki ...

tak Elvis doping jazada jazda jazda - Cupiał z miasta haha...;)
pozstaram się pojawiać na forum ale tak jak mówie po tej morderczej , niepotrzebnej operacji już po chłopie..30kg i 30 lat wiecej na fejsie a zdowotnie z 50-powaga. oddałem sprawę do kancelarii adwokacjkiej sprawa raczej nie do wyhgrania ale chocbe nawet to zdrowia mi to nie odda z normalnego silnego i nie biednego faceta po peracji stałem się umierajacym a w krótce możliwe bezdomnym człowiekiem. . miałęm wszystko ale jakaś deprecha(przez 10letnie problemy z niedoszła teściowa i brak relaksu wakacji naładowania akum.)sprawiły że wróciłem na stałe do kraju nie mogłem się odanaleźć,zmiast spełniać swe marzenia żyłem życiem mej niedoszłej ,sprzedałem mieszknie w krk i poddałem sie operacji na koniec - morderczej w skutkach. uwierzcie to co przeszedłem i przechodzę to prawdziwy koszmar nie ma nic gorszego na śiecie .
Umierałe już wielokrotnie - to straszne uczucie nie wierzcie w śmierc we śnie to dla tych co zyli długo i szcześliwie i maja zachowaną równowage ciała i energii u mnie to wszystko sie zawirowało jak cholera ,pogubiłem się i zyłem dla kogoś a nie dla siebie ...21go nasz 1wszy mecz moze uda mi sie być .na te chwile mieszkam w Niepołomicach (w domu bez mediów, którego udziały bez myślnie kupiłem w 2011-6 mc przed operacja... ). wczoraj byłem na dzielnicy (kozłówek)gdzie wcześniej mieszkałem i gdzie miałem wyłacznie swoje meszkanie-sasiedzi myśleli że nie żyję ...spoko klimat nie ?
wszyscy lekarze wiedzą ze wycieto mmi zdrowy organ ale to nic mi nie pomoże - podpisałem zgodę. Misiekksc i Elvis gdybyście byli w niep.zo zapraszam na bajere poki żyję .
i na stary pasiacki doping jazda jazda jazda - ha ha dobre Elvis spodobało mi się .
pozdro Pasiaki.ps.dom w kórym mieszkam jest na spredaż za 390 tys zł nas (mne i Ize -ma niedoszła "przesterowana przez jej matkę i 'psychoterapię ')kosztował ponad 600 tys.(moje mieszkanie na kozłwku i 465tys zł.chciałem by ktos z ziomali kupił (za ną w składzie tzn bym mógł tu pozostać zajmuje 1 pokój za 170 tys ale wszyscy w kredytach).sasiedzi wporzo powaga nawet 1 pasiak jest i to "zawodowy chłop"tylko nie miałem czasu by ich poznać pewnie nie poszedł bym sie ciąć i ogarnął bym temat ale pogubiłem sie-człowiek nie może być sam.ok bo to forum stać się nie może forum użalacza jurka który już nie wie co robić .trzymajcie się ipamiętajcie nie wierzcie ngy kobiecie esli wasza intuicja mówi inaczej to znaczy ze coś jest nie tak!!!

Zaloguj aby komentować

YOURAS

Tak jak napisał misieksc radocha mnie ogarnęła kiedy zobaczyłem Twój wpis. Witamy serdecznie ! Mam nadzieję, że będziesz się często odzielał na naszym EKSTRAKLASOWYM forum. Proponowany przez Bicepsa zaciąg do Cracovii z azylu rzuca na kolana. Są dwie opcje: albo jakiś krewny bił po głowie Bicepsa w dzieciństwie albo obroża go uciska i mózg jest niedotleniony. Wypada nam zacząć ćwiczyć stary Pasiacki doping: jazda,jazda / ha,ha /!!! Z Pasiackim pozdrowieniem / bez żadnych kundlowatych naleciałości / !

Zaloguj aby komentować

siemasz youras

ale miło zobaczyć Twój wpis na forum,,--jakaś taka radość mnie ogarneła..:)
pozdrawiam Cię, trzymaj się..--mam nadzieje że częściej będziesz na forum..
ELVIS też się napewno ucieszy jak zobaczy Twój komentarz...
zdrowia Ci życze...
a pasiastymi pozdrowieniami.....

Zaloguj aby komentować

NIE dajcie sie prowokować

BURKOM, KAJTKOM ,CIAPKOM itd

Zaloguj aby komentować

Biceps

PODKREŚLAM CRACOVIO NIE WPUSZCZAĆ INNYCH KIBICÓW NA STADION NIŻ BICEPS CRACOVIA POTRZEBUJE SAMYCH BICEPSÓW NIKOGO WIĘCEJ TYLKO TACY FANI MOGĄ POMÓC

Zaloguj aby komentować

co ja tu czytam - chyba już nie żyję

....tak jasne i jescze na skrzydla Błaszczykowskiego z Małeckim a na obronę Baszczyńskiego i możemy już do końca grać w niebieskich koszulkach...
ps. pozdro dla Miśka (Michała) i Elvisa ,jeszcze żyję ale ciężko jest.może uda mi się doczekać derbów w jakiejś tam formie.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Komentarze

Życzę mu jak najlepiej ale on zdeży sie ze ścianą menager zarobi a on sie zmarnuje i w...
Pojawiają się informacje na temat transferu do Czech! Czy po odejściu Kallmana jet to d...
Widziałem takie wpisy. Osobiście nikogo stamtąd nie znam. Trudno powiedzieć... Grunt, ż...
A tak na serio niektórzy w Nowym Targu twierdzą, że opisywana wyżej Pani położyła hokej...
Dżoana była już prawie wszędzie! jest nadal tak rozchwytywana, że na razie nie ma na t...
Wtedy III liga hokeja by nas czekała... :D
Przecież jest póki co głównym sponsorem, właścicielem, więc określenie ratuje jest del...
Kto jeszcze pamięta trenera Finka. ?? . .
Drozdz Out, Pany cos na rzeczy Hasic chyba do legii za 1.5euro, Kapustka out, chyba z...
Obydwa zespoły, tj U19 i U17 spadły!!! To jest istny skandal, wiadomo! Generalnie to zo...
Dobry trener to trener który ma SZCZESCIE.....tak kiedyś powiedział Napoleon o generała...
Nie często się z tobą zgadzałem, ale tu myślę tak samo. Lepiej takich obietnic nie skła...
Juniorzy starsi własnie spadli z CLJ. Też inna historia, a działacze wiedzieli co robią?
Z hokejem to już zupełnie inna historia. Fatalna historia. Miejmy nadzieję, że uda się...
Z hokejem też wiedzieli co robią? Teraz w budżecie na piłkę nie będzie już hokeja i pow...
A czy on chociaz wie/wiedzial, co to jest Cracovia I gdzie leźy Krakow. I kiedy sie o g...
Lepiej nic nie obiecywać...bo w piłce to jak z pogoda różnie może być.Najleppszy przykł...
JAK MACIE KASE BRAC SWIERCZOKA DO PRZODU, LUQUINHAS Z LEGII TEZ. ZOSTAWIC JUZ KROCZKA...
No I co Panowie dyrektorzy? Znowu dupa zbita? A podobno byl juz zaklepany? Znowu bedzie...
A co mają zrobić skoro od lat zespół był budowany pod taki system gry? Weź sie chłopie...
Aleź to sie trudno sluchało. Rzadko ogląda sie takich bajoków, jak ten Jarek. Myślałem...
ja bym się tak nie rozpędzał w obietnicach... jest nad czym popracować i proszę się na...
A co szkodzi obiecać? Zawsze wolno, zwłaszcza bogatemu. Co innego honorową postawę, sło...
Do Prezesów , to my szczęścia nie mieliśmy prawie nigdy. Małe wyjątki przed wojną i tyl...
moim zdaniem... uważam, że trener Dawid powinien bezwzględnie zostać...