Terazpasy.pl / Piłka nożna / Aktualności / [Terazpasy.TV] Tylko jeden zdał testy

[Terazpasy.TV] Tylko jeden zdał testy

Bernhardt Wojciechowski Weselinow 2

W tym tygodniu na testach w Cracovii przebywali trzej piłkarze: Paweł Wojciechowski, Bułgar Walentin Weselinow i Niemiec Edgar Bernhardt. - Z testowanej trójki piłkarzy chciałbym pozyskać jednego  – mówi przed kamerą Terazpasy.TV trener Wojciech Stawowy .

Decyzja trenera, który wraz ze sztabem szkoleniowym obserwował wczorajszy wewnętrzny mecz rezerw Cracovii w których wystąpili testowani zawodnicy oznacza, że piłkarzami Pasów nie będą ani Paweł Wojciechowski ani Bułgar Walentin Weselinow.

Pozytywną opinię uzyskał tylko urodzony w Kirgistanie 26-letni niemiecki pomocnik Edgar Bernhardt, który ma za sobą grę w klubach niemieckich, holenderskich i fińskich (m.in. VfL Osnabrück, FC Emmen, Wuppertaler SV Borussia, Vaasan Palloseura).

Bernhardt Wojciechowski Weselinow 2

Zimą Bernhardt był testowany m.in. przez Legię Warszawa i Górnika Zabrze, ale ostatecznie trafił do Finlandii, gdzie w zespole FC Lahti wystąpił wiosną w 9 meczach w których zdobył dwie bramki. Z FC Lahti Bernhardt ma ważny kontrakt do końca listopada br.

Mimo pozytywnej opinii trenera Stawowego Niemiec w piątek wraca do Finlandii i nie zagra w sparingu z Podbeskidziem (stadion Cracovii, godz. 16). – W Krakowie mogę zostać tylko do piątku. W sobotę mam mecz ligowy. Mój trener początkowo nie chciał się zgodzić na mój wyjazd do Krakowa, ale mam z nim dobry kontakt i ostatecznie mi pozwolił na krótko wyjechać. W piątek przed południem mam odlot, więc nie zagram z Podbeskidziem  – tłumaczy Edgar Bernhardt .

To czy zobaczymy Bernhardta jeszcze w Krakowie zależy od powodzenia rozmów działaczy Cracovii z FC Lahti. Zadanie pozyskania Niemca może ułatwić zapis w jego kontrakcie. - Mam kontrakt  (do 30 listopada br. – przyp.), ale mam też w kontrakcie klauzule odejścia  – informuje zawodnik.

Zobacz także:

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

braki

1- brak 2 środkowi obrońcy . 2-brak minimum 2 napastników 3-pomocnicy narazie dobra konkurencja 4- bramkarze też zdrowa konkurencja

drewno

kolego o ile pamiętam wan der drewno też miał byc zajebistym snajperem wice król strzelców 2 ligi holenderskiej i znowu 0

Zaloguj aby komentować

Dokładnie.

Wojciechowskiego trzeba brać, jest lepszy od Dudzica. Przynajmniej jeden solidny stoper na gwałt.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

testy

no nie wierzę, nikt mi nie wmówi że Wojciechowski jest gorszy od Dudzica... chłopak ma papiery na granie ale znów nasi trenerzy tego nie dostrzegają.

Może weźmy Janczyka? Bez klubu i swego czasu też dobry napadzior, fakt fatem nie grał przez ostatnie pół roku ale konkurencja dla Dudzica jakaś musi być!

Zaloguj aby komentować

i tak nikt nie przyjdzie

a tymczasem Abbot w Zawiszy...da się? widać się da! nie bede nawet pisał jak by się nam przydał taki gracz.

http://1-liga.przegladsportowy.pl/Pilka-nozna-Pawel-Abbott-w-Zawiszy-Bydgoszcz,artykul,143214,1,359.html

...

W tamtym sezonie przyszedł do nas napastnik o wiele lepszej renomie niż Abbott i chyba strzelił jedną bramkę. Andrzej Niedzielan, pamiętasz? Więc nie jest tak, ze jest Tabisz i nie chcą przychodzić, jak warunki finansowe się zoferuje lepsze niż konkurencja to przyjdą i kontrakt nawet z Tabiszem podpiszą. U nas problem polegał na tym, że mało kto grał na miarę oczekiwań, bo i sprowadzanao młodych zdolnych i niby dobrych ligowców i mało kto grał. Przykład tamten sezon, wszyscy fachowcy przed sezonem mówili, że mamy skład na przynajmniej połowę tabeli i co? Problem też polegał, że u nas się zawsze przypalano na gości którzy byli przysłowiowymi "gołębiami na dachu", a kontrakty się kończyły nie raz dobrym zawodnikom i chętnie by przyszli, ale się nikt nie interesował. I później było tak, że ktoś był już parwei prawie kontrak mieli podpisywać, a w ostatniej chwili ktoś dał trochę więcej i goście szli za kasą i tyle.

Zaloguj aby komentować

Abbot

gruba locha do karnych

Zaloguj aby komentować

odp.

Dopóki Tabisz będzie w Naszym klubie dopóty żaden dobry gracz z ligi Polskiej do Nas nie przyjdzie i trzeba to sobie uświadomić i zakodować. Czy wogóle jest jakiś dobry menadżer w Polsce któremu on mu nie wisi kasę???!!!

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Komentarze

Pojawiają się informacje na temat transferu do Czech! Czy po odejściu Kallmana jet to d...
Widziałem takie wpisy. Osobiście nikogo stamtąd nie znam. Trudno powiedzieć... Grunt, ż...
A tak na serio niektórzy w Nowym Targu twierdzą, że opisywana wyżej Pani położyła hokej...
Dżoana była już prawie wszędzie! jest nadal tak rozchwytywana, że na razie nie ma na t...
Wtedy III liga hokeja by nas czekała... :D
Przecież jest póki co głównym sponsorem, właścicielem, więc określenie ratuje jest del...
Kto jeszcze pamięta trenera Finka. ?? . .
Drozdz Out, Pany cos na rzeczy Hasic chyba do legii za 1.5euro, Kapustka out, chyba z...
Obydwa zespoły, tj U19 i U17 spadły!!! To jest istny skandal, wiadomo! Generalnie to zo...
Dobry trener to trener który ma SZCZESCIE.....tak kiedyś powiedział Napoleon o generała...
Nie często się z tobą zgadzałem, ale tu myślę tak samo. Lepiej takich obietnic nie skła...
Juniorzy starsi własnie spadli z CLJ. Też inna historia, a działacze wiedzieli co robią?
Z hokejem to już zupełnie inna historia. Fatalna historia. Miejmy nadzieję, że uda się...
Z hokejem też wiedzieli co robią? Teraz w budżecie na piłkę nie będzie już hokeja i pow...
A czy on chociaz wie/wiedzial, co to jest Cracovia I gdzie leźy Krakow. I kiedy sie o g...
Lepiej nic nie obiecywać...bo w piłce to jak z pogoda różnie może być.Najleppszy przykł...
JAK MACIE KASE BRAC SWIERCZOKA DO PRZODU, LUQUINHAS Z LEGII TEZ. ZOSTAWIC JUZ KROCZKA...
No I co Panowie dyrektorzy? Znowu dupa zbita? A podobno byl juz zaklepany? Znowu bedzie...
A co mają zrobić skoro od lat zespół był budowany pod taki system gry? Weź sie chłopie...
Aleź to sie trudno sluchało. Rzadko ogląda sie takich bajoków, jak ten Jarek. Myślałem...
ja bym się tak nie rozpędzał w obietnicach... jest nad czym popracować i proszę się na...
A co szkodzi obiecać? Zawsze wolno, zwłaszcza bogatemu. Co innego honorową postawę, sło...
Do Prezesów , to my szczęścia nie mieliśmy prawie nigdy. Małe wyjątki przed wojną i tyl...
moim zdaniem... uważam, że trener Dawid powinien bezwzględnie zostać...
Niestety nasuwa się myśl że pod koniec sezonu zawodnicy grali żeby pozbyć się trenera b...