Terazpasy.pl / Piłka nożna / Aktualności / [Terazpasy.TV] Sztab szkoleniowy Cracovii: kwartet z Ząbek

[Terazpasy.TV] Sztab szkoleniowy Cracovii: kwartet z Ząbek

sztab-2014-06-18

Sztab trenerski pierwszej drużyny Cracovii w zbliżającym się sezonie tworzyć będzie kwartet dotychczasowych trenerów Dolcana Ząbki.

Trenerowi Robertowi Podolińskiemu pomagać będą: drugi trener Michał Pulkowski , trener przygotowania fizycznego Michał Mirota oraz trener bramkarzy Mariusz Liberda . Ponadto z zespołu rezerw Cracovii do sztabu pierwszej drużyny dołączył fizjoterapeuta Dominik Kożuch .

Ze sztabu szkoleniowego z minionego sezonu pozostali tylko kierownik drużyny Tomasz Siemieniec i masażysta Łukasz Barcik .

sztab-2014-06-18

Michał Pulkowski – drugi trener

Ma 35 lat, urodził się Warszawie i jest wychowankiem warszawskiej Agrykoli. Potem grał też w Hutniku Warszawa, Świcie Nowy Dwór Mazowiecki, Zniczu Pruszków, Ruchu Chorzów i Dolcanie Ząbki. W 2012 roku został asystentem trenera Podolińskiego w Dolcanie.

- Cracovia jest wielkim klubem, klubem z wielkimi tradycjami i oddaną rzeszą kibiców, dlatego praca tu będzie dla mnie dużym zaszczytem. Do pracy przystąpiłem w pełni zmobilizowany. Z częścią z obecnych piłkarzy, jeszcze do niedawna grałem, część znam z boiska, ponadto znamy się też z Cracovią z pierwszej ligi, dlatego większość zawodników nie była mi obca. – mówi trener Michał Pulkowski.

Michał Mirota – trener przygotowania fizycznego

Ma 36 lat, urodzony w Warszawie. Przeszedł szkolenie Athletic Performa­nce. Ukończył Wyższą Szkołę Zarządzania w Sporcie na kierunku Wychowanie fizyczne. Posiada licencję trenerską UEFA B. Ostatnio pracował w Dolcanie Ząbki.

- Oczekiwania są wysokie ponieważ chcemy zająć jak najwyższe miejsce. Na razie muszę poznać zespół od strony fizycznej. Z zawodnikami już zdążyliśmy się zapoznać i widzę, że w elementach fizycznych treningu funkcjonalnego Piotrek Jankowicz wykonał tu dobrą robotę. – mówi trener Michał Mirota.

Mariusz Liberda – trener bramkarzy

38 - latek urodzony w Żarach. Karierę piłkarską rozpoczynał w Promieniu Żary, później grał m.in. w Polonii Warszawa, Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski, Zagłębiu Lubin oraz szkockim Livingston. Ma za sobą trzy występy w reprezentacji Polski. W latach 2011-2012 szkolił młodych bramkarzy w szkółce FCB Escola Varsovia. Ostatnio pracował w Dolcanie Ząbki. Posiada licencję trenerską UEFA A.

- Wszyscy jesteśmy ciekawi jak ta współpraca w pierwszym sezonie się nam ułoży. Na pewno chcemy osiągnąć pierwszą ósemkę, tak jak powtarza trener Podoliński i będziemy robić wszystko, żeby nam się to udało – mówi trener Mariusz Liberda.

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Cracovia dalej jest

zainteresowana Piesio ale teraz narazie nic z tego. Dopiero w przerwie zimowej bo wówczas już będzie mógł podpisać kontrakt. Wolny dopiero będzie od lipca 2015 ale jak Dolcan nie będzie miał rokowań na ekstraklasę w przerwie zimowej to pewnie będą woleli coś na nim zarobić i na to Liczy Cracovia.

Zaloguj aby komentować

oczekiwania...

Panie i Panowie , Chlopcy i Dziewczeta ! Po raz pierwszy od wielu , wielu lat jestem pod wraezeniem tego co slychac w KLUBIE !! Caly sztab szkoleniowy przed czterdziestaka ! Idzie MLODOSC i AMBICJA !! Po raz pierwszy od wielu , wielu lat czuje dreszczyk emocji przed startem sezonu , az ciary przechodza na mysl o tych niespodziankach jakie sprawimy.... HEJ !!! CRACOVIA HEJ !!!

Waldomiro/Leonardo

Masz - jak zwykle - coraz głupsze komentarze. Ulżyło ci ?

Zaloguj aby komentować

CRACOVIO

Już talibowie stawowego ,analfabeci piłkarscy chowają głowy w piasek,już nie opluwają Burlikowskiego ani Filipiak, bo zrobili bardzo dużo dobreg, to widać gołym okiem i gdzie ta wasza beznadziejna ocena rzeczywistości i opluwanie mądrych ludzi wstydźcie się!

Zaloguj aby komentować

Kibic1995

Zgadza się, Pan Robert "Bobo" Podoliński ma znacznie lepsze podwaliny do sukcesów. Na wszystko zapracował, bo jeszcze 5-6 lat temu był WFistą w liceum w Piasecznie. No zobaczymy jak to wypadnie - oby dobrze

Zaloguj aby komentować

Opson

Kafarski przyszedł w trudnym momencie. Ulatowski to fakt, pięknie się nagadał na początku cytował powiedzenia i fragmenty książek znanych piłkarzy i trenerów, a później było i kiepsko. Tylko, że Ulatowski się dostał do ekstraklasy dlatego, że był asystentem Michniewicza, i przejął po nim drużynę w Lubinie. W Bełchatowie przejął po Janasie. I tylko w tych dwóch klubach miał dobre wyniki. Trener Podoliński doszedł do ekstraklasy inną drogą, nie taką na skróty, pokazał się z dobrej strony w niższych ligach, zapracował w sumie sam na szansę w ekstraklasie. I to jest moim zdaniem duży jego plus w porównaniu do Ulatowskiego np.

Zaloguj aby komentować

CRACkibic73

Oby tak było, bo ja już pamiętam takiego jednego cwaniaka...... no może nawet dwóch. Ulatowski i Kafarski. Miało być pięknie, a było........ no gorzej niż z Wojtkiem w końcowej fazie

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

O kurcze

Jaki ból dupy musi mieć ten właściciel Dolcanu. Nie dość że Zjawiński u nas, nie dość że Bobo - to jeszcze cały sztab trenerski. Niesamowite! Jeszcze Piesia do kompletu brakuje, i zrobimy prawdziwy rozbiór Ząbek

Zaloguj aby komentować

Same nowości :)

MARIO TRZYMAJ SIĘ !!!!!!

Zaloguj aby komentować

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Komentarze

https://www.facebook.com/share/v/1BHLXCDmRJ/
post:
Amplfwang
boiska jest i to zajebiste nazywa sie Oberbank Stadion
A któż to znowu wymislił? Toż tam nawet boiska pilkarskiego nie ma?! To po chooj tam je...
Przyjdą jeszcze gorsi
Jego to mi szkoda miał serducho do gry.
W 2 turze Cracovia było najgorsza ze wszystkich drużyn w ekstraklasie to cud że nie sp...
Ludzie Dróźdza robili transfery do klubu i oprócz Stojkovicia to dobre transfery nie by...
Odkąd odszedł p prezes Drożdz którego cele były sportowe i robił wszystko co mógł bardz...
Wiem co czujesz mam niestety to samo z Cracovią jestem od meczu z Widzewem 2:2 w listop...
W drugiej połówce życia to już człowiek widzi wręcz namacalnie uciekający czas , plany...
Trenerze Jacku! Wróć jeszcze kiedyś do nas, w końcu do trzech razy sztuka. Nie było lep...
Mam nadzieję, że Stępiński jutro nie będzie w formie bo on zawsze się wyżywał na Cracov...
post:
kabaret
znów dadzą wywiad ze jest wszystko wporzo
kto sprowadza takich idiotówL;https://www.malopolskie24info.pl/2026/05/21/problemy-w-cr...
https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/luka-elsner-przerwal-milczenie...
Brawo! Byliście świetni!!! Dziękujemy za doping i oprawę !
bez względu na wyniki innych meczów, remis z Koroną daje nam utrzymanie
Mści się niefrasobliwosc z ostatnich minut z meczu z Piastem i porażka, która moze nas...
sprawdzone mam nadzieje ze ze sie pomylilem, cracovia, widzew, arka leci widzew prz...
Niestety mecz z Jackiem będzie o zycie dla Korony i dla nas. Obym sie mylił, ale spadam...
Czy kto widział jak biegnie króliczek ulicą Czy to widział kto Czy to widział kto W...
post:
.......
Po zwycięstwie 4 : 0 motoru w Płocku to jest bardzo cenny punkt ! Na koniec wielkie bra...
Rozgonić to szemrane towarzystwo brak słów wszystko zależy od Jacka Zielińskiego
post:
.......
Kurwa nie obrona !!! Trzech naszych stoi przy Madejskim a zupełnie wolny facet strzela...
Mam nadziejęże Hasić zacznie wreszcie podawać a nie pchać się do kiwania i stracić !!!