Terazpasy.pl / Piłka nożna / Aktualności / [Terazpasy.TV] Piotr Górecki zastąpi trenera Zielińskiego

[Terazpasy.TV] Piotr Górecki zastąpi trenera Zielińskiego

gorecki-zielinski

W Szczecinie i w kolejnym meczu z Górnikiem Łęczna w Krakowie, na ławce rezerwowych Cracovii nie będzie mógł zasiąść trener Jacek Zieliński. To efekt kary jaką Komisja Ligii nałożyła na szkoleniowca Pasów za krytykę pracy sędziego Bartosza Frankowskiego w meczu z Legią Warszawa.

Trener Jacek Zieliński doświadczył już w swojej karierze trenerskiej sytuacji w której nie mógł prowadzić swojej drużyny z ławki rezerwowych. - Parę lat temu to się zdarzyło jak byłem trenerem Polonii Warszawa. Tak to już jest w życiu trenera, że takie decyzje zapadają. Już nie będę się na ten temat wypowiadał bo nie chcę komuś robić pijaru  – mówi przed kamerą Terazpasy.TV trener Jacek Zieliński .

gorecki-zielinski

W trakcie meczu w Szczecinie Jacka Zielińskiego zastąpi drugi trener Piotr Górecki. - Trzeba się z tym pogodzić. Przygotowujemy się już do meczu w Szczecinie. Piotr Górecki poprowadzi drużynę jako trener, a ja będę przyglądał się temu z trybun. Niestety tak ta sytuacja wygląda. "Nie ma tego złego...", czasami świeże spojrzenie dużo daje  – próbuje żartować trener Zieliński.

Ta nietypowa sytuacja powoduje, że obaj trenerzy muszą się specjalnie przygotować do tego spotkania. - Będą ustalenia przed meczem, a później Piotr będzie musiał sobie radzić sam. Dostałem wyraźny zakaz komunikowania się z drużyną w czasie meczu, więc to też może być egzekwowane. Ustalimy plan tak, aby nie trzeba było ingerować z zewnątrz co w meczu wyjazdowym i tak byłoby bardzo trudne. Nie ma się co wygłupiać. W każdym razie drony nie będą latały nad naszą ławką  – mówi trener Pasów.

Wraz z ogłoszeniem kary trener Zieliński został pouczony, że nie tylko nie może kierować zespołem w trakcie meczu, ale także nie może kontaktować się z drużyną przed meczem i w przerwie spotkania. - 1,5 godziny przed meczem nie mogę już być z drużyną i mam zakaz wstępu w przerwie meczu do szatni. Nie wiem jak jest z tym po meczu, ale myślę, że tutaj nikt nie będzie już robił problemów. Łączność przez telefon też jest zabroniona  – informuje trener Zieliński.

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Komentarze

masz jedną z najsłabszych drużyn w ekstraklasie obrona beznadziejna jak wszystkie forma...
Sans, Sutalo, Bogacz, Charpentier , Bogacz Wypozyczeni do konca czerwca 2026 Henrikson...
Po sezonie nie ważne czy w ekstraklasie czy w pierwszej lidze pozbyć się jak najszybcie...
Kpiny ciag dalszy. Wielki krok ku degradacji wykonany. Drużyna ma trenera gdzieś. Łachę...
post:
trenerze
Glik poukłada ?? Bez żartów on ma teraz zwrotność Kamaza .....
Są 2 miejsca spadkowe do obsadzenia, bo Nieciecza już praktycznie out. Od Korony w dół...
dajcie szanse Glikowi może poukłada zespół bo jest źle
błagamy zróbcie coś aby cracovia podniosła się z dna i została w ekstraklasie
post:
Bramkarz
Pierwszy taki błąd Madejskiego w sezonie, a ty już sugerujesz, że zły? Puknij się w czo...
TRZEBA SZYBKO DZIAŁAĆ ABY NAPRAWIĆ DRUŻYNĘ TO OSTATNIA CHWILA
WSTYD I KOMPROMITACJA CRACOVIA BLISKO SPADKU NIC NIE DZIAŁA SAME BŁĘDY WE WSZYSTKICH FO...
post:
Bramkarz
To co odstawili to parodia. Wszystko wskazuje na to, że jubileusz będzie w I lidze
Zacznijmy to od 4 ligi bez tego jebanego spekulanta
Gratulacje dla Pana Gambala! Cyferki, cyferki...... one nie grają. Widać wyrażną różnic...
A raczej sobota i pomyśleć że jeszcze niedawno myślano o mistrzostwie ewentualnie o puc...
post:
Bramkarz
Na koniec: cholernie szkoda mi Elsnera.......
post:
Bramkarz
Najbardziej winny był Sans który kur... za lekko podał do Sutalo.Sutalo od dawna mnie n...
Dno, udaje że gra
post:
Bramkarz
Fakt, Madejski w efekcie finalnym zawalił ale... Sans i Sutalo przy aucie stracili jak...
Sans do zmiany !!! Zero gry....Kolejny raz zawodzi Hasić.....
post:
Bramkarz
Taki bramkarz jak Palczewski....tylko 4 liga
Wszyscy zachwycał się Madejskim,że mamy bramkarza... Nawet nie szukano innego bramkarz...
KUR. - zaczęło się od Sansa - spierdolił podanie do Sutalo a Madejski dołożył swoje !!!
Sans - błagam Cię współpracuj, nie napalaj się !!! Szkoda setki Hasića.....
Mam nadzieję, że Klich nie zagra - przynajmniej w wyjściowym składzie - bo jest mistrze...