Terazpasy.pl / Piłka nożna / Aktualności / [Terazpasy.TV] Khalon i Hosek w Cracovii, Belaid w APOEL-u

[Terazpasy.TV] Khalon i Hosek w Cracovii, Belaid w APOEL-u

trening-hasek

Bardzo pracowity dzień mieli działacze Cracovii w ostatnich godzinach letniego okienka transferowego. Owocem są transfery kolejnych dwóch piłkarzy, którzy wzmocnią kadrę trenera Jurija Szatałowa.

Dużym sukcesem było sfinalizowanie transferu 24-letniego rozgrywającego Maccabi Tel Aviv Tamira Khalona . Sprawa toczyła się przez ostatnie kilkanaście dni choć początkowo nic nie zapowiadało trudności. Strony bardzo szybko ustaliły warunki na jakich Khalon trafi do Cracovii. Uzgodniono, że będzie to roczne wypożyczenie z opcją pierwokupu. Po wyjeździe z Krakowa strona izraelska chciała radykalnie zmienić warunki proponując zamiast wypożyczenia transfer definitywny. Ostatecznie zawodnik trafi do Pasów na warunkach proponowanych przez działaczy Cracovii, tj. roczne wypożyczenie z opcją pierwokupu.

 

Tamir Khalon - pierwszy trening

Bardzo sprawnie przebiegły negocjacje młodego czeskiego stopera Jana Hoska  z FK Teplice, który podobnie jak Khalon trafi do Cracovii na rok z opcją pierwokupu.

Trzecim piłkarzem, który w środę pojawił się w siedzibie Klubu był 24-letni francusko-tunezyjski rozgrywający Tijani Belaid  grający ostatnio w angielskim Hull City. Dobrze rokujące negocjacje przerwała propozycja jaką piłkarzowi w ostatniej chwili złożył APOEL Nikozja. Po chwili wahania zawodnik wybrał grą w klubie, który w najbliższych miesiącach będzie występował w Lidze Mistrzów.

Późnym popołudniem dwaj nowi piłkarze Cracovii Tamir Khalon i Jan Hosek przeprowadzili indywidualne treningi. Konferencja prasowa na której zostaną przedstawieni dziennikarzom obaj piłkarze odbędzie się w czwartek w godzinach południowych.

 

Jan Hosek - pierwszy trening  

W letnim okienku transferowym Cracovia pozyskała siedmiu nowych piłkarzy. Obok Tamira Khalona i Jana Haska sprowadzono Andrzeja Niedzielana, Krzysztofa Nykiela, Roka Strausa (Słowenia), Koena van der Biezena (Holandia) i Mateusza Żytko.

Crac

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

zawsze

musi nas ktos uprzedzic ..
teraz to jest Apoel .... ale My mamy pecha ...

Zaloguj aby komentować

dyretor sportowy

niestyty ale za to odpowiada dyretor sportowy za to bierze pieniądze nie życze tomkowi żle ani nie jestem jego wrogiem poprostu nie sprawdza się i teraz powinna nastąpić wymianna na człowieka który jest przekonujący potrafiący załatwić sprawy do końca najepiej dobry menadzer zagranicy i nie koniecznie z holandi

Zaloguj aby komentować

treningi!!!!

Po rozmowie z jednym z zawodników Cracovi oraz po obejrzeniu tego materiału śmiem twierdzić, że treningi są na bardzo słabym poziomie. Zresztą ta osoba z zespołu pasów mówiła to samo. Cytuje "W Cracovi prowadzone są najsłabsze treningi w porównaniu do wszystkich klubów, w których grałem". No to ja sie nie dziwie później, że oni grają taką kiszkE:P

Zaloguj aby komentować

haha APOEL

wyje...li psiarnie ,wydup...li i Nas....i tyle na temat transferow na ten moment

...

A moim zdaniem Belaida, nie dało się ani zatrzymać, ani załatwić wcześniej, chłop pewnie do ostatniej chwili czekał na ten telefon z APOEL-u, może my nawet bylismy tylko straszakiem przyjechał do nas, po to by ci z APOEL-u się zdecydowali np. Tamir ze swoim menago też czekali doi ostaniego dnia, tylko do niego nimt z lepszego klubu czy z lepszą propozycja nie zadzwonił.

Zaloguj aby komentować

Przykre ale nie jestem zły.

Bo wiedzą co chcą i to biorą.
Tak się buduje klub.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Pupa

Wnioski po obejrzeniu treningów:
Jan Hosek - ruchowo musi popracować nad siłą, koordynacją ale może z refleksem i zaangażowaniem u Niego lepiej, na pewno coś w Nim jest i szkoda bo u nas się rozwinie i odejdzie.
Tamir Khalon - piłkarz z powołania to nie jest, może i gra przyzwoicie ale raczej w rozwoju stawiał na sporty walki, jeżeli koledzy poczują że na wyjazdach mają takiego assasina
z sobą to morale na pewno wzrośnie.( nie zdziwił bym się gdyby drugą pensję brał w mossadzie )
Tijani Belaid - kompletny piłkarz, jest jak jest, pewnie Tamir Go wystraszył.

Zaloguj aby komentować

"apetyt rośnie w miarę jedzenia" i wszystko fajnie byle byś miał co jeść

Tygodnie oczekiwań, wypatrywania rzetelnych informacji i w końcu coś wykiełkowało. Cudów nie ma na pierwszy rzut oka i czekał będę na efekty tych jak to opowiadają "ciężkich dni transferowych". Cholera tyle że ja mam ochotę na jeszcze, bo wyobraźnie strasznie mi nasi decydenci rozbudzili !!!!! A tu niestety trza się modlić (bo tylko to pozostało) o szybki powrot do zdrowia kontuzjowanych i co by nas kolejne troski minimum na mile omijały. Nie lubie biadolić ale ciężki sezon przed nami.

Zaloguj aby komentować

Mogli by tego Bosackiego zakontraktowac jesli tam ten poszedl do Apoelu !

Ciekawe czy jeszcze kogos szarpniemy z wolná karta !
Czuje ze jutro pojutrze , ktorys klub z Ekstraklasy zatrudni Bosackiego !
Szkoda chcialbym go zobaczyc w koszulce w Pasy !
No coz ale juz watpie dobrze ze choc Tamira pozyskali !
Co do stopera to nie wiem nawet na jakim on poziomie gra !
Wiec mieszane uczucia ale jesli go zapodali to moze i dobry jest !
Mam nadzieje ze nie prezentuje poziomu Mariana Jarabicy z Slowacji !

Bosackiego - Tomku przekonaj Tabisza do tego kontraktu !

ewentualnie namawiaj pilkarzy z reprezentacji do gry w Pasach !
np. w zamian za gre w reprezentacji musisz podpisac kontrakt z Pasami heheheh :)
maly szantazyk emocjonalny nie zaszkodzi :) hahahah

czarni jaslo

ja tez mam z monopoly..przechodze na start i pobieram dwie paki!hehe!

Zaloguj aby komentować

,

Powiem Ci ,że jeszcze jednym zawodnikiem sie interesujemy z ligi holenderskiej , ma wolna karte.

.

Stevanović. Gośc dalej bez klubu.


BTW: Co wyście zrobili z wyglądem tej strony ?! Wygląda to masakrycznie !!!

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

?

W środe za tydzień konferencja? Czy to jakaś pomyłka?

czarni_jasło

Spokojnie - konferencja w CZWARTEK w godzinach południowych. Wszystko przez ten " zespół napięcia transferowego " ha,ha.....

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Komentarze

Przyjdą jeszcze gorsi
Jego to mi szkoda miał serducho do gry.
W 2 turze Cracovia było najgorsza ze wszystkich drużyn w ekstraklasie to cud że nie sp...
Ludzie Dróźdza robili transfery do klubu i oprócz Stojkovicia to dobre transfery nie by...
Odkąd odszedł p prezes Drożdz którego cele były sportowe i robił wszystko co mógł bardz...
Wiem co czujesz mam niestety to samo z Cracovią jestem od meczu z Widzewem 2:2 w listop...
W drugiej połówce życia to już człowiek widzi wręcz namacalnie uciekający czas , plany...
Trenerze Jacku! Wróć jeszcze kiedyś do nas, w końcu do trzech razy sztuka. Nie było lep...
Mam nadzieję, że Stępiński jutro nie będzie w formie bo on zawsze się wyżywał na Cracov...
post:
kabaret
znów dadzą wywiad ze jest wszystko wporzo
kto sprowadza takich idiotówL;https://www.malopolskie24info.pl/2026/05/21/problemy-w-cr...
https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/luka-elsner-przerwal-milczenie...
Brawo! Byliście świetni!!! Dziękujemy za doping i oprawę !
bez względu na wyniki innych meczów, remis z Koroną daje nam utrzymanie
Mści się niefrasobliwosc z ostatnich minut z meczu z Piastem i porażka, która moze nas...
sprawdzone mam nadzieje ze ze sie pomylilem, cracovia, widzew, arka leci widzew prz...
Niestety mecz z Jackiem będzie o zycie dla Korony i dla nas. Obym sie mylił, ale spadam...
Czy kto widział jak biegnie króliczek ulicą Czy to widział kto Czy to widział kto W...
post:
.......
Po zwycięstwie 4 : 0 motoru w Płocku to jest bardzo cenny punkt ! Na koniec wielkie bra...
Rozgonić to szemrane towarzystwo brak słów wszystko zależy od Jacka Zielińskiego
post:
.......
Kurwa nie obrona !!! Trzech naszych stoi przy Madejskim a zupełnie wolny facet strzela...
Mam nadziejęże Hasić zacznie wreszcie podawać a nie pchać się do kiwania i stracić !!!
Jakim cudem drużyna może być nastawiona bojowo skoro konferencje Grzelaka to z reguły :...
Mało wiesz Drożdż poszedł w odstawkę za wykupienie Perkovica.decyzja miliardera Płatka.
Jestem tego samego zdania co Kibic1995. Pamiętam jak za mgłą spadek z I ligi w 1984r. i...