Terazpasy.pl / Piłka nożna / Aktualności / Profesor z trenerem o transferach…

Profesor z trenerem o transferach…

2012-07-07_sparing_Cracovia-Sandecja_6943_720

Czwartek będzie bardzo ważnym dniem dla Cracovii. Na ten dzień zaplanowano bowiem spotkanie Profesora Janusza Filipiaka z trenerem Wojciechem Stawowym na którym spodziewane są kluczowe decyzje dotyczące wzmocnienia zespołu przed wiosenną batalią o awans do Ekstraklasy.

Będzie to druga część spotkania Profesora Janusza Filipiaka z trenerem Wojciechem Stawowym. W sobotę przed Świętami Prezes Cracovii zapoznał się listą transferowych życzeń trenera Wojciecha Stawowego, która była przygotowywana przez sztab szkoleniowy i dyrektora Tomasza Pasiecznego jeszcze w trakcie rundy jesiennej.

W czwartek powinny zapaść decyzje, którzy z przymierzanych przez trenera Stawowego do Cracovii zawodników zyskają akceptację Profesora Janusza Filipiaka i z którymi klub będzie prowadził dalsze rozmowy.

2012-07-07_sparing_Cracovia-Sandecja_6943_720

Z licznego grona piłkarzy przymierzanych przez media do Cracovii oficjalnie potwierdzono tylko chęć pozyskania 23-letniego czeskiego stopera Jana Hoska z FC Teplice, który grał w Pasach w poprzednim sezonie.

Znane są natomiast pozycje na które Cracovia poszukuje nowych piłkarzy. Po analizie meczów w rundzie jesiennej trener Wojciech Stawowy określił pięć pozycji - bramkarz, stoper, dwóch skrzydłowych i napastnik - na których zespół wymaga najpilniejszych wzmocnień.

Wiadomo już że wiosną w Cracovii nie zobaczymy Alexandru Suvorova i Dawida Rupy którym z końcem roku kończą się kontrakty. Dwóm kolejnym zawodnikom – Miloszowi Budakovićovi i Dawidowi Dynarkowi – klub dał wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu.

Przed Świętami do klubu nie wpłynęły żadne oficjalne oferty transferowe dla piłkarzy z kadry zespołu trenera Stawowego.

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Niestety z gęby została tylko holewa......

Na konferencji prasowej po ostatnim meczu jesiennej rundy z Miedzią Legnica pan Wojciech Stawowy powiedział: Odnośnie wzmocnień, to już od dawna są prowadzone intensywne i daleko zaawansowane rozmowy przez dyrektora sportowego Pasów- Tomasza Pasiecznego z zawodnikami których chcielibyśmy widzieć w Cracovii w rundzie rewanżowej..... Koniec. Kropka.
Dalej Pan Stawowy powiedział iż dziś nie może podać nazwisk tych piłkarzy, bo by Pasy zostały ukarane z tego powodu, gdyż nie nastał jeszcze okres transferowy i oficjalnie nie można jeszcze prowadzić rozmów z zawodnikami, których się chce kupić...... Znowu koniec. Kropka.
I dalej pan Stawowy powiedział że już niebawem, na początku grudnia Kibice się dowiedzą o wszystkim. A najpóźniej na pewno przed 20 grudnia.
A ja się teraz zastanawiam czy skoro było już miesiąc wcześniej wszystko dopięte na ostatni guzik to pan Stawowy mówił tak bo chciał se zrobić z nas kibiców tylko takie jaja- , czy też dyrektor sportowy Cracovii pan Tomasz Pasieczny bardziej nadaje się na furmana niż dyrektora sportowego i powinien powozić bryczką turystów wokół sukiennic.

FIGIEL

.....jeżeli już to CHOLEWA !!!!!!

Zaloguj aby komentować

kazik

Kazik, daj im trochę czasu. Transfery to jest temat bardzo skomplikowany. Myślę że pozyskamy kogoś wartościowego!

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Komentarze

Pojawiają się informacje na temat transferu do Czech! Czy po odejściu Kallmana jet to d...
Widziałem takie wpisy. Osobiście nikogo stamtąd nie znam. Trudno powiedzieć... Grunt, ż...
A tak na serio niektórzy w Nowym Targu twierdzą, że opisywana wyżej Pani położyła hokej...
Dżoana była już prawie wszędzie! jest nadal tak rozchwytywana, że na razie nie ma na t...
Wtedy III liga hokeja by nas czekała... :D
Przecież jest póki co głównym sponsorem, właścicielem, więc określenie ratuje jest del...
Kto jeszcze pamięta trenera Finka. ?? . .
Drozdz Out, Pany cos na rzeczy Hasic chyba do legii za 1.5euro, Kapustka out, chyba z...
Obydwa zespoły, tj U19 i U17 spadły!!! To jest istny skandal, wiadomo! Generalnie to zo...
Dobry trener to trener który ma SZCZESCIE.....tak kiedyś powiedział Napoleon o generała...
Nie często się z tobą zgadzałem, ale tu myślę tak samo. Lepiej takich obietnic nie skła...
Juniorzy starsi własnie spadli z CLJ. Też inna historia, a działacze wiedzieli co robią?
Z hokejem to już zupełnie inna historia. Fatalna historia. Miejmy nadzieję, że uda się...
Z hokejem też wiedzieli co robią? Teraz w budżecie na piłkę nie będzie już hokeja i pow...
A czy on chociaz wie/wiedzial, co to jest Cracovia I gdzie leźy Krakow. I kiedy sie o g...
Lepiej nic nie obiecywać...bo w piłce to jak z pogoda różnie może być.Najleppszy przykł...
JAK MACIE KASE BRAC SWIERCZOKA DO PRZODU, LUQUINHAS Z LEGII TEZ. ZOSTAWIC JUZ KROCZKA...
No I co Panowie dyrektorzy? Znowu dupa zbita? A podobno byl juz zaklepany? Znowu bedzie...
A co mają zrobić skoro od lat zespół był budowany pod taki system gry? Weź sie chłopie...
Aleź to sie trudno sluchało. Rzadko ogląda sie takich bajoków, jak ten Jarek. Myślałem...
ja bym się tak nie rozpędzał w obietnicach... jest nad czym popracować i proszę się na...
A co szkodzi obiecać? Zawsze wolno, zwłaszcza bogatemu. Co innego honorową postawę, sło...
Do Prezesów , to my szczęścia nie mieliśmy prawie nigdy. Małe wyjątki przed wojną i tyl...
moim zdaniem... uważam, że trener Dawid powinien bezwzględnie zostać...
Niestety nasuwa się myśl że pod koniec sezonu zawodnicy grali żeby pozbyć się trenera b...