Myślę

że jest już po Golu

ELVIS, ZET

Moim zdaniem nie stać nas by Gol przeszedł do "klubu Kokosa" w tym momencie.. Fakt zachował się źle reszta drużyny może mieć żal i ostatnio miał słabsze mecze. Ale grać potrafi, a forma może wrócić po przerwie przez covid, jest też szansa na dobre miejsce i Gol będący w formie może w tym pomóc, a kontrakt ma dość długi. Jak zrobi się bilans zysków i strat to wychodzi, że za bardzo się nie opłaca wysyłać Gola do " klubu Kokosa" przynajmniej w tym momencie. Według mnie Filipiak powinien się spotkać z drużyną przed wznowienie rozgrywek teraz i powiedzieć, że jak przynajmniej utrzymają 3 miejsce to wszyscy ci co się zgodzili na obniżenie pensji to dostaną po sezonie dodatkowe premie, które im zrekompensują z nawiąska, te niższe płace w czasie przerwy przez covid. Pamiętajmy, że zawodnicy się zgadzali na obniżenie pensji jak wydawało się, że rozgrywki nie będą dokończone, a kluby nie dostaną pieniędzy z telewizji za tą nierozegraną końcówkę sezonu. Teraz dostaną, bo wydaje się, że telewizja może zarobić nawet więcej przez to, że będą grać bez kibiców, czyli większość tych co by poszła na stadion zasiądzie przed tv by oglądnąć mecze. Jakby Filipiak obiecał taką premie dodatkową za przynajmniej utrzymanie 3 miejsca, która by zrekompensować z nawiąską straty tym zawodnikom, którzy się zgodzili na obniżenie kontraktu za te miesiace pauzy przez covid to oni by mieli większą motywację by grać, a Gol by dostał pstryczka w ucho za swoje zachowanie.

ELVIS co do Covilo nie znany wszystkich faktów, np. kogo wina, że rodzinie Covilo nie przedłużyłi wiz? iCzy Covilo nie zarabia więcej w Szwajcarii? To, że Covilo grał w sytuacjach o której piszesz, tez tak do końca nie wiemy co go do tego motywowało. Może kasa? Jakby nie grał to nie byłoby premii za mecze itd. Też nie wiemy jak to się stało, że taki dobry zawodnik mimo ważnego kontraktu w Słowenii przyszedł do nas ponoć za darmo? Bez odpowiedzi na te pytania trudno tak do końca wyrokować. Choć kontrakt miał ważny i powinien go wypełnić. Pewnie można było załatwić by żona z dziećmi zamieszkała bliżej do końca kontraktu czy przynajmniej sezonu czy rundy (Czechy, Słowacja czy Ukraina). To nie jest na pewno tak, że klub winny, a Covilo biedny i niewinny. Akurat Filipiak często nawet dobrych zawodników puszczał do innych klubów nawet za stosunkowo nie duże pieniądze, gdy ci dostawali propozycje z innych klubów i przebieralni nogami by odejść. Nawet nie raz mu to zarzucano, że źle robi. Np. jak zgodził na odejście Kosanovicia za małe pieniądze, gdy temu zostało pół roku kontraktu i podpisał z Belgami. Myślę, że jakby Szwajcarzy zapłacili.przynajmniej z 200 tyś. euro to by się zgodził. A tak to było ryzyko, że jakby puścił Covilo za darmo i machnął ręką to by mogli się znaleść inny co by chcieli też tak odchodzić mimo ważnego kontraktu z różnych innych powodów. Zobaczymy co FIFA zadecyduje, bo Covilo jak odchodził to też twierdził, że może tak zrobić mimo ważnego kontraktu i jest to prawnie ok. To coś też powie na ile to co mówił było wiarygodne.

Zaloguj aby komentować

ZET

Z tym odruchem wymiotnym to przesadziłeś chyba że po prostu masz taki chamski styl a to zmienia moje podejście do Twojego wstępu. Ja nie miałem pojęcia o sprawie pieniędzy za przedłużenie kontraktu więc to zmienia moją ocenę sytuacji. Z drugiej strony czy ktokolwiek z decydentów Cracovii zaproponował Mu zwrot tych pieniędzy warunkując tym ewentualną zgodę na obopólne rozwiązanie kontraktu ? Obawiam się, że raczej nie bo z doniesień prasowych jasno wynikało, że Jego prośbę o zwolnienie z miejsca odrzucono a w takim przypadku zdecydowanie trzymam Jego stronę !

Zaloguj aby komentować

ELVIS

Ja mam odruch wymiotny jak czytam Ciebie. Znałem osobiście i lubiłem Ćovillo ale niby z jakiej racji mieli mu ot tak sobie dać zwolnienie za darmo mógł najpierw oddać w sumie 80 tys. euro za podpis przedłużenia kontraktu i podwyżkę a następnie prosić o zwolnienie.Jak jesteś taki hojny to sam za niego oddaj Cracovii te 80 tys. euro. Co do Gola to moim zdaniem jest skończony. ja przynajmniej bym tak zrobił. na całym świecie gdzie rozgrywki są przerwane wszyscy godzą się na obniżenie pensji w niektórych zakładach pracy też żeby przetrwać a wielki Gol właściwie co uważa że jest taki dobry że on ma dostawać więcej jak inni. A z jakiej racji ostatnie jego mecze po podpisaniu NOWEGO KONTRAKTU TO TRAGEDIA! CIEPŁA POSADKA NA NASTĘPNE TRZY LATA A RESZTA GO WALI. Tak jest z wieloma piłkarzami choćby z kiedyś z Małeckim w Wiśle a zresztą co tu daleko szukać przypomnijcie sobie jak grał połowę sezonu Wdowiak w Cracovii przed przedłużeniem kontraktu a co gra po przedłużeniu kontraktu?. Moim zdaniem Gol na ławkę a już teraz szukać dobrego zmiennika za niego. Nie widzę żadnego problemu dograć sezon do końca bez Gola. Dwa mecze z czterech ostatnich przegraliśmy przez niego!

Zaloguj aby komentować

moby dick

Faktycznie, szkoda, że znowu media...Stajemy się znowu najbardziej medialnym klubem a nie jest to powód do dumy. Nie wiadomo jak to się skończy, po czyjej stronie jest racja ale pomimo całej miłości do Cracovii dalej czuję niesmak po sprawie Miro Covilo. Chłopak z bardzo poważną kontuzją, jak podkreślał Probierz mimo olbrzymiego ryzyka chciał grać / gdyby odmawiał grania ze względu na swoje bezpieczeństwo NIKT by nie miał do Niego pretensji /, w każdym meczu " gryzł trawę " na maxa. A gdy On potrzebował zrozumienia i polubownego rozwiązania kontraktu aby mógł być z rodziną Cracovia powiedziała NIE !!! Zawsze jak to sobie przypomnę mam odruch wymiotny......

Zaloguj aby komentować

...

A no zobaczymy. Za mało szczegółów znamy. Trzeba czekać na rozwój sytuacji. Niemniej szkoda że znowu na noże idzie za pośrednictwem mediów. No ale widać taki standard niestety

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

SportSklep24.pl

SportSklep24.pl: FC Barcelona – koszulki, bluzy, kurtki - ponad 60 produktów!

barcelona-4x2

W SportSklep24.pl    zgromadziliśmy już ponad 60 produktów - m.in. koszulki, dresy, bluzy, kamizelki, kurtki, piłki, torby, szaliki, czapki, kieliszki - dedykowanych sympatykom FC Barcelona.

Komentarze

post:
Myślę
Moim zdaniem nie stać nas by Gol przeszedł do "klubu Kokosa" w tym momencie.. Fakt zach...
Miej jaja i określ się czy chcesz grać dla Cracovi, bo z niewolnika nie ma pracownika.
Czy Ty chcesz grać dla Cracovi? Bądźszczery i się określ
​Pogoń Szczecin. Uruchomiono sprzedaż wirtualnych wejściówek Czytaj więcej na https:...
post:
cracovio
Ty od nowa to samo . Stało się to nudne
czekamy na nowych piłkarzy
KOŃCZ Z GOLEM WSTYDU OSZCZĘDŹ STAĆ CIE NA WZMOCNIENIE DRUŻYNY
Na Różankowskich doniósł ktoś od Biedronia.! A nawiasem mówiąc dreszcz człowieka przech...
post:
Odwaga
Żółte koszulki i białe spodenki.Ogniwo Kraków
Nie było tak źle na tym pochodzie ...bo mieli ubrane koszulki w pasiaki ,które były zab...
post:
Myślę
Z tym odruchem wymiotnym to przesadziłeś chyba że po prostu masz taki chamski styl a to...
barbarzyństwo po bolszewicku
post:
Myślę
Ja mam odruch wymiotny jak czytam Ciebie. Znałem osobiście i lubiłem Ćovillo ale niby z...
post:
Myślę
Faktycznie, szkoda, że znowu media...Stajemy się znowu najbardziej medialnym klubem a n...
post:
cracovio
no i co już po golu albo się zmieni bo tak grać się nie da w drużynie musi być jedność...
post:
Myślę
A no zobaczymy. Za mało szczegółów znamy. Trzeba czekać na rozwój sytuacji. Niemniej sz...
że jest już po Golu
post:
cracovio
no co zrobiła skisła ten bankrut.Poldek przestań pie...c a jak Ci nie pasuje to wypad n...
błąd za błędem jest tylu dobrych graczy po co gol nie umiecie go zastąpić paczcie co zr...
Ciekawe co teraz zrobią ci, którzy podpisali z 35 letnim Golem długoletni (2022!) kontr...
Na miejsce Gola jest 10 innych osob, wynocha z Cracovii!
Jak ja się do Ciebie pomyliłem,dajesz negatywny przykład jesteś tylko wyrobnikiem,wyno...
Poczekaj z werdyktami. Może się jednak wszystko dobrze dla zespołu skończy.
CZEKAMY NA NOWEGO KAPITANA I POMOCNIKA ZAMIAST GOLA
To niestety raczej prawie pewne. A właściciele C+ mogą zacierać ręce, bo wzrośnie sprze...