Terazpasy.pl / Piłka nożna / Aktualności / Profesor Filipiak: Polczak sam się zgłosił

Profesor Filipiak: Polczak sam się zgłosił

filipiak-janusz-2014-03-17-2

Profesor Janusz Filipiak potwierdził naszą informację o powrocie do Cracovii Piotra Polczaka.

- To prawda. Polczak jest w trakcie badań i podpisze z nami kontrakt. Sam się zgłosił, jest wolnym zawodnikiem. Poza tym ja zawsze go lubiłem  – mówił po meczu z Zawiszą Prezes Cracovii.

28-letni środkowy obrońca w latach 2008-2011 rozegrał 84 mecze ligowe w Cracovii w których zdobył 5 bramek.

W 2011 roku przeszedł do Tierieka Grozny skąd w 2012 roku został wypożyczony, a rok później wytransferowany do Wołgi Niżni Nowogród gdzie grał do końca poprzedniego sezonu.

Latem szukając nowego klubu był na testach m.in. w Lechii Gdańsk.

Piotr Polczak jest wolnym zawodnikiem i może podpisać kontrakt poza okienkiem transferowym.

Zobacz także: Nieoficjalnie: Piotr Polczak wraca do Cracovii

polczak-majewski

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

PANIE PROFESORZE

weź pan jak najszybciej Polczaka,moim zdaniem to najlepszy piłkarz Cracovii w ostatnich latach gry w Cracovii,tak twierdzi Leńczyk i Szatałow,będzie wielkie wzmocnienie w obronie i w ataku bo on lubi grac ofensywnie,gra bardzo twardo i jest odporny na faule!

Zaloguj aby komentować

Tutaj nic nie ryzykujemy

Dostanie kontrakt do końca sezonu z opcją przedłużenia. Nie załapał się nigdzie przez te miesiące także pewnie woli grać za małe pieniążki ale być cały czas w rytmie meczowym niż nie grać wcale. A jeżeli zależy mu na karierze to zrobi wszystko, żeby wypaść jak najlepiej. W końcu Piotrek ma 28 lat także jeszcze trochę grania powinno być przed nim.

Szeryf

On chyba już nie chciał siedzieć w Rosji, albo mu wisieli kasę, albo coś, bo kontrakt z Vołgą miał ważny do końca tego sezonu, jeszcze w 7 meczach grał w tym sezonie, kontrakt musieli rozwiązać już po zamknięciu okna transferowego, albo na samym końcu okna.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Lepszy już ten Polczak niż łamaga Żytko ......

Pamiętam jak Nas wkurwiał niemiłosiernie ale nikt nie przypuszczał ,że może być ktoś jeszcze gorszy od niego.
A znalazł się M.Żytko

Zaloguj aby komentować

Tak dla Polczaka

A ty skurek jak chcesz się zgłosić to nie widzę przeszkód, na Wielickiej są kible do sprzątania. Polczak to dobry stoper jak na naszą ligę i sytuację w obronie. Potwierdził to choćby dzisiejszy mecz co prawda wygrany ale beznadziejny w obronie tylko Rymaniak zagrał dobrze.

Sehtan

On w tym sezonie w 7 meczach wystąpił. Co prawda w ostatnim w sierpniu.

Zaloguj aby komentować

rysik

Poczekajmy co pokaże i potem oceniajmy. Idę o zakład, że nawet urywku jednego meczu Polczaka z Rosji nie widziałeś i piszesz na podstawie tego co ona grał za Ulatowskiego. Tyle, że za Ulatowskiego w gra obronna drużyny nie istniała.

Zaloguj aby komentować

Niech spróbuje,

Ale stopera nadel nie mamy.

Zaloguj aby komentować

ZET

No przyda się zawsze dodatkowy obrońca. Gość ma 28 lat, jakieś tam doświadczenie może zdobył, czegoś się nauczył więc czemu nie? Może na stoperze lepiej będzie kierował obroną niż Żytko. Niestety mimo wygranych nasi ciągle popełniają proste błędy z tyłu więc wzmocnienie tej formacji jest priorytetem. Mam tylko nadzieję, że Polczak coś tam trenował sam, a nie zrobił sobie pół roku przerwy :)

Zaloguj aby komentować

zET

kibel to możesz ty umyć u mnie

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

nie dla polczaka!

chca powrotów w klubie to sciągnijcie Klicha Saidiego Suarta Alexa a nie patałacha polczaka. on jest równie dobry co zytko. a jak zatrudniacie zawodników co sami sie zgłaszają to ja chętnie się zgłosze na ochotnika

skurek83

To też się zgłoś, kto ci broni. Klich może jak będzie koło 30 też się zgłosi i go wezmą, bo wzięli za niego dobrą kasę, więc się już spłacił z nawiązką i miał udział w utrzymaniu, gdzie zagrał jedną dobrą rundę i się wypromował. Teraz ze względów finansowych niemożliwe, tak samo jak Saidi. Który pewnie jakby się zgłosił za jakiś czas i nie miał wygórowanych żądań finansowych to pewnie też by go wzięli. Polczaka wzięli pewnie z tego powodu, że się kiedyś dobrze a nim zarobiło, więc się już spłacił, żądań też nie ma pewnie nie wiadomo jakich, więc go wzięli. Suart mógł zostać, ale mu nie pasowały warunki finasowe, później się zgłosił jak w Holandii załapał się jedynie do IV ligi czy jeszcze niżej, ale go nie chcieli. Suvorov tuż przed odejściem mówił, że podpisze nowy kontrakt, a potem wiadomo jak było. U nas dla większości Suvorov to był gracz jak cholera, a Polczak cienias. I teraz tak Suvorov jest teraz w Rosji drugi sezon w tamtym sezonie w 1 lidze Royjskiej rozegrał 6,5 raza mniej minut niż Polczak w tym sezonie przez rozwiązaniem kontraktu z Vołgą. Czyli o blisko 40 występach i 3 bramkach w rosyjskiej ekstraklasie Suvorov może raczej tylko pomarzyć, a Polczak tyle ma na koncie. Zobaczmy co Polczak pokaże, a potem oceniajmy.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Komentarze

Dlaczego jeszcze nie zagrał Kamil Glik?
musimy zrobić wszystko aby zdobyć mistrzostwo polski
Brawo Tomasz! Wspaniała inicjatywa, myśl i pomysł. Nie ma takiego drugiego, który by p...
Ja czytałem w mediach, że ponoć jest aneks na przedłużenie dzierżawy w Rącznej. https:...
Stojković strzelił w rundę kilka bramek pojawiły się oferty i przebierał nogami. Załatw...
niech zarząd i właściciele Cracovii nie opowiadają nam bajek o grze Cracovii w ligach...
po przegranym meczu z piastem jest coraz gorzej konieczny głęboki remont drużyny płatek...
obydwoje siebie warci, kluby powinne byc miejskie z pasji, takims sposobem rzadzi kt...
lepiej abyście milczeli a piłkarze zaczęli grać,ten mecz to wstyd i kompromitacja,ogral...
A ja siedzę na czerwonym krzesełku;)
Do tego brak zgrania tych co przyszli, trener też nie zawsze trafi z raktyką i wyniki t...
Co by nie mówic o Filipie strzelił 7 był grożny, nasz najlepszy napastnik odszedl/Pies...
Wydaje mi się teraz Wójcik powinien odpocząć, na ławce ,rozegral bardzo słaby mecz ,...
Nastąpiła duża zmiana bo nie ma 9......odeszli ,jaki był ten Makuch ale wygrywał piłki,...
Tym razem z taktyki i wyboru jedenastki jedynka z minusem
w porównaniu do innych drużyn w ekstraklasie nieuctwo transferowe taka prawda
DOŚĆ tej błazenady KAMIL GLIK ani raz nie zagrał w drużynie doskonały stoper sprawdzon...
Do rezerw, cień zawodnika
Mają k...wa patent! Zwłaszcza jak banda nierobów ochrzczona najlepszą defensywą nawet p...
sama decyzja o sprzedazy samej sobie terenow zle swiadczy, zadne to tez oczernienie sp...
post:
Kurczak37
Tak na logikę po 25 latach najbardziej prawdopodobny scenariusz to powinien być powrót...
Filipiakowa zapowiedziała, że ich pozwie i kwota transakcji jest znacznie wyższa. Teraz...
Nie ma dalej napastnika,najlepsza opcja to z Minchewem,Batouum na razie to melodia przy...
A tyle było zachwytow nad gra obrony... Samozachwyt? Żeby w niego popadać to na prawdę...
Walczymy o spadek...jak mawial Sp Smuda....