Terazpasy.pl / Piłka nożna / Aktualności / Piłkarze SMS przygotowują się do rundy wiosennej

Piłkarze SMS przygotowują się do rundy wiosennej

2011-11-26-sms-lwow16

Uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego przygotowują się do wiosennych rozgrywek. Młodzi piłkarze trenują na obozach przygotowawczych w Kluczborku i Głuchołazach.

Trwa obóz przygotowawczy Juniorów Starszych MKS SMS Kraków. Chłopcy przebywają w Kluczborku w Wojewódzkim Kampusie Sportowo-Rekreacyjnym STOBRAWA. Zawodnicy przygotowują się do nowego sezonu pod kierunkiem trenera Marka Salamona . Z drużyną na zgrupowaniu przebywa również masażysta Alfred Rusin. Trener Salamon przygotował swoim podopiecznym intensywny harmonogram zajęć. - Ciężko pracujemy aby przygotować się do nowego sezonu. Jak dotąd udaje się zrealizować wszystkie założenia, które mamy przygotowaliśmy ? podsumowuje szkoleniowiec.

- Obóz odbywa się w znakomitych warunkach. Do swojej dyspozycji mamy nowoczesną halę sportową, pawilon sportowy, boiska ze sztuczną nawierzchnią, pomieszczenia odnowy biologicznej: gabinet masażu, sauna i jacuzzi oraz siłownia ? mówi Alfred Rusin .

W trakcie obozu rozegrany został mecz kontrolny (19.02.2012) z zespołem T.S. Chemik Kędzierzyn-Koźle - SMS okazał się wymagającym sparingpartnerem, młodzi zawodnicy tego klubu byli bardzo dobrze poukładani, wybiegani oraz wytrenowani ? ocenił postawę chłopców z SMS-u serwis internetowy Chemików.

2011-11-26-sms-lwow16

Drużyny Juniorów Młodszych oraz II drużyna Juniorów Starszych MKS SMS Kraków, przebywają na obozie zimowym w Głuchołazach. W planie obozu są sparingi z drużynami juniorów Amica Wronki.

Zawodnicy trenują pod okiem Henryka Dudy (II Jun.St.), Macieja Antkiewicza (Jun.Mł. I) oraz Leszka Garguli (Jun.Mł. II). W Głuchołazach chłopcy przygotowują się do rundy wiosennej sezonu 2011/2012. Od soboty zajęcia odbywają się na hali oraz boisku ze sztuczną nawierzchnią w czeskich Mikulicach.

- Trenujemy dwa razy dziennie, wieńcząc plan dnia zajęciami teoretycznymi i uzupełniającymi. W trakcie zgrupowania zaplanowane są gry kontrolne z przebywającymi tu po sąsiedzku drużynami juniorskimi klubu Amica Wronki ? mówi Maciej Antkiewicz . - W planie obozu jest również wycieczka do Czech i do groty solnej. Obóz kończymy w sobotę (25.02), a po nim już tylko dni dzielić nas będą od rozpoczęcia rundy rewanżowej ? dodaje trener Antkiewicz.

sms.krakow.pl

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Komentarze

wstyd pisac takie wypociny, Platek to przyszly grabarz pasow, ile wezmie to jego, za...
post:
Koszulki
Koszulki były tylko na 1 mecz
Ciekaw jestem co za chuj wymyslil zlote litery i numery na nowych koszulkach. W telewiz...
ZMIEŃ HYMN NA CRACOVIO MA I TYLKO MISTRZOSTWO NIE MA INNEJ OPCJI CZEKAMY!
zmień nasz hymn na CRACOVIO MA!
post:
Dyletanci@
wszystkie ręce na pokład tylko głębokie wzmocnienie i mistrzostwo taki nasz cel
post:
Dyletanci@
Sprawdziłem 1 stycznia 2021 Wójcika Giza nie wystawił nawet w pierwszym składzie na tr...
post:
Dyletanci@
Tak najbardziej winny Probierz, który był w Cracovii między 2017 a 2021. Czyli jak Prob...
Raz widziałem tego chłopaka...na treningu noworocznym...i zachwycony byłem nim! Prze...
Wyrazy współczucia dla rodziny
Niech spoczywa w pokoju. Zawsze się dobrze wypowiadał o Cracovii, prawdziwy pasiak.
I jeszcze jedno. Może i Filipiak celowo zadłużał, by potem dokapitalizować spółkę i prz...
Ty swoje tezy stawiasz na podstawie tego, że gdzieś coś usłyszałeś itd. Gdzie jakieś do...
Pod wodzą Platka , Cracovia nie będzie dłużej - i to góra : jak 3 lata !
Bogacz kontuzjowany i wypada na y tygodni!!!! Kogo oni sprowadzają do k.... nędzy!!!!!!...
uwazam cie za madrego na tym forum, zrob sobie audyt wycene cichego kacika przez rzecoz...
Chłopie prawisz jak nawiedzony Maleńczuk o polityce. Zacznijmy od tego, że byłeś jednym...
prosze pisac prawde, celowe zadluzanie klubu , pozyczki dla klubu zamieniane na akcje,...
kibice czekają na mocne transfery i na mistrzostwo polski wreszcie
Szał jesli chodzi o nowe nabytki. Same old story...
powinnaś trenować u siebie masz jeden z najlepszych ośrodków treningowych w Rącznej po...
nas kibiców interesuje przede wszystkim wzmocnienie i gra cracovii która będzie wygryw...
post:
Maleńczuk
Ja Malenczuka nue bronię. Sam sobie świadectwo wystawia tym co wyprawia to tu to tam
post:
Maleńczuk
No widać że Republika Ci mózg wyprała. No trudno. Trzeba jakiś żyć, fur deutchland!
post:
Stasiu
Ale to nie Stanisław Malec przeprowadzał wywiad. On tylko streszcza wywiad, który przep...