Terazpasy.pl / Piłka nożna / Aktualności / Piłkarze Cracovii przygotowują się do meczu z ŁKS-em

Piłkarze Cracovii przygotowują się do meczu z ŁKS-em

2011-09-02-s-cracovia-ruzomberok_u_0385_720

Po sparingu w Zakopanem i wolnym weekendzie w poniedziałek późnym popołudniem piłkarze Cracovii rozpoczęli ostatni etap przygotowań do niedzielnego meczu z ŁKS-em.

W zajęciach nie uczestniczyła trójka skrzydłowych - Alexandru Suvorov, Aleksejs Visniakovs i Saidi Ntibazonkiza - powołanych na mecze reprezentacji Mołdawii, Łotwy i Burundi.

Indywidualnie trenował kontuzjowany Hesdey Suart , którego występ przeciwko ŁKS-owi jest wykluczony. - Nie ma szans, abym zagrał z ŁKS-em. Bardzo chciałbym być gotów do gry w kolejnym meczu, ze Śląskiem Wrocław  - mówi lewy obrońca Pasów.

2011-09-02-s-cracovia-ruzomberok_u_0135_720

W gierce brał udział Arkadiusz Radomski, który w ostatnim meczu ligowym z Zagłębiem Lubin złamał nos. - Arek grał dzisiaj w specjalnej masce. Twierdzi, że w niej słabo widać, ale może to kwestia przyzwyczajenia. Najważniejsze jest to, że w tej masce może bezpiecznie grać  - mówi trener Jurij Szatałow .

W ostatnich tygodniach wiele mówiło się o krótkiej ławce Cracovii. Personalne problemy pogłębiły kontuzje, które praktycznie zdemolowały defensywę Pasów i trener Szatałow zmuszony był przesunąć defensywnych pomocników na środek obrony. W perspektywie rundy wiosennej należy liczyć się z pauzami za kartki. W najbliższych meczach z tego powodu pauzował będzie m.in. Alexandru Suvorov.

- Zawodnicy walczą, chcą wygrywać, a jak się walczy to sypią się kartki. Jak na razie okoliczności nam nie sprzyjają  (sędziowie! - przyp. Crac), mamy mało punktów, ale myślę, że to się wkrótce zmieni  - mówi z optymizmem trener Szatałow.

Trenerowi humor poprawiły dwa transfery "last minute": izraelskiego rozgrywającego Tamira Cahalona i czeskiego stopera Jana Hoska. - Cieszę się, że w ostatnim dniu okienka transferowego pozyskaliśmy dwóch zawodników. Przez to stworzyła się naturalna rywalizacja. To bardzo dużo daje i od razu to widać na treningu. Czuję, że zawodnicy są bardziej zmobilizowani. To podnosi jakość zespołu. Na to czekałem, aby mieć po dwóch ludzi na każdej pozycji. Trudno w tej chwili przesądzać o jakości sprowadzonych piłkarzy. Można opowiadać "dyrdymały", że świetny zawodnik, że to poważne wzmocnienie drużyny i tak dalej, ale prawdę pokażą dopiero mecze w Ekstraklasie  - mówi trener Jurij Szatałow.

2011-09-02-s-cracovia-ruzomberok_u_0385_720

Bardzo ciekawym i obiecującym zawodnikiem jest Tamir Cahalon, ale musi upłynąć trochę czasu zanim będzie mógł pokazać pełnię swoich umiejętności. - Cahalon dzisiaj stracił wszystko co mógł  - śmieje się trener. - Ma spore braki kondycyjne. Nie znamy jeszcze jego organizmu i trudno ocenić ile czasu potrzebuje aby nadrobić braki  - mówi Szatałow.

Lepiej trudy treningu wytrzymał czeski stoper. - Hosek gra na innej pozycji i trudno porównywać ich przygotowanie motoryczne. Jak na razie spisuje się dobrze i mam nadzieję, że będziemy mieli z niego pociechę  - mówi szkoleniowiec Pasów.

W ostatnich dniach wiele się działo w zespole najbliższego rywala Pasów. Do ŁKS-u sprowadzono kilku doświadczonych piłkarzy, a nowym szkoleniowcem został Michał Probierz.

Trener Cracovii nie chciał komentować sytuacji w łódzkim klubie. - Co ja mam do ŁKS-u? Jaki ja mam wpływ na to co się tam dzieje? Czy robi to na mnie wrażenie? Na mnie wrażenie robi młoda kobieta  - śmieje się trener Szatałow.

Crac

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Mateusz Klich

http://www.sport.pl/lechpoznan/1,104429,10211785,Mateusz_Klich_za_Semira_Stilicia___nic_z_tego_nie.html

Czolowy gracz druzyny, ocierajacy sie o kadre, a w niemieckim sredniaku nie lapie sie nawet do rezerw. Nastepny zmarnowany talent, ktoremu po jednym udanym sezonie wydawalo sie, ze zawojuje swiat. Szkoda chlopaka. A tak na marginesie, to poziom polskiej pilki jest zenujacy, przyklad ? wczorajszy mecz z Niemcami.

...

Klich grał wczoraj w U-21, przegrali 2-0 z Rosją, ale najlepszy zawodnik z pola, jednyny który oddał jakis groźny strzał w światło bramki, parę fajnych piłek zagrał. Nasze U-21 nie grało źle, nawet podobną ilość sytuacji mieli, ale co z tego jak nasi jak strzelali na bramkę to 80% obok, a jak w bramkę to lekko, albo bramkarz nie mógł tego nie obronić, Teodorczyk miał sam na sam strzelił praktycznie wprost w bramkarza, Kucharczyk sam na sam, w zewnętrzną stronę słupka, jednyny Klich oddał jakiś groźny strzał w bramkę przez cały mecz, co bramkarz mógł puścić. A Rosja inna bajka, praktycznie odwrotnie, 3/4 strzałów w bramkę i to bez różnicy czy z pola karnego czy zza, większość groźna dlatego chyba bramkarz był najlepszy u nas. Chłopak z Wisły, ale naprawdę świetnie bronił, też dobrze nogami grał itd., aż jak widziałem jak gra to się zacząłem dziwić, że Wisła szuka bramkazra zamiast na niego postawić, ale ich problem. No i w obronie trochę za dużo prostych błedów nawet Krychowiak, taki talent ponoć a też mu się takie kiksy przytrafiały, że szok. A najsłabszy na boisku to chyba Kupisz. No ale jak pisałem, młodzi ruscy inna bajka, jeśli chodzi o technikę, samo to, że każdy praktycznie z ich pierwszej ligi, a jak z drugiej to z jakiejś dobrej zagranicznej.

Zaloguj aby komentować

Wczorajszy

mecz z Niemcami wykazał, że nie jest najgorzej, a może być jeszcze lepiej.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Z kim wygrać...

Jak nie z rodowitymi lodziażami....

Zaloguj aby komentować

Wiara w Pasy Cracovia

Juz nie moge sie doczekac meczu z lks i wierze wygrany mecz Cracovii w Niedziele ;)

Zaloguj aby komentować

............

Wreszcie powiało optymizmem - aż miło się czyta. Tak trzymać BRACIA PASIAKI !!!!

Zaloguj aby komentować

mecz ze Śląskiem

Pytanko, czy Cracovia w umowie o wypożyczenie Wasiluka zagwarantowała sobie niemożność jego gry przeciwko nam? mam nadzieje, że NIE ! :) bo naprawdę fajnie chłopak sobie poczyna w obronie ,szczególnie w meczach z Rapidem i Widzewem ...

jop

wasyl to kolejna ś...ia podłożona niczym mario jop

Zaloguj aby komentować

Taaa

Święte słowa my chcemy Mareczka:)

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Biker nie wiem skąd ty to wiesz ale tak właśnie będzie :)

hahaahhahahah już się cieszę :)
Panowie od meczu z ŁKS zaczyna się marsz w górę tabeli.
"Marsz marsz marsz do boju marsz"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zaloguj aby komentować

Trenowac....

Panowie i to ostro bo scenariusz musi być taki ze psiarnia dostaje od Lecha my wygrywamy z łks i mamy tylko jeden punkt straty do psiarni:))) potem my podtrzymujemy dobrą passe w kolejnych meczach a psiarnia się załamuje i dalej przegrywa ewentualnie remisuje my pniemy się w gore a oni w dół :)) TYLKO PASY TYLKO CRACOVIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zaloguj aby komentować

nowi

czytajac rozne artykuly i wywiady mozna wywnioskowac ze dostana szanse na trening noworoczny

Zaloguj aby komentować

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Komentarze

A tak na serio niektórzy w Nowym Targu twierdzą, że opisywana wyżej Pani położyła hokej...
Dżoana była już prawie wszędzie! jest nadal tak rozchwytywana, że na razie nie ma na t...
Wtedy III liga hokeja by nas czekała... :D
Przecież jest póki co głównym sponsorem, właścicielem, więc określenie ratuje jest del...
Kto jeszcze pamięta trenera Finka. ?? . .
Drozdz Out, Pany cos na rzeczy Hasic chyba do legii za 1.5euro, Kapustka out, chyba z...
Obydwa zespoły, tj U19 i U17 spadły!!! To jest istny skandal, wiadomo! Generalnie to zo...
Dobry trener to trener który ma SZCZESCIE.....tak kiedyś powiedział Napoleon o generała...
Nie często się z tobą zgadzałem, ale tu myślę tak samo. Lepiej takich obietnic nie skła...
Juniorzy starsi własnie spadli z CLJ. Też inna historia, a działacze wiedzieli co robią?
Z hokejem to już zupełnie inna historia. Fatalna historia. Miejmy nadzieję, że uda się...
Z hokejem też wiedzieli co robią? Teraz w budżecie na piłkę nie będzie już hokeja i pow...
A czy on chociaz wie/wiedzial, co to jest Cracovia I gdzie leźy Krakow. I kiedy sie o g...
Lepiej nic nie obiecywać...bo w piłce to jak z pogoda różnie może być.Najleppszy przykł...
JAK MACIE KASE BRAC SWIERCZOKA DO PRZODU, LUQUINHAS Z LEGII TEZ. ZOSTAWIC JUZ KROCZKA...
No I co Panowie dyrektorzy? Znowu dupa zbita? A podobno byl juz zaklepany? Znowu bedzie...
A co mają zrobić skoro od lat zespół był budowany pod taki system gry? Weź sie chłopie...
Aleź to sie trudno sluchało. Rzadko ogląda sie takich bajoków, jak ten Jarek. Myślałem...
ja bym się tak nie rozpędzał w obietnicach... jest nad czym popracować i proszę się na...
A co szkodzi obiecać? Zawsze wolno, zwłaszcza bogatemu. Co innego honorową postawę, sło...
Do Prezesów , to my szczęścia nie mieliśmy prawie nigdy. Małe wyjątki przed wojną i tyl...
moim zdaniem... uważam, że trener Dawid powinien bezwzględnie zostać...
Niestety nasuwa się myśl że pod koniec sezonu zawodnicy grali żeby pozbyć się trenera b...
Pozdrawiam Elvis, :)
Jestem dokładnie tego samego zdania. W Cracovii lekką ręką pozbywa się trenerów. Dawid...