Terazpasy.pl / Piłka nożna / Aktualności / Łukasz Derbich nie jest już piłkarzem Cracovii

Łukasz Derbich nie jest już piłkarzem Cracovii

derbich-lukas-2009-02-12-01

Łukasz Derbich nie jest już piłkarzem Cracovii. W czwartek rozwiązano kontrakt za porozumieniem stron.

27-letni lewy obrońca trafił do Cracovii przed rundą wiosenną sezonu 2008/09 i wystąpił w 30 meczach w Ekstraklasie. W ubiegłym sezonie był wypożyczony do Ruchu Chorzów.

derbich-lukas-2009-02-12-01

TP!

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Sir Bomba

Pamiętam jak "Uczony" jak go nazywasz, mówił coś w sytylu co przytoczyłeś o Wasiluku i Poczaku, ale jak mi sie wydaję to powiedział do tego, że młodych stoperów i według niego i mówił też, że nie jest to opinia specjalisty od piłki. A, że wszyscy później tylko cytowali, że "najlepsza para stoperów w Polsce" bez tego co mówił przed tymi paroma słowami i po to wyszło jak wyszło. ja tam nie znam piłkarzy, ale znam jedną osobę co pracuję w klubie i nie słyszałem, by Filipiak wszystkim kręcił, żeby nie było wkładu własnego. Jakby nie było faktycznie to Wasiluk by nie był na wylocie, tylko teraz Filipiak kazał by go przywrócić, albo w ogóle nie pozwolił odstawić od treningów z I drużyną. Moim zdaniem ta sytuacja to jest dość mocny argument by sadzić, że jednak ie jest tak do końca jak piszesz. I nigdzie nie napisałem, że o odejściu Derbicha, Kurowskiego czy planowanym odejściu Sachy np. zadecydował tabisz, ja nawet, że Filipiak o tym nie zadecydował, tylko trener, a Filipiak powiedział OK.

Zaloguj aby komentować

Do Kibic1995

Znam paru zawodników Cracovii i słyszałem co nie co na temat zarządzania klubem. Pracownik, owszem wykonuje polecenia szefa (takie są zasady) ale pracownik powinien mieć jakiś "własny wkład" w to co robi a nie wykonywać mechanicznie polecenia szefa bo wtedy staje się marionetką.
Co do Wasiluka to chyba pamiętasz jak nasz "uczony" wmawiał całemu światu że wasiluk i polczak to najlepsza para stoperów! Wasiluka odstawił dopiero jak się okazało że sytuacja jest tragiczna i najprawdopodobniej polecimy z ligi a na polczaku był ostatni dzwonek żeby coś zarobić! Co do drumlaka, ślusara i matusiaka, to byli goście którzy kasowali co miesiąc po 70 koła a grali padakę więc musieli polecieć. A derbich, kurowski i spółka to poleciała bo tak zadecydował Jurii i Janusz a nie tabisz!

Zaloguj aby komentować

Sir Bomba

Ktoś szefem musi być. A ty (jeśli sam nie jesteś szefem) to nie robisz co szef ci mówi? A jak robisz to też jesteś marionetką? I raczej wątpie by Filipiak wszystkim w klubie kręcił i wszyscy robili co on chce, jak sugerujesz, i sprowadzali takich piłkarzy co on chce i rezeygnowali z tych piłkarzy co on chce. Jakby tak było to Wasiluk np. nie został by odsuniety od składu, bo Filipiak go lubi. Wiadomo były przypadki co on decydował by kogoś odsunąć, jak Drumlak, Ślusarski, Matusiak czy Kulig, ale to są wyjątki, a nie reguła. Drumlak został odsuniety, bochciał przekręcić Filipiaka, Matusiak z Ślusarskim bo podpisywali oświadczenie, jak to im nie płacą biednym, bo się parę dni później kase dostali niż mieli na konto, z Kuligiem nie wiadomo o co chodzi. A tak to w ogóle, to akurat, że rozwiązano kontrakt z Derbichem to dobrze, w składzie go nie widziano, więc co z nim mieli zrobić? Teraz jest wolnym graczem to jak ktos go bedzie chciał, to i na wstępie przy podpisaniu kontraktu coś mu dadzą, może nie dużo, ale zawsze coś tam daja, jak zawodnikowi, jak ten jest wolny i nie trzeba za niego płacić, no chyba, że będzie miał tylko jedną ofertę. A copernickus w swym wpisie, akurat za tą sprawę Derbicha czy Kurowskiego to chyba, jak ja jego wpis przeczytałem to tak to odebrałem, że odniósł się do tej informacji pozytywnie, że Tabisz dobrze zrobił, a nie źle.

Zaloguj aby komentować

ole

copernickus daj spokój Tabiszowi, to jest tylko marionetka która robi wszystko co powie jeden "uczony". Możecie "jechać" po Rząsie i Tabiuszu ale musicie pamiętać że nasz klub jest zarządzany tylko przez jedną osobę.

Zaloguj aby komentować

No w końcu są jakieś działania.....czyszczące szatnie

czekam na dalsze dobre wieści

Zaloguj aby komentować

Bravo Panie Tabisz.

Pan Tabisz dał im pewnie po 2 tabliczki czekolady na głowę i parę złotych do ręki by se kupili na odchodnym lody na patyku i pozbył się tego dziadostwa. A swoją drogą to ciekawe kto taki szmelc przywlókł do Cracovii.

Zaloguj aby komentować

ŁUKASZ DERBICH

Szkoda. Pamiętamy Twoje rajdy pod bramkę i doskonałe dośrodkowania. Byłeś jednym z tych, którzy nie odpierd.........li pańszczyzny i grali z pełnym zaangażowaniem. Powodzenia w nowym klubie!!

Zaloguj aby komentować

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Komentarze

Taaa. Mężczyzna znający się na futbolu... Do bycia rzecznikiem potrzebne są kompetenc...
Bez przesady z tym rzecznkiem..... Napewno Lepszy będzie mężczyzna czujący sport niż j...
Czy znane są powody odejścia Pani rzecznik?
Mądra taktyka i 3 pkty nasze.....jeszcze tylko.czarnoskorego szybkiego skrzydłowego i...
pokazałaś klasę oby tak dalej tylko mistrzostwo powrót do wielkiej cracovii najwyższy s...
Tylko zwycięstwo liczymy na was. Cracovia Pany!
szukałem, ale nabrali wody w usta. Wierzę jednak, że tego nie spierdolono
Podpisuję się pod tym dwoma rękami !!
wstyd i kompromitacja daliście si ograć jak dzieci a ja naiwny liczyłem na mistrzostwo...
czy moze ktos to sprawdzic z kibicow smierdzi na kilometr, brak konferencji, brak chy...
A tak w ogóle, to wiwat Jacek Zieliński!
Maigard byl wczesniej mozgiem druzyny, teraz namascili Klicha wszystkie pilki ida prz...
Transfery okażą się jak są po kilku meczach Nasuwa się myśl,.dlaczego nie mamy żadnego...
Zastanawiam się w czym jest gorszy od Sutalo? Zaryzykuję stwierdzenie, że od kiedy Piła...
post:
mecz
Myślę, że jest kilka przyczyn tak jak piszesz. Dobrze że jest przerwa. Może Hasic wróci...
Tych słabszych momentów jest coraz więcej i to nie od wczoraj transfery wszyscy oh ah (...
post:
mecz
strzal nie do obrony, ustawil sie blizej srodka, nikt by raczej tego nie obronil, jak...
post:
mecz
Przy wolnym pilka nie ma prawa wpaść w róg ktory obstawia bramkarz. Zobacz ujęcie zza p...
post:
mecz
co ty chcesz od Madejskiego, brak taktyki laga na napastnika, macanie pilki, wolne roze...
Na piechotę powinni wracać za ten pasztecik z beznadziejną Arką. No chyba, że za kasę,...
Z taką gra to zaraz walka o utrzymanie zostanie!!! Nic nie usprawiedliwią tak slabejo...
Cracovia kandytad na mistrza chyba ktoś jest ślepy
Ostatnie minuty meczu a Stoilković zamiast wyjść bliżej do centrującego Kakabadze on c...
Kakabadze totalne zero !! Żal patrzeć na grę Pasów....
Najpierw to sie utrzymać trzeba a jak widać slabiusieńka Arka rżnie nas