Terazpasy.pl / Piłka nożna / Aktualności / Jakub Tabisz: - Nowego trenera poznamy w czwartek

Jakub Tabisz: - Nowego trenera poznamy w czwartek

tabisz-jakub-2009-01-15

Trener Rafał Ulatowski nie jest już trenerem Cracovii. O decyzji zarządu szkoleniowiec Pasów dowiedział się już przed meczem z Lechem Poznań - poinformował Terazpasy.pl wiceprezes Cracovii Jakub Tabisz.

- Trener Ulatowski nie będzie już jutro pracował z zespołem. Decyzja była podjęta już przed meczem.  Jutro o 10:30 będzie rozwiązanie. Czy będzie ono tymczasowe lub docelowe to się okaże. To wszystko co chciałem na ten temat powiedzieć - zakończył wiceprezes Jakub Tabisz .

Crac

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Pan Tabis sz czy jak mu tam ....nie pamietam

Bardzo "kompetentny" człowiek ... Odpowiedni człowiek na Odpowiednim stanowisku ........... bez komentarza....

Zaloguj aby komentować

No to współczucia...

...dla Kolejorza!!! Bakero to marność jakich wielu u nas w kraju, a za większe pieniądze. Włodarze Lecha są niecierpliwi.

Zaloguj aby komentować

hmmm

czytałem ,że bakero jest brany do lecha...http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,title,Polska-Bakero-bedzie-trenerem-Lecha,wid,12800991,wiadomosc.html?ticaid=1b241
więc może dlatego Profesor czekał i zieliński do nas??
hmmm... lesniaka nie chce tu widzieć...albo Czesiek...może ten zieliński...ale on nie ma tu gwiazdeczek jak Lech ,wiec nie wiem...no jak sie to mówi szału nie ma;/;/
a Stawowy ?? hmmm....mielismy przykład z tej kurwy z dugiej strony błoń ,że dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi...
A Ulat...jako trenejro ok,tylko jak sam sie przyznał...za miękki ...NAM TRZEBA SKURWYSYNA CO WSTRZASNIE TYMI PATAŁACHAMI !!!

Zaloguj aby komentować

O mam nowy news !!

http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2010/10/28/bakero-zastapi-zielinskiego/

Zaloguj aby komentować

Tylko nie Bakero !!!

Tabisz opamiętaj się !!!!! cały sztab szkoleniowy niech się opamięta !!!po jakiego h..ja nam potrzebny ten pajac zagraniczny,czy nikt nie widzi ze On tylko chce wydoić kolejnego frajera(COMARCH) z kasy.
Co w nim jest lepszego od Polskich trenerów??? Głupota decydentów wola o pomstę do nieba.

A tu dla tych co popierają kandydaturę pajaca Bakero:

http://www.sport.pl/pilka/1,70987,8580126,Fatalne_pozegnanie_trenera_Cracovii.html

Zaloguj aby komentować

Zmiana trenera...

...czekała nas od jakiś dwóch kolejek, ale jakoś zarząd był zaślepiony Ulatem. Przyznaję bez bicia, że ja też cieszyłem się bardzo, że to właśnie na niego postawiono, ale dzisiaj wiem, że to pozer, bajkopisarz, ściemniacz. Zawiodłem się na nim bardzo.

Na dzień dzisiejszy, jedynym człowiekiem do prowadzenia naszego zespołu, jest tylko i wyłącznie Czesław Michniewicz. Taki skur..., który zjebie w szatni te patałachy, który pokaże im jak się zapier... dla kibiców i dla barw. Potrzeba w szatni silnej, charyzmatycznej i ostrej ręki.

W przerwie między rundami potrzeba dokonać rozliczeń i w konsekwencji wielu pożegań (Wasiluk, Polczak, Janus, Szeliga, Dudzic).

Jeszcze jedno. Wczoraj kur.... mnie brała ile mieliśmy akcji przed polem karnym i nic z tego nie wychodziło. Podawanie na skrzydło i wrzuta, z której nic nie wychodziło. Na zachodzie to chcą bramkarza zabić na bramce strzałami z daleka, u nas nic!!!. Jeden strzał Klicha. Dramat!!!

Zaloguj aby komentować

hmmm

ciekawe kogo jutro przedstawią....jezeli bedzie to trenerzyna pokroju Lesiak, Białas itd. to najprawdopodobniej bedzie to tymczasowy szkoleniowiec i wiadome bedzie ze czekaja na Stawowego,druga opcja jest z tym Michniewiczem...ale pamietajmy ze jego nazwisko przewjiało sie gdzies tam u fryzjera,został oczyszczony podobno ale chu.j go wie ...z byle czego nie dodano by mu cyferek :) czesław 711 michniewicz ...ponoc tyle połączen miał w bilingach z fryzjerem heheheh ...moze były to tylko czysto kolezenskie kontakty...jutro sie okaze,jako trener nie był by najgorszy ..

Zaloguj aby komentować

Stawowy jest za cienki na ekstraklasę......

Cóż On pokazał z Arką czy Łęczną?????
NIC !!!
Czesiek :Puchar i Superpuchar Polski z Lechem Poznań (2004)
Mistrzostwo Polski i Superpuchar Polski z Zagłębiem Lubin (2007)

Chyba jego szuka Filipiak i jego potrzebuje Cracovia ????

Nie wiem tylko na co Oni czekają?????

Zaloguj aby komentować

TYLKO MICHNIEWICZ MOŻE NAS URATOWAĆ !!!!!!

Bierzcie Cześka bo gość ma charyzmę i da tej drużynie świeżość.......
Pozbiera ich w kupę i zaczniemy grać !!!!!
Nie Bakero ,nie Stawowy tylko zostaje MICHNIEWICZ !!!!!

Zaloguj aby komentować

Stawowy raczej nie.

Stawowy ma mimo klauzuli w umowie, że może przejść do klubu ekstraklasy w trakcie sezonu, miesięczny okres wypowiedzenia, więc mógłby być u nas dopiero za miesiąc. Jak dla mnie Bakero nie. Wygląda na to, że Michniewicz. Tak czy tak lipa, kto by nie był musi grać tymi łajzami którym psychikę chyba będą musieli w Kobierzynie prostować po rundzie jesiennej.

Zaloguj aby komentować

prezesie...ups

j.w

Zaloguj aby komentować

presie

a tro czytałem.....ale moj drogi nie wierze zeby wzieli lesiaka ...nie nie nie mozliwe to jest cos Ty......ja mysle ze rozgrywka bedzie Michniewicz Stawowy ...wolałbym Michniewicza ale coz ...ja pierdziele nerwy do jutra i soboty :/

Zaloguj aby komentować

PATRZ I CZYTAJ

"
Kto zostanie nowym szkoleniowcem "Pasów"? Klub prowadzi rozmowy z kilkoma kandydatami. Propozycję pracy na Kałuży dostał Wojciech Stawowy. O tym czy przeniesie się z Katowic do Krakowa mają zadecydować włodarze GieKSy.

Media spekulują, że kandydatami na to stanowisko są także Jose Mari Bakero, Czesław Michniewicz i Andrzej Lesiak."!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zaloguj aby komentować

nie no kurwa

mam nadzieje ze to twoj wymyslony donios ...ja pierdole:/

Zaloguj aby komentować

ja pierd...

słyszeliście!!!!BEDZIE uwaga ANDRZEJ LESIAK!!!!!!!!!!JA PIERDOLE Z ZAGŁĘBIEM W ZESZŁYM ROKU 0 ZWYCIĘSTW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PARANOJA

Zaloguj aby komentować

To się nagadałeś

To się nagadałeś,przyjdź na trybuny to pogadamy więcej-zaraz Ci się zacznie chcieć gadać.
Szanuj kibiców pajacu jeden!!!
Chcemy wiedzieć co się dzieje w klubie,kiedy te DREWNIAKI ( Polczak,Wasiluk,Jarabica,Janus)zostaną odsunięci od 1 zespołu,wypad do rezerw,obciąć place do średnich krajowych i niech tylko na treningi przychodzą do końca kontraktu,niech nie zagrają ani minuty nawet w ME,jak im zostanie parę dych w kieszeni to w tedy zrozumie jeden z drugim jakimi są beztalenciami.
Proponuje przy kolejnych kontraktach zapisać klauzule o natychmiastowym rozwiązaniu umowy z winy zawodnika na wypadek jakby okazali się takimi drewniakami jak w/w czwórka.

Panie Filipiak opamiętaj sie Pan,jest Pan gościem na poziomie,pier***ij pan pięścią w stół i rozgoń tych pseudo kopaczy,i niech będzie strata kasy teraz, ale potem i tak wyjdzie na +.

Zaloguj aby komentować

GOLINSKI jak najszybciej z Michniewiczem!!!

Golinski to nietuzinkowy zawodnik ,mam nadzieje ze przy Michniewiczu bylby tym zawodnikiem jakiego potrzebuje Cracovia!!!!!

Zaloguj aby komentować

...

Michniewicz? no co Ty on nie prowadzi zespołu żadnego od prawie 2 lat...
Czekamy na Stawowego :)

Zaloguj aby komentować

A moze Michniewicz

Zna realia polskiej ligi ,bedzie dobry na uratowanie przed spadkiem!!!

Zaloguj aby komentować

Brawo...

Brawo kurwa za podejscie do sytuacji... powiedziec trenerowi ze nim nie jest przed meczem o PP. Tabisz i spolka = nieporozumienie. To nie dziwie sie ze mecz wygladal tak a nie inaczej. Po co kurwa "ciagnac'' kiibicow na mecz?? moze odrazu rostrzygnac go walkowerem na korzysc Kolejorza ?? . Pozdrawiam.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Komentarze

post:
Koszulki
Koszulki były tylko na 1 mecz
Ciekaw jestem co za chuj wymyslil zlote litery i numery na nowych koszulkach. W telewiz...
ZMIEŃ HYMN NA CRACOVIO MA I TYLKO MISTRZOSTWO NIE MA INNEJ OPCJI CZEKAMY!
zmień nasz hymn na CRACOVIO MA!
post:
Dyletanci@
wszystkie ręce na pokład tylko głębokie wzmocnienie i mistrzostwo taki nasz cel
post:
Dyletanci@
Sprawdziłem 1 stycznia 2021 Wójcika Giza nie wystawił nawet w pierwszym składzie na tr...
post:
Dyletanci@
Tak najbardziej winny Probierz, który był w Cracovii między 2017 a 2021. Czyli jak Prob...
Raz widziałem tego chłopaka...na treningu noworocznym...i zachwycony byłem nim! Prze...
Wyrazy współczucia dla rodziny
Niech spoczywa w pokoju. Zawsze się dobrze wypowiadał o Cracovii, prawdziwy pasiak.
I jeszcze jedno. Może i Filipiak celowo zadłużał, by potem dokapitalizować spółkę i prz...
Ty swoje tezy stawiasz na podstawie tego, że gdzieś coś usłyszałeś itd. Gdzie jakieś do...
Pod wodzą Platka , Cracovia nie będzie dłużej - i to góra : jak 3 lata !
Bogacz kontuzjowany i wypada na y tygodni!!!! Kogo oni sprowadzają do k.... nędzy!!!!!!...
uwazam cie za madrego na tym forum, zrob sobie audyt wycene cichego kacika przez rzecoz...
Chłopie prawisz jak nawiedzony Maleńczuk o polityce. Zacznijmy od tego, że byłeś jednym...
prosze pisac prawde, celowe zadluzanie klubu , pozyczki dla klubu zamieniane na akcje,...
kibice czekają na mocne transfery i na mistrzostwo polski wreszcie
Szał jesli chodzi o nowe nabytki. Same old story...
powinnaś trenować u siebie masz jeden z najlepszych ośrodków treningowych w Rącznej po...
nas kibiców interesuje przede wszystkim wzmocnienie i gra cracovii która będzie wygryw...
post:
Maleńczuk
Ja Malenczuka nue bronię. Sam sobie świadectwo wystawia tym co wyprawia to tu to tam
post:
Maleńczuk
No widać że Republika Ci mózg wyprała. No trudno. Trzeba jakiś żyć, fur deutchland!
post:
Stasiu
Ale to nie Stanisław Malec przeprowadzał wywiad. On tylko streszcza wywiad, który przep...
post:
Maleńczuk
Zacznijmy od tego, że Maleńczuk sam zaczął swój debilny, polityczny komentarz. Facet kt...