Terazpasy.pl / Hokej / Hokej mężczyzn / Porażka w Sanoku. Cracovia nadal liderem

Porażka w Sanoku. Cracovia nadal liderem

2008-09-23-cracovia-sanok-u_058

W 17. kolejce PLH hokeiści Cracovii doznali trzeciej porażki w tym sezonie przegrywając wyjazdowy mecz z KH Sanok 3:4.

PLH: Ciarko KH Sanok - Comarch Cracovia 4:3 (3:1, 0:1, 1:1)

  • 1:0 - Dziubiński - Malasiński 2:30 (4/5)
  • 2:0 - Vozdecky 6:42 (5/4)
  • 3:0 - Kubat - Ivičič - Zapała 16:17 (5/4)
  • 3:1 - Kostuch - Dvořak 16:29 (5/5)
  • 3:2 - Łopuski - Słaboń - Piotrowski 38:40 (5/5)
  • 3:3 - D. Laszkiewicz - Pasiut 56:42 (5/4)
  • 4:3 - Radwański - Kubat - Ivičič 59:13 (5/4)

Ciarko KH: Plaskiewicz (Rączka) - Ivičič, Kubat, Vozdecky (27), Zapała (2), Radwański - Suur, Rąpała (2), Gruszka, Dziubiński, Malasiński - Koseda (2), Owczarek, Słowakiewicz, Milan (2), Mermer - Maciejko, Poziomkowski, Strzyżowski, Wilusz (2), Biały.

Comarch Cracovia: Radziszewski (Kulig) - Kłys (2), Wajda, L. Laszkiewicz, Pasiut (2), D. Laszkiewicz - Noworyta, Landowski, Łopuski (6), Słaboń, Piotrowski - Dulęba, Prokop, Kostuch (6), Dvořak (2), Martynowski (2) - Kozak, Guzik, Witowski (2), Rutkowski, Bryła.

Kary: 39 min. - 22 min.

Sędzia: Włodzimierz Marczuk (Toruń).

Widzów: 2500.

Po efektownym piątkowym zwycięstwie w Janowie, hokeiści Cracovii rozegrali drugi z rzędu mecz wyjazdowy. W ramach 17 kolejki PLH zmierzyli się w Sanoku z ekipą tamtejszego klubu hokejowego.

Mecz rozpoczął się fatalnie dla podopiecznych Rudolfa Roháčka, którzy po 7. minutach przegrywali już 2-0. Kiedy w minucie siedemnastej, Kubat trafił na 3-0 nic nie zapowiadał,o że Pasy zdołają jeszcze wrócić do gry. Wiarę przywrócił Dawid Kostuch, który trafił na 3-1, w 12 sekund po wznowieniu gry.

Druga tercja rozgrzała cztery tysiące widzów w Sanoku do czerwoności. Vozdecky otrzymał karę meczu za uderzenie sędziego, a obie drużyny miały okresy gry w podwójnej przewadze, jednak nie były w wstanie ich wykorzystać. Kiedy wydawało się że drugie dwadzieścia minut nie przyniesie bramek na 3-2 trafił Mikołaj Łopuski.

W trzeciej tercji Pasy konsekwentnie dążyły do wyrównania i w końcu, na nieco ponad 3 minuty przed końcem trafił Daniel Laszkiewicz. A więc remis! Obie drużyny miały w końcówce swoje sytuacje, jednak to gospodarze okazali się skuteczniejsi. Sanoczanie wykorzystali fakt, że na ławce kar przebywał Grzegorz Pasiut i objęli prowadzenie. Na bramkę Rafała Radziszewskiego uderzał Kubat, ale krążek trącił były zawodnik Cracovii Michał Piotrowski i, na 47 sekund przed końcem trzeciej tercji, zrobiło się 4-3. Trener Roháček wziął czas, wycofał bramkarza, jednak losów meczu nie udało się już odwrócić. Trzecia porażka w sezonie stała się faktem.

Pomimo porażki Cracovia, z 39. punktami, pozostaje liderem PLH i ma pięć punktów przewagi nad KH Sanok oraz 6 nad GKS Tychy i 7 nad Unią. Tyszanie i oświęcimianie mają o jeden mecz rozegrany mniej. Najbliższy ligowy mecz w Krakowie zostanie rozegrany dopiero po przerwie na reprezentację, w piątek 19 listopada. W hali imienia Adama ?Rocha? Kowalskiego gościć będziemy KTH Krynica.

raf_jedynka

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Nie Piotrowski tylko Radwański

RAF - popraw sobie jak w temacie - przy czwartej bramce.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Komentarze

Dżoana była już prawie wszędzie! jest nadal tak rozchwytywana, że na razie nie ma na t...
Wtedy III liga hokeja by nas czekała... :D
Przecież jest póki co głównym sponsorem, właścicielem, więc określenie ratuje jest del...
Kto jeszcze pamięta trenera Finka. ?? . .
Drozdz Out, Pany cos na rzeczy Hasic chyba do legii za 1.5euro, Kapustka out, chyba z...
Obydwa zespoły, tj U19 i U17 spadły!!! To jest istny skandal, wiadomo! Generalnie to zo...
Dobry trener to trener który ma SZCZESCIE.....tak kiedyś powiedział Napoleon o generała...
Nie często się z tobą zgadzałem, ale tu myślę tak samo. Lepiej takich obietnic nie skła...
Juniorzy starsi własnie spadli z CLJ. Też inna historia, a działacze wiedzieli co robią?
Z hokejem to już zupełnie inna historia. Fatalna historia. Miejmy nadzieję, że uda się...
Z hokejem też wiedzieli co robią? Teraz w budżecie na piłkę nie będzie już hokeja i pow...
A czy on chociaz wie/wiedzial, co to jest Cracovia I gdzie leźy Krakow. I kiedy sie o g...
Lepiej nic nie obiecywać...bo w piłce to jak z pogoda różnie może być.Najleppszy przykł...
JAK MACIE KASE BRAC SWIERCZOKA DO PRZODU, LUQUINHAS Z LEGII TEZ. ZOSTAWIC JUZ KROCZKA...
No I co Panowie dyrektorzy? Znowu dupa zbita? A podobno byl juz zaklepany? Znowu bedzie...
A co mają zrobić skoro od lat zespół był budowany pod taki system gry? Weź sie chłopie...
Aleź to sie trudno sluchało. Rzadko ogląda sie takich bajoków, jak ten Jarek. Myślałem...
ja bym się tak nie rozpędzał w obietnicach... jest nad czym popracować i proszę się na...
A co szkodzi obiecać? Zawsze wolno, zwłaszcza bogatemu. Co innego honorową postawę, sło...
Do Prezesów , to my szczęścia nie mieliśmy prawie nigdy. Małe wyjątki przed wojną i tyl...
moim zdaniem... uważam, że trener Dawid powinien bezwzględnie zostać...
Niestety nasuwa się myśl że pod koniec sezonu zawodnicy grali żeby pozbyć się trenera b...
Pozdrawiam Elvis, :)
Jestem dokładnie tego samego zdania. W Cracovii lekką ręką pozbywa się trenerów. Dawid...
,,To prawda, że trener Kroczek nie był jedynym winowajcą...". Mimo,że nie byłem zachwy...