Franciszek Smuda: - Przedmiotów mojej analizy nie będzie dużo
- Widział Pan dziś na boisku jakichś kandydatów do kadry?
- Na razie muszę przeanalizować w domu grę tych zawodników, których dzisiaj tu zobaczyłem. Na pewno przedmiotów mojej analizy nie będzie dużo.
- Może Klich ? młody chłopak, już jest ważna postacią ligi?
- Na razie nie zawracajmy mu głowy, niech on jeszcze pracuje nad sobą i dopiero będziemy się zastanawiać po jakimś jego jednym dobrym sezonie w lidze, a nie tak, że ktoś kopnie dobrze dwa razy piłkę i już gra w kadrze. Tak na pewno nie będzie.
.
.
- Może więc ktoś inny?
- Nie wiem ile Glik ma lat, ale on w młodzieżówce u trenera Zamilskiego na pewno gra. Nie wiem, kto jeszcze...
- A podobała się Panu dzisiaj gra Polczka?
- Na razie, to co widziałem, to nie było zadowalające.
- Czy zatem w najbliższym czasie ktoś z Cracovii może dostać powołanie?
- Nie wiem, może Mierzejewski. (śmiech) Ja szukam przede wszystkim obrońców.
- A Goliński? To obecnie wyróżniający się zawodnik w Cracovii. Sam Pan zresztą powiedział niedawno w jednym z wywiadów, że gdyby wcześniej zjawił się Pan w Zagłębiu to Goliński by nie odszedł.
- Bramek w lidze niech Goliński strzela jak najwięcej, szczerze mu tego życzę. Natomiast nie wiadomo, jak by to było z tym odejściem z Lubina, ponieważ ta sprawa dokonywała się już znacznie wcześniej, więc ja bym pewnie też nic nie poradził na jego transfer to Cracovii.
- Kilka słów o poziomie meczu...?
- Był to mecz momentami rozgrywany na stojąco, ale widać było, że obie drużyny chciały ten mecz wygrać. Przede wszystkim Cracovia chciała ten mecz wygrać, bo wiadomo, że kiedy dzisiaj zaliczyła trzy punkty, a więc mając na swoim koncie 17 punktów ?odjeżdża? trochę od dołu tabeli. Cracovia odniosła dziś zatem cenne zwycięstwo, ale w jakim stylu ? to już co innego.
Rozmawiał: Depesz
Fot. Crac
Komentarze
Zaloguj się lub załóż nowe konto.
Zaloguj się lub załóż nowe konto.
Poziom meczu
kraker87
13:29 / 29.11.09
Zaloguj aby komentować