Terazpasy.pl / Publicystyka / Listy / Klub Krakowski w obronie Profesora Janusza Filipiaka

Klub Krakowski w obronie Profesora Janusza Filipiaka

filipiak_janusz_2009_07_10

- W związku z niewybrednymi atakami na Janusza Filipiaka, prezesa klubu Cracovia, my członkowie Klubu Krakowskiego www.klubkrakowski.pl  oraz zaprzyjaźnieni z nami przedsiębiorcy Leszek Mikos i Henryk Kuśnierz stajemy w obronie Janusza Filipiaka i przekazujemy nasze stanowisko – czytamy w liście przesłanym do redakcji Terazpasy.pl.

- Klub Krakowski to społeczne stowarzyszenie zrzeszające osoby związane z działalnością gospodarczą, akademicką, społeczną i publiczną, działające na rzecz miasta Krakowa. Są to osoby o bardzo różnych poglądach i zainteresowaniach, wszyscy jednak uważamy, że w ocenie zdarzeń, należy zachować umiar i zdrowy rozsadek – czytamy w liście.

Do listu podpisanego przez Prezesa Pawła Niklińskiego dołączone jest Oświadczenie Klubu Krakowskiego, które poniżej publikujemy w całości.

Kraków, 9 grudnia 2018 r.

W związku z licznymi, często niewybrednymi atakami części kibiców piłkarskich na zarząd Cracovii, a w szczególności na prezesa Klubu, członkowie Klubu Krakowskiego oraz Henryk Kuśnierz i Leszek Mikos wyrażają Januszowi Filipiakowi podziękowanie za jego wieloletnie, konsekwentne zaangażowanie w sprawy Cracovii. Zaangażowanie, które miał odwagę zaoferować nie w czasach chwały Cracovii, lecz w czasach gdy Klub był bliski upadku.

filipiak_janusz_2009_07_10

Są wśród nas kibice krakowskich drużyn i ludzie okazjonalnie interesujący się sportem zawodowym. Wszystkim nam jednak zależy na dobru Krakowa i firm w nim działających. Prowadzenie klubu piłkarskiego to działalność gospodarcza, choć dla części uczestników tych zmagań powiązana z dużymi emocjami - nie tylko sportowymi. Taką działalność należy oceniać z właściwego dystansu, na podstawie bilansu, który wypada dla Janusza Filipiaka wyjątkowo korzystnie.

Janusz Filipiak wyciągnął KS Cracovia z trzecioligowej zapaści i doprowadził do gry w ekstraklasie, a klub jest jednym z nielicznych niezadłużonych klubów ekstraklasy. Cracovia za rządów Janusza Filipiaka to także 7-krotny Mistrz Polski, 2-krotny v-ce, 3-krotnie brąz w hokeju na lodzie. W piłce nożnej też było trochę sukcesów (2 razy czwarte miejsca) gra w Pucharach, ale przede wszystkim klub jest stabilny i „zdrowy”.

Kraków ma piękny nowoczesny stadion, na którym odbywają się liczne imprezy, w tym najwyższej rangi, jak mistrzostwa Europy U-21 (2017). To wielka promocja dla Miasta i zyski dla mieszkańców.

Nie bez znaczenia jest to, że ataki na Janusza Filipiaka dotyczą człowieka, który stworzył i prowadzi COMARCH, krakowską firmę - polskiego lidera w branży ICT - która bezpośrednio wspiera Klub i z której wszyscy jesteśmy dumni.

Fanatyzm i agresja nie mają nic wspólnego z sympatią i miłością do zasłużonego Klubu, który wspieramy. Rozgorączkowanym kibicom Cracovii proponujemy popatrzeć na drugą stronę Błoń.

W imieniu Klubu Krakowskiego,

Paweł Nikliński
Prezes Klubu
Stowarzyszenie Klub Krakowski

Zobacz także: Listy otwarte do Profesora Janusza Filipiaka

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Przeczytajcie artykuł Michała Treli z przeglądu Sportowego

w tym artykule jest wszystko dokładnie opisane tak jak jest. Wręcz wyłożone jak kawa na ławę. Popieram ten artykuł i polecam wszystkim kibicom i malkontentom też, w szczególności Misiorowi i Mazanowi.

Zaloguj aby komentować

Poparcie dla Prof Filipiaka

Jeśli ktoś widząc co dzieje się z Wisłą nawołuje jeszcze przeciwko Prof Filipiakowi musi mieć nierówno pod sufitem. Wisła grała na krechę na krechę były puchary i mistrzostwa teraz będzie IV liga i nie żebym był z tego powodu szczęśliwy. Trzeba uczynić podstawowy podział na kibiców i kiboli. Kibic sprzyja klubowi kibol swoim interesom. Podziękowania Panie Profesorze za wytrwałość i za to że nie dopuścił Pan Cracovii do stanu bankructwa wydając pieniądze na krechę.

Popieram w 100%

Dzięki profesorze że pan jest i niech pan nie słucha idiotów. Większość kibiców jest z panem. Wszystko idzie w dobrą stronę, prawdziwy kibic to widzi a oszołomów nie słuchać. Jak się kończy życie ponad stan wystarczy poczytać dzisiaj o Wiśle nawet na czwartą ligę ich nie stać! Sponsorzy też się nie pchają a wręcz wycofują. Pytam się kiboli idiotów, pytam się Mazana i Misiora tego chcecie dla Cracovii. Panie Misior chce się pan odgryźć profesorowi za to że nie został pan przed laty prezesem? a może tęskni pan za 4-tą ligą dla Cracovii? Czwartą ale z pana prezesurą bez ciepłej wody i w kontenerach jak to za pana bywało. Za to że pan sprowadził do Cracovii profesora Filipiaka należą się panu podziękowania i kibice to pamiętają mają panu co zawdzięczać za ratowanie Cracovii ale teraz niech pan się nadzwyczajnie zamknie i nie podpisuje się pod czymś co jest dywersją. U mnie już pan i Mazan straciliście zaufanie i ta cała reszta przedsiębiorców biedaków która nic nie potrafi tylko się pod idiotycznym listem podpisać!

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

cracovio

wisła już jest na granicy upadku prawdopodobnie 4 liga choć mają dużo lepszych kibiców na ostatnim meczu wychodząc na murawę piłkarze z dziećmi pojawił się na murawie chłopak z bardzo ładnym psem który wraz dziećmi witał piłkarzy wisły dlatego że na cracovii nazywają nas psy to zachwyciło kibiców z całej polski co oglądali mecz na canale+taka prawda a kibole cracovii wyśmiani za wyzwiska sąsiadów l

Poldek

Niedługo nasze trybuny zapełnią się kulturalnymi kibicami z Reymonta, którzy tak jak chciałeś, zaczną robić porządki. Może się zdarzyć, że zrobią też porządek z tobą ;)
Mam nadzieję, że ta wizja się nie spełni, ale jeśli będzie prawdziwa to jeszcze zatęsknicie za takimi kibolami jak ja.

Zaloguj aby komentować

Kibic1995

jak przeczytalem Twoj wpis to j***em ze smiechu na podloge. dziecko wychodzace za reke z Zydem, zeby rozczulic cala Polske - zaplacilbym za taki widok:D

Zaloguj aby komentować

Poldek

Poldek po pijaku to pisałeś czy jak? To na Cracovii dziecko z jakimś Żydem za rękę ma wyjść, albo dzieci z doklejonymi pejsami i zachwyci się tym cała Polska? Hehe... Tak kibole z Reymonta najlepsi w Polsce, jeśli chodzi o zarządzanie klubem, nikt w Polsce takich osiągów nie ma, jak to prawda co piszę Stanowski z weszło, że 80 milionów długów ma klub z Reymonta. Tyle długów narobić w dwa lata z hakiem to zdecydowanie mistrzostwo... Jak przejdą takie rzeczy jak kibice Cracovii, czyli ostatnie medalowe miejsce w ekstraklasie 66 lat temu czy 20 lat poza ekstraklasą to zobaczymy ile im kibiców zostanie i jakich będą mieli.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Opsonie Dgs debilu i Wład

Skisła 4 liga no gdzie Ci inwestorzy co.

Zaloguj aby komentować

A może taki pomysł?

Widocznie Profesora stać na utrzymanie tylko jednej sekcji hokeja,stąd takie duże osiągnięcia. Przyszła mnie taka mysl,wspaniale byłoby gdyby np. Agnieszka Radwanska zaangazowala sie w temat sponsoringu,wiem ze dużo zawdzięcza Dziadkowi Wladyslawowi zakochanemu w Cracovii,który był trenerem hokeistów i był na każdym meczu pasów.Slyszalem tez ze obiekt w Cichym Kąciku jest inwestowany przez Agnieszkę razem z ProfesoremTo są tylko moje przemyślenia.

wlad

Bajki na dobranoc opowiadasz? Majątek Radwańskiej jest wyceniany a około 100 mln zł. Z czego ona niby by miała hokej Cracovii sponsorować i jaki by miała z tego interes? Nie słyszałem by ona miała jakąś dobrze prosperującą firmę itd. A w Cichy Kącik nie słyszałem by ktoś inny inwestował niż MKS Cracovia SA.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

cracovio

kibole i durnie o nazwie dg-s i tym podobni robią wszystko aby cracovię zepchnąć do 4 ligi ale prawdziwi kibice zrobią wszystko aby wesprzeć probierze i filipiaka i cracovia jeszcze zdobędzie mistrzostwo nie dajmy się zwariować cracovia pany

Zaloguj aby komentować

cdn

tutaj rok 2016. wplywy do klubu wyplacone przez extraklase.

https://goo.gl/images/nSwnJhcracoviapasy1

Przecież wiadomo nie od dziś, że ekstraklasa wypłaca klubom co sezon kasę głównie z praw TV, która jest uzależniona od oglądalności meczów tej drużyny w TV i miejsca. W tym sezonie za poprzedni pewnie też dostaną. Twierdziłem nawet, że teoretycznie klub może funkcjonować bez sponsora strategicznego, bo z praw TV, kasy za miejsce, reklam itd. przy dobrym zarządzaniu można by grać w ekstraklasie. Np. Polonia Bytom grała tak 3 sezony. No ale właśnie, to gra się tylko o utrzymanie i powinie noga i jest spadek to już jest problem. Cracovia jak spadła parę lat temu to problemu takiego nie miała, bo wpłynęła kasa z Comarchu i w I lidze miała najwyższy budżet, więc mogła zatrzymać lepszych zawodników, zrobić transfery i grać od razu o powrót do ekstraklasy.

Zaloguj aby komentować

No i co ty tym chcesz udowodnic?

wiesz ile kosztuje utrzymanie całego klubu? utrzymanie kilku drużyn piłkarskich około 30 piłkarzy kontraktowych, sprzęt, wyjazdy zgrupowania wyżywienie utrzymanie stadionu kilku boisk, sztabu szkoleniowego, pracowników, podatki od nieruchomości, wyposażenie w sprzęt sportowy jak i elektroniczny opłacanie sędziów itp. itd. mógłbym tak wymieniać bez końca. Wsadź sobie w d... te 8 ml. inne kluby też dostają i są na skraju bankructwa. Jak się podejmuje jakiś temat to trzeba być choć trochę kompetentnym a nie rzucić temat tylko po to żeby siać ferment!

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Pytanie

A o jakich pucharach jest mowa w piśmie?

Zaloguj aby komentować

Popieram list Klubu Krakowskiego w 100%

Taka jest prawda! gdzie by była Cracovia bez Filipiaka? i czy by w ogóle jeszcze istniała?. Popaprańcy niech się wreszcie zamkną raz na zawsze. Cracovia jest stabilnym klubem, coraz bogatszym. Ma stadion niedługo będzie miała jedną z najlepszych baz sportowych ma kasy na tyle że jeszcze może pożyczać. Czego jeszcze chcecie? mistrzostwa? pewnie kiedyś będzie ale na dzisiaj to nie jest realne. Gra jest coraz lepsza miejsce w tabeli też się poprawia. Arka rozpierd...ła Wisłę zaledwie dwa tygodnie wcześniej a Cracovia nie dała jej sztycha zrobić! Jakby doliczyć te trzy zmarnowane przecież nie przez Filipiaka ani Probierza karne i to co nas przekręcili sędziowie np. z Zagłębiem, jakby nie dzień konia bramkarzy Miedzi i Lechii to dzisiaj w ogóle nie było by tematu złego miejsca w tabeli. Kto mnie najbardziej zawiódł? Misior i Mazan do tej pory tych panów uważałem za mądrych ludzi, dzisiaj już nie! Wręcz nimi gardzę! Chętni na Wisłę kto? zbieranina kibiców bo jest ich czterech, dlaczego chcą przejąć Wisłę? bo Wisła im zalega każdemu po kilka milionów i jak tego nie zrobią to będą oglądać swoją kasę (miliony) jak świnia niebo! Już się kłócą o to kto będzie najważniejszy, kto będzie rządził a jeszcze klubu nie przejęli to jak się dogadają później? Przypuszczalnie wiedzą że kilku piłkarzy można sprzedać za niezłą kasę żeby coś odzyskać Ziętek już się wycofał bo w przeszłości był współwłaścicielem Wisły wraz Cupiałem i Urbanem i wie czym to śmierdzi. Tego chcecie w Cracovii, tego? Co Wisła ma dzisiaj? nic nie ma! nie stać ją na opłacenie stadionu nie ma też bazy treningowej bo wynajmuje od gminy Myślenice i też ma z tym kłopoty, nie ma nawet piłkarzy rokujących na których można by zarobić nie ma nic! kilku nie rokujących emerytów których jeszcze może sprzedadzą za niewielką kasę i emeryta brożka, Wasilewskiego który jeszcze rok temu coś tam grał a teraz sobie sam bramki strzela. Za chwilę będzie miała następnego emeryta Błaszczykowskiego skłonnego grać za darmo bo już nigdzie go nie chcą ale on sobie wymyślił że zagra w Wiśle bo wujo go powoła do kadry jak będzie grał bo teraz Boniek dał mu szlaban dlatego że murawy nie wącha! Znalazł się zbawiciel też niuchający swój interes tylko że nie wiadomo czy wujo Brzęczek dotrwa do mistrzostw europy. BARDZO DOBRZE ŻE KLUB KRAKOWSKI POPARŁ PROFESORA FILIPIAKA NIECH WIE ŻE NIE JEST SAM.

Popieram

Popieram autora i piszących pod tym postem komentarze nic dodać nić ująć.

Zaloguj aby komentować

mlody69

Masz rację gdzie by była Cracovia tego nikt nie wiem, ale na 97% by nie grała w ekstraklasie, a na to, że możliwe, żeby przyszedł ktoś inny i byłoby MP jak piszesz to szansa jest 3%. Bo przypomnijmy Cracovia nie grała w ekstraklasie jak przychodził Filipiak. Najprawdopodobniej było by tak, że gralibyśmy w jakiejś niższej lidze, w najlepszym przypadku I lidze i nie było by nowego stadionu przy Kałuży, bo pewnie Majchrowski by wtedy nie dał kamienicy w centrum Krakowa Norbertankom za tą ziemie, a Miasto nie wybudowało by stadionu.

Zaloguj aby komentować

...

każdego szlag trafia gdy co sezon początek rozgrywek wygląda tak jak wygląda. Wyklinamy, wkurzamy się itp., Jednak myślę, że trzeba wykazać cierpliwość i mimo wszystko wierzyć w to co na okrągło probierz powtarza o budowaniu Cracovii na lata. Odbyła się rewolucja kadrowa i jakiś trzon zespołu mimo wszystko widać i co najważniejsze trochę punktów w niezłym ostatnio stylu udało się zdobyć

Zaloguj aby komentować

Może i racja

Jest dużo racji w tym co piszesz ale no właśnie po pierwsze gdzie by była Cracovia dziś tego nikt nie wie być może by zniknęła gdzieś w 5 lidze a może by miała na koncie np mistrzostwo Polski może zamiast Filipiaka byłby inny sponsor dlatego to jest tylko gdybanie ale patrzenie na Cracovię przez pryzmat Wisły ??.To nic że u nas hujowo najważniejsze że w Wiśle jeszcze gorzej . Nie jestem za tym żeby Filipiak odszedł ale mam do niego wielki żal o to jest jego aprobata na bylejakość i nie ma żądzy sukcesu no chyba jak co roku utrzymanie w lidze będzie sukcesem

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

DG-S czyli Opsonie

Opsonie piesku jacy chetni nie wiadomo czy z tego coś wyniknie.za to dam ci pieprzony opsonie przykłady jak cudownie maja teraz Zawisza Bydgoszcz,ŁKS, Widzew Łudz-tego chcesz no tak piesek to tego chce

...

Jak już biznesmeni będący równocześnie kibicami GTS się wycofali to już na 99,9% po nich... Jeszcze wierzą w cuda, że jacyś Chińczycy ich przejmą, ale to chyba już wierzenie w cuda. Mam nadzieję, że jednak zagrają w następnej rundzie, bo trzeba im manto spuścić w derby na Reymonta. Jakbym wiedział, że po podziale tabeli byśmy grali z nimi u siebie w derby i byśmy im manto spuścili też przy Kałuży to nawet bym tragedii nie robił jakbyśmy w grupie spadkowej grali. A ten co puszczał ostatnio doping z mp3 powinien im wtedy puścić "Time to say goodbay..." tak jak oni nam puścili po derbach u nich, gdy lecieliśmy do I ligi parę lat temu. Tylko teraz to my byśmy się śmiali...

Zaloguj aby komentować

Kibic

Co prawda to prawda.
Dokładnie to opisałeś!

Zaloguj aby komentować

Kurczak

Możliwe, że się dogadają, bo wszyscy ci biznesmeni to kibice GTS. Kwiecień już pomagał w tym sezonie. Już mu GTS jest winny parę milionów. On ma mieć 30%. Reszta po 20. Ta jedna firma transportowa dała GTS-owi autokar. Co ciekawe ten Włodarski ponoć bogatszy od Filipiaka, a tylko 20% chce udziałów. Wymyślili, że jakby wpłacali na GTS 1,2 mln miesięcznie, z 1/3 by szła na długi, a 2/3 funkcjonowanie to za 2 lata wyjdą z długów. Tylko im brakuje właśnie tych 10%, czyli 120 tyś miesięcznie nie ma kto wyłożyć. I też jest ciekawe jak chcą wyjść z długów w 2 lata, jak tylko 400 tyś miesięcznie ma na nie iść z tej wpłaty, a media podają, że dług jest ponad 30 milionów, a chodzą plotki, że nawet ponad 50. Przy takich pieniądzach od 4 biznesmenów, czyli 14,4 mln rocznie (Comarch w porównaniu daje 10-11 na Cracovie) i takich długach jakie mają, to nawet jak ich przejmą to tuzami nie będą z tego wychodzi. Dziś piszą, że Carlitos złożył do FIFA na nich, bo mu GTS kasę wisi i nawet telefony od niego przestali odbierać. Co ciekawe zachowanie Carlitosa bardzo oburzyło redaktora Niemca, prezesa MPZPN i zrazem członka rady seniorów Cracovii. Już dawno pisałem, że go powinni z tej rady seniorów usunąć, bo w swoich felietonach to jedynie krytykuje co chwilę z jakiś powodów Cracovie, a GTS mimo, że rządzili tam kibole i takie długi to broni. Normalnie się temu staremu capowi coś w głowie poprzestawiało.

Zaloguj aby komentować

Głupi Opsonie

Oni maja problem ze sprzedażą jeszcze 10 procent akcji ot tak chcą sponsorować psiarnię

Zaloguj aby komentować

Kurczak ..

.... parówo jebana weź Tabisza i jedźcie razem do Kańczugi

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Na zadlużoną psiarnię są chętni....

....więc bez Janusza Cracovia by sobie poradziła.
Filipak wypieradol Tabisza , zatrudnij prezesa a sam usuń się w cień klubu i może by coś z tego było?
Będziesz takim ważnym prezydentem klubu wiesz?
Nie znasz się na piłce .
Więc zaufaj komuś kto się zna.
ODDAJ W KOŃCU KLUB LUDZIOM KTÓRZY GO KOCHAJĄ.!!!

Caryca

Stanowski z weszlo.com twierdzi, że klub z Reymonta ma długów na 80 milionów i by dostać licencje na następny sezon to 20 milionów muszą spłacić do wiosny. Jak to prawda to już jedynie cud ich może uratować. A nie tak dawno na tym forum niektórzy pisali i porównania robili, że na Reymonta to robią transfery i tak dobrze stoją pod rządami kiboli, bo w tabeli wysoko i w ogóle. No super rządy kiboli były jak za dwa z hakiem narobili długów 80 milionów, geniusze zarządzania normalnie...

Zaloguj aby komentować

I tyle w temacie!

Wiadomości z ostatniej chwili
"Krakowscy biznesmeni nie przejmą Wisły Kraków". Najwyraźniej jest po audycie i okazało się, że mają więcej długów niż podawano.

Zaloguj aby komentować

PAPUS

jak widać po wpisach to najwyraźniej dysponują kasą na wsparcie hejtu ;)

Zaloguj aby komentować

DG-S

Jak Walter zrezygnował z Legii to pojawił się nowy inwestor, jak zrezygnował Wojciechowski z Polonii no to wiadomo jak się skończyło. Jak twojemu sąsiadowi się uda wygrać w loterii to znaczy, że ty też wygrasz? Więc to takie pierdolenie o Szopenie, że jak na GTS są chętni to Cracovia by sobie poradziła. Może by sobie poradziła, a może by skończyła jak Polonia. Trzeba wziąć pod uwagę, że GTS chcą przejąc de facto ludzie którzy im kibicują. Właściciel aptek Słoneczna (który im pożyczał pieniądze już w tym sezonie i on jest mózgiem tego wszystkiego), właściciel Foodcare i dwie firmy, deweloperska oraz transportowa, wszystkie firmy z Krakowa lub okolic. Plan mają taki, że każdy z współwłaścicieli będzie ileś tam wpłacał miesięcznie na klub i za dwa lata wyjdą z długów, no chyba, że jakiegoś z zawodników dobrze sprzedadzą to szybciej. Choć pewne na 100% jeszcze nic nie jest, bo trwa audyt w GTS. Bo jeszcze nie tak dawno mówiono o około 20 mln długów, a ostatnio już o ponad 30, więc nie wiadomo ile tych długów jest tak naprawdę. GTS ostatnio funkcjonował ponad stan i dlatego są długi. Zobaczymy czy ich przejmą i jak po przejęciu będą stać w lidze i na co ich będzie stać. Jakoś jak Cracovia była na skraju bankructwa to znalazł się tylko Filipiak, a nie 4 biznesmenów, którzy byli za Cracovią. Jak takie wszystko proste to niech protestujący znajdą inwestorów, co odkupią udziały od Filipiaka i przejmą klub. Tylko problem polega na tym, że Cracovia nie jest zadłużona, więc Filipiak za złotówkę nie sprzeda, więc trzeba by znaleźć jeszcze grubszą rybę niż Filipiak. Na razie to jest coś na kształt wygońmy Filipiaka, a jak go wygonimy to ktoś się znajdzie, bo na psiarnie są chętni to na Cracovie też by byli. A to, że GTS wychodzi na to ucieknie spod topora to nie znaczy, żeby nam się udało. Nikt gwarancji nie da na to. Co innego jakby protestujący przyprowadzili inwestora czy inwestorów 2, 3, 5 czy 10 razy bogatszego czy bogatszych niż Filipiak i on czy oni by wykupili udziały od Filipiaka i wpompowali w klub jeszcze więcej kasy, zrobili super transfery to OK, po Filipiaku bym nie płakał. Ale takie wygońmy Filipiaka, a potem się ktoś znajdzie jak na psiarni to śmieszne i niepoważne.

Zaloguj aby komentować

DG-S

Tak tobie powinien oddać i podobnym tobie "znawcom" co to im się nic nie sprawdza, a jak jest źle to tylko japę potrafią drzeć i krytykować innych. Jak taki "ekspert" pisze, że Filipiak się nie zna na piłce to to jest kabaret... "Przyganiał kocioł garnkowi" to przysłowie pasuje jak ulał do tego.

Zaloguj aby komentować

...

Kochający klub ludzie i ludzie z pasją najlepiej będą pracować dla Cracovii
Najemnicy i ludzie przypadkowi zatrudnieni przez prezesa nic nie osiągną.
Dbają tylko o swoje pensje

Zaloguj aby komentować

Money

Rozumiem , żę Ci kochający klub ludzie dysponują finansami na przejęcie klubu ?

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

List

W piłce to nie było praktycznie żadnych sukcesów w ekstraklasie jedynie lepsze czy gorsze sezony. Protest może zakończyć dobra postawa drużyny Probierza, a nie jakiś list jakiegoś klubu krakowskiego. Potrzebne są w zimie 2-3 dobre transfery ofensywnych zawodników. Można by powiedzieć, że drużynę udało się pozbierać dość szybko po odejściu Piątka i niespodziewanym odejściu Covilo. Np. Za Zielińskiego po odejściu najpierw Rakelsa, a potem Kapustki drużyna sukcesywnie obniżała loty, aż skończyła na 14 miejscu. Teraz jest odwrotnie, drużyna zaczęła beznadziejnie, ale się podnosi i wygląda na dziś dzień, że jeszcze szybciej niż w tamtym sezonie. Probierz teraz ma ten komfort, że nikt się wybitnie w drużynie nie wybija, wiec jak odejdą to chyba jedynie najsłabsze ogniwa, a nie najsilniejsze, jak po tamtym sezonie i na początku obecnego.

kibic 1995

zgadzam się z tobą probierz miał wyjątkowego pecha ale dość szybko i skutecznie podnosi się dna to dobrze o nim świadczy cracovia pany prezes też pokazał klasę mógł wyrzucić probierza ale nie zrobił tego przetrzymał kryzys cracovii już w meczu z lechem cracovia pokazała klasę i będzie coraz lepiej

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

SportSklep24.pl: Oficjalna piłka Euro 2016

Pilka-nozna-adidas-EURO16-Beau-J_[71708]_1200

W SportSklep24.pl  można już kupić oficjalną piłkę Euro 2016 dostępną w kilku modelach.

SportSklep24.pl

SportSklep24.pl: FC Barcelona – koszulki, bluzy, kurtki - ponad 60 produktów!

barcelona-4x2

W SportSklep24.pl    zgromadziliśmy już ponad 60 produktów - m.in. koszulki, dresy, bluzy, kamizelki, kurtki, piłki, torby, szaliki, czapki, kieliszki - dedykowanych sympatykom FC Barcelona.

Komentarze

Ten mecz dokładne pokazał różnicę między cecaricem vestenickim rubio i innymi wynalazka...
Lopez jak był dobry to go chwaliłem jak znów będzie grał przyzwoicie to też będę go chw...
Przeszliśmy do następnej rudy to pierwszy, a drugi to, że my graliśmy w prawie rezerwow...
Najlepiej to by było dublet po latach posuchy. Choć jakby było choć 3 miejsce to będę u...
Sprowadzić jakiegoś dobrego napastnika by nie zaszkodziło, ale Lopesa bym nie skreślał...
Może być i dublet:) Z tym, że do jednego i drugiego jeszcze kupa roboty. A swoją drogą...
Możecie się ze mną nie zgodzić lecz ja bym wolał żeby Cracovia zdobyła puchar niz mistr...
Nie rozumiem Cię- jeszcze tak nie dawno wychwalałeś Lopeza jaki to mega grajek i napast...
post:
Vestenicki
nie robić z gościa na siłę skrzydłowego, bo to od lat tradycja niestety
Czego nie mamy? napastnika. Lopez od dluzszego czasu nie gra nic i tu nawet nie choddz...
Plusy to perfekcyjnie wykonywane rzuty karne, pokazanie klasy przez Hrosso, bardzo dobr...
Niech mi ktoś powie że puchar Polski traktuje się jako zło konieczne wystawiany pseudo...
Pocałuj Cracovię w 4 litery pajacu zomowski
Dlaczego to taki napaleniec,nigdy nie widzi partnerów.Dokad będzie dostawał szansę....c...
To jest skandal,Musiał który nie cierpi Cracovii nie reaguje na dwa karne! skandal...
Niestety nie mamy ich a cecaric to jest nieporozumienie nie mam pojęcia co on jeszcze r...
post:
meteor
Komunizm to obalił ruscy agenci. Niektórzy z nich nawet zasiadają w ławach poselskich j...
post:
meteor
ale mnie rozśmieszyłeś z tym Bolołęsą haha . Bolek nie Wałęsa jego to wypromował sam P...
post:
Frajerzy
I Wdowiak nie był w meczu z ŁKS-em w takie sytuacji jak Diego z Lubinem, więc o czym ty...
post:
Frajerzy
Wdowiak swoje zrobił podał do Lopesa, a ten miał tylko trafić w bramkę, a tego nie zrob...
post:
meteor
Możesz mi nawet 1 wystawić z historii, tylko gdzie ja napisałem to o czym ty mówisz, że...
post:
meteor
Ja tam Piłsudskiego nie czczę. Pozdrawiam kolegę pasiaka a teraz pora na dublet z Rakowem!
post:
meteor
nie moby jestem narodowcem.W czasach miedzy wojennych Stronnictwo Narodowe było najwiek...
zapomnij ten mecz bo to wstyd i kompromitacja
tylko zwycięstwo i skuteczność bo jest beznadziejnie