Terazpasy.pl / Publicystyka / Artykuły Teraz Pasy! / 90 słów o meczu (plus to co doliczy sędzia): Larum grają!

90 słów o meczu (plus to co doliczy sędzia): Larum grają!

19 marca 2017 – 26 kolejka (grano 90+3)
Korona Kielce – Cracovia 3:0 (1:0)

 

Mecz w Kielcach to koniec mrzonek o ósemce i prawdziwy początek gry o utrzymanie w lidze. O tym jak dramatycznie to może wyglądać pokazał przebieg meczu z Koroną.

Czerwona kartka, rzut karny, strzał życia Żubrowskiego, a w końcówce wobec marazmu w ofensywie - przejście na grę trójką w obronie i... dwie kolejne stracone bramki.

Tak może obrócić się każde z kolejnych jedenastu spotkań, które zadecydują o utrzymaniu.

Wyniki drużyny Zielińskiego są ogromnym rozczarowaniem. Ale we wszystkich spotkaniach zagrają nie tylko piłkarze. Jako kibice mamy do rozegrania swoją partię – jako dwunasty zawodnik.

Larum grają!

19 marca 2017 – 26 kolejka (grano 90+3)
Korona Kielce – Cracovia 3:0 (1:0)

  • 1:0 – Żubrowski 33’
  • 2:0 – Górski 86’
  • 3:0 – Kiełb 88’

raf_jedynka

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Jeszcze trenerem jest Jacek Zieliński

Jeszcze trenerem jest Jacek a wy w swoich głowach już go zwolniliście .Co wy z tym Michniewiczem nie to że mam coś do gościa ale on nigdzie na dłużej miejsca nie zagrzał, wszędzie miał bardzo słabe wiosny!!!Teraz na runde wiosennom Termalica zrobiła najgorsze wyniki w lidze!!! na głowę upadliście chyba.

Poldek coś ci się pomyliło

Misiewicz to w PIS-ie a nie w Termalice.

Zaloguj aby komentować

kolesiu Poldku

Ty lwowiak, jaki z ciebie kuźwa znawca że szok.Lepiej pokibicuj Pogoni Lwów.Z jednym masz rację znasz realia tylko z internetu oj taki z ciebie hejt.
Nie groźny ale śmieszny.
Pozdro z Krakowa kresuniu

Zaloguj aby komentować

kolesie

Zanim ocenicie Michniewicza to poczytajcie informacje o nim w internecie i w gazetach sportowych,taką klęskę ma Misiewicz z Termaliką,że jest na 7 miejscu,puknij się w głowę,a Cracovia z Zielińskim to bliska spadku,taka prawda

Zaloguj aby komentować

Cracovia!

Podoliński dokonał bardzo dobrych transferów i doskonale przygotował drużynę gorzej z taktyką odszedł bardzo chwaląc Janusza Filipiaka i słusznie,w jego miejsce przyszedł Zieliński,bardzo dobrze poukładał drużynę i 4miejsce,na tym koniec.Następny etap pracy złe przygotowanie i fatalne w dużej ilości transfery,same straty,drugi etap przygotowania słaby i brak transferów.Cracovia na dnie,całą swobodę działanie wziął na siebie Zieliński,on o wszystkim decydował i jeszcze dostał pełne poparcie od Filipiaka,o czym było jasno mówione na Canale+..Janas i Ulatowski mieli poparcie działaczy wielu klubowych zarządów,aż doszli do pracy z reprezentacją,tu nie chodziło tylko Cracovię.Chciałem tylko pokazać jakie są błędy działaczy.Trener Podoliński twierdzi,że najlepszym polskim trenerem jest Michniewicz,akurat tak się składa że wyprowadził wysoko wszystkie drużyny, może poza Termaliką,choć na początku jego kariery trenerskiej Termalika szła mocno w górę.Prawdą jest że wszystkie drużyny trenowane przez Michniewicza,szły mocno w górę,a trener mając sukcesy wylatywał z klubów to świadczy źle tylko o głupocie zarządów,a nie o trenerze.Michniewicz chciał pełnię władzy i nie miał na to zgody dlatego wylatywał.Filipak dał pełnię władzy Zielińskiemu i w tym wypadku klęska,dlatego różnie to bywa.Dla przykładu Nawałka wychowanek Wisły,trener Wisły zdobywa mistrzostwo polski z Wisłą i wylatuje z posady trenera bo zarząd nie akceptuje jego ekipy i współpracowników i decyzji kto ma grać w Wiśle,podobnie było z Leńczykiem w Śląsku,mimo że zdobyli mistrzostwo polski,Lenczyk wyleciał na drugi dzień z klubu..Michniewicz nagminnie jest tak traktowany,mimo że zawsze ma duże sukcesy i wtedy stawia klubowi żądania bo chce iść na mistrza jak to on mówi,ostatnio konflikt z zarządem o transfery i zawodników to główny powód niedogadania się z klubem.Zieliński miał pełnie władzy o wszystkim ostatnio on sam decydował z pełnym poparciem zarządu i zero sukcesów taka prawda

Zaloguj aby komentować

Poldek

Kiedy to Janas trenował Cracovię bo jakoś sobie nie przypominam?

Zaloguj aby komentować

Poldek

Ty jesteś jakimś kuźwa debilem.Przypomnę Ci jak wychwalałeś trenera Zielińskiego,jak do nas przychodził że to najwspanialszy trener i człowiek że jest super bo z kresów itd.
Teraz jest już Be fuj znudził sie Poldkowi.Ty to masz chyba jakieś ADHD mózgu.Teraz wrzeszczysz Michniewicz,Michniewicz a to gościu co tylko swego czasu siedział na telefonie do Fryzjera.zaliczył więcej klubów w ekstraklasie ze wszystkich i zawsze zostawiał smród w szatni!!!Miał tylko dobre początki i zawsze szatnia po m czasie się mu sprzeciwiała, zawsze wylatywał z hukiem a takiego kogoś nam nie potrzeba.

Zaloguj aby komentować

kolesie

Wasz komentarz to bełkot analfabetów którzy widzieli cracovie z zielińskmi w czołówce a my na dnie,tak było na początku sezonu i kto miał rację,na temat Michniewicza nie wypowiadajcie się bo nic nie wiecie i nie umiecie myśleć i nie wiecie co się dzieje w klubach.Michniewicz wyprowadzał wszystkie drużyny na szczyty w beznadziejnych sytuacjach i nie dogadywał siĘ z zarządem dlatego wylatywał, teraz to samo piłkarze odchodzą a nie może dogadać się z zarządem jeli chodzi o transfery jak wysoko wyprowadził Termalikę jak wszystkie drużyny które trenował łącznie z mistrzostwem polski,mimo że miał najgorsze warunki z wszystkich trenerów,gdzie była pogon za Michniewicza a gdzie jest teraz,gdzie było zagłębie itd.DRUGI TAK DOBRY TRENER KASPERCZAK TAK SAMO WYROLOWANY PRZEZ ZARZĄDY A AUTORYTET NUMER JEDEN TO BYł JANAS I ULATOWSKI NAJWIĘKSZE MIERNOTY W POLSCE TAKIE MAMY ZARZĄDY

Zaloguj aby komentować

Kurczak37

Jestem po 12-tu godzinach i miałem w planie spanko ale jak zawsze zerknąłem na Terazpasy. Warto było żeby zobaczyć Twój komentarz. Wreszcie ktoś myślący - plus jak zwykle Pasiak_z_Warszawy. Żałosne stado baranów - wybaczcie Pasiaści bracia - beczące MICHNIEWICZ.....A do czego ten mistrz sztuki trenerskiej doprowadził Termalikę ?

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Michniewicz wolny

Idealny trener żeby uratować przed spadkiem

Zaloguj aby komentować

PASIAK Z WARSZAWY

ZMIANA TRENERA TO WYGRYWANIE PIASTA ŚLASKA I CORAZ LEPSZA GRA GORNIKA TAKA PRAWDA

Zaloguj aby komentować

Zmiany

Zawodnicy są w gorszej formie, więc zmiana trenera może nie przynieść tak spektakularnych korzyści od razu jak ostatnio.
Z drugiej strony, kiedyś czytałem, że u nas trenerzy nie dostają szansy na wyjście z kryzysu.

Więc może warto, żeby Zieliński dostał taką szansę?

Tylko do tej pory nie bardzo była mowa o tym, że jest kryzys.
Gdybyśmy w Kielcach wygrali, to do pierwszej ósemki brakowałoby tylko 3 pkt - niedużo.

Ale nawet ze skrótów widać, że do wygranej w Kielcach zabrakło bardzo dużo.

Zaloguj aby komentować

PANIE PREZESIE!

TRENER PODOLIŃSKI UWAŻA ŻE MICHNIEWICZ JEST NAJLEPSZYM POLSKIM TRENEREM,NIECH PAN GO CHOCIAŻ RAZ POSŁUCHA I ZATRUDNI TRENERA MICHNIEWICZA.TO CO SIE STAŁO PRZEWIDYWAŁEM OD SAMEGO POCZĄTKU ROZGRYWEK I MIAŁEM RACJE ŻE CRACOVIA POLECI NA DNO.JAK DRUŻYNĘ PRZEJMIE MICHNIEWICZ,CRACOVIA PÓJDZIE W GORE I TO TEZ SIĘ SPRAWDZI,JESTEM TEGO PEWIEN.PANIE PREZESIE DO ROBOTY!

Poldek

Od samego początku rozgrywek to nie przewidywałeś, ale w przerwie rozgrywek, fakt pisałeś o tym. Ja uważałem, że trener Zieliński jest na tyle doświadczonym trenerem, że nie jest możliwe byśmy się stali jednym z głównych kandydatów do spadku, a tak to niestety teraz wygląda, bo drużyna jest fatalnie przygotowana, zwłaszcza pod względem szybkości i dynamiki (nie wiem czy przynajmniej to można jakoś poprawić, nie znam się). Przeceniłem widocznie trenera i się pomyliłem. Choć jeśli chodzi o przewidywania to pisałem w tamtym sezonie po 15 kolejce do opsona, który się przechwalał, jak to od początku pisał, że Podoliński nic nie osiągnie i miał rację, że "równie dobrze mógłby znaleźć się jakiś świr co by napisał teraz, "zobaczycie trener Zieliński za jakiś czas będzie miał słabe wyniki i poleci". I pewnie przyjdzie kiedyś taki czas, że drużyna wpadnie w dołek i trener Zieliński poleci i wtedy ten ktoś też by mógł tak napisać jak ty, widzicie pisałem tak w 2015, przewidziałem to X lat temu". Tak jakoś jest w naszej lidze, że mało który trener wytrzymuje w jednym miejscu więcej niż 2 lata, bo wcześniej przychodzi jakiś kryzys i drużynie, której szło dobrze, nagle idzie słabo.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Zmiany

Ogólnie zawsze byłem i jestem za trenerem Zielińskim i nie myślałem o zmianach ale faktycznie jak napisał kolega niżej to że Michniewicz jest wolny to troszke rozbudziło mój apetyt i może faktycznie można by sie rozstać w zgodzie z Jackiem i spróbować Michniewicza? :) tak czy siak Jacek i tak czołówka polskich trenerów! :)

Zaloguj aby komentować

CRACOVIO!

Sytuacja jest jasna spadło nam szczęście jak z nieba tylko Michniewicz i to natychmiast,BARDZO DOBRY TRENER Z KRESÓW URODZONY NA DZISIEJSZEJ BIAŁORUSI DLA WIELU ZNAWCÓW PIŁKI NOŻNEJ NAJLEPSZY POLSKI TRENER TO JEDYNY RATUNEK DLA CRACOVII!

Zaloguj aby komentować

Wy sie kłucicie a !

Wy się kłucicie a decyzje już są podejmowane.Zawsze jak prezes był dla mediów nie dostepny to chodziło o zmiany, zatam pytanie tylko na kogo: Ojrzyńskiego, Rumaka czy kogos innego.

Zaloguj aby komentować

Wiśniewski

Szkoda że nie mamy takich obrońców jak nasz ex. Wiśniewski, on jest chociaż ambitny i szczery https://www.youtube.com/watch?v=Eot5n07NyaY

Zaloguj aby komentować

A jakieś dwa lata temu...

Raf_jednyka od jakiegoś czasu piszesz jak to trzeba wspierać drużynę wierzyć w nią itd. No OK, tylko jak sobie przypomnę co 2 lata temu wypisywałeś przy innym trenerze w podobnych okolicznościach, a nawet lepszych to mi się chce trochę śmiać. Tydzień temu pisałeś, że trzeba jeszcze wierzyć jako kibic w pierwszą 8, choć to nie jest obiektywne. Zgadzałem się z tym i nawet napisałem co drużyna musi zrobić by mieć na to szansę, choć pisałem przy tym, że szanse są małe, ale wszystko teoretycznie jeszcze możliwe. Lecz wróćmy się jakieś 2 lata do tyłu, za Podolińsiego po 22 kolejce liczyłeś ile do miejsca spadkowego będziemy mieć po podziale! http://terazpasy.pl/Publicystyka/Artykuly-Teraz-Pasy/90-slow-o-meczu-plus-to-co-doliczy-sedzia-Passa-Pasow
Czyli nie wierzyłeś w pierwszą 8 wtedy, choć było 8 kolejek do końca. Teraz po ostatnim meczu piszesz, że trzeba wspierać drużynę w walce o utrzymanie. A jakieś 2 lata temu, były złośliwości pod adresem trenera po 3-0 w Chorzowie, a nic, że trzeba wspierać.
http://terazpasy.pl/Publicystyka/Artykuly-Teraz-Pasy/90-slow-o-meczu-plus-to-co-doliczy-sedzia-Sporo-pomyslow
I 2 lata temu po 27 kolejkach mieliśmy 31 punktów i byliśmy nad strefą, a nie po 26 kolejkach 27 punktów i w strefie. I ostatni mecz wygraliśmy u siebie (i w ogóle) w 26 kolejce, a nie kilka kolejek do tyłu, a u siebie w 12!
Niemniej jednak widać u ciebie pozytywną ewolucje jako kibic Cracovii. No chyba, że to zależy od tego kto jest w danym momencie trenerem Cracovii i jak ci ten ktoś pasuje to wierzysz, a jak nie to nie.

Wojtuś Opson

Ja nie szukam układów, tylko pokazałem, jak w zależności kto jest trenerem, ta sama osoba w podobnych okolicznościach, piszę całkiem inaczej. Pisałem po zajęciu 4 miejsca, że wolałbym 3 bez pucharów niż 4 z pucharami. Przecież wiadomo było, że jest bardzo mała szansa na grę w fazie grupowej ze znanymi zespołami. Dla mnie osobiście te dostanie się do pucharów z 4 miejsca praktycznie żadnej wartości nie miało. Ani nie zdobyliśmy Pucharu Polski, a nawet 3 miejsca. A wiadomo było, że góra dojdziemy do 3 rundy eliminacji i odpadniemy. Ja osobiście myślałem, że odpadniemy w 2. Ale odpadliśmy już w 1. I za co podwyżki, za 4 miejsce, które akurat w tym sezonie dawało puchary, bo normalnie nic nie daje? Można było dać co najwyżej jednorazowe premie, a nie podwyżki kontraktów. A jak słabo grają to są obniżki kontraktów? Więc głupoty to ty wypisuje, że podwyżek nie dostali i słabo grają. Widocznie trafili jeden sezon z formą i jak szło to szło. A teraz jest w drugą stronę.

Zaloguj aby komentować

M1K9S06

No pisałem, że trener bierze odpowiedzialność na siebie, mówiąc, że kadra jest za szeroka i nie trzeba wzmocnień. Pisałem też, nie wiem czy akurat do ciebie, że może się przejechać na tym. Choć przyznam szczerze takiego czegoś to się nie spodziewałem, że nagle się staniemy jednym z głównych faworytów do spadku. Myślałem, że Ziliński jest na tyle doświadczony, że może do tej 8 nie wejdziemy, ale jakoś zagrożeni spadkiem nie będziemy też. A prawda jest też taka, że Zieliński się zamknął od jakiegoś czasu w pewnym gronie zawodników i sam z własnej woli gra 15 zawodnikami. Znaczy tylko w sparingach gra całą kadrą, przychodzi liga gra 15 zawodnikami. Po tym co pokazują ostatnio np. Dąbrowski czy Cetnarski to myślę, że nie gorzej by zagrał taki Adamczyk, a jest dość duża szansa, że nawet lepiej.

Zaloguj aby komentować

PANIE PROWESORZE!

PANIE PREZESIE CRACOVII NIE MA NA CO CZEKAĆ MICHNIEWICZ SPADŁ NAM JAK GROM Z JASNEGO NIEBA PROSZĘ NATYCHMIAST GO ZATRUDNIĆ ON URATUJE CRACOVIĘ I WYPROWADZI JĄ NA WYŻYNY JESTEM TEGO PEWIEN TO CZŁOWIEK Z KRESÓW!

Zaloguj aby komentować

Kibic1995

A jak pisałem że mamy za wąska kadrę to wielce mi mówiłeś że trener to i tamto , nie interesuje mnie co trener czasami myśli bo sam potrafię , i cholera miałem nadzieję że będę się mylił ale niestety za długo siedzę w tym sporcie żebym był naiwny i prawda jest taka że Profesor skąpi na dobry zespół , myślał że 15 zawodników to spokojnie wystarczy, chcesz się liczyć​ to musisz mieć druga jedynastke na podobnym poziomie i niech mi nikt głupot nie piszę że tak nie jest , rotacja zawsze musi być

Zaloguj aby komentować

Kibic1995

Jakie ty głupoty wypisujesz, tak lepiej było nie awansować do eliminacji LE..... Brak słów. Szukasz jakichś układów z mediami, prawda to jest taka że oni nawet nie udawali że grają z tym Tetowem. Albo nie dostali podwyżek i nowych umów które byś może mieli obiecane przed sezonem - albo nie dostali zgód na transfer. W tym upartuj przyczyn, a nie w redakcji TP. I teraz takie Cetnarskie i inni sabotażyści mogą odwalać sabotaż żeby mieć argument do odejścia. Niektórzy z resztą nawet nie muszą, bo im się cyro kończy. Tylko że tacy to nie powinni w ogóle grać, tylko założyć klub kokosa i niech sobie pobiegają dookoła boiska z plecakami. Nie wiem gdzie Filipiak miał głowę jak wypożyczał graczy w tej rundzie transferowej, bo teraz nie ma nawet komu zagrać w zamian za sabotażystów...

Zaloguj aby komentować

ZET

Tak jak piszesz. Na układy nie ma rady, można by powiedzieć. Jakby Podoliński był teraz w takiej sytuacji jak Zieliński to by go zjedzono. Tak samo jak Majewskiego gdy na początku 3 sezonu wylądował w strefie spadkowej i miał jeden punkt do bezpiecznego miejsca (a był już po meczach z Legią i GTS). Oczywiście nie chcę przez te porównania sugerować, że jak jeżdżono po Majewskim i Podoliński to powinno się po Zielińskim, bo nie tędy droga. Zresztą ja tam nigdy po żadnym trenerze nie jeździłem i za tym nie byłem, jedynie pisałem czy sugerowałem, że popełnili błędy czy gadają głupoty, albo chyba skończył się ich czas w Cracovii. Jak napisałem po przegranym meczu u siebie z Pogonią za Podolińskiego, że chyba lepiej jakby odszedł, bo w takiej sytuacji i klimacie jaki w okół niego panuje nie da razy, choć kibicowałem mu cały czas i liczyłem na zwycięstwo z Pogonią wtedy.

Zaloguj aby komentować

Wojtuś Opson

No tak jak jesteście takimi "obiektywnymi" dziennikarzami to może działacie na takiej zasadzie. Ale w sytuacji w której się znaleźliśmy, gdzie ostatnia wygrana u siebie miała miejsce w 12 kolejce, a na wyjeździe ledwo wymęczyliśmy jedną no to są śmieszne argumenty. Zresztą pisałem gdy zajęliśmy to 4 miejsce, żebym wolał 3 bez pucharów niż 4 z pucharami, bo i tak wiadomo było, że się do fazy grupowej i tak nie dostaniemy, a miejsce medalowe to miejsce medalowe. Nie chciałem tego wtedy pisać by nie prowokować, ale 4 miejsce to żaden znów wielki osiąg. Wiadomo, że lepiej grać w pierwszej 8 i zająć 4 niż się denerwować grając w drugiej 8 i np. spaść. Tak naprawdę liczą się do osiągnięć klubu 3 pierwsze miejsca i tylko to jest odnotowywane i przypominane potem. Np. jak Majewski zdobył 4 miejsce to się tak nie jarano, bo nie dawało to pucharów. A tu jak dawało to akurat start w pucharach to się zaczęto podniecać, klepać po plecach i wychwalać pod niebiosa trenera i zawodników, jaki to sukces zrobili. Może wszyscy przez to 4 miejsce stracili obiektywny ogląd sytuacji? Wszyscy myśleli, że są lepsi niż są w rzeczywistości, trener, zawodnicy, kibice. Przecież przez cały ten sezon słyszeliśmy od trenera i zawodników jak to na pewno odpalą, musi się to stać, mimo słabych wyników żyli w sielance, od kibiców mieli 100% poparcia itd. Ja tam też bym nie pomyślał, że może być tak źle w tej rundzie. Ale wszystko poszło w jak najgorszym kierunku, wydawało się, że w tej rundzie będzie lepiej, bo tamta wyszła słabiej przez te przygotowania do pucharów, bo musieli zacząć wcześniej i takie tam. Ale teraz nie musieli i jest jeszcze gorzej. Nawet taki Szczepaniak i Malarczyk jak przyszli to grali i się wyróżniali, choć nie uczestniczyli w przygotowaniach, teraz uczestniczyli i nagle są słabi. Więc jak to? Prawda jest taka, że jak Filipiak tak postanowi Zielińskiego nie zwalniać i trzymać go do końca i tak spadniemy to te 4 miejsce, te osiągnięcie to Zieliński będzie sobie mógł wsadzić w dupę.

Zaloguj aby komentować

Podoliński przejął drużynę po Stawowym

dlatego dziennikarze z T.Pasy cały czas robili mu pod górkę, wręcz go zwalczali choć był o dwie klasy lepszym trenerem od Stawa. Buntowali przeciw niemu piłkarzy wręcz ich napuszczali na niego, niejednokrotnie byłem tego naocznym świadkiem. Oni go po prostu nienawidzili! Z ulgą przyjęli Zielińskiego godząc się w końcu z tym że Stawowy już nigdy nie będzie miał wstępu do Cracovii. Włazili mu za przeproszeniem do dupy a on im. Kibic1995 zauważ jak często pojawiały się wszelkiego rodzaju informacje na T.P za Stawa pisano natychmiast prawie o wszystkim a teraz olewają tak jakby chodziło im o Stawowego a nie o Cracovię. Od niechcenia coś na ten portal wrzucą czasem nawet niewiedzą co. Przykład- ostatnio nie ta konferencja przez przeszło tydzień do dzisiaj nawet nie potrudzili się żeby to sprostować. Dlatego ja nie jestem zdziwiony nie równym traktowaniem wszystkich trenerów T. P to zamknięty krąg.

Zaloguj aby komentować

Kibic1995

Inaczej pisze się o wiecznym nieudaczniku, a inaczej o kimś kto już coś osiągnął z klubem

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

cracovio

Od wielu lat po roku jest to samo Cracovia na dnie hymn psychopaty maleńczuka narkomana opluwa sąsiada,a kibole wisla to stara k...to jest ich hymn, tego nie ma nigdzie w polskiej ekstraklasie,dostaje telefony z całej polski i z zagranicy skąd takie dno na cCracovii,sami prymitywni kibole nic im się nie uda choć Cracovia to najsławniejszy polski klub z Pogonia Lwó, a tak hańbą jej imię,Józef Kaluża legenda i męczennik polskiej i światowej piłki nigdy nie akceptował takiego chamstwa!

Zaloguj aby komentować

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

SportSklep24.pl: Oficjalna piłka Euro 2016

Pilka-nozna-adidas-EURO16-Beau-J_[71708]_1200

W SportSklep24.pl  można już kupić oficjalną piłkę Euro 2016 dostępną w kilku modelach.

SportSklep24.pl

SportSklep24.pl: FC Barcelona – koszulki, bluzy, kurtki - ponad 60 produktów!

barcelona-4x2

W SportSklep24.pl    zgromadziliśmy już ponad 60 produktów - m.in. koszulki, dresy, bluzy, kamizelki, kurtki, piłki, torby, szaliki, czapki, kieliszki - dedykowanych sympatykom FC Barcelona.

Komentarze

To tak czysto matematycznie i teoretycznie, a praktycznie to może się okazać, że 38 pun...
A masz może możliwość sprawdzić jaki procent ma Sandecja? Można by założyć że z nami wy...
Przyznam, że to, czy na 100% już utrzymaliśmy się po 31. kolejce było dla mnie niejasne...
post:
Hura
I prawda jest taka, że jakbyśmy nie spieprzyli meczu w Niecieczy i potem wygrali z Lubi...
post:
Hura
Nikt nie uważa, że gra w grupie spadkowej to sukces, ale w tamtym sezonie ledwo się utr...
post:
Hura
Znasz się cokolwiek na piłce czy pierdzielisz żeby pierdzielić. Wiesz na jakiej Krzysie...
post:
Hura
Jeżeli ktoś uważa za sukces grę w grupie spadkowej to gratuluję a co do piątka ktoś na...
Rozumiem klub i trenera. Jest już pozamiatane ale co dalej? promować Piątka żeby coś do...
Zagrali bardzo dobrze. Też chwalę Diego ten chłopak ma serce i co najważniejsze nie ods...
Tak właśnie myślę! Tak przebudowana drużyna z przeważnie młodymi piłkarzami. Przebudowy...
Huraaa !! odgwizdano sukces ! Cracovia sie utrztyma ! I o to chodzi Filipkowi ! teraz s...
Bardzo dobra końcówka meczu. Podzielam zdanie co do Diego i to nie tylko dziś. Nieźle D...
Jakby ktoś jeszcze zastanawiał się jaką robotę wykonują piłkarze na treningach to ostat...
A co z kibicami z innych województw z emigracją pasiastą ich też olewacie??
Postulat by było płynne przechodzenie przez kołowrotki to śmiech... A jak niby ma być p...
http://www.sport.pl/samnasam/10,143645,23286738,janusz-filipiak-wlasciciel-comarchu-i-c...
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/a/protest-kibicow-cracovii-zaostrza-sie-ma-obowiazy...
"Prawdziwy kibic to ten, który swoim kibicuje, swój klub szanuje a innych nie wyzywa i...
Czy ja wiem? Jeszcze wszystko w nogach Sandecji. Tylko trzeba wygrać 3-4 mecze
W tamtym sezonie po 37 kolejkach było 8 zwycięstw i 15 remisów, czyli w 37 meczach 39 z...
Awansowali(?) z dziewiatego na dziesiate?
Żeby się kadra nie rozleciała ,tylko ją jeszcze uzupełniono
No to mamy 1 spadkowicza szkoda Sandecji bo to bracia
Nie broniac ich bo tez mnie to denerwuje antydoping ale w odpowiedzi na Twoj komentarz...
zamiast morde dżeć wisła to stara k...itd na inne drużyny to kibicujemy cracovii i crac...