Terazpasy.pl / Piłka nożna / Mecze / Sparingi / Sparing: Cracovia – Dolcan Ząbki 1:1

Sparing: Cracovia – Dolcan Ząbki 1:1

grafika1

grafika1

Sparing: Cracovia – Dolcan 1:1 (1:1, 1:1)
Koniec meczu:
niedziela, 11 stycznia 2015, godz. 12:00
Boisko w Uniejowie

0:1 – 7 min. - Rafał Grzelak - kontra i strzał z kilku metrów

1:1 – 27 min. - Marcin Budziński – strzał bezpośrednio (!) z rzutu rożnego

Cracovia (I tercja): Wilk – Żytko, Cmovs (test), Polczak, Mazan, Dąbrowski, Kapustka, Dialiba, Budziński, Vojtuś (test), Zjawiński

Rezerwowi: Stępniowski, Jaroszyński, Nykiel, Szeliga, Kita, Valenta (test)

Cracovia (II tercja): Wilk (50 Stępniowski) - Żytko, Cmovs, Jaroszyński – Nykiel, Szeliga, Dąbrowski, Mazan – Budziński (62 Ożóg), Valenta, Kita.

Cracovia (III tercja): Stępniowski – Rymaniak, Polczak, Marciniak – Wdowiak, Szeliga, Ożóg (79 Jeż), Zejdler – Kapustka, Valenta, Ceglarz.

Trener: Robert Podoliński

Mecz rozgrywany będzie w trzech tercjach po 35 minut.

W 7 minucie piłkarze Dolcanu przeprowadzili szybki kontratak zakończony skutecznym strzałem z kilku metrów. Dziesięć minut później Cracovi była bliska wyrównania, ale piłka po strzale Dariusza Zjawińskiego trafiła w poprzeczkę.

Pasy wyrównały w 27 minucie w niecodziennych okolicznościach, gdy Marcin Budziński zdecydował się na strzał bezpośrednio z... rzutu rożnego!

Koniec pierwszej tercji: 1:1

Sześć zmian w Cracovii. Na drugą tercję nie wyszli: Polczak, Kapustka, Dialiba, Zjawiński i testowany Vojtuś. Zastąpili ich: Jaroszyńki, Nykiel, Szeliga, Kita i testowany Valenta.

W 50 minucie zmiana bramkarza Cracovii: Adama Wilka zastąpił Krystian Stępniowski. Trzy minuty później piłka po raz drugi w tym meczu trafiła w poprzeczkę. Tym razem po zaskakującym strzale Damiana Dąbrowskiego z... 40 metrów! W 62 minucie Przemysław Kita po podaniu Marcina Budzińskiego znalazł się sam na sam z bramkarzem Dolcanu, ale ten zdołał odbić piłkę. W 62 minucie Marcina Budzińskiego zastąpił 15-letni Robert Ożóg.

W drugiej tercji nie padła ani jedna bramka. Nadal 1:1.

Sześć zmian w Cracovii. Boisko opuścili: Żytko, testowany Cmovs, Jaroszyński, Nykiel, Dąbrowski, testowany Mazan i Kita. W ich miejsce weszli: Rymaniak, Polczak (powrót), Marciniak, Wdowiak, Zejdler, Kapustka (powrót) i Ceglarz. W 79 minucie Roberta Ożóga zastąpił Beniamin Jeż. Dwie minuty przed końcem meczu szczęście dopisało Cracovii. Marciniak zderzył się ze Stępniewskim i piłka opuściła boisku tuż przy słupku bramki Cracovii.

Koniec meczu. Cracovia w pierwszym zimowym sparingu remisuje 1:1 z jedenastym zespołem I ligi Dolcanem Ząbki.

cdn.

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Polczak?

Ciekawe jak się zaprezentował?
Liczę na gościa.
Mam nadzieję że Żytko odejdzie w pizdu......

Opson, moby dick

Jestem dokładnie tego samego zdania.

Zaloguj aby komentować

....

Zawsze najlatwiej dokopac ostatniemu obroncy bądx bramkarzowi, że zawalają bramki. Broni cały zespół. zespól mamy taki jaki mamy, miejmy nadzieję, ze uda się go sensownie wzmocnić

Zaloguj aby komentować

DG-S

Napisz mi, dlaczego każdy Twój komentarz musi dotyczyć Mateusza Żytki. Dlatego że gra jako "ostatnia deska ratunku" to wszystkie stracone gole to jego wina? Dlaczego nie czepiasz się tych którzy tych goli nie strzelają? I pomocników którzy tracą piłki w środku pola. Wszystko tylko Żytko i Żytko. Odpuść troszkę

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Transmisja...

Któryś pasiak wie gdzie można obejrze c mecz w internecie, bo przeważnie na malopolska.tv a dziś tam jest transmisja z hokeja...

.........

Tylko relakcja tekstowa na Oficjalnej.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Komentarze

Musisz znaleźć i sprowadzić super napastnika asystę jakim jest Mariusz Stępiński.Może b...
Dla mnie mecz podejrzanie zachowawczy. Ustawienie i skład też dogodny dla Widzewa. Van...
A czemu nie Ravas za Al-Ammariego, wielki chłop, silny fizycznie :))))))
konieczny super skuteczny Mariusz Stępiński do wzięcia taka prawda wtedy mistrzostwo a...
Słabiutki fizycznie ,odbija się od przeciwników.. nasza liga nie dla niego!!..Sokołowsk...
to nie jest ten Kakabadze co dawniej niestety. od dłuższego czasu pod formą
na TP może i nie widać narzekań no ilość Polaków, natomiast w innych mediach społecznoś...
jasne, że powinien grac, bo to obecnie nasz najbardziej perspektywiczny zawodnik, byleb...
Jakoś nie widzę by ktoś płakał, że 1 Polak w wyjściowym składzie. A w sumie gdyby pupil...
Z Koroną za tydzień, Rózga musi grać cały mecz..... Fornalczyk plus Długosz mogą wyrzą...
Co grał Almari ????nie potrafi odebrać piłki w obronie zero ....słaby fizycznie podaje...
A Ty co ? Też się cieszysz bo zaistniałeś ?
Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka... Mecz straconej szansy na doskoczenie do czuba...
Przy lepszym trenerze ,mając naprawdę dobrych piłkarzy Cracovia musi ten wygrać....Zmia...
Kakabadze ma strzał ale technicznie jest słabiutki.....
KUR..... po kiego Madejski wychodził !!!!
Ghita !!!!! Szkoda...
Mam nadzieję, że Kallman i Van Buren będą skuteczniejsi niż w meczu z rakowem. Nawiasem...
No i co powiesz Kroczku teraz? Nadal Cie cieszy remis u siebie z Rakowem? Papszun byl,...
A b… Kroczek sie cieszyl z remisu z Rakowem!!!
jesteś wielka tylko mistrzostwo
konieczne super transfery bo jest słabo atak środek stoper wysoka jakość
podpowiadam MARIUSZ STĘPIŃSKI najlepszy konieczny itd
polska ekstraklasa słaba nie jest trudno zdobyć mistrzostwo drużynę trzeba wzmocnić nie...
ŚWIĘTEJ PAMIĘCI PROFESOR FILIPIAK czeka w Niebie na mistrzostwo Cracovii a wy śpicie,gd...