Wdowiak....

Naczelnemu krytykowi Wdowiaka, dedykuję jego dzisiejszą bramkę w meczu Rakowa z Piastem. Znasz się na piłce i piłkarzach, jak kura na pieprzu. A od Wdowiaka się ,,odpierwiastkuj". Długo jeszcze takiego skrzydłowego w Cracovii nie będzie. Chyba że on wróci.

ZET

No właśnie o to mi chodzi, że skrzydła mamy coraz słabsze i czasem moim zadaniem warto się zastanowić co lepsze. Czy sprowadzać trzech dziadów czy też próbować się dogadać z tymi co są. No ale my sobie możemy tylko teoretyzować

Zaloguj aby komentować

moby dick

A co to ma do rzeczy czy był skrzydłowy lepszy czy nie? rozmowa była o Wdowiaku a nie innych i dotyczyła tylko jego. Ale jak już tak chcesz na siłę to porównaj sam liczby Hanki i Wdowiaka. Oczywiście z tulu samo sezonów. Choć muszę przyznać że ostatnio Hanka mnie osobiście zawodzi.

Zaloguj aby komentować

ZET

Wdowiak dziad, leń itp. A jaki skrzydłowy w Cracovii w ostatnich 3 sezonach był lepszy?

Zaloguj aby komentować

ZET

Znowu trafiłeś jak kulą w płot. Tym razem z Kapustką i jego skromnością. Zwłaszcza wtedy, kiedy szydził z piłkarzy Błękitnych Stargard, że on ma większą pensję niż oni wszyscy razem. A poza tym to był skromny - zwłaszcza w dyskotekach. A tak mówiąc nawiasem - też zbyt wiele nie osiągnął do tej pory. Co do pozostałych wypowiedzi - odnosił się nie będę, bo muru głową nie przebijesz.Trudno.

Zaloguj aby komentować

meteor

Masz prawo tak myśleć twoja sprawa a ja mam prawo do swojego zdania. Kością w gardle mi nie stanie bo już nie jest piłkarzem Cracovii, Jak on będzie grał to prawdę mówiąc mi zwisa. Nie myliłem się twierdząc że Danielewicz to żaden piłkarz, że Steblecki się nie nadaje nawet raz posprzeczałem się z Romkiem jego ojcem bo mu powiedziałem żeby się przestał tak kiwać a będzie dwa razy lepszym piłkarzem. Ojciec mi odpowiedział że on wie jak ma grać i na czyje wyszło? ani jeden ani drugi nie zaistnieli nawet jak pozmieniali kluby. Jak tu pisałem że się nie nadają to niektórzy tak jak ty teraz też się burzyli i kto miał rację? Wdowiak i Kapustka grali jeszcze za Podolińskiego i to wcale nie Zieliński zrobił z niego piłkarza bo Zieliński to taki sam trener jak Wdowiak piłkarz. Jednemu i drugiemu życzę powodzenia byle nie w Cracovii. Bartka szanuję bo zawsze był skromny i pracowity był przeciwieństwem Wdowiaka.

Zaloguj aby komentować

ZET

Aleś chłopie trafił z tym Alvarezem! Jak kulą w płot! Starał się ten Alvarez całą rundę, ambitnie na ławie rezerwowych, a mu nie wychodziło, zwłaszcza przy rzutach wolnych! Ale się okrutnie starał! Nie to co Wdowiak - niechluj jeden, zwłaszcza w ostatnim u nas sezonie, kiedy wszystkie nauki od Zielińskiego zaczynając, a na Probierzu kończąc, zrobiły z niego świetnego skrzydłowego, bo grę obronną bardzo poprawił. Tylko Ty tego nie dostrzegłeś. Jeszcze on Ci kością w gardle stanie i Twoim totumfackim.

Zaloguj aby komentować

Kibic1995

Ja nie podważam i nigdy nie podważałem jego talentu tylko niechlujstwo i lenistwo a czasem nawet głupotę. Oczywiście tę piłkarską i boiskową bo jego prywatne życie mnie nie interesuje i interesować nie powinno. Ja jako kibic kupujący karnet i abonament tv. żeby oglądać mecze mam prawo wymagać od piłkarzy pełnego zaangażowania i myślenia na boisku. Za to płacę i mam prawo krytykować. Przypomnij sobie jak Probierz czasami odsuwał go od meczu bo nie mógł na nim wymusić powrotu pod swoją bramkę i wspomagania drużyny w obronie, a jego bezmyślne zachowania przy stu procentowych sytuacjach doprowadzały mnie i innych kibiców do szału. Nasłuchałem się przekleństw pod jego adresem na niejednym meczu, mnie też to się udzielało bo trudno czasem na gorąco było się opanować a jestem a właściwie byłem przed pandemią na każdym meczu. Dla mnie piłkarz który bierze nie małą kasę i się nie angażuje lup nie myśli na boisku nie ma prawa na nie wychodzić. Np. taki Alwarez nie grał tak jakbyśmy my kibice chcieli ale zawsze dawał z siebie wszystko. Tyle ile mógł, ZAWSZE a że nie wychodziło- trudno, czasem jak się bardzo chce to nie wychodzi. Może teraz będzie lepiej dał tego próbkę. Jak się widzi że się ktoś stara to można wiele wybaczyć ale jak ktoś olewa to niech spi...la.

Zaloguj aby komentować

Meteor, ZET

Wdowiak to akurat asyst miał zawsze dość dobra liczbe w przeliczeniu na minuty, ale nie zgadzam się z tobą Meteor, że miałby więcej gdyby nie napastnicy. W Rakowie lepszych napastników niż Piątek, Cabrera czy Lopes nie ma, więc by wychodziło, że tam dopiero może mieć mało asyst. ZET co by nie gadać Wdowiak to dość dobry skrzydłowy na naszą ligę.

Zaloguj aby komentować

Wdowiak

Też wyjątkowo- odpowiadam. Jedyną prawda jaką napisałeś to jest to że się pomyliłem. Myślałem Raków a napisałem Radomiak ok. przejęzyczenie. Młody Wdowiak? dokąd on będzie młody? młody to jest Kozłowski z Pogoni. Nie miał komu asystować? a Piątek to co a Cabrera to co? a Lopez to co? bez napastnika to my gramy dopiero od zeszłego sezonu. Tak się jednak składa że Wdowiak też już nie grał w poprzednim sezonie. Ile miał zmarnowanych setek? ile? bardzo dużo. Messi się myli? tak też się myli, Ronaldo się myli? tak też się myli. Każdy się myli ale ile oni mają goli strzelonych? a ile Wdowiak. Nie grzesz porównując Wdowiaka do tych idoli bo to tak jakbyś porównywał Hulajnogę do Mercedesa. Skąd wiem ile zarabia/ł? nie wiem ile zarabia w Rakowie ale wiem ile miał zarabiać po podwyżce w Cracovii. Wierz mi że była by to pokaźna suma. Jestem wręcz pewny że w Rakowie tego nie dostał.

Zaloguj aby komentować

Wdowiak

Wyjątkowo - odpowiem Zet-owi. Asyst Wdowiak miałby dużo więcej, gdyby w Cracovii byli napastnicy, którzy potrafili by wykorzystać pięknie wypracowane sytuacje przez niego. A tych było multum.Spudłować, przestrzelić, czy ,,spalićsię" w sytuacji bramkowej, każdy może, zwłaszcza młody piłkarz Lepszym od niego się to zdarzało. Nawet Ronaldo, czy Messiemu.Nie mówiąc już o naszym ,,internacjonale" - Miliku. Za to najlepiej zna się na zarobkach piłkarzy. Wie dobrze kto za ile gdzie gra - ciekawe skąd ta wiedza, myli mu się tylko Radomiak z Rakowem. Ale jak by co, on wyrocznią jest!

Zaloguj aby komentować

Wdowiak

Nie odpisuję meteorowi bo z takimi specami jak on nie dyskutuję. Wracając do Wdowiaka i jego ostatniego meczu- zagrał dokładnie tak jak u nas czyli nijak. Bramka owszem bardzo ładna a komentatorzy chwalili go za zdobytą bramkę co jest niepodważalne a nie za grę w tym meczu. Jak grał tak dobrze to dlaczego został zmieniony i to perzy niepewnym wyniku? to po pierwsze po drugie dokładnie tak jak u nas strzelił bramkę piękną której strzelić nie musiał ale spird...ł setkę którą miał dokładnie tak jak to robił grając w Cracovii. Jak w Cracovii był taki dobry to odpowiedzcie sobie sami ile miał goli, ile asyst za te kilka lat grania w Cracovii jako ofensywny piłkarz? Odliczcie jeszcze te bramki z pucharów. Pisałem już kilka razy -talent chłopak ma ale rozumu brak i niechlujność ma wypisaną na czole. Przenosząc się do Radomiaka zrobił interes jak Zabłocki na mydle. Gra tam za mniejszą kasę niż grałby w Cracovii po podpisaniu nowego kontraktu a i drogę na zachód miałby otwartą. bo nikt nikomu w Cracovii nie blokuje wyjazdu na zachód przykładów na to jest wiele.

Zaloguj aby komentować

Meteor

Jest Ogorzały jest Zaucha zobaczymy może ktoś z nich będzie w stanie zastąpić Wdowiaka. A jak będzie grał Wdowiak to nie wiem, zawsze pisze, że u nas i drużyny ok zawodnicy są chimerycznie, kto potrafi grać mniej więcej równo i nie schodzi poniżej pewnego solidnego poziomu to uzyskuje w naszej lidze statut gwiazdy. Wdowiak u nas w lidze, też przeplatał dobre mecze słabszymi, w sumie dobrze i równo grał w meczach pucharowych i w sumie głównie dzięki meczom pucharowym jego akcje poszły w górę, że tak powiem. Według mnie źle zrobił, że posłuchał managera w sprawie odstępnego i z Cracovii by prędzej wyjechał grać do lepszej ligi. Z Rakowa to nie wiem czy mu się to nawet uda. Ale oczywiście mogę się mylić.

Zaloguj aby komentować

Moby dick

Z Pikiem była taka sprawa, że jak go Probierz wystawił i ten coś zagrał to za chwilę łapał kontuzje. I tak w kółko. Zobaczymy co Ogorzały pokaże.

Zaloguj aby komentować

moby dick

:))

Zaloguj aby komentować

meteor

Wdowiak był ostatnim sensownym skrzydłowym w Cracovii a bez skrzydeł grać się nie da. Pik nawet nie dostał szans na jakikolwiek rozwój a już w odstawce. Patryk puki co zagrał ale czy też dostanie szansę na rozwój? Wątpię.

Zaloguj aby komentować

Kibic1995

Chodzi o to, żeby sobie stary zgrzęda nie wycierał bez przerwy swojej gęby Wdowiakiem. Tamten sezon miał zmarnowany przez Probierza i Filipiaka.Jednak i tak nie schodził poniżej pewnego poziomu.Choćby w meczu pucharowym z nami. Ten sezon, już bez zawirowań transferowych, zaczął z wysokiego ,,C". I nie tylko przez bramkę ale przez postawę w całym spotkaniu, Wszyscy obserwatorzy to podkreślają. Tylko jeden ciągle go kąsa! Ale ten typ tak ma.

Zaloguj aby komentować

Meteor

Ja tam zawsze broniłem Wdowiaka, ale jeden dobry mecz za pół roku w Rakowie jeszcze o niczym nie świadczy. Ja tam uważam, że on miałby większe szanse na transfer zagranicę z Cracovii niż Rakowa. No chyba, że ma tam mała kwotę odstępnego wpisaną.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Komentarze

...- mógł wymyślić, że Probierz był defensywnym zawodnikiem(!) Ha, ha, ha.... Co za kut...
Inny za to klarnet nie wie że Probierz był zawodnikiem defensywnym a nie skrzydłowym ja...
Cytat z Dziennika Polskiego: ,,13 maja 2020, minęło 30 lat, odkąd piłkarz Michał Probi...
Przyznam, że wczoraj byłem zdruzgotany odpadnięciem z PP ale teraz sobie myślę, że nie...
błagam pana niech pan dokona mądrej decyzji i sprowadzi do cracovii dyrektora sportoweg...
"Bardzo dobrze zaczyna sie mecz" jak sie po 20 min prowadzi 2:0. i tak, sola pilki jest...
Błagam cię oszuście nie idź tą drogą odpuść sobie trenowanie Cracovii zabierz swoje gwi...
W najczarniejszych snach takiego rozwiązania nie było. Pokazali moc i niesamowite umiej...
Od lat mówię to samo brak dyrektora sportowego który ma dobrą rękę i wie kogo sprowadzi...
Przynajmniej sie ligą zajmą teraz tylko
niech jeszcze cyganski szaman teraz znowu sie obrusza, ze ktos mu wypomina zagraniczny...
jak można 3 razy nie trafić... Niewykorzystane sytuacje w "regulaminowym" czasie, jak...
post:
ZET
No chyba, że tobie chodziło o to, iż miałeś rację, że Filipiak ma tęga głowę. No tu OK,...
post:
Kibic1995
Jak masz demencję to ci przypominam, co pisałeś w marcu po meczu na Piaście. "W jakim n...
jJAK PREZRS FILIPIAK NIE ZNAJDZIE SPECJALISTY OD BARDZO DOBRYCH TRANSFERÓW NIC SIĘ NIE...
Na tle Pogoni wypadliśmy dobrze, poza stratą bramki i kilkuminutowym okresem po stracon...
Przy tej bramce była cała seria błędów. Oglądałem cofając powtórki. Wpierw obrońcy rozg...
Jak z korkociągiem się pomyliłem to przypomnij mi które miejsce zajęliśmy na koniec sez...
trener probierz jest dobrym trenerem ale nie ma pojęcia o transferach ma słaba obronę i...
Czyli mam rozumieć, że nie ćwiczymy dośrodkowań na treningach, choć to konik Probierza?...
Ale nie trzeba gościa wyzywać. Siemion to jednak zasłużony zawodnik klubu. Można natomi...
Napisz po Polsku bo nie zrozumiałe to Cyba od
...Cyba od Ciebie, plus wulgaryzmy...
Może i za mocne ale czy wy nie widzicie że od tego gościa aż bije nienawiść do Probierz...
Jednak nie wiem co w tej drużynie robi Jurgas ,myślę że już czas sprawdzi=ć naszego Bra...