Terazpasy.pl / Piłka nożna / Mecze / Ekstraklasa / [NA ŻYWO] Liga: Cracovia - Lechia Gdańsk 2:1 (0:0) - VAR da się lubić - Zobacz skrót meczu

[NA ŻYWO] Liga: Cracovia - Lechia Gdańsk 2:1 (0:0) - VAR da się lubić - Zobacz skrót meczu

cracovia-lechia

Liga: Cracovia - Lechia Gdańsk 2:1 (0:0)
Koniec meczu:
piątek, 24 listopada 2017, godz. 18:00
Stadion Cracovii

W tym miejscu oraz na naszym profilu fb.com/terazpasy  przekazywać będziemy najważniejsze informacje z meczu, a po jego zakończeniu zamieścimy relację z meczu oraz bezpośrednie transmisje z konferencji prasowej oraz pomeczowych wywiadów.Śledź przebieg tego meczu na fb.com/terazpasy :

.

0:1 - 64 min. - Sławomir Peszko, strzał z 10 metrów

1:1 - 71 min. - Krzysztof Piątek, strzał głową z 12 metrów

2:1 - 90+2 min. - Krzysztof Piątek z karnego

Cracovia: Sandomierski – Fink (86 Diego), Helik, Malarczyk, Pestka – Drewniak, Deja – Wójcicki (86 Wdowiak), Hernandez, Zenjov (70 Szczepaniak) – Piątek

Rezerwowi: Wilk, Siplak, Dimun, Wdowiak, Szczepaniak, Dytiatiev, Ferraresco

Trener: Michał Probierz

Lechia Gdańsk: Kuciak – Stolarski, Augustyn, Wojtkowiak, Nunes, Łukasik, Lipski (62 Peszko), Krasić, F. Paixao, M. Paixao, Wolski

Rezerwowi: Podleśny, Mato, Balde, Kuświk, Peszko, Nalepa, Matras

Trener: Adam Owen

Sędzia: Piotr Lasyk

Żółte kartki: Piątek, Drewniak - Wojtkowiak, Wolski

W porównaniu z poprzednim meczem z Piastem Gliwice (0:1) wyjściowym składzie Cracovii nastąpiła jedna zmiana. Miejsce Szczepaniaka zajął Zenjov.

Pierwszą doskonałą okazję do zdobycia bramki mieli goście w 31. minucie gdy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Wojtkowiak strzelał z trzech metrów głową, ale trafił w słupek bramki Sandomierskiego. W 39. minucie Wójcicki uderzył z 12. metrów, ale piłka przeleciała obok słupka. Tuż przed przerwą Wójcicki, tym razem głową strzelał z 5. metrów, ale bramkarz gości zdołał odbić piłkę.

W 53. minucie świetnie interweniował Sandomierski broniąc groźny strzał Flavio Paixao. Chwilę później na bramkę gości strzelał Hernandez, ale Kuciak złapał piłkę.

W 64. minucie po akcji lewą stroną boiska Sławomir Peszko strzałem z ostrego kąta umieścił piłkę w bramce Cracovii. 0:1.. .

W 70. minucie pierwsza zmiana w Cracovii. Boisko opuścił Zenjov, a jego miejsce zajął Szczepaniak. W 71. minucie Cracovia doprowadziła do wyrównania. Pestka wrzucił piłkę w pole karne do Piątka, który strzałem głową z 12. metrów pokonał Kuciaka! 1:1!

W 77. minucie Hernandez potężnie uderzył zza linii pola karnego, ale Kuciak świetnie obronił. Dwie minuty później Sandomierski złapał piłkę po uderzeniu z dystansu F. Paixao. W 82. minucie Szczepaniak, był bliski zdobycia drugiej bramki dla Pasów, ale strzelając głową z najbliższej odległości trafił piłką w słupek.

W 86. minucie dwie zmiany w Cracovii. Zeszli Fink i Wójcicki, a w ich miejsce weszli Wdowiak i Diego.

W doliczonym czasie sędzia z użyciem VAR-u stwierdził, że Hernandez był faulowany w polu karnym! Jedenastka dla Cracovii! Pewnym strzelcem Krzysztof Piątek! 2:1 dla Cracovii!

Koniec meczu! Cracovia w niezwykle dramatycznych okolicznościach wygrywa drugi mecz na własnym stadionie w tym sezonie!

Zobacz skrót meczu Cracovia – Lechia Gdańsk 2:1 (0:0)

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Kibic1995

Albo źle zrozumiałeś albo nie doczytałeś ale zawsze możesz wrócić do mojego tamtego postu. Z Zagłębiem chwaliłem bo tam graliśmy w drugiej linii Ćovilo, Drewniak, Deja i Hernandez niby na skrzydle ale schodził do środka czyli mieliśmy w Lubinie 3 i pół pomocnika i to mi się podobało bo druga linia była wypełniona. W Gliwicach w drugiej linii (pomocy) grał tylko Drewniak i Deja no i Hernandez też jako pół skrzydłowy pół pomocnik bo też schodził do środka czyli na 2,5 pomocnika i to było zdecydowanie za mało. Była moim zdaniem dziura w drugiej linii. Wczoraj z Lechią już grał na rozgrywającym czyli graliśmy na 3-ch pełnowartościowych pomocników to już było lepiej choć ja uważam że w niektórych meczach trzeba grać czterema pomocnikami. Tak czasem grają niektóre drużyny w naszej ekstraklasie np. Lech. Taktyka jest dobierana do danej drużyny. Moim zdaniem wyjście na Piasta z dwoma napastnikami Piątek Szczepaniak kosztem jednego pomocnika było błędem. Jeżeli w tym składzie to już Szczepaniak na skrzydle a Hernandez w środku. Jeżeli nawet Szczepaniak miał grać w drugiej linii to on na rozgrywającego się nie nadaje co było widać. Takie jest moje zdanie dlatego ta krytyka za mecz w Gliwicach a pochwały w meczu z Zagłębiem. Co do kupna najlepszych piłkarzy to przypomnę że właśnie tak zrobiła Lechia ma teoretycznie najlepszych piłkarzy kupowali na potęgę (jak zobaczyłem na rozgrzewce kto jest u nich na rezerwie to żal dupę ściskał każda drużyna by ich chciała mieć u siebie) i co grają wielką chałę mają tylko dwa punkty więcej jak my a nas przecież okradli kilka razy sędziowie (Śląsk, Jagielonia, moim zdaniem z Wisłą też) no i głupie dwie porażki nie do odżałowania.

ZET

Też tak uważam i jak pisałem 4 miejsce za Zielińskiego było głównie bardzo dobrej tej formacji, a potem w następnym sezonie słaba gra była głownie dlatego, że tam było słabo z formą. Cetnarski czy Dąbrowski byli cieniami siebie sprzed sezonu. Samo to, że Steblecki który nigdy do asów nie należał często wypadał dobrze grając w tej formacji w tamtym sezonie.

Zaloguj aby komentować

Kibic1995

Zawsze uważałem i nadal uważam że pomoc to najważniejsza formacja w drużynie i tam powinni grać kreatywni piłkarze i dobrze wybiegani. Np. wczoraj mecz Wisły z Termaliką oglądałem z kibicem Wisły. Przy stanie 3:2 dla Wisły już pod koniec meczu trener Wisły zrobił najgłupszą zmianę jaka tylko mogła być. Chcąc utrzymać wynik zdjął z boiska pomocnika i wstawił obrońcę Wasilewskiego, wówczas powiedziałem do kibica Wisły- nie wolno robić takiej zmiany to się źle skończy najlepiej się bronić w drugiej linii a nie igrać z ogniem, tu coś wpadnie, jeżeli naprawdę chce wzmocnić obronę na te parę minut to powinien zdjąć napastnika bo prowadzą. I co i długo nie trzeba było czekać na wyrównanie jakby mecz potrwał jeszcze parę minut to nawet mogli by przegrać. Nigdy nie zrozumiem skąd całkiem dobry trener może zrobić taki błąd?

ZET

Mi właśnie chodziło, ze Hernandez na skrzydle grać nie powinien, bo po prostu często go tam nie było, bo on i tak schodził do środka, a i w Lubinie i Gliwicach szły tamtędy przez to też groźne ataki. I też uważam, że najważniejsza jest pomoc nawet pisałem w tamtym sezonie, gdy było słabo, a niektórzy mieli pretensje do obrony tylko, że tak było głównie dlatego, że w pomocy mało kto był w formie. Pisałem też w gwoli sprawiedliwości, że 4 miejsce Zielińskiego było też głownie dlatego, że zawodnicy z tej formacji byli w bardzo dobrej formie, a Cetnarski zagrał sezon życia, którego już nie powtórzy raczej.

Kibic1995

nie chodziło mi o nazwiska tylko taktykę, nie mam nic przeciwko temu że Hernandez gra np. na skrzydle. Niech gra ale wówczas niech w drugiej linii gra co najmniej 3 a jeszcze lepiej w niektórych meczach 4 optymalnych pomocników bo to najważniejsza moim zdaniem formacja na boisku, cały ciężar gry spoczywa na drugiej linii. No chyba że się ma takiego rozgrywającego jak Wasyliew to 3-ka wystarczy. Ale zagrać na 2.5 pomocnika jak w Gliwicach i to jeszcze w meczu o 6 punktów to błąd.

ZET

Mi chodziło, że teraz pisałeś do Kurczaka coś takiego (ja tak zrozumiałem), że krytykowałeś Probierza po meczu z Piastem, bo Hernadez nie powinien grać na skrzydle, a w Lubinie właśnie grał. O to mi tylko chodziło, że już po Lubinie było widać, że on grać tam nie powinien, mimo wygranej. Bo tam też Lubin robiło akcje lewą stroną i wszyscy mówili, że wina Sowaha, że tam Zagłębie szaleje, a to nie było tak do końca, bo Sowah często grał 1 na 2. Tak jak Pestka grał w Gliwicach często 1 na 2. Tylko o tego Hernadeza na skrzydle mi chodziło i nic więcej.
Lechia skupiła, ale to zrobili już 2 sezony temu i praktycznie bez zgrywania drużyny zaczęli grać w czołówce, 2 sezony byli w czołówce, co prawda nic nie osiągnęli, ale grali w czołówce, dopiero teraz w 3 sezonie grają słabo. No i Lechia skupiła takie "gwiazdy" słabszych i średnich zespołów. Typu bracia Paixao czy Kuświk, którymi Legia i Lech raczej zainteresowani nie byli. Choć nie mówię, że to wrażenia nie robiło, ale jak pisałem oni na papierze mocny skład mają już 3 sezon i dopiero teraz grają słabo. Ale też to pokazuje, że mimo takich zawodników nie ma gwarancji, że drużyna jest skazana by grać w czołówce cały czas. Może być jak teraz, że grają słabo. I Lechia jest dowodem też na to, że można nic nie ugrać, mimo teoretycznie mocnego składu. Bo przecież do pucharów się nie dostali mimo, że grali w czołówce 2 sezony.
Też mam nadzieję, że dojdzie z 3-4 zawodników i to takich jak mówił Probierz na konferencji przed meczem z Lechią, czyli takich którzy by mogli wskoczyć od razu do składu i podnieść siłę drużyny.

Ale żeby było jasne

jestem za wzmocnieniem w każdej formacji jednym piłkarzem dobrym włącznie z bramkarzem.

VAR

Pozytywny dla Cracovii

Mecz

Któryś już mecz widać, że drużyna próbuje grać piłką, już tych wybijań do przodu na Piątka jest znacznie, znacznie mniej niż na początku sezonu, gdzie chyb 75% piłek tak posyłano. Teraz może było 30%. Wygląda jakby wszystko zmierzało powoli w dobrym kierunku i prognozy krytyków z DG-S-em ii IronMike-iem na czele biorą w łeb. Ale nie ma co wpadać w przeciwną do krytykantów skrajność, że wszystko jest super. Choć mecz w Lubinie był naprawdę dobry. W Gliwicach mimo wyniku uważałem, że było nieźle i był wyrównany mecz, ale Hernandez nie powinien grać na lewej bo robi się luka. W Lubinie dobrze się skończyło w Gliwicach już nie. Mecz z Lechia przypominał mi ten z Gliwic, tylko tym razem zagraliśmy bardzo dobrze ostatnie 30 minut. Choć ze skutecznością nie było też najlepiej, kupę sytuacji zmarnowaliśmy i Kuciak wykazał się też refleksem w jednej sytuacji, ale na szczęście tym razem Var zadziałał na naszą korzyść. Jakoś super nie gramy, ale jest widoczny postęp i widać, że drużyna wygląda coraz lepiej fizycznie i próbuje grać piłka, a nie tylko laga do przodu. Wiadomo nie wszystko wychodzi, ale widać postęp. Liczyłem na widoczny postęp po około 10 kolejce w grze i ilości zdobywanych punktów i pisałem to m.in. do znanego wszystkim krytykanta Wojtka_Wąsacza, który na szczęście już się nie udziela, choć jak widać ostatnio ma swych następców, którzy nie potrafią zrozumieć, że marna szansa była, że nagle po rewolucji Probierza zaczniemy grać. Takie rzeczy by były możliwe jedynie wtedy, jakbyśmy skupili najlepszych zawodników w Polsce, a tak nie było. Jedynie Legię stać na coś takiego i to też nie do końca. Ale jak pisałem nie ma się co jarać i wpadać w przeciwną skrajność co krytykanci i piać jak jest super. Ale fakty są takie widać postęp i w tym momencie Probierz ma tyle samo punktów, co miał Zieliński po tej samej kolejce w tamtym sezonie. Czyli w tym momencie wygląda to ta, że nie mieli racji ci co krytykowali zatrudnienie Probierza czy jego samego ostatnio, żądając zmian i ogłaszając fiasko rewolucji, jak nawet jeden redaktor TP po 14 kolejce. Choć jak pisałem polska liga jest przewrotna i chimeryczna strasznie i wszystko się może zdarzyć. Mam nadzieję jednak, że będzie jeszcze lepiej i włączymy się w tym sezonie o walkę o pierwszą 8. Już gdyby się udało wygrać następny mecz u siebie z Koroną to byśmy tej pierwszej 8 byli bardzo blisko. Całkiem możliwe, że brakowało by do 8 miejsca 3 punkty np. Bardzo bym chciał zwycięstwa z Koroną, a zwłaszcza z GTS-em. Jak pisałem kiedyś jak Probierz skończy przed zimą z taką samą średnią punktową jaką miał w tamtym sezonie Zieliński to biorąc pod uwagę, że zrobił rewolucję i jak nam szło i ile punktów mieliśmy po 10 kolejkach to będzie to już dobry wynik według mnie, a jak skończy z lepszą to tym bardziej. 4 punkty w ostatnich kolejkach przed zimą mu brakuje by mieć taką samą. Mam nadzieję, że zdobędziemy więcej niż 4.

PASY

Taką Cracovie jak w drugiej połowie chcę oglądać walka, zaangażowanie, wiara w zwycięstwo. Mówiłem że w piątek Piątek strzeli nie pomyliłem się. Atmosfera walki przeniosła się na trybuny po mimo marnej frekfencji stadion żył!!! Brawo kto nie był niech żałuje.

Cracovia wygrywa z piłkarzami

których wszystkie kluby chciały by mieć u siebie, nawet tych rezerwowych, a niektóre dupki jeszcze narzekają. Cieszy mnie że drużyna wytrzymuje kondycyjnie choć sezon jest długi. Że mimo porażki z Piastem forma nadal rośnie. Wierzę i wiem że będzie tylko lepiej. Cieszy mnie też że trener czyta to forum i jakby na mój zarzut po meczu z Piastem na temat Piątka odpowiedział przed meczem na konferencji prasowej. Dobrze że powiedział że już kilka razy na temat gestykulacji i dyskusji z sędziami rozmawiał z Piątkiem, bo aż się dziwiłem że trener mu na to nie zwraca uwagi że zamiast się zająć grą to dyskutuje po udawanych faulach. Dzisiaj Piątka tylko mogę pochwalić. Na pewno wyjdzie mu to na dobre i sędziowie też będą inaczej na niego patrzeć. Krytyka kibica jest czasem potrzebna ale konstruktywna. Nie taka jak Opsona i Opsona bis czyli DG-Sa i IronMike. Nie wszystko jeszcze gra w drużynie ale najważniejsze że jest w drużynie tego świadomość, że jest gra do końca, że wiedzą że to się opłaca, po pierwsze ze względu na wynik po drugie za podziękowania od kibiców po meczu były piękne. Ta drużyna dopiero się buduje, Ci którzy mogli by mącić tak jak mącili Podolińskiemu zostali pogonieni z klubu i bardzo dobrze! Od tego trzeba było zacząć i trener Probierz to zrobił. To dobry trener może dla niektórych piłkarzy nie wygodny ale przecież takiego trenera chcieliśmy czyż nie? że czasem ktoś (ja też) jakąś jego decyzję skrytykuje to normalne, takie jest prawo kibica ale kibica nie Oszołoma czy pajaca bo takich też mamy.

Cracovio!

Jeszcze raz powtarzam,Cracovia ma za słabych bramkarzy jak na ekstraklasę,stracone bramki w paście i z lechią były do obrony,to samo się powtarza z poprzednich meczy, trzeba wzmocnić bramkę,to konieczne,albo znaleźć lepszego trenera bramkarzy,to już sprawa zarządu i trenera Probierza!

Koledzy

Zawsze broniłem trenera bo widziałem jak przygotowuje drużynę jeżeli uda mu się wzmocnić drużynę będziemy mieć z niego wielką pociechę to najlepszy polski trener gdyby nie sędziowie jego Jagiellonia była by mistrzem polski w poprzednim sezonie a nie legia taka prawda a w Cracovii zaczął od zera i już zaczynają być efekty pracy trenerskiej.Asysta Pestki i bramka Piątka to światowy poziom,tych opsonawatych debili to olejmy bo szkoda czasu.CRACOVIA PANY!

ZET

ZET ale po meczu w Lubinie chwaliłeś mimo, że Hernandez też grał na skrzydle. I pisałem po meczu w Lubinie i w Gliwicach, że Hernandez nie wspiera obrońcy i to ni jest tak, że tylko Sowaha i Pestki wina, że przeciwnicy na lewej mieli przewagę. M.in. do ciebie Kurczak pisałem przed meczem, że Pestka lepiej wypadnie na 100% gdy na skrzydle nie zagra Hernandez który niby miał być na lewej, a go tam nie było często bo schodził do środka i się robiła na lewej luka. I Petska wczoraj zagrał o wiele lepiej niż w Gliwicach.

Kurczak37

Nie narzekałem tylko opisałem to co mi się nie podobało i okazuje się że słusznie. Trener zauważył to samo co ja opisałem np. z Piątkiem i z Hrnandesem w pomocy a nie na skrzydle. Krytyka konstruktywna jest zawsze słuszna i takie jest prawo kibica. Nigdzie się też nie domagałem zmiany trenera bo uważam go za dobrego fachowca co nie znaczy że jak mam czasem inne zdanie to nie mogę go przedstawić. Ucieszyłem się jak przyszedł do Cracovii i nadal się cieszę ale nigdy nie będę się cieszył ślepo i fanatycznie.

Zet

Nie spodobało mi sie jak ostatnio narzekałeś na trenera.

Apropo

Kotletów Zet ma rację siedzicie przed tv i jesteście wielkimi ekspertami

Żal

Mi tych którzy wiecznie nażekają na moją kochaną Cracovię faktem jest że nie grają najlepiej ale progres widać ja tam jestem na każdym meczu wprzeciwieństwie do innych tu forumowiczów. Żadko piszę tu taj ale krew mnie zalewa jak ktoś piszę żeby filipiak oddał stery. Pajace tylko komu to dzięki Filipiakowi pasy są tu gdzie są. Napewno nie jest dobrze ale jak czytam wypociny nie których to mam wrażenie że nie są pasiakami. Przepraszam za błędy piszę z telefonu pozdrawiam prawdziwych pasiaków zaznaczam prawdziwych

IronMike- to kto jest żałosny ja czy ty?

Bardziej żałosnych palantów jak ty i DG-S już nie ma. Łatwo siedzieć przed telewizorem i wpierdalać kotleta jak to trafnie powiedział profesor. Już choćby z tego powodu dupku nie powinieneś zabierać głosu. Wielki kibic który prawdopodobnie nigdy nie oglądał na żywo meczu. PANTOFLARZU!

Transmisja

Będzie w jakiejś telewizji powtorka meczu ?

Będzie

Sobota godz. 13 kanał 39 w Nc+

Czarny Piątek :)

A jednak brawo

brawo

nie wierze wlasnym oczom jednak da sie grac w pilke ostatnie 30 minut taka cracovie chcemy ogladac a nie taka z 1 polowy proponuje kazdy nastepny mecz zaczynac od wyniku 0-1 ode mnie duzy plus za ostatnie 30 minut

mlody69

No ale ten trener zrobił rewolucję i dobrał sobie takich zawodników, a nie innych. Nie musiał przecież rewolucji robić. Mógł grać tymi co byli. Nie wypożyczać Cetnarskiego, powiedzieć Filipiakowi by podpisali kontakt z Budzińskim itd., tak jak mu powiedział by wyłożyć 850 tyś euro na Mihalika. Więc za bardzo nie rozumiem tej gadki, że jakby prowadził jakiś średniak tą drużynę to by był dramat.

treneiro

dobrze ze mamy najlepszego trenera w polsce bo jakbysmy mieli jakiegos sredniaka to nie wiem na ktorym miejscy bysmy byli

młody69

To mogłeś do końca meczu poczekać, a nie pisać jak było 0-1 jak to bez zmian.

Dzięki za walkę i grę do końca

Ważne 3 punkty teraz korona, Lech i derby z pieskami które trzeba wygrać i pierwsza 8 będzie. Do boju CRACOVIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!

HEJTERZY CO POWIECIE????????????????

pytanie retoryczne

ok

moze i masz racje tylko sie pytam dlaczego dopiero gdy tracimy bramke zaczynamy grac w pilke nie mozna tak od poczatku jestesmy na takim miejscu i mamy tyle punktow ze w kazdym meczu musimy grac o 3 pkt a teraz przed nami ciezkie mecze pozdrawiam z holandii

mlody69

Jak to do mnie by napisać co widziałem. To ja nawet po meczu z Piastem pisałem, że widać, że drużyna próbuje grać piłką i nie jest jak na początku, ze tylko wybijają do przodu. I tak było też w tym meczu. Przecież do straty bramki mecz był wyrównany, każdy miał podobną ilość sytuacji. W Gliwicach też tak było, tyle, że w Gliwicach nic nam nie wpadło. Teraz wyrównaliśmy i po tym nagle drużyna zaczęła grać lepiej niż grała i też co za tym szło lepiej niż Lechia, bo wcześniej jak pisałem obie drużyny grały na podobnym poziomie.

1 polowa

no to napisz co widziales w 1 polowie

młody69

A ty czemu pisałeś zamiast oglądać do końca i pisać po? Mecz się kończy po 90 minutach, a nie po 45 czy 60 lub 70.

tu hejter

czemu nic nie napisales po 1 polowie jezeli ogladales

Bramkarz

Zgłaszam swój akces na bramkarza.
Trzy szmaty puszczone przy bliskim słupku z konta bliskiego zera to zdecydowanie za dużo jak na jedną jesień. Gra na przedpolu nie isnieje. Może nie będę lepszy ale gorszy na pewno również nie będę ....

Kibic1995

Fakt dużo bramek puszcza w krotki róg ale dzisiaj widać było ze peszko podawał do środka i ciężko było zareagować w takiej sytuacji . pozdr

...

Fakt rykoszet był nie ma co się znęcać na Sandomierskim, ale fakt jest taki, że z tym puszczaniem bramek w krótki słupek ma problem. Tym razem tłumaczy go rykoszet, ale z drugiej strony stał przed strzałem w tym samym miejscu przy słupku i piłka poszła nad nim. To nie tak, że piłka po rykoszecie poszła w inną stronę, poszła tam gdzie on stał tylko wyżej można było zakładać taką ewentualność, że Peszko strzeli, czasami zwodnicy strzelają z takich sytuacji. Z drugiej strony przy 1-1 Helik oddał naprawdę dobry strzał tyłem głowy z bliskiej odległości i jakoś Kuciak rękę zdążył wyciągnąć do góry rzucając się i obronił ten strzał. Czy ten rykoszet parę metrów od Sandomierskiego który poszedł tam gdzie on stał był, aż tak mylący? Jak pisałem rykoszet tłumaczy Sandomierskiego, ale jak widać refleks ma słaby.

Rykoszet

rykoszet zero winy bramkarza

oj matole

spierdalaj

tak jest!!

hejterzy kurwa krzyczcie dalej drwijcie dlaje płaczcie dalej .....powoli powoli gra sie zmienia nie cały czas systematycznie małymi kroczkami do celu !!!

ZET ty zalosna frajerko!!!

Jednak prognozy krytykow sie spelniaja... ZET ty zalosna frajerko!!!

IronMike

Jednak wszystko zmierza powoli w innym kierunku niż prognozowali krytycy. Super nie gramy, ale jest widoczny postęp i widać, że drużyna wygląda coraz lepiej fizycznie i próbuje grać piłka, a nie tylko laga do przodu. Wiadomo nie wszystko wychodzi, ale widać postęp. Jednak zaczyna ostatnio wygląda to tak jak pisali ci, żeby nie siać histerii i dać czas, bo liczy się co będzie na końcu, a nie po 7,8, 9, 10 czy nawet 15 kolejce. Jak pisałem wiele razy w tamtym sezonie dobrze zaczęliśmy i gdzieś od 14 kolejki do końca było słabo, teraz zaczęliśmy słabo, ale widać postępy. Mamy dokładnie tyle samo punktów ile w tamtym sezonie po tej samej kolejce. Tylko teraz krzywa jest wznosząca, a nie opadająca. Więc teoretycznie jest lepsza sytuacja. A ty się dziś wydurniłeś, jak wtedy co typowałeś przegraną w Lubinie.

!!

własnie...zamknijcie kłapaczki dziady !!!!!!!!!:)

IronMike

Haha następny ośmieszający się "ekspert" po DG-S się odezwał, jak przegrywaliśmy to już się cieszyliście szmaciarze! Ty i on jesteście fajerami! Zamknąć pyski psie wytryski!

bez zmian

dalej gramy bez jakiegokolwiek pomyslu nie istnieje atak pozycyjny nie istnieja kontra nie istnieje gra kombinacyjna za to istnieje tradycyjnie laga do przodu

Są zmiany na lepsze

Widać gołym okiem zmiany na lepsze. Jeszcze nie u wszystkich i nie we wszystkim ale widać.
Helik, Wójcicki, Piątek, Pestka - zagrali bardzo dobrze. Nie było aż tyle wybijania na pałę co ostatnio.

Niepokoi mnie kompletna indolencja Zenyova, chaotyczna gra Drewniaka (stara sie biega ale niewiele z tego wychodzi), słaba gra na przedpolu Sandomierskiego. To co mnie denerwowało to bylejakie i niedokładne zagrania główkami zamiast sprowadzania piłki na trawę. Kilka razy prokurowaliśmy sami sobie spore zargrożenia po takich zagraniach.

Nie potrafię już od kilku meczy ocenić Deji.