Terazpasy.pl / Piłka nożna / Mecze / Liga / Liga: Sandecja - Cracovia 1:2 (1:1) - zobacz skrót meczu

Stadion Sandecji

• 1:0 – 17 min. - bramka samobójcza (Mateusz Żytko)
  • 1:1 – 21 min. - Bartłomiej Dudzic – sam na sam z Cabajem
  • 1:2 – 64 min. - bramka samobójcza (Marcin Makuch)

Cracovia: Pilarz – Nykiel, Żytko, Kosanović, Puzigaća – Dąbrowski, Szeliga (59 Ntibazonkiza), Danielewicz – Zejdler (80 Zieliński), Boljević, Dudzic (79 Budziński)

Rezerwowi: Perdijić, Marciniak, Ntibazonkiza, Steblecki, Zieliński, Budziński, Straus

Trener: Wojciech Stawowy

Sandecja: Cabaj – Makuch, Petran, Czarnecki, Mójta, Bębenek, Kosiorowski, Mroziński, Certik (67 Borovicanin), Giel (74 Górski), Tuszyński (34 Kurczyński)

Rezerwowi: Bomba, Szczepański, Borovicanin, Mróz, Górski, Kurczyński, Śpiewak

Trener: Mirosław Hajdo

Sędzia: Robert Małek

Żółte kartki: Kosiorowski, Cabaj, Petran – Danielewicz

LINK: Zobacz skrót meczu Sandecja – Cracovia 1:2 (1:1)

W porównaniu z poprzednim meczem ligowym z Polonią Bytom w wyjściowym składzie Cracovii nastąpiły trzy zmiany. Miejsce Adama Marciniaka, Marcina Budzińskiego i pauzującego za kartki Edgara Bernhardta zajęli Mateusz Żytko, Damian Dąbrowski i Bartłomiej Dudzic.

Cracovia od początku meczu przeważała, częściej przebywała na połowie Sandecji ale w pierwszych minutach meczu nie stworzyła klarownej sytuacji do zdobycia bramki.

W 12 minucie w poler karne Sandecji przedarł się Krzyszof Nykiel, ale w ostatniej chwili skutecznie interweniował obrońca. Po chwili świetnie w pole bramkowe do Dudzica podawał Boljević, ale ponownie w ostatniej chwili piłkę na róg wybili obrońcy. Po kolejnych kilkudziesięciu sekundach po rzucie rożnym strzelał tuż obok słupka Danielewicz.

W 17 minucie po szybkiej kontrze gospodarzy i dośrodkowaniu z prawej strony Mateusz Żytko tak niefortunnie interweniował, że głową skierował piłkę do własnej bramki... 1:0 dla Sandecji.

Cztery minuty później było już 1:1. Po długim podaniu Kosanovića do wybiegającego za plecy obrońców Bartłomieja Dudzica napastnik Cracovii znalazł się sam na sam z Marcinem Cabajem i nie zmarnował sytuacji. 1:1!

W 27 minucie z 12 metrów strzelał Krzysztof Danielewicz, ale piłka po nodze obrońcy wyszła na rzut rożny. W 32 po dośrodkowaniu Krzysztofa Nykiela bardzo groźnie z narożnika pola bramkowego strzelał Boljević, ale Marcin Cabaj popisał się znakomitą interwencją. W 35 minucie Giel zdecydował się na strzał z 30 metrów, ale piłka przeleciała metr nad poprzeczką bramki Cracovii.

W 39 minucie po dośrodkowaniu Boljevića z rzutu wolnego głową z kilku metrów strzelał Mateusz Żytko, ale piłka minęła bramkę Cabaja.

Przerwa. W pierwszej połowie piłkarze Cracovii byli zespołem zdecydowanie lepszym. Często zagrażali bramce Marcina Cabaja, ale z kilku stworzonych sytuacji wykorzystali tylko jedną. Sandecja rzadko przedostawała się pod bramkę Cracovii. Bramka dla gospodarzy to efekt pechowej interwencji Mateusza Żytko.

Drugą połowę piłkarze Cracovii rozpoczęli w niezmienionym składzie.

Trzy minuty po wznowieniu gry celnie na bramkę Cracovii z 16 metrów strzelał Kurczyński, ale Krzysztof Pilarz pewnie złapał piłkę. W 53 minucie po szybkiej akcji i dośrodkowaniu Zejdlera w sytuacji sam na sam z Cabajem mógł znaleźć się Boljević, ale zabrakło mu niewiele aby sięgnąć piłkę. Dwie minuty później z linii pola karnego Marcina Cabaja próbował przelobować Krzysztof Danielewicz, ale strzelił zbyt lekko.

W 59 minucie pierwsza zmiana w Cracovii. Boisko opuścił Sławomir Szeliga, a jego miejsce zajął Saidi Ntibazonkiza. Żółta kartka dla Krzyszofa Danielewicza co oznacza, że nie zagra w kolejnym meczu z GKS Tychy.

W 61 minucie po podaniu Ntibazonkizy Dudzic znalazł się sam na sam z Marcinem Dudzicem, ale nie wykorzystał sytuacji. Po chwili zza linii pola karnego groźnie strzelał Ntibazonkiza, ale Marcin Cabaj znakomicie interweniował.

W 64 minucie po nieporozumieniu Marcina Cabaja i Marcina Makucha ten ostatni skierował piłkę do własnej bramki. 2:1 dla Cracovii!

W 69 minucie boisko opuścił Bartłomiej Dudzic, a jego miejsce zajął Marcin Budziński.

W 73 minucie znakomitą akcję zainicjował Marcin Budziński. Po wywalczeniu piłki w środku boiska podał do Ntibazonkizy, który spod linii końcowej wrzucił piłkę w pole bramkowe, ale tam skutecznie interweniowali obrońcy Sandecji.

W 79 minucie po dośrodkowaniu Boljevića z rzutu wolnego głową z pięciu metrów strzelał Puzigaća, ale piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

W 80 minucie trzecia zmiana w Cracovii. Miejsce Łukasza Zejdlera zajął Michał Zieliński.

W 83 minucie po szybkiej akcji z 20 metrów strzelał Ntibazonkiza, ale piłka minęła bramkę. W 89 minucie też obok słupka strzelił Michał Zieliński.

Sędzia doliczył 3 minuty. Koniec meczu! 3 punkty dla Cracovii!

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Access to this Media is Forbidden.

Czy jest szansa na skrót meczu gdzieś indziej niż na orange ?

Zaloguj aby komentować

Oglądnijcie kilka razy tą bramkę ja oglądałem

piłka lecąc w kierunku Cabaja skakała Marcin wzioł poprawkę bo myślał że piłka skoczy kolejny raz a ona siadła przed samą nogą i dlatego zmieściła mu się pod nogą. myślę że w takich okolicznościach niejeden bramkarz by to puścił. Tak to jest jak się podaje w światło bramki!

Ja też uważam że nie puścił tej bramki celowo

A to ,że Sandecja się nie przyłożyła do meczu za bardzo -a niby po co .Do Floty się przystawiła i skończyło się czwórką

Cabaj

ile meczów przegralismy przez Marcina ? a ile dzieki Nimu wygralismy ?? z tych wygranych w pamiec zapadlo mi spotkanie z Warszawska Legia , bylo to po smierci Karola Wojtyly , 93 min. meczu wynik 0-0 , rzut karny dla Legii , strzela Surma ... Cabaj broni !!! NA TRYBUNACH EUFORIA !! wyrzuca pilke , akcja , pilke wybija Boruc , wprost pod nogi Bojarskiego , 94 minuta meczu , Bojar kiwa Boruca i trafia do siatki !! 1-0 !!!! sedzia konczy mecz. pamietam ze sie wtedy poplakalem ... to bylo niesamowite...
drugi mecz wygrany dla Cracovii byl wczoraj , i BEZ PODTEKSTÓW !! NIE WIERZE ZE MARCIN zrobil to specjalnie. mial duzo lepsze okazje aby wpuscic pilke do siatki .
w kazdym razie Marcin to PASIAK z krwi i kosci .
a tu link dla tych , którzy nie mieli przyjemnosci byc na tym spotkaniu z Legia, i dla tych , którzy chca sobie przypomniec tamten stadion , atmosfere ....:

...

Trochę meczów Cabaj nam wybronił, tak jak ten wspomniany z Legią, ale tyle samo zawalił. Wczoraj jak zobaczyłem tą bramkę, to mi się taki mecz przypomniał, chyba u nas z Arką w PP gdy Majewski był trenerem. Wynik remisowy, jakiś gość z Arki strzela na naszą bramkę z jakiś 35 metrów, piłka wprost w Cabaja nie wysoka i nie silna, jest w połowie drogi, Cabaj już klęczy na jednym kolanie z rękami przygotwanymi by ją złapać, ale źle obliczył, piłka przed nim kozłuje i wpada nad barkiem do bramki, smiesznie to wyglądało, on klęczy z tymi rękami wyciągnietymi, a piłka leci nad nim. Wczoraj też źle obliczył nogę miał podniesioną, a piłka wpadła pod.

A ja Ci przypomnę mecz też z Legią

tylko że w Warszawie który Marcin przegrał też w ostatniej minucie przetrzymując piłkę w nieskończonośc! Sędzia zagwizdał pośredniego strzał i gol.

3 krotkie punkty

1. bramki nie komentuje - bez wzgledu na jej "geneze" (chec vs nieudolnosc), dobrze ze wpadla
2. mam nadzieje, ze wejdziemy (nadal stawiam, ze Termalica wygrywala mecze, zeby miec kase z transmisji do konca, a teraz odpusci)
3. czy bedzie awans czy nie - trener do zmiany. zgadzam sie, pilkarze sa slabi, ale za Stawowego ta druzyna sie systematycznie uwstecznia. jest coraz gorzej i bledy (nie tylko jesli chodzi o taktyke ale tez osobowe) powtarzaja sie bez przerwy. koniec sezonu i nowe rozdanie, bez wzgledu na wynik

Pasiaste Braterstwo Historia Tradycja Chwała

Jedno z lepszych spotkań Cracovii

Mnie się w tym meczu podobało zaangażowanie zawodników Pasów jakie w tej rundzie widzieliśmy w paru połówkach meczów.3 pkt ważne,bramka Cabaja szmata , Sandecja nie cisnęła ale niby po co jak mieli już zapewnione utrzymanie.Ostatni mecz wygrany z Polonią 2-0 po beznadziejnej grze jak wychodziliśmy po meczu to nikt się nie cieszył bo wszyscy widzieli padakę jaką nasi zagrali tak jak w wielu poprzednich meczach.A grając z takim zaangarzowaniem jak w Sączu już byłaby extraklasa.Oczywiście M.ŻYTKO obrońca wszechczasów wali swojaka- a na pustą nie trafia, ale to u niego standart.Wojtek w swoim stylu wpuszcza beznadziejnego Budzika zamiast dać pograć sobie z 15 minut Strausowi bo Sądeczanie nie polowali na kości i przed meczem z Tychami-ciężkim miałby zaliczony mały rozruch, ale Wojciech przyzwyczaił nas do swoich zmian i co by o nim nie gadać to wyniki go bronią.Pomijam fakt że zarząd z Prezesem na czele dał ciała z transferami w przerwie zimowej.Ale z taką grą dwa najbliższe mecze powinny być do przodu czego sobie i Państwu życzę

ZET

Co racja to racja, jakby był u nas to całkiem możliwe, żebyśmy przynajmniej z Kolejarze wygrali, a nie zremisowali.

Jedno jest pewne Jeżeli Kowalczyk by nam nawet nie pomógł to

Napewno by nam nie zaszkodził a tak to dlatego że gra w Kolejarzu to mamy dwa punkty mniej, mogą to byc decydujące punkty!

diablo

Akurat jeśli chodzi transfery i zablokowanie przez Filipiaka powrotu Cabaja, to wyszło na jego, bo może dzieki temu wygraliśmy wczoraj mecz:) A juz blokada transferu, którego chciał Filipiak (Kowalczyk), przez Stawowego i Pasieczneio to juz nie wiem czy o był dobry pomysł, jak awansujemy to nic się nie stanie, a jak nie to się będzie mozna zastanawiać, czy gdyby był Kowalczyk to by nam pomógł czy nie.

spiskowe teorie

Drodzy. Smieszne sa te niektore teorie o specjalnie puszczonym Cabaju, czy betonach, ktore odpuscily kopaczom z Tyfusowa, znaczy z bidgoszczy. Osmiele sie zauwazyc, ze wszystko w rekach i nogach naszych "miszczow". A poniewaz przed nami dwa trudne mecze spokojny jestem, ze sobie chlopaki nie poradza, bo sie konkurenci bynajmniej nie poloza przed nimi ze strachu. A jak nasi pokaza jaja i bedzie 6 pkt to znaczy ze nas rowno olewali przez wiekszosc sezonu. Pamietacie wymeczone triumfy i haniebne porazki albo glupie remisy? Pamietacie. I wszystko w temacie.

....

zgadza się - nie są istotne teorie czy marcin puścił czy nieciecza odpuściła - ważniejsze jest chyba to że naszym grajkom chyba nie zależy na awansie (a przynajmniej większości) - bo nikogo by nie wkurzały porażki czy pechowe remisy gdyby widział zaangażowanie i chęć wygranej przez 90 minut - a niestety na wiosnę było takich spotkań ... no własnie chyba nie było! Paru minutowe zrywy, co niestety jest winą bardzo słabego przygotowania motorycznego - a jak czytam że co chwilę mają dzień odpoczynku to poprostu mi się niechce wierzyć. Ale cóż, nadzieja umiera ostatnia - pozdrowienia i mocnych nerwów dla wszystkich Pasiaków!

cabajowka

cabajówka

typowa cabajówka. ja tam nie widziałem żeby bramka była puszczona specjalnie.
to jest właśnie cały marcin--wyciąga piłki nie do wyciągnięcia a takie właśnie wpuszcza.
każdy może to interpretować jak chce, ja tam twierdze że szmate wpóścił i koniec..
w sumie to w jego interesie było zagrać dobrze żeby odgryść sie filipiakowi że go nie chciał w Cracovii.
z innej strony filipiak myślał przyszłościowo i wolał go nie mieć bo cabaj grając w sandecji też nam pomógł..(tak pół żartem, pół serio)
a poważnie liczą sie 3 punkty i koniec..

rece opadaja jak Was czytam !!!!

po co do ex??
a co lepiej w 1 ldze ??
ja tam wole w ex chocby z lechem dostac 3czy legia niz w 1 lidze przegrywac z doolcanem 2 i innymi wynalazkami

MaziKSC

DOKLADNIE !! ja sie juz przestalem przejmowac takimi komentarzami . wieczni MALKONTENCI - zawsze byli i zawsze beda. jak chca przez cale zycie narzekac i hejtowac , to niech to robia. w kazdym badz razie nie zazdroszcze takiego podejscia. ja wole wiecznego banana na twarzy , zimnego browara w kuflu , i pozytywnego fikola w glowie !!
pozdro dla wszystkich pozytywnych wariatów :)

Bzdury z tym Cabajem nie wierzę w żadne odpuszczanie meczu!

Co Żytce wolno sobie strzelic samobuja bez komentarzy a Makuchowi nie? Cabaj zawsze puszczał Cabajówki jak bronił w Cracovii a co teraz taka bramka to zaraz przestępstwo. Bo mierna dziennikarzyna tak to widzi w ogule jakim prawem to sugeruje, nie jest kibicem jest osobą publiczną więc nie powinien wydawac wyroków no chyba że jest z pisu bo oni to mają we krwi! Pytam jak Marciniak ZALICZYŁ ASYSTĘ W BYDGOSZCZY DLA ZAWISZY CZY NYKIEL Z FLOTĄ to co odrazu sprzedali? przecierz to nonsens! taki dziennikarz który feruje wyroki na wizji nie powinien więcej relacjonowac zadnego meczu to całkowity brak profesjonalizmu i totalna nieodpowiedzialnośc! Tyle o zaistniałej sytuacji a teraz rzeczy ważniejsze kolejka ułożyła się bardzo ale to bardzo źle Przy wygranej Zawiszy lepiej by było (wbrew tym co się cieszą z porażki Floty) żeby Flota wygrała tak to nie pomyłka lepiej żeby wygrała! Bo jak teraz przegra w Bydgoszczy z Zawiszą to z Termaliką nie będzie miała o co grac a w takim przypadku zaczyna się w drużynie źle dziac schodzi z niej powietrze i czeba nie lada cudu żeby urwac punkty Termalice! OBYM SIĘ MYLIŁ !!!!!!!!!!!!!!!

Kibic 1995

Bardzo ciekawa teoria sam nad taką też myślałem ale to byłby już level expert w te klocki :) Co do komentatora który zasugerował piłkarskiego pokera nie ma się co tak rzucać myślę że większość sprawozdawców przy takiej sytuacji mogłoby podobne słowa wypowiedzieć bo to aż w oczy bolało. No ale ja ostatecznie odrzucam wszystkie teorie spiskowe wolę się zająć meczem i tym że skuteczność w tym spotkaniu była naszą największą bolączką Boljević 2x sam na sam Zejdler 1x Żytko co najmniej 2 szanse na gola po stałych fragmentach, Puzigaca to samo, wszystkie te sytuacje to praktycznie setki i jeszcze coś by się znalazło. Po prostu lepsi wykonawcy i w sieci byłoby parę bramek i wszelkie spiski przez głowę by nikomu nie przeszły

ZET

Chyba, że to było takie makiaweliczne zagranie Cabaja, żeby wszyscy mający choć trochę zdrowego rozsądku pomyśleli, że jakby naprawdę chciał puścić bramkę to nie zrobił by to w taki sposób:) Tylko np. tak jak ja twierdziłem, że jakby chciał pomóc Cracovii to by Dudzica chwile wczesniej sfaulował specjalnie. Może Cabaj jest tak przebiegły i specjalnie tak zrobił, żebyśmy myśleli, że to niemożliwe by w taki sposób mecz puścić:) Oczywiście to tak pół żartem, pół serio:)

cracovia34

Zastanów się co piszesz i do czego nawołujesz! Puknij się człowieku w głowę! wchodzisz na niebezpieczną ścieżkę nawołując do przestępstwa. Cabaj i Makuch to byli zawodnicy Cracovii a tacy dawnym klubom nie pomagają chocby dlatego że się ich pozbyto. Czy uważasz że Skrzyński, Grzegorzewski Nawotczyński czy chocby Nowak też Cracovii pomagali. Widziałem oglądałem i jak się chce puścic bramkę to nie robi się tego w taki sposób a wierz mi widziałem dużo puszczonych meczy i bramek!

ZET, Cracovia34

Też myślę, że bzdury i, że Makuch z Cabajem, a zwłaszcza Cabaj nie zrobili tego specjalnie. Marcin puścił po prosyu bramkę w swym stylu, nie puszczał to takich u nas? Puszczał i to nie raz, nie dwa. Cabaj jak chciał coś kombinować to mógł Dudzica sfaulować w polu karnym, chwile przed puszczeniem tej kuriozalnej bramki, a tego nie zrobił, tylko dobrze się zachował i wypchnął Dudzica, tak by ten musiał strzelać z takiego kąta, że by pewnie nie strzelił. Nawet go sfaulował w tej samej akcji potem, tylko już ponoć poza polem karnym, tak pokazywał sędzia. Po co taki cyrk by robił i błazna z siebie, jak miał chwile przed czystą sytuacje, Dudzic wychodził po podaniu Saidiego sam na sam, wystarczyło go sfaulować i by mecz nam ustawił, byłby karny, on by wyleciał z boiska i nikt by sensacji nie robił, tylko by mówiono, no tak próbował ratować sytuacje i mu się nie udało i zrobił karnego. No chyba, że Cabaj jest takim showman-em i nawet wydrukowac mecz chciał spektakularnie by wszyscy o tym mówili, a nie tak by nikt o tym nie mówił:)
A Cracovia34 ma racje, że Termalica to dziś grała tak jakby wygrać nie chciała, nie to co znami. Biskup w ostatniej minucie nie trafia z metra do bramki i nikt sensacji nie robi, a sytuacja jest taka, że jak wszyscy z czołowej trójki wygrają wszystko do końca, to nie wejdziemy my, a Termalica z Zawiszą tak. No ale tam na 100% jest wszystko OK, a kręcimy my z Cabajem jak się słucha.

Cabaj i Makuch dwa Pasiaki oddali nam punkty.

Jak oglądałeś mecz to wiesz o czym mówię.
Zastanawiam się tylko czy Termalica nie puściła meczu Zawiszy żeby pogrzebać Cracovię ????
Jak tak to wszystkie skłądy Bruk-Betu w Krakowie niech płoną ...!!!!!!

przemyslenia

po obejrzeniu tego meczu (niestety w kiepskiej jakosci bo za granica transmisja nie dziala i ogladalem przez skype)nasuwa sie pare uwag Po pierwsze Cabaj po przerwie robil co mogl zeby nasi strzelili gola ale ze nie potrafili musial wziac sprawy w swoje rece (a raczej nogi)troche mi go zal bo narazil sie na posmiewisko wiekszosci pilkarskiej polski ale kocha cracovie i to zrobil ale z drugiej strony takie rzeczy zdarzaja sie bramkarzom (chocby boruc z irlandia) i ja tej wersij bede sie trzymal po prostu kiks Po drugie znowu prowadzac tylko 1 bramka oddajemy pole przeciwnikowi zamiast puknac brameczke i wtedy ok (niech ktos mi napisze ile nasi wygrali meczow wiecej niz 1 bramka)to znowu horror do ostatniej minuty tak nie moze byc Po trzecie naprawde paru gosci nie nadaje sie do 1 ligi nie mowiac o e-klasie nie bede pisal ktorzy bo kazdy kto sie zna na pilce to chyba widzi Po czwarte ciekawe czy tychy tez sie podlaza bo tez jest sztama ale tam nie ma cabaja Po piate ja wierze ze awansuja bo termalica juz odpuszcza tylko czy my damy rade mam nadzieje ze tak chociaz mam tez obawy bo pamietam 3 ostatnie sezony niech sie tylko utrzymaja a od nowego sezonu bedzie lepiej i nichcial bym zeby bylo znowu niech tylko awansuja a potem zmiany wzmocnienia i bedzie lepiej OBYM SIE MYLIL POZDRO DLA PASIAKOW I MARCINA CABAJA

mlody69

Cabaj mógł Dudzica sfaulować w polu karnym, chwile przed, a tego nie zrobił, tylko go wypchął, tak by ten musiał strzelać z takiego kąta, że by pewnie nie strzelił. Nawet go sfaulował w tej samej akcji, tylko już ponoć poza polem karnym, tak pokazywał sędzia. Cabaj puścił po prostu bramkę w swym stylu.

Jedynie liczę na Polonię Bytom

Bo Flota już pisałem że jest słaba.

ZET

Nasi piłkarze wraz z trenerem już się powinni składać na premie dla Polonii Bytom i im obiecać kase jak urwą punkty Zawiszy. Flota jak kiedyś pisałeś wychodzi na to, że cienka, choć myślałem, że ciut mocniejsi są. Ale słyszałem, że Nieciecza w Stróżach też wymęczyła zwycięstwo, no ale wymęczyła (a szkoda dla nas, że nie było 0-0). Flota nawet u siebie z Kolejarzem wymęczyć nie potrafiła, tylko przegrali. Rozczarowany jestem Termalicą, w ogóle nic nie grali z Zawiszą, z nami to zapieprzali, a dziś jakby odpuścili, ale tam się nie szuka sensacji, tylko po naszym meczu, bo Cabaj puścił kuriozalnego farfocla jak to mu się zdarzało nie raz, nie dwa u nas.

WSTYD I HAŃBA CRACOVIO!!!

Plama na dumie kibicowania Cracovii. Nigdy więcej.

cracuss

wiesz ja mam wiarę że jak awansujemy to profesor otworzy oczy i kupi kogoś wartościowego....a jak nie to zgnijemy w I lidze.......a Ty wolisz pasy gdzie?....bo ja w ekstraklasie....

??????????cooooooooo????????

Nie wazne w jakim stylu??? wazne 3 pkt??? to samo pipcy wojtus konferencja w konferencje!!!!! i po co ty czlowieku chcesz isc do ekstraklasy??? zeby kazdy mecz dostawac po 5-6 do 0 ????????
Gdzie my sie pchamy????? po co>????? i z jakim skladem??? kto to jesT??? te kopacze ???? masakra:( wstyd i hanba!!!!!
Sandecja chcac sie podlozyc miala dwa wyjscia albo zejsc z boiska albo sama wbic gola cabaj uratowal honor tylko czyj?????????????????????????????????????????

....

a generalnie jak Ci kibicowanie pasom nie odpowiada to idź na gejmonta....tam przyjmują odpady......ja jestem zawsze dumny z kibicowania pasom....na dobre i na złe....

a o co ci chodzi?

wygraliśmy i tyle a w jakim stylu nie ma znaczenia....serce w pasy.....i do ekstraklasy.....czy ustawiony czy nie mam to w dupi........e....pasy .......

Nie ma się z czego cieszyc

Zawisza i Termalika wygrają po dwa mecze i gnijemy w I-szej lidze.

:(

i to jest całej sprawy meritum wszyscy będą się napinać że mecz sączersi odpuścili a tu Zetka z Termą po 6 pkt i googbye ex, zresztą Tychy nie położą się na murawie

Brawo drużyna, brawo trener - teraz liczy się tylko skuteczność

Trzy punkty dopisane. Koniec. Kropka.
Czekamy na kolejne 6.

1 Nowosądecka Noc kabaretowa

Nie żebym coś sugerował ........

UFFFFFFFF........

Bardziej niż gra Cracovii wkur.......ł ten komentarz sugerujący ordynarnie kontynuację " Piłkarskiego pokera ". Pozostaje nadzieja na O NIEBO lepszą grę z Tychami bo to nie kelnerzy....Ej Cracovio, Cracovio - potwierdzasz powiedzenie, że miłość czasem boli.

Elvis

ja się cieszę z wygranej....a że styl żenujący...no cóż...taki sezon ...hahahhah

Elvis

Dokładnie komentator sugerował po tym kuriozalnym golu, że mecz drukowany. Jakby niby Cabaj u nas podobnych nie puszczał. Cabaj przeciez u nas też takie puszczał. Jakby chciał wydrukować, to była tuż przed golem sytuacja, że Dudzic był można powiedzieć sam na sam i dzięki dobremu zachowaniu Cabaja, Dudzic został tak wyrzucony na bok, że musiał by strzelac z dużego kąta i by nie trafił pewnie. Jak Cabaj chciał drukować to była to dobra sytuacja, mało kto by miał do niego pretensje, jakby delikatnie Dudzica sfaulował w polu karnym, a że to było sam na sam to by zszedł za czerwoną kartkę i by nam ustawił mecz. A i tak później w kontynuacji tej akcji sfaulował Dudzica tylko poza polem karnym i dostał żołtą kartkę. Moim zdaniem Cabaj to puścił, bo po prostu takie rzeczy mu się zdarzały i zdarzają dalej. Takie ordynarne drukowanie było by bez sensu. Przecież teraz będzie więcej o tym pisane, niż jakby tego Dudzica sfaulował. No chyba, że specjalnie to było zrobione, by ludzie mieli mętlik w głowie, czy faktycznie Cabaj tak ordynarnie pomógł byłemu klubowi czy po prostu puścił farfocla, bo przecież czynił to nie raz i akurat trafił mu się teraz.

Masz rację

komentator nie dość, że śmiał się w żywe oczy, to jeszcze nie potrafił wskazać, kto gra, a kto zszedł (niby Danielewicz).
A swoją drogą cieszyliście się z bramki? Dla mnie była zaskoczeniem i żartem.
Fatalny wynik w Niecieczy. Czy Flocie się jeszcze chce?

zdegustowany

no nie ma co komentowac..wszyscy widzieli..jedna tylko rzecz: zytko kukielko odejdz naprawde prosimy...no i szeliga popros o nie wystawianie bo i tak trzeba Cie zmieniac kiedy Ci sie odechciewa.

żenada- gdzie do extraklasy....?

Dobry komentarz na koniec- to nie będzie mecz który opowiem wnukom...
Piłkarski poker? - tak to wyglądało...
będzie afera...? pewnie będzie....
punkty smakują ale oby nie odbiły się czosnkiem (bez aluzji :-))
Którędy droga Moja Kochana Cracovio??????
cabajowi dziękuję , braci pozdrawiam...

Tak...

Co nie udało się 12 - tu kopaczom Cracovii udało się jednemu Marcinowi.. Dziękujemy Ci Marcin za jakże cenne 3 pkt. może dzięki tej Twojej interwencji Cracovia wróci tam gdzie od zawsze jest jej miejsce...

szopka

j.w.

Marcin Cabaj - dziękujemy

Dziękuję także działaczom, którzy prawdopodobnie zasłużyli się w wygraniu tego meczu. Miejmy nadzieję, że to pomoże a awansie - choć miło było by oglądać mecz z GKS Tychy inaczej niż w stanie przedzawałowym :( A z tą grą, to różnie może być

...........

Będzie afera :P

Gramy w 12

Dzięki Marcin, już tymi wyjściami pokazywałeś im szanse na strzelenie, ale oni nie potrafili tego wykorzystać. Zobaczymy czy nam to pomożę?

robcio

bez Żytki to by było w 11 bo on nie wiadomo dla kogo gra :)