Terazpasy.pl / Piłka nożna / Mecze / Liga / Liga: Flota - Cracovia 1:2 (1:1) - zobacz skrót meczu

1:2 – 87 min. - Adam Marciniak

Cracovia: Pilarz – Struna, Żytko, Kosanović, Marciniak – Szeliga (75 Zejdler) – Dąbrowski, Straus – Bernhardt (64 Danielewicz), Boljević, Dudzic (90 Steblecki).

Rezerwowi: Skrzeszewski, Danielewicz, Nykiel, Puzigaća, Steblecki, Suvorov, Zejdler

Trener: Wojciech Stawowy

Flota: Kasprzik – Zalepa, Jasiński, Udarević, Niewiada, Olszar (85 Wrzesień), Fryc, Bodziony, Arifović, Śpiączka (56 Chyła), Niedziela (64 Nnamani)

Rezerwowi: Waśków, Bielecki, Nnamani, Chyła, Protasiewicz, Wrzesień

Trener: Dominik Nowak

Sędzia: Tomasz Kwiatkowski

Żółta kartka: Straus, Marciniak, Pilarz - Arifović

W porównaniu z poprzednim meczem ligowym z Zawiszą Bydgoszcz w wyjściowym składzie Cracovii nastąpiła jedna zmiana. Miejsce Łukasza Zejdlera zajął wracający po kontuzji Sławomir Szeliga.

Piłkarze Cracovii od pierwszego gwizdka przejęli inicjatywę na boisku. W trzeciej minucie pierwszy celny strzał na bramkę oddał Damian Dąbrowski. Minutę później Rok Straus nie zdecydował się na strzał w bardzo dobrej sytuacji i akcję strzałem nad bramką zakończył ponownie Dąbrowski.

W 8 minucie na strzał z 30 metrów zdecydował się Sławomir Szeliga, a piłka przeleciała tuż nad poprzeczką bramki Kasprzika. Po chwili Andraż Struna przerwał w środku boiska akcję rywali, natychmiast podał do Strausa, który uderzył celnie z 25 metrów. Kasprzik zdołał odbić piłę, ale zanim zdołał ponownie złapać piłkę Vladimir Boljević wpakował piłkę do siatki. 1:0 dla Cracovii!

Zaledwie dwie minuty cieszyli się piłkarze Cracovii z prowadzenia. W 11 minucie po rzucie wolnym Sebastian Zalepa uderzył piłkę głową, a ta odbijając się od poprzeczki wpadła do bramki. 1:1.

Po bramkach obraz gry nie uległ zasadniczej zmianie. Cracovia nadal prowadziła grę, a gospodarze starali się wykorzystywać okazje do kontrataków.

W 32 minucie sędzia ukarał żółtą kartką Roka Strausa za próbę wymuszenia rzutu wolnego. Oznacza to, że Słoweniec nie zagra w środowym meczu z Termaliką.

W 37 minucie znakomitym długim podaniem popisał się Milosz Kosanović. Piłkę w polu karnym za plecami obrońców otrzymał Vladimir Boljević, ale strzelił obok słupka. Dwie minuty później Boljević uderzył z 30 metrów, ale Kasprzik z największym trudem obronił.

W 43 minucie okazję bramkową mieli gospodarze, gdy w zamieszaniu podbramkowym z 5 metrów uderzył Bodziony, ale Krzysztof Pilarz znakomicie obronił. Po chwili bramkarz Pasów poza polem karnym minął się z piłką, ale Olszar nie trafił do pustej bramki.

Na drugą połowę obydwa zespoły wyszły w niezmienionych składach.

Po przerwie Cracovia nadal dominowała na boisku, długo utrzymywała się przy piłce i z dużą łatwością przedostawała się pod bramkę Floty. Gospodarze główną uwagę poświęcali obronie własnej bramki, a szansy na zdobycie bramki szukali w kontratakach. W 60 minucie po takiej akcji niecelnie strzelał Olszar.

W 64 minucie trener Wojciech Stawowy dokonał pierwszej zmiany wprowadzając do gry Krzysztofa Danielewicza, który zastąpił Edgara Bernhardta.

W 75 minucie druga zmiana w Cracovii. Boisko opuścił mocno poturbowany Sławomir Szeliga, a jego miejsce zajął Łukasz Zejdler.

Cdn.

W 81 minucie groźnie z 10 metrów uderzył Olszar, ale Krzysztof Pilarz świetnie obronił.

Żelazna konsekwencja w grze Cracovii została nagrodzona w 87 minucie. Po dośrodkowaniu Boljevića w pole karne Żytko uderzył głową, Kasprzik wybił piłkę do boku wprost pod nogi Adama Marciniaka, który z najbliższej odległości wbił piłkę do bramki. 2:1 dla Cracovii!

W 90 minucie na boisko wchodzi Sebastian Steblecki, który zastąpił Bartłomieja Dudzica.

KONIEC MECZU!

Cracovia w pełni zasłużenie wygrywa na boisku lidera! To czwarte z rzędu zwycięstwo podopiecznych trenera Wojciecha Stawowego i jednocześnie przerwanie serii 19 meczów bez porażki Floty Świnoujście! BRAWO CRACOVIA!

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Moja subiektywna opinia:

Nie mam pojecia dlaczego krytykowany jest Bernhard czy Strauss za straty w pojedynkach. Moim zdaniem za szukanie pojedynków 1 na 1 pomimo tego że czasem nie wyjdzie powinni być uznani za najwartościowszych zawodników meczu! Granie Piłką - podejściem Polskim - podaj żeby nie starcić, nie da się stworzyć przewagi takiej jak wygranym pojedynkiem gdzie absorbuje sie po pojedynku kolejnych dwóch zawodników i stwarza możliwość wyjścia kolegą na czyste pozycje. Warto także zanaczyć niesamowitą gre Żytki i Kosanovica wspieranych przez Szelige - mikstura najlepszych w pierwszej lidze umiejętności technicznych i ogromnego serducha zostawianego na boisko daje efekty.

Co do poziomu widowiska - czym z lepszą drużyną przyjdzie nam się mierzyć tym poziom bedzie lepszy - pokazał to mecz z Bydgoskim Zawiszą. Dlatego bardzo szkoda mi porażki w pucharze Polski gdzie trafiając na ekstarklasowego przeciwnika sztab i zawodnicy mogliby sprawdzić swoją aktualną dyspozycje. Nie boje się napisać że Flota grała Padake - lider tabeli u siebie broni się jedynastą na 30 metrze...

I gorący apel do Braci Pasiastych - lepiej cieszyć się z 3 punktów po brzydkich meczach niż wkurzać po pieknym przegranym meczu - najdobitniej było to widać za trenera Ulatowskiego. Nie pamietam takiej pewności, koncentracji i konsekwencji w naszej grze, nie pamietam tylko już udanych weekendów gdzie po meczu z uśmiechem można wrócić do rodziny a w poniedziałek do pracy :) Cieszmy się tym co jest, ufajmy że bedzie jeszcze lepiej i jak to na Pasach szanujmy się na stadionie i na forum.

Zaloguj aby komentować

Najdziwniejsze jest to, że Flota jest tak wysoko

grając najpaskudniejszą, najtoporniejszą odmianę futbolu. Nie zagrali jednego ładnego meczu w tym sezonie - mecze z rywalami z samego dołu tabeli potrafią być bardziej porywające. Mam nadzieję, że dzisiejszy wynik odczarował ich passę, bo naprawdę to już np. Warta bardziej zasługuje na bycie liderem

fotel lidera co raz bliżej:)

Coś czuje,że Flota się już nagrała w tym sezonie;)to nie jest klasowa druzyna!mimo tulu zwycięstw,ale z czym do extraklasy?stylu żadnego,a o tym stadioniku nawet nie wspominam!uważam,że naszym najgroźniejszym przeciwnikiem bedzie jednak Zawisza.Jak My wygramy z Termalicą w co mocno wierze,to zaatakujemy fotel lidera!!:)chciałbym jeszcze o czymś wspomnieć,a mianowicie o kompletnym braku dopingu naszych kibiców!!!!zauważyliście to??byłem na setkach wyjazdów,ale takiej miernoty dawno nie widziałem!po co było jechać tyle km i siedzieć na tyłku i zero dopingu!!!musimy dawać z siebie wszytsko tak jak nasi piłkarze!!!pozdro dla Pasiastych Braci!!!CRACOVIA ZAWSZE PANY!!!!!!!!!!!!!

stary wyjazdowicz

Sorry stary ale mnie nie pouczaj bo ja jezdze na wyjazdy od 15 lat a Ty od ilu?czy wogole?wiec wiem o czym mowie!!!dzis nie moglem byc z przyczyn zawodowych i uwierz mi stary wiem co to doping na najwyzszym poziomie a dzis nam poprostu nie wyszedl;)ale w Niecieczy damy czadu;)pozdro

Pojedź i śpiewaj,

a nie strofuj tych, którzy zadali sobie ten trud!

NIE NA TEMAT......

.....ale dla mnie baaaardzo ważne: czy ktoś z Pasiastych Braci poda mi link na wyjazdowe transmisje z meczów Cracovii? - czy to jest www.orange.pl ????

:)

Tak, musisz wejść na strone orange.pl i tam wejść w transmisje, na żywo, sport, 1 liga, z ty że jeżeli mieszkasz za granicą to nie oglądniesz ponieważ miałem ten problem wczoraj w meczu z flotą :)

Bardzo raduje mnie to zwycięstwo !

Jest pięknie ale nie popadajcie w ełforię - drużyna która posiada tak dużą przewagę i nie kończy akcji strzałami nie jest drużyną kompletną ( 20-sty 25-ty metr od bramki to jest odległośc doskonała na udeżenia tymbardziej przy bramkarzu który wypluwa piłki przed siebie obydwie bramki tak zdobyte- a zdarzało się że z dwudziestego metra Cracovia wycofywała piłkę czasem nawet pod swoją bramkę, tak nie wolno robic z tej odległości musi byc akcja zakończona strzałem ! ) i dopiero wówczas powiem że Cracovia to klasowa drużyna. Puki co cieszę się ze zwycięstwa i mam nadzieję że ten feler rychło poprawią !

stawowy

dlam dla mnie byl najlepszym treneren cracovii z róznych względów był i jest wojciech stawowy,oddał jej serce,zawsze modlę sie za niego,jednoczesnie blagam popraw obronę bo dz dzis cracovia ma to wielkie szczęście nie moze byc aż takich blędów w obronie i kup napastnika charlesa uchenne nwaogu

Nie przesadzaj z tym Nwaogu

Kiedyś sam myślałem że taki napadzior by się nam przydał. Ale to było chyba 2lata temu. Były nawet jakieś podchody z Naszej strony aby go kupić ale podobno miał wtedy kilku menadżerów i nie wiadomo było z którym gadać...Po nieudanym wojażu do słabego Energie Cottbus a potem po kiepskiej grze w Arce i po tym w jakich okolicznościach się z nią rozstał widze że ten zawodnik tek naprawdę miał tylko jedną rundę dobrą we Flocie Swinoujście. Potem była już równia pochyła.
Ostatnio oblał testy w widzewie. Chodzą słuchy że może wrócić do Floty. Być może tam sie odbuduje. Nie sądzę jednak aby zaistniał jeszcze w jakimś poważniejszym klubie.
On bazuje na szybkości i kontratakach. My teraz tak nie gramy. Do tego jest dość słaby technicznie i z tego jaką opinie wystawili mu Niemcy - jest surowy taktycznie. No i jego charakterek też nic dobrego nie wróży.
Nie widzę go u Nas.

Fajny meczyk zagraliśmy.

Byliśmy w posiadaniu piłki chyba z 70% czasu gry. Flota tylko biegała za nami. Miło było patrzeć jak wymieniamy wiele podań i budujemy atak pozycyjny na ich połowie.
Mamy swój styl i najlepiej gramy piłką w 1lidze.
Tak z przebiegu gry wyróżniłbym Roka Straussa (był wszędzie i walczył o każdą piłkę a do tego wygrywał zdecydowaną większość pojedynków.) , Berndharda (za grę w pierwszej połowie)i oczywiście Boljevica który zagral kolejny dobry mecz a przy tym strzelił gola. Do tego cała nasza obrona grała całkiem dobrze i włanczała się do akcji kiedy atakowaliśmy. Szczególnie boczni obrońcy Struna i Marciniak.
Szeliga może bez błysku ale walczył ,Dąbrowski też nieżle.
Jedyne zastrzeżenia można mieć do Dudzica który zagrał kolejny słaby mecz. Nie pokazywał się z przodu ,nie oddał chyba ani jednego strzału, tracił piłki i ogólnie jakby go nie było na tym meczu to chyba nic byśmy nie stracili na tym. Musimy w końcu zakontraktować jakiegoś napastnika z prawdziwego zdarzenia ( a najlepiej ze dwóch).
No i nasz bramkarz...Pilarz jakoś nie przekonuje mnie swoją grą. Jest niepewny, często mija się z piłką, wprowadza nerwowość w naszych tyłach.
Ogólna ocena bardzo pozytywna ale nie zaślepia mnie wynik. Super że wygraliśmy i że "rywale grali dla nas" ale mamy pewne mankamenty które musimy poprawić jeśli poważnie myślimy o awansie.
Pozdrawiam Pasiastą Brać!!!

CZYTAĆ JUŻ NIE MOGĘ KOMENTARZY TYCH "eKSPERTÓW" NA TEJ STRONIE !

do 'EMPEROR' pod komentarzem 'PTAKKSC'

-Żeby tak grac pilką to trzeba prowadzić.
Rozumiem więc że w Twojej opinii granie piłka oznacza grę na czas przy pozytywnym wyniku? I bynajmniej zespoły utrzymujące się przy piłce, zespoły techniczne, posiadające kreatywnych zawodników, ściąganych specjalnie do takiej gry bynajmniej nie chcą kreować gry i strzelać bramek, tak?
-Klepanie na własnej połowie, długa piłka i powrót.
Bo trzeba próbować, prawa-lewa strona, nie tędy to tamtędy, grałeś kiedyś w piłke? Masz w ogóle pojęcie jak się gra kiedy rywal postawi autobus przed polem karnym? Większość meczu cała (!) drużyna Floty była cofnięta i najbardziej wysunięty napastnik był maksymalnie na 40-stym metrze od własnej bramki.
-Mało sytuacji.
Podobnie jak powyżej, autobus w polu karnym, bardzo ciężko się przedrzeć kiedy rywal tak gra, wszystkie drużyny w l lidze teraz będą już tak na Nas graly, bo wiedza ze otwarta gra się źle skonczy. Na wrzutki nie ma co liczyc bo nie tak ma nasza gra wygladac i nie ma na kogo zbytnio wrzucic, Dudzic ma jak sie nie myle ok 180cm wzrostu, to nie ten typ zawodnika.
-Mało strzałów z dystansu.
oddaliśmy około 5-7 strzałów z dystansu w tym meczu, tak mi się wydaje. Po jednym z nich padł gol dla Nas, bo piłka dobita. Rozumiem że można uderzać ale z głową a nie prać ile wlezie bez sensu, mniej wiecej ile mieli przygotowane na strzał to strzelali, jedynie pretensje mozna miec do Strausa z poczatku meczu kiedy podawal niepotrzebnie, ale przy golu sie zrehabilitował pośrednio.

do 'PA1906'

-meczyk słabiutki?
Trudno żeby był porywający kiedy tylko jedna drużyna chce grać w piłkę, z resztą uważam że dla kogoś kto ma pojęcie o piłce nieco większe niż przeciętny zjadacz chleba nie był aż tak słaby :)

do 'BLACHEN'

-tak Cie denerwuje to podawanie w kółko?
Panowie, mamy tutaj zwolennika Naszej ekstraklasowej 'taktyki', która jak pamiętamy zapewniła Nam sukcesy, piła na pałę do van der Biezena i moze sie uda z pomocą Boską trafic do siatki. hmm.. faktycznie, masz racje, tez mnie wk**wia techniczna pilka od dzisiaj. Nie zapominaj że mamy najlepiej wyszkolony technicznie zespół w l lidze, a nawet zaryzykowałbym stwierdzenie że bardzo, bardzo solidny na tle ekstraklasowym, ani jednego rzeźnika bez techniki więc należy z tego korzystać.
-Nie dośrodkowują
No tak, bo nie ma na kogo, to juz wczesniej napisalem, chcesz wrzucac na Dudzica który ma 180cm wzrostu, a może kolosa Strausa, czy Zejdlera, Bernhardta? Po za tym myślisz że skad biorą się bramki ze stalych fragmentow dla Flota, graja buraczana pilke na wysokich kopaczy i tyle, maja przy tym troche szczescia, troche wycwiczone na treningach i tak wygrywaja mecze.
-Edgar zszedł i klapa..
hmm.. jakoś oprócz błyskotliwego rajdu lewą flanką na początku meczu i dograniu do Strausa to nie pokazał aż tak wiele, grał dobrze ale nie przesadzajmy że po jego zejściu gra się pogorszyła.
-co raz gorzej się patrzy na mecze Pasów
to nie patrz jak Ci nie pasuje, idź wisłę pooglądaj, na pewno graja ładniej. a tak bez złośliwości to się przyzwyczajaj bo teraz każda pierwszoligowa wioska tak będzie z Nami grała, autobus, autobus i jeszcze raz AUTOBUS, tak bedzie teraz kazdy mecz wygladal. Skoro nawet taka flota mająca taką serie wyszla na mecz z Nami tak wystraszona, w przerwie meczu zawodnik wypowiedzial sie ze mieli grac ofensywnie i atakowac ale nie sa w stanie, tylko biegaja i traca sily.

do 'WLAD'
-Dlaczego nie umieja utrzymac prowadzenia?
Przypadek, staly fragment to staly fragment, tylko dlatego tak dlugo trwalo zapewnienie sobie korzystnego wyniku bo flota gra taka toporna pilke, maja roslych zawodnikow, i na tym bazuja, rozny, rzut wolny, nawet z autu wrzucaja na glowe. Na szczescie i nam sie przyfarcilo w koncowce i i zdobylismy bramke po roznym.

Powiem Wam panowie że Wy tylko narzekacie, wiadomo że zespół jest ciągle w budowie, a oceniać styl gry, tak na prawdę krytykować i oceniać bedzie mozna dopiero w ekstraklasie w sezonie 13/14 w meczach z druzynami ktore nie beda sie tak bać grać przeciwko Nam, ten rok to rok przejsciowy po murzynach i najemnikach. Zespoly w 1 lidze sa slabsze od ekstraklasowych to nie ulega watpliwosci, ale prawda jest tez ze przynajmniej teraz zespol w niezlym stylu daje Nam radosc, po tych kilku latach ciaglej nadzieji, frustracji naiwnej wiary w sukces, a kuliminacja radosci nastapi na koncu sezonu ! :)

Pozdrawiam Pasiastą Rodzinę :)

Blacken

Ja w ogóle nie miałem tego w zamiarze, zwyczajnie dałem sie ponieść frustracji związanej z ta polską mentalnością, jest źle to narzekamy - normalne, jest o niebo lepiej chociaż nie idealnie i też narzekamy, pora zacząć wierzyć w chłopaków i tyle, walczą, starają się, kreują własny styl, narazie może i często są to klepki na zasadzie byle nie stracić ale systemu gry nie buduje się w miesiac, pół roku albo rok, mysle ze przynajmniej 2 sezony pracy są potrzebne na takie na prawdę solidne efekty, do tego do każdego systemu potrzebni są odpowiedni wykonawcy, część udało się ściągnąć ale na pewno większa ilość piłkarzy będzie do Nas chciała dołączyć w ekstraklasie.
Trzeba też zwrócić uwagę na fakt że nie tracimy bramek z ataku pozycyjnego rywala, większość z kontr, ze stałych fragmentów i ewentualnie błędów indywidualnych, a to mimo wszystko już zasługuje na szacunek, musimy się nauczyć szybkiego przejścia z ataku do obrony a bedzie dobrze, do tego troche poustawiać przy stałych fragmentach lepiej :) Reasumując cieszmy się z tego co mamy bo co raz więcej mamy :) również przepraszam jeżeli powiedziałem coś niestosownego w Twojej opini, pozdrawiam.

Motor 1906

Cóż mówi się że zwycięzców się nie ocenia i niech tak zostanie , jeżeli taktyka przynosi skutek w postaci zdobytych punktów to znaczy że jest skuteczna .Ja też mam kawałek na Pasy bo dojeżdżam 110 km i to dla mnie wyprawa na cały dzień. Nie o to chodzi żeby się licytować , kto dłużej i kto dalej jedzie. Wkurzam się bo zbyt łatwo kibicom Cracovii przychodzi na tym forum , pisać teksty typu < idź na Wisłę , jedź na Reymonta .. " takie teksty są NIE FAIR , i to Ci chciałem przekazać , odnieś się do tego a moje zakończenie o robactwie było "niesmacznym" żartem - przepraszam !! :)

...

I sory za fragment Twojego tekstu w komentarzu, tak bylo mi się latwiej odnieść do tego co napisałeś i zapomniałem usunąć :)

Blacken (sory za wcześniejsza pomyłkę w Twoim loginie, nieodopatrzenie)

Uważam ze Edgar zagrał dobry mecz przytrzymywał piłkę dryblował - ale to moje subiektywne zdanie.
Coraz gorzej oglądało się grę Pasów w tym meczu ponieważ oczekiwałem zwycięstwa nie klepka klepka tylko akcja - nie Straus dryblujący między zawodnikami Floty do pola karnego i podanie do Żytki na połowę boiska - Marciniak ukąsił - udało się i 3 pkt cieszą :) -

-Nie wiem jakie miałeś zabawy za młodu, ale ja nie preferowałem konsumpcji robactwa.
-To że jestem młody i akurat przypadkiem trafiłeś co do tego to gratuluje, ale nie oznacza to że mimo swojego wieku nie jestem na KAŻDYM meczu od kilku lat na którym tylko mam możliwość bo tak się składa że jestem z miasta oddalonego o ok 80 km od krakowa, a aktualnie mieszkam w anglii. Możesz mi wierzyć że za każdym razem gdy bukuję lot to tak aby przynajmniej raz odwiedzić świętą zimię. To tyle na temat Twojego jakże dojrzałego zakończenia wypowiedzi.

Co do samego meczu, jeszcze raz przytoczę wypowiedź zawodnika floty w przerwie meczu -Cracovia gra w pilke, my tylko biegamy i tracimy sily. Już rozumiesz czemu Cracovia strzela tyle bramek w końcówkach? Bo zespół przeciwnika jest zmęczony bieganiem przez 70-80 minut za piłką, bieganiem za pilka gdy zawodnicy Cracovii graja z Nimi w dziada, kiedy cierpliwie klepia prawa, lewa strona.. nie podpalaja sie, nie atakuja chaotycznie byleby tylko atakowac i nadziac sie na jedna-druga kontre, a gdy rywal zmeczony łatwiej wtedy o błędy chociażby takie jak złe krycie rywala w polu karnym, czyt. bramka na 2-1. Jeżeli nadal uważasz że siłą rzeczy miało sens wrzucanie piłki na 2 zawodnikow Cracovii w polu karnym gdzie obok nich bylo 3 do 5 zawodnikow floty co najmniej o naście centymetrow wyzszych no to szanuję Twoj poglad na pilke z tym że nie zapominaj że im więcej jest zawodnikow w szesnastce tym trudniej wrzucić na nos :) Pozdrawiam.

Motor

Zostałem niejako wywołany do tablicy wię codpisuję :
- tak to prawda mamy dobrze wyszkoloną technicznie drużynę , ale to nie znaczy że mamy nie dośrodkowywać w pole karne a wchodzić z piłką do bramki , uprawiać rajdy pod szesnastkę i cofać piłkę na wasną połowę ( to skuteczna metoda przy prowadzeniu ) . Ja odniosłem się w swoim poście do aktualnego meczu . było 1:1 szansa na zwycięstwo o a tu ciągle klepanie w dziada , mam swoje lata i wytrzymałośc nerwową a kto choć trochę grał w piłę ten mi przyzna rację że czasem aż się prosi o strzał a nie kolejne podanie.
Nie nie jestem zwolennikiem taktyki jeb do przodu może coś wejdzie , ale ciągłe klepanie też mnie już wkurza.
nie pozwalaj sobie nigdy ani wobec mnie ani innych kibiców Pasów na teksty o pójściu na reymonta bo jak chodziłem na Pasy to pewnie jeszcze zjadałeś muchy z parapetu łatwo coś palnąć trudniej odwołać o przepraszaniu nie wspomnę to tyle pozdrawiam

Motor1906

cóż,
pozostaje mi sie tylko pidpisać
z PASIASTYM POZDROWIENIEM

misieksc,

Motor1906

Podpisuję się pod Twoim komentarzem obydwiema rękami. Są wśród NAS " kibice " będący a priori na nie - jestem przekonany, że gdyby Pasy wygrały 5 : 0 wg niektórych byłby niedosyt bo mogło być 6 : 0. Ktoś chwalił Marciniaka - bramka OK - ale 90 % podań niecelnych. Szkoda głupiej, niepotrzebnej kartki Roka Strausa która eliminuje Go z meczu z Termalicą a trzeba przyznać, że jest bardzo przydatny drużynie przy Nim obrońcy nie mogą na chwilę odpuścić......

kolejka dla NAS

kolejka dla NAS.........
zawisza w plecy,

Trzymajmy kciuki za Kolejarza

Trzymajmy kciuki za Kolejarza, prowadzi z Zawiszą 2 : 1 !!

brawo Pasy za zwycięstwo na boisku lidera

gra była daleka od ideału, ale mamy trzy punkty i mniejszy dystans do Floty. Najbardziej denerwującym zawodnikiem w Cracovii był Rok Straus - zamiast podawać, to niepotrzebnie się kiwał i tracił piłki. Także Struna nie przekonuje mnie jaka prawy obrońca. Marciniak zdobył bardzo ważnego gola, ale wcześniej zaliczył multum niecelnych podań. Dużo pracy przed nami.

gramy pilka

wiadomo ze zalozenie kiedy my mamy pilke oni nam gola nie strzela nie jest eureka ale jest strasznie sensowne taki marciniak ktoremu pilka dzisiaj nie siedziala zupelnie /nawet przy strzale na 2-1/ swietnie pokazal ze granie na 1-2 kontakty musi przyniesc powodzenie straus nabiegal sie niemolosiernie tez ze stratami/ malymi/ ale sial zamet bo asekuracja w druzynie na dobrym poziomie a presja na przeciwnika jeszcze lepszym DZIEKUJE WAM PANOWIE jak zawsze oglladalem w miedzynarodowym towarzystwie od 6.30 rano i mam teraz fajny dzien ...jak przyjdzie wiosna nadejda czasy Cracovia nasza kochana wroci do ekstraklasy!!

...

No zgodze sie jak my gramy piłką to "oni" nam bramki nie strzela...ale to trzeba prowadzić w meczu przynajmniej jedna bramka,zeby tak grac...
Takie kopanie pomiedzy soba nic nam nie przyniosło w tym meczu...20 podan na wlasej polowie...
....podanie do przodu na 30-20 metr..rozciagniecie i zaś piłka wraca na połowę...i zas klepiemy na polowie...
Bardzo mało jakichkolwiek sytuacji bramkowych,mało bardzo strzałów z dystansu...
Szacunek dla chłopaków za grę do końca. Choć mam wrazenie ze jak by ten mecz potrwał jeszcze z 10-15 min to by sie skonczyło na remisie.

Pozdrawiam.3pkt nasze;]

Dużo klepki mało konkretów !!!!

Dudzic jest słabiutki na tle mocnego zespołu i musimy rozglądnąć się za egzekutorami ....
Brak finalizacji akcji i nie ma kto wziąć na siebie odpowiedzialności ......
Ale do poprawek i będzie OK.
Strzelać ,strzelać i jeszcze raz strzelać bo jesteście najlepsi w 1 lidze.

Super nareszcie nie mialem racji Mamy zwyciestwo!1

Jest zwyciestwo bravo Wojtek!!!

TP

Panowie - poprawcie wynik z nagłówka : jest Flota - Cracovia 2 : 1 winno być Flota - Cracovia 1 : 2.......

DO REDAKCJI !!!

A moze by tak wynik zmienic przy herbach druzyn :)