Terazpasy.pl / Piłka nożna / Aktualności / Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN zawiesiła licencję Wiśle Kraków

Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN zawiesiła licencję Wiśle Kraków

2011-11-06-oe-cracovia-wisla_u_9738

Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN podjęła decyzję o zawieszeniu licencji Wiśle Kraków na grę w rozgrywkach Ekstraklasy.

Komunikat Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN:

Na podstawie pkt. 4.3.5 lit. a i b Podręcznika Licencyjnego dla Klubów Ekstraklasy na sezon 2018/2019 i następne, Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN zawiesiła Klubowi Wisła Kraków SA przyznaną w dniu 15 maja 2018 roku licencję nr 14 na rozgrywki Ekstraklasy w sezonie 2018/2019 w związku z naruszeniem kryteriów P.02 i L.04 oraz punktów 4.2.2; 4.1.2.6 Podręcznika Licencyjnego.

Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN postanowiła zawiesić Wiśle Kraków SA licencję ze względu na niejasną sytuację prawną Klubu oraz w związku z licznymi naruszeniami postanowień Podręcznika Licencyjnego.

2011-11-06-oe-cracovia-wisla_u_9738

W pierwszej kolejności wskazać należy, że z Klubu wychodzą sprzeczne i niepokojące informacje. W dniu 22 grudnia 2018 roku Klub na swojej stronie internetowej poinformował, że Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA, jak również, że Zarząd oraz Rada Nadzorcza Klubu złożyły rezygnację. Następnie 2 stycznia 2019 roku Klub poinformował, że unieważniono umowę przejęcia Wisły Kraków SA przez Panów Vanna Ly i Matsa Hartlinga. Z kolei Pan Vanna Ly stoi na stanowisku, że skutecznie nabył akcje Klubu Wisła Kraków SA. W tym miejscu wskazać należy, że o żadnych z powyższych zdarzeń nie została poinformowana Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN, zgodnie z obowiązkiem informacyjnym wynikającym z kryterium F.07 oraz z pkt. 4.1.2.7 w przypadku zbycia akcji Wnioskodawcy lub Licencjobiorcy przez ich dotychczasowych akcjonariuszy, co bezsprzecznie stanowi ich naruszenie.

Komisja podjęła decyzję o zawieszeniu licencji ze względu na brak kontaktu ze strony poprzednich bądź nowych właścicieli Wisły Kraków. Tak naprawdę wszystkie informacje dotyczące klubu czerpiemy tylko z doniesień prasowych, nie mieliśmy bezpośredniego kontaktu z władzami klubu. Nie wiemy, kto jest teraz oficjalnie właścicielem Wisły, kto zasiada na stanowisku prezesa i kto zarządza klubem. Rozumiemy, że wydarzyły się rzeczy formalne, o których my nie zostaliśmy formalnie poinformowani. Nie wiemy tak naprawdę, kto jest licencjobiorcą. To naruszenie zasad zawartych w Podręczniku Licencyjnym, stąd nasza stanowcza reakcja. W trybie natychmiastowym zawieszamy Wiśle Kraków licencję na grę w Ekstraklasie. Czekamy na formalne wyjaśnienia oraz informacje z klubu. Kolejny raz zaprosimy również uprawomocnionych przedstawicieli Wisły na najbliższe posiedzenie plenarne Komisji, aby przedstawili nam obecną sytuację właścicielską i finansową oraz plan działania na najbliższą przyszłość.

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Komisja.... - Teraz Pasy!

Ludzie z klasą i redakcje też, takimi informacjami się nie ,,jarają"! Nawet gdy chodzi o ,,ulubionego" rywala - przykład Legii Warszawa! Pokazali kindersztubę, co by o nich nie mówić. Pismaki z TP. przez dwa prawie miesiące nic nie pisały, bo intelektu i wydarzeń - nie tylko sportowych, zabrakło na tyle, żeby z niczego napisać coś. Coś do poczytania, świadczącego o solidnym i twórczym dziennikarstwie sportowym. Po tym poznaje się twórców literackich i fachowych dziennikarzy. Aż wreszcie stało się! Pojawił się news(!!!) ogólnopolski, i się zerwali do roboty! Szybko donieśli, że...- sąsiadka bez licencji !!! Jak się cieszę... - że Cię widzę! Wrzucili tę ,,żabę" na swój portal i teraz ,,prawdziwi kibice" zaczynają się ,,grzać".Dysputom nie ma końca. Co jeden to mądrzej prawi na temat cudzego nieszczęścia. Nareszcie popełnili artykuł i dzieje się! Portal nie umiera wskutek twórczej bezpłodności.Brawo! Uff, co za ulga.
A fee !!!

meteor, moby dick

Meteor przyznam Ci racje w tym, że niekonieczne portal TP musiał dawać tą informację, że zawiesili licencję GTS-owi, bo to portal o Cracovii. Ale myślę podyskutować można. Nie było też do końca tak, że oni (ich kibice) się zachowywali tak jakby nas nie było i podałem tego przykłady. Choć moim zdaniem śpiewanie "wisła to stara..." na każdym meczu to głupota, nie powinno się tego robić... Nawrzucać im się powinno tylko w derbach, a tak to właśnie nie powinniśmy się nimi zajmować. Tylko, że teraz sytuacja jest kuriozalna i jest taki cyrk medialny, że szok i trudno się tymi absurdami nie interesować. Moby Dick ma rację, że oni PR i układy mają i może one faktycznie to się wiąże z dawnymi czasami, przecież jak dziś przeczytałem, że IV ligowy Glinik Gorlice da GTS-owi 2 tyś zł i apelują do innych klubów w całej Polsce by się składały na ikonę polskiej piłki to to już jest cyrk.
Już nie mówiąć o Niemcu, o którym też pisałem. W swoich felietonach Cracovii i ludziom z niż związanych kiedyś, czy obecnie to cały czas szuka jakiejś zaczepki... A teraz pierwszy ratowniczy GTS... Nie było by w tym nic dziwnego może, jakby nie to, że on był kiedyś czy nawet nadal jest w Radzie Seniorów Cracovii, jako były koszykarz Cracovii i też tak walczył o Cracovie jak ta była w 2001 na skraju bankructwa. Tylko wtedy jakoś go nie było widać. Jak więcej takich mącicieli jest czy było w Radzie Seniorów to się nie dziwię, że Filipiak się nie może z nimi dogadać. Niemiec przechodzi sam siebie tymi apelami do klubów, by nie negocjowali z zawodnikami GTS jeszcze jakiś czas by nie byli sępami... Czy teraz zbieraniem tej "ekipy ratunkowej", która uda się do Majchrowskiego. I jak kiedyś pisałem w tej ekipie będą znani ludzie, którzy protestowali pod koniec lat 90-tych jak zagraniczny inwestor chciał w miejscu parkingu przed stadionem Cracovii (teraz jest tam plac) wybudować parking podziemny oraz galerię handlową (była by to chyba pierwsza galeria handolwa w Krakowie jakby powstała), a także nowy stadion, zysk z tej galerii miał być dzielony na inwestora i klub. Protestowali wtedy, bo jak to przy Błoniach w centrum Krakowa parking podziemny i galerię handlową stawiać, takie galerie powinny być na obrzeżach, a nie w centrum, tak prawili protestujący wtedy w dużej części znani kibice GTS jak Preisner. Z tej inwestycji nic nie wyszło, bo się okazało, że Cracovia nie ma papierów na to, że jest właścicielem gruntu. Później jak wiadomo powstały galerie handlowe w centrum miasta i jakoś te osoby już nie protestowały jak te galerie były w planach...

Zaloguj aby komentować

meteor

psiarnia zawsze miała dobry PR, i stąd ten ogromny szum medialny. Nie chce już się powtarzać na temat ich milicyjno-esbecko -> mafijnych korzeni... Ale tu się zgodzę, że trzeba ich ignorować i nie nakręcać tego. Niech dogorywają w swoim gównie!

Zaloguj aby komentować

Mariusz88,Kibic1995

Moi drodzy,chodziło mi tylko o to, żeby ich zignorować, a nie zajmować się nimi jak by byli nie wiadomo kim.Oni kiedyś, gdy nam było ciężko, zachowywali się tak jakby nas w ogóle nie było w Krakowie.Nie reagowali na nas. Z ich strony w stosunku do nas była całkowita ignorancja, taka wyższość połączona z wyniosłością.Odpowiedzmy tym samym.Pokażmy swoją dumę i nie dajmy się wciągnąć w jałową dyskusję nad ich problemami, z powodu jakiegoś niezbyt trafionego ,,info".A swoją drogą,gdy słyszę jaką nadgorliwością w tej sprawie wykazuje się szef MZPN - Niemiec, to robi mi się niedobrze.Kogo teraz ten człowiek wspiera i czyje błędy chce naprawiać razem z grupą przydupasów. Na szczęście nic nie wskórali u prezydenta Krakowa. Jeszcze by tego brakowało! Chwała Wielkiej Cracovii !!!

PS.Gdy czytam teksty megalomana Niemca, to pardon...... chce mi się srać!

Zaloguj aby komentować

Kibic1995

Brawo za ten wpis dokładnie tak to wyglądało sami sobie winni.

Zaloguj aby komentować

meteor

Kibice "ulubionego" rywala to się nie "grzali" jak ostatnio Cracovia spadała, nie puszczali na swoim stadionie "Time to say goodbye" i się nie cieszyli, tak samo jak po wejściu Ciupiała, gdy grali z powodzeniem od razu o III miejsce w ekstraklasie, a Cracovia leciała do III ligi to nie śpiewali na swoim stadionie ucieszeni "III liga, III liga Cracovia"... Nie było tak? A teraz mamy ich żałować i płakać nad ich losem? Sami ich "kibice" do tego doprowadzili. Oburzasz się jak niektórzy na Lecha, bo reklamowali sprzedaż karnetów hasłem "Też czekasz na przelew?" A sąsiedzi akurat czekali a przelew od Vanny Ly i większość oburzona, bo jak tak można...

Zaloguj aby komentować

meteor

no widzę, że się ty podgrzałeś tym newsem w TP. jak widzę że ktoś tu pisze o zomowcach per sąsiadka to mnie mdłości biorą

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Derby- co niektórzy piszą że szkoda

że jak będą grać juniorami to się odkujemy. Moje zdanie jest takie- nic nie szkoda bo- po pierwsze - jaka jest satysfakcja wygrać z juniorami? (już widzę te prześmiewki, cieszą się że wygrali z juniorami) po drugie - derby rządzą się swoimi prawami i doliczanie punktów przed meczem jest co najmniej nielogiczne( wyobrażacie sobie co by było jakby nie wygrali?) Po trzecie- kto powiedział że grali by juniorami? ja uważam że znalazło by się na kopy całkiem niezłych piłkarzy którzy by przyszli na połowę sezonu za darmo żeby tylko grać bo np w legii,Lechii, Lechu czy Jagielonii nie mają szans na granie a chcą się pokazać, no i w wielu innych klubach. Chodziło by o krótkie paromiesięczne kontrakty nawet w ostatniej chwili jakby klubów nie znaleźli. Zapewniam was że było by takich wielu i tacy walcząc o to żeby się pokazać, murawę by gryźli. Co do Niemca to mam o nim najgorsze zdanie, To już nie chcę pisać co on jest od zawsze szkodził Cracovii. Do puki takie emeryty będą w Polskim futbolu do puty ten futbol będzie taki jaki jest.

ZET

Też myślę, że samymi juniorami by nie grali, żeby się jacyś chętni znaleźli by u nich zagrać te 17 meczów, ale nie sądzę by mieli skład lepszy niż Zagłębie Sosnowiec i ten skład byłby jeszcze praktycznie niezgrany. Choć fakt derby się rządzą swoimi prawami, sport jest nieobliczalny, bo różne cuda się zdarzają. Prawda jest taka, że jakbyśmy oni mieli jakiś cienki skład i byśmy nie wygrali tych derbów to to by była katastrofa...

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

A ja powiem tak

Znowu bedzie w h..j przeżutów je...ch tylko po to żeby interesy kuźwa robić.
i znó}w bnedą o nas pisać ze Cracovoa 6to każdego przyjmie

Zaloguj aby komentować

Szkoda derbów...

Tylko derbów szkoda w sumie jakby grali do końca bez kasy to skład by mieli cienki juniorzy i oldboye (41-letni Kosowski już zapowiadał wznowienie kariery hehe by im pomóc) i można by ich nieźle zlać u nich w derbach... W sumie oni sami sobie winni, normalnie jak się patrzy co tam się wyprawiało to tam wszyscy to banda debili. Taki Arsenić kontrakt do 2022 roku winni mu są 320 tyś. Zamiast jakoś skombinować kasę, np. sprzedać Imaza szybko (Lech i my ponoć zainteresowani), spłacić Arsenicia i szybko go też sprzedać, może by im ktoś dał 0,5 mln euro czy więcej, myślę w najgorszym razie by dostali 750 tyś zł i tak robić z wszystkimi których można sprzedać, by nie spieprzali za darmo. Tak to Arsenić i reszta odejdzie gdzieś za darmo i dalej mu będą te 320 tyś wisieć i ogólnie wszystkim zawodnikom 4 mln haha... Jeszcze rozumiem jakby takiemu Wasielewskiemu kasy nie oddali, albo oddali mu w ostatniej kolejności, bo na nim już się nic nie da zarobić, ale na gościu na którym się zarobić... No ale im się marzył przelew i że jacyś nie wiadomo kto wpompują 130 mln, wróci Błaszczykowski itd. Na mieście się powinny pojawić napisy na murach Cracovia dziękuję Sarapacie, Miśkowi i Vannie Ly hehe...

Szwejk

W sumie nie wiadomo czy ten n a trybunie w sektorze Legii to ten prezes ówczesny GTS SA, ale śmiesznie jest. Tak samo w tym linku... https://twitter.com/Agent_Bolek/status/1081609185505230849

Zaloguj aby komentować

Kibic1995

Dokładnie, tam oficjalnie jest ponad 10 milionów długu wobec prywatnego kapitału, a ile jeszcze takich tematów które nie trafiły do mediów? Sam Kwiecień 6mln, Ziętek 3,5mln!! Błaszczykowski chyba nie za bardzo sie przejmuje skoro następne 100 tysięcy wpłacił w darowiźnie.

Co do rugiego wątku całą nadzieje pokładam w tym momencie w fakcie, że dopóki nie wyjaśnią historii z umową i jej nieważnością to nikt nawet tego kupić nie może. I widze sytuacje, że szwed z piotrowskim składają jakieś dokumenty do sądu zanim sąd to rozpatrzy, powoła biegłych to może trochę minąć. Tak samo pytanie gdzie będą grać? Majchrowski powie, że nie jest opluwany i po raz który? 5ty? Pozwoli im grac na stadionie mimo należności i szumu jaki był przed startem rozgrywek? I dalej bedą trenować w Myślenicach gdzie też jest umowa na 6mln niepłacona?

Fajnie, że chociaż wychodzą takie kwiatki jak dziś

https://twitter.com/KonRafal1/status/1081560022113550337
https://twitter.com/K_Stanowski/status/1081542531500990465

Zaloguj aby komentować

Szwejk

No tu masz rację, że jak im się uda z tego wywinąć to będą niezłe jaja, bo w sumie jedynie cud ich może uratować. Tylko jest też tak, że np. Błaszczykowski im wcześniej pożyczał ponoć milion, Kwiecień właściciel Aptek Słoneczna też grubą kasę (parę milionów), ktoś tam jeszcze też i teraz tacy ludzie mają interes w tym, żeby oni nie upadli, bo jak upadną to oni tej kasy nigdy nie odzyskają, a tak to jeszcze mają szanse...

Zaloguj aby komentować

Kibic1995

Jak jeszcze miałem jakieś wątpliwości to po dzisiejszej konferencji nie mam, że w tym wszystkim jest drugie dno. Warunek umowy, że Sarapata ma się poddać do dymisji, Głowacki ma się poddać do dymisji. A potem? Głowacki zostaje, umowa nieważna. A Sarapaty nie ma, umowa wiążąca... Przecież to jest zbyt grubo uszyte. Mówią, że do wypłacenia zarząd za 2018 ma 900 000zł, potem na TT już wyszło, że z tej kwoty tylko 10% nie zostało jeszcze wypłacone.

A teraz zamiast pozwolić zdechnąć temu towarzystwu to już uzbierali pół miliona, Lewandowski, Błaszczykowski, Żabka i inni. Także jeszcze na koniec się okaże, że możesz kraść, nie płacić za stadion, drukować gazetki po zawyżonych cenach, przekazywać pieniądze z biletów do TS a koniec końców w tym gównianym kraju masz dobry PR i wszyscy się martwią że nie pozwą upaść. Żart.

Zaloguj aby komentować

Szwejk

Albo skończeni debile, albo jak piszesz złodzieje, bo to aż w głowie się nie mieści by doprowadzić do takiej sytuacji, że zawodnicy (większość, bo Imaz, Kort i Wojtkowski, złożyli wcześniej wezwania i kasę dostali) odejdą za darmo i jeszcze będą im dłużni kasę, zamiast ich wszystkich wartościowych sprzedać oraz zniwelować dług i dokończyć sezon jakąś zbieraniną, w sumie im do utrzymania góra 10 punktów brakuje, a może się okazać równie dobrze, że 6. Jeśli chodzi o Carlitosa to właśnie plotki chodziły, że Misiek wziął drugie tyle pod stołem.

Zaloguj aby komentować

Kibic1995

A nie wydaje Ci się, że o to właśnie chodzi? Wypompować spółkę do cna, przedłużyć niepewność a w międzyczasie wszystkie niewygodne dokumenty "porządkować". Przecież samych zawodników mogli sprzedać za kilka milionów, nawet na zasadzie - dziś pożyczasz mi 200,300 tys, obierasz 20% więcej za miesiąc i każdy zarabia. Wg mnie nikt tego nie chciał, wycisnęli jak cytrynę i spółka musi umrzeć. Przecież to, że Ci zawodnicy odejdą teraz z winy klubu nie wyczerpuje ich roszczeń o zaległe pensje więc patrząc z boku trzeba być kompletnym baranem albo powoli i metodycznie realizować plan.

Tak samo przy Carlitosie, nikt nie zadał pytania ile naprawdę kosztował bo to co na papierku to jedno ale pod stołem musiało powędrować drugie tyle.

https://sport.interia.pl/klub-wisla-krakow/news-wisla-krakow-carlitos-kosztowal-tylko-450-tys-euro,nId,2603605

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Jedni żałują drudzy się cieszą!

A ja napiszę tak. Na ten temat wypowiem się jak to się zakończy bo jeszcze nic nie wiadomo jak to się mówi - do puki piłka w grze. To jest tylko zawieszenie licencji a że Wiśle pomagają wszyscy nawet sędziowie wiadomo nie od dziś to na ostateczne rozstrzygnięcie poczekajmy. Napiszę natomiast coś bardzo ważnego- ej kibole! Widzicie co wasze sobowtóry z drugiej strony błoń narobiły? tego chcecie w Cracovii? Cieszmy się że mamy takiego sponsora jakiego mamy a nie bandę przestępców i oszustów jak z drugiej strony błoń! Co zrobili z klubem jak prawdziwego sponsora zabrakło? tego chcecie? jarało was że tam rządzili kibole a wy tu nie? może teraz się obudzicie i zaczniecie szanować to co mamy!!!!!!!!!!!!

...

I jeszcze jedno jak pod koniec lat 90 firma Ivaco chciała wybudować stadion Cracovii, a tam gdzie był parking, a teraz plac przed stadionem galerie handlową z podziemnym parkingiem (tereny miały należeć do Cracovii, a nie Norbertanek, działacze Cracovii utrzymywali, że to tereny Cracovii, a Norbertanki dostały kiedyś za tą ziemie inną ziemie, ale jak wyszło nie mieli na to dokumentów) i cześć z tych pieniędzy które by ta galeria zarabiała miało iść na klub to od razu zrobił się komitet protestacyjny, że jak to parking podziemny i galeria w centrum Krakowa, galerie handlowe mają być na obrzeżach miasta, a nie w centrum. I w tym komitecie protestacyjnym Zbigniew Preisner była na 100%, bo w mediach się wypowiadał i pewnie inni też co teraz do Majchrowskiego z Niemcem pójdą w celu ratowania GTS. I jak w KS i radzie seniorów jest jeszcze paru takich "Niemców" to ja się nie dziwię, że się z Filipiakiem dogadać nie mogą.
http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24327370,wisla-krakow-ryszard-niemiec-organizuje-akcje-ratunkowa-klubu.html

Zaloguj aby komentować

ZET

Dziś piszą, że nawet prezes MPZPN organizuję jakąś akcję ratunkową w postaci grupy znanych ludzi (m.in. Praisner czy Raś) która uda się do Majchrowskiego. Swoją drogą nie pamiętam by redaktor Niemiec organizował jakąś akcję ratunkową jak Cracovia w 2001 miała upaść. Nie wiem czy jeszcze jest, ale nie tak dawno jeszcze był w Radzie Seniorów Cracovii, ponieważ grał w koszykówkę w Cracovii, a jak ktoś czyta Dziennik Polski to piszę tam felietony i w praktycznie co drugim z różnych okazji (zawsze jakąś sobie znajdzie, takie mam wrażenie) wbija szpilę Cracovii, a to kibicom, a to zarządowi, a to jakieś wspomnienia jak to kiedyś tam w dawnych czasach... A teraz będzie ratował klub z Reymonta...

Zaloguj aby komentować

ZET

Co prawda to prawda oni mają farta i nawet ze stryczka się mogą urwać w ostatnim momencie. Zresztą mają też układy, jaki jest szum w mediach, każdy pomoc wręcz oferuje, nawet były prezes Legii... Jak inne kluby padały to wszyscy mieli to w dupie, zresztą jakby Cracovia padała to pewnie też by wszyscy mieli w dupie. PZPN tylko dlatego zareagował teraz, bo po prostu TS twierdzi, że oni znów są właścicielem SA, a Szwed twierdzi, że umowa nie została rozwiązana, kazdy twierdzi, ze ma 100% akcji SA, więc jest bałagan jeszcze większy niż był... Ale jak pisałem wyżej w tym GTS-ie to wychodzi i działacze i kibole to banda głąbów. Trzeba było szybko sprzedawać wszystkich wartościowych zawodników i niwelować dług, a tak to im spieprzą wszyscy za darmo i dalej im będą dłużni, tak to by może im zostali Brożek, Boguski Wasilewski itp., ale by dług może zniwelowali o te 4 mln czy może więcej nawet. No ale tak to jest jak się wierzy, że nie wiadomo kto wyłoży 130 mln i znów będą grać o Mistrza i śpiewać "zawsze nad wami..." Jednak święta prawda, że "pycha kroczy przed upadkiem"...

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Wisła

Co teraz ci biedni kibice będą śpiewać przecież nie będą się wyzywać na klubie 4ligowym jako że jestem kibicem Cracovii to wiadomo że jestem anty Wisła jednak żal mi że nie będzie np derbów chociaż po ostatnich wynikach to może i lepiej

Zaloguj aby komentować

Szkoda derbów

Szkoda myślałem że im pozwolą dograć runde zasadniczą, można by im nawciskać z 5-0 u nich i takim wynikiem można zakończyć Świętą Wojne

Szwejk

Moim zdaniem jak nie wyskoczy jakiś królik z kapelusza pod postacią bogatego inwestora to oni nie mają prawa wyjść z tych długów, nawet jakby im się jakoś udało sprzedać wszystkich zawodników i grać jakimiś za darmo (ponoć Miedź Legnica im zaproponowała 2-3 zawodników z kadry pierwszego zespołu, którzy u nich nie mają szansy na grę w zamian tylko granie nimi). Bo raczej nie ma szans by do 31 marca ponad 12 milionów nagle spłacili nie mając inwestora. Jedynie im się może udać dograć sezon do końca, a i tak polecą za brak licencji. Nawet jakby im Ekstraklasa SA już teraz wypłaciła kasę za prawa TV (którą normalnie wypłaca na końcu sezonu) bo i takie pomysły się pojawiały i nawet Ekstraklasa SA była przychylna. Ale właśnie już ponoć Miasto ma cesje na 5 mln z tego tytułu, bo poprzedni zarząd w pewnym momencie im taką dał w zabezpieczeniu by mogli grać przy Reymonta. W sumie mają miesiąc czasu na załatwienie odwieszenia i w sumie wychodzi, że tylko dlatego zawiesili im licencję, bo nie wiadomo to jest właścicielem, ponieważ TS twierdzi, że wróciły do nich te udziały i oni, a ten Szwed twierdzi, że nie... Jak to się wyjaśni to pewnie ich odwieszą.

Zaloguj aby komentować

Kibic1995

Ja tego nie chce, jakoś czuje przez skóre, że jak im te wszystkie wałki ujdą płazem i znowu warunkowo dostaną licencje, miasto nie daj Boże umorzy długi to ktoś się na tą rzekę może rzeczywiście połakomić. Kupi ją za grosze, a na przykładzie Leśnodorskiego widać jaki PR można sobie na takiej akcji zrobić. Nagle wielki przyjaciel i mecenas. Chciałbym jutro przeczytać nagłówki "brak licencji na grę potwierdzony, wisła nie dogra do końca sezonu" drugi tytuł "Prokuratura z innego województwa w budynkach TS" i nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba.

Zaloguj aby komentować

Szwejk

Idealny scenariusz byłby taki, że oni cienkim składem przystępują do rozgrywek w drugiej rundzie, wygrywamy u nich derby 0-5 na pożegnanie, a oni i tak spadają czy to za brak licencji czy sportowo. Bo prawda jest taka, żeby im się przydało pograć przynajmniej kilka lat poza ekstraklasą za te wszystkie kpiny z Cracovii, gdy ta grała w III lidze czy nawet w okręgówce i ogólnie za ich historię oraz całokształt...

Zaloguj aby komentować

cholera wie

całe życie nam się czkawką odbijają niech już lepiej spadną w pieron jasny jak jest okazja.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

buy buy psiarnio

oby na zawsze !

moby dick

W sumie oba słowa u nich ostatnio były na tapecie, nikt niech chciał ich buy no to będzie bye bye...

Zaloguj aby komentować

bye bye oczywiście

aż mi ręka z radości się omsknęła

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

SportSklep24.pl: Oficjalna piłka Euro 2016

Pilka-nozna-adidas-EURO16-Beau-J_[71708]_1200

W SportSklep24.pl  można już kupić oficjalną piłkę Euro 2016 dostępną w kilku modelach.

SportSklep24.pl

SportSklep24.pl: FC Barcelona – koszulki, bluzy, kurtki - ponad 60 produktów!

barcelona-4x2

W SportSklep24.pl    zgromadziliśmy już ponad 60 produktów - m.in. koszulki, dresy, bluzy, kamizelki, kurtki, piłki, torby, szaliki, czapki, kieliszki - dedykowanych sympatykom FC Barcelona.

Komentarze

Ten mecz dokładne pokazał różnicę między cecaricem vestenickim rubio i innymi wynalazka...
Lopez jak był dobry to go chwaliłem jak znów będzie grał przyzwoicie to też będę go chw...
Przeszliśmy do następnej rudy to pierwszy, a drugi to, że my graliśmy w prawie rezerwow...
Najlepiej to by było dublet po latach posuchy. Choć jakby było choć 3 miejsce to będę u...
Sprowadzić jakiegoś dobrego napastnika by nie zaszkodziło, ale Lopesa bym nie skreślał...
Może być i dublet:) Z tym, że do jednego i drugiego jeszcze kupa roboty. A swoją drogą...
Możecie się ze mną nie zgodzić lecz ja bym wolał żeby Cracovia zdobyła puchar niz mistr...
Nie rozumiem Cię- jeszcze tak nie dawno wychwalałeś Lopeza jaki to mega grajek i napast...
post:
Vestenicki
nie robić z gościa na siłę skrzydłowego, bo to od lat tradycja niestety
Czego nie mamy? napastnika. Lopez od dluzszego czasu nie gra nic i tu nawet nie choddz...
Plusy to perfekcyjnie wykonywane rzuty karne, pokazanie klasy przez Hrosso, bardzo dobr...
Niech mi ktoś powie że puchar Polski traktuje się jako zło konieczne wystawiany pseudo...
Pocałuj Cracovię w 4 litery pajacu zomowski
Dlaczego to taki napaleniec,nigdy nie widzi partnerów.Dokad będzie dostawał szansę....c...
To jest skandal,Musiał który nie cierpi Cracovii nie reaguje na dwa karne! skandal...
Niestety nie mamy ich a cecaric to jest nieporozumienie nie mam pojęcia co on jeszcze r...
post:
meteor
Komunizm to obalił ruscy agenci. Niektórzy z nich nawet zasiadają w ławach poselskich j...
post:
meteor
ale mnie rozśmieszyłeś z tym Bolołęsą haha . Bolek nie Wałęsa jego to wypromował sam P...
post:
Frajerzy
I Wdowiak nie był w meczu z ŁKS-em w takie sytuacji jak Diego z Lubinem, więc o czym ty...
post:
Frajerzy
Wdowiak swoje zrobił podał do Lopesa, a ten miał tylko trafić w bramkę, a tego nie zrob...
post:
meteor
Możesz mi nawet 1 wystawić z historii, tylko gdzie ja napisałem to o czym ty mówisz, że...
post:
meteor
Ja tam Piłsudskiego nie czczę. Pozdrawiam kolegę pasiaka a teraz pora na dublet z Rakowem!
post:
meteor
nie moby jestem narodowcem.W czasach miedzy wojennych Stronnictwo Narodowe było najwiek...
zapomnij ten mecz bo to wstyd i kompromitacja
tylko zwycięstwo i skuteczność bo jest beznadziejnie