Terazpasy.pl / Wydarzenia / MKS Cracovia SSA / [Terazpasy.TV] Opłatek w Cracovii. Kapelan skradł show Profesorowi!

[Terazpasy.TV] Opłatek w Cracovii. Kapelan skradł show Profesorowi!

oplatek-kapelan-filipiak-2014-12-10

W środę w sali bankietowej stadionu przy ul. Józefa Kałuży odbyło się doroczne spotkanie opłatkowe zorganizowane przez MKS Cracovia SSA. W przedświątecznym spotkaniu uczestniczyli Zarząd, piłkarze, hokeiści, trenerzy i pracownicy MKS Cracovia SSA, Pełnomocnik Prezydenta Krakowa Janusz Okoński, Rada Seniorów KS Cracovia z Prezesem Jerzym Łudzikiem, delegacja KS Cracovia z Prezesem Antonim Smoleniem oraz przedstawiciele kibiców i mediów.

oplatek-kapelan-filipiak-2014-12-10

W części oficjalnej życzenia zebranym złożył Profesor Janusz Filipiak . – Chcę Wam życzyć miłych świąt rodzinnych do których nas już komercja przygotowuje. Życzę aby były to święta spokojne. Czeka nas jeszcze trochę wydarzeń sportowych. W piątek czeka nas mecz (Korona – Cracovia – przyp. TP!). Wiem, że zagracie dobrze. Nie ma innego wyjścia. W tym roku czeka nas jeszcze Puchar Polski hokeistów. Życzymy sobie zwycięstw aby wejść w święta i w Nowy Rok w jak najlepszej atmosferze – mówił Profesor Filipiak.

Gwiazdą tego wieczoru nie był jednak właściciel Klubu a Kapelan Cracovii ksiądz Henryk Surma , który w pełnym ekspresji wystąpieniu wychwalał pod Niebiosa cnoty wszelakie Prezesów Janusza Filipiaka i Jakuba Tabisza. – Profesor mi powiedział „za dużo nie mów”, ale to co teraz powiem muszę powiedzieć bo bym nie spał w nocy… - zaczął tajemniczo kapelan Pasów.

Popatrzmy, posłuchajmy:

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Opson

Kapelan Surma mówi, że działania Filipiaka zmierzają ku jedności, czyli to klakier Filipika i przeciwnik Stawowego, bo jak Filipiak się go pozbył, a jego działania zmierzają ku jedności... :))) Musisz kapelanowi Surmie pojechać na forum, no innej rady nie ma... :)))

Opson

A twoja krytyka w internecie pisałeś, że pomogła w wygraniu z Koroną buhahaha:)))

Zaloguj aby komentować

Kibic1995

Ja się kleru nie czepiam, bo jeszcze mi ktoś zarzuci tzw. "obrazę uczuć religijnych". Niech sobie kapelan gada co chce, i tak na nic nie ma wpływu. Żaden krzyż, żadne święcenie, żadna modlitwa Cracovii nie pomoże - tylko wiara w siebie, i umiejętności mogą pomóc piłkarzom

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

kapelanie

aby powrócić do jedności dobrze by było abyś namówił prezesa aby usunąć a hymnu "nigdy nie zejde na" psy i walczyć z przyśpiewką"wisła to stara k.."przez zarząd bo to motywuje wielu kiców aby nie przychodzić na mecze Cracovii i i osłabia sympatię do Cracovii fanów fudbolu w Polsce którzy oglądają mecze w tv

Zaloguj aby komentować

amatorka

Fajne spotkanie, cieszę się że takie są organizowane w naszym klubie ale niestety amatorka to drugie imię Cracovii. Czym oni kręcili ten film, kalkulatorem?

Zaloguj aby komentować

Star Trek

Kto oglądał to wie, że to język Klingoński! ;-)

Zaloguj aby komentować

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Komentarze

wstyd pisac takie wypociny, Platek to przyszly grabarz pasow, ile wezmie to jego, za...
post:
Koszulki
Koszulki były tylko na 1 mecz
Ciekaw jestem co za chuj wymyslil zlote litery i numery na nowych koszulkach. W telewiz...
ZMIEŃ HYMN NA CRACOVIO MA I TYLKO MISTRZOSTWO NIE MA INNEJ OPCJI CZEKAMY!
zmień nasz hymn na CRACOVIO MA!
post:
Dyletanci@
wszystkie ręce na pokład tylko głębokie wzmocnienie i mistrzostwo taki nasz cel
post:
Dyletanci@
Sprawdziłem 1 stycznia 2021 Wójcika Giza nie wystawił nawet w pierwszym składzie na tr...
post:
Dyletanci@
Tak najbardziej winny Probierz, który był w Cracovii między 2017 a 2021. Czyli jak Prob...
Raz widziałem tego chłopaka...na treningu noworocznym...i zachwycony byłem nim! Prze...
Wyrazy współczucia dla rodziny
Niech spoczywa w pokoju. Zawsze się dobrze wypowiadał o Cracovii, prawdziwy pasiak.
I jeszcze jedno. Może i Filipiak celowo zadłużał, by potem dokapitalizować spółkę i prz...
Ty swoje tezy stawiasz na podstawie tego, że gdzieś coś usłyszałeś itd. Gdzie jakieś do...
Pod wodzą Platka , Cracovia nie będzie dłużej - i to góra : jak 3 lata !
Bogacz kontuzjowany i wypada na y tygodni!!!! Kogo oni sprowadzają do k.... nędzy!!!!!!...
uwazam cie za madrego na tym forum, zrob sobie audyt wycene cichego kacika przez rzecoz...
Chłopie prawisz jak nawiedzony Maleńczuk o polityce. Zacznijmy od tego, że byłeś jednym...
prosze pisac prawde, celowe zadluzanie klubu , pozyczki dla klubu zamieniane na akcje,...
kibice czekają na mocne transfery i na mistrzostwo polski wreszcie
Szał jesli chodzi o nowe nabytki. Same old story...
powinnaś trenować u siebie masz jeden z najlepszych ośrodków treningowych w Rącznej po...
nas kibiców interesuje przede wszystkim wzmocnienie i gra cracovii która będzie wygryw...
post:
Maleńczuk
Ja Malenczuka nue bronię. Sam sobie świadectwo wystawia tym co wyprawia to tu to tam
post:
Maleńczuk
No widać że Republika Ci mózg wyprała. No trudno. Trzeba jakiś żyć, fur deutchland!
post:
Stasiu
Ale to nie Stanisław Malec przeprowadzał wywiad. On tylko streszcza wywiad, który przep...